Adresy (2)

Warszawska 81 lok. 11, Białystok
Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Fabryczna 39, Sienkiewicza , Białystok
Humana Medica Omeda (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

WAŻNE! Od lipca 2019 roku przebywam na urlopie macierzyńskim i do odwołania nie przyjmuję pacjentów. Jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodiet...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia kuracja odchudzająca

Pani Marta indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Dieta była ułożona pode mnie, przepisy były dość łatwe i szybkie w przygotowaniu, nie sprawiały problemów. Dzięki Pani Marcie zmieniłam nawyki żywieniowe i ciągle zmierzam w lepszą stronę. Polecam współpracę z Panią Martą.


Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm w każdym calu. Po ustaleniu diety przez Panią Martę i stosowaniu jej wszystko zmieniło się. Zacząłem mieć więcej energii. Wracałam do domu po pracy i miałem chęć działać, a nie jak było do tej pory kładłem się do łóżka, żeby odpocząć. Zniknęła nadmierna potliwość. Przestałem chorować na częste infekcje górnych dróg oddechowych. Do tego moja rodzina razem ze mną spożywa zdrowe posiłki, które przygotowuje. Posiłki z jadłospisów są pyszne ! Same plusy. Czekam jeszcze na powtórzenie badań krwi, ale jestem pewien, że na pewno wszystko będzie w normie :) Ludzie nie ma co się zastanawiać. Zmieniajcie swoje nawyki żywieniowe i jedzcie zdrowo, a będzie wam się żyło lepiej :) Polecam Panią Martę w 200% jako dietek !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia stan przedcukrzycowy, otyłość

Do p. Marty na wizyty chodzę od 4 miesięcy. W tym czasie udało mi się schudnąć 12 kg i to bez chodzenia głodnym, czego strasznie się bałam. Poprawiły się też moje wyniki badań i dzięki pani Marcie wyszłam ze stanu przedcukrzycowego! W dodatku w końcu mam mnóstwo energii, wcześniej cały czas chciało mi się spać. Dziękuję Pani Marto za pomoc!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia otyłość

Szczerze polecam Panią Martę, która pomogła mi pozbyć się zbędnych kilogramów. Przede wszystkim Pani dietetyk umie tłumaczyć, poświęca na wizytę dużo czasu i ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Obawiałam się diety, myślałam, że nie poradzę sobie, ale Pani Marta potrafi zmotywować. Jadłospis zawsze dopasowuje do potrzeb pacjenta zgodnie z wynikami wywiadu jaki przeprowadza na pierwszym spotkaniu. Pomiędzy wizytami mogłam zawsze konsultować się e-mailowo z Panią Martą co było bardzo pomocne. Posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu. Polecam!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia cukrzyca ciążowa

Pani Marta ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, co jest niezwykle ważne w pracy dietetyka. Trafiłam do pani Marty po zdiagnozowaniu u mnie cukrzycy ciążowej. Na początku byłam załamana i nie wiedziałam co mogę a czego nie mogę jeść, dlatego też udałam się do pani Marty, którą polecali mi znajomi, jako osobę niezwykle sympatyczną i kompetentną. Nie zawiodłam się. Pani Marta przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, wyjaśniła zasady odżywania w cukrzycy ciążowej, uwzglęniając przy tym przyjmowane przeze mnie leki (m.in. na tarczycę) oraz upodobania żywieniowe. Pani Marta prowadziła mnie przez całą ciążę, dzięki czemu nauczyłam się jeść zdrowiej i zastępować ciążowe zachcianki na słodycze pysznymi zdrowymi deserami poleconymi przez panią Martę. Wszystkim polecam tę panią dietetyk.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia

Pani Marta to niezwykle rzetelna i sympatyczna osoba o ogromnej wiedzy. Trafiłam do niej z kilkoma schorzeniami w celu poprawy wyników krwi oraz samopoczucia. Pani Marta przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad z pacjentem i dopasowuje jadłospis do upodobań danej osoby, nie męczyłam się więc z jedzeniem którego nie lubię. Dania są indywidualnie dopasowane do schorzeń, stylu życia i wymagań klienta, stopniowo stając się naturalną częścią każdego dnia bez poczucia bycia na diecie. Pani dietetyk jest niezwykle cierpliwa, odpowiada na każde pytanie i zawsze udziela też wsparcia i pomocy pomiędzy wizytami. Dzięki terapii, w ciągu trzech miesięcy moje wyniki diametralnie się poprawiły, a co za tym szło - samopoczucie. Ponieważ jeszcze trochę pracy przede mną, planuję nadal widywać się z Panią Martą. Bardzo cenię ją również za profesjonalizm zawodowy, podejście do pacjenta, który nigdy nie poczuje się źle będąc w jej towarzystwie. Polecam wszystkim Panią Martę z poradni Smaczna Terapia!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia

Pani Marta jest bardzo miłą osobą,
udziela profesjonalnych porad dietetycznych. Jadłospisy są smaczne, szybkie i proste w przygotowaniu.
Polecam tym którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia dieta dla osób z hiperinsulinemią

Do Pani Marty trafiłam po zdiagnozowaniu u mnie hiperinsulinemii i hipoglikemii reaktywnej. Nie radziłam sobie z odpowiednim skomponowaniem diety, więc zdecydowałam się na pomoc specjalisty. To był strzał w dziesiątkę! Pani Marta jest przesympatyczną, bardzo kontaktową i otwartą osobą, a przy tym posiada bogatą wiedzę w zakresie zdrowego żywienia. Dieta została przygotowana na podstawie wyników krwi oraz wnikliwego wywiadu dotyczącego codziennych dolegliwości, nietolerancji, moich gustów kulinarnych oraz celu, do którego zmierzam. Pani Marta wzięła pod uwagę leki, które stosuję oraz ogólne zalecenia otrzymane od specjalisty, u którego się leczę. Posiłki zaproponowane przez Panią Martę są bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu. Z powodzeniem wdrożyłam je do codziennego jadłospisu moich bliskich. Pani Marto ogromnie dziękuję za pomoc i oczywiście polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego i godnego zaufania dietetyka.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia

Bardzo polecam panią Martę. Dieta jest smaczna. Posiłki są dopasowane do gustu i potrzeb. Efekty widać już dosłownie po tygodniu ????. Porcje są tak duże że nigdy nie czułam się głodna. Miła i życzliwa osoba która doradzi, podpowie, i która przede wszystkim zna się na tym co robi ????. Polecam z całego serca ????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Smaczna Terapia

Pani Marta ma indywidualne podejscie do pacjenta. Bardzo ciepła i pełna zrozumienia specjalistka. Jadłospisy dopasowuje do gustów kulinarnych klienta nie tracąc przy tym na efektywnosci. Dieta nie jest przy Niej czymś strasznym ani wymagającym, gdyż zwyczajnie smakuje i jest bardzo sycąca.
Polecam tego dietetyka każdemu kto ma kompmeksy odnośnie swojego wygladu, czy też boryka się z zaburzeniami odżywiania. Efekty pracy z Panią Martą widać nie tylko na ciele ale i w podejsciu do jedzenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

WAŻNE! Od lipca 2019 roku przebywam na urlopie macierzyńskim i do odwołania nie przyjmuję pacjentów. Jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodiet...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk kliniczny