Marta Radwańska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

4 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz stomatolog specjalista II ° protetyki. Witamy Państwa w miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska "Panaceum"Usługa: protezy

  Do gabinetu Pani Doktor trafiłem po ułamaniu się koronki. Otrzymałem kompleksową diagnozę i kilka propozycji leczenia z dokładnym opisem sposobu postępowania. Pani Doktor jest bardzo spokojna, cierpliwa i otwarta na propozycje pacjenta. Gabinet jest dobrze wyposażony co umożliwia kompleksowe i efektywne leczenie. Polecam wszystkim oczekującym indywidualnego podejścia i skutecznego leczenia.

  Marta Radwańska2018-05-08

  Bardzo dziękuję ; Pozdrawiam :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: protezy

  Moja wizyta zakończyła się usunięciem jedynki...Przykre,ale to była konieczność.Pani Doktor swoim przyjaznym i cierpliwym potraktowaniem mnie spowodowała ,że wyszłam z gabinetu uśmiechnięta(pomimo tego co miałam za sobą). Jutro mam kolejną wizytę i zgodnie z tym co usłyszałam wyjdę z gabinetu z "pełnym uśmiechem".Jestem szczęśliwa ,że tu trafiłam i z pełnym zaufaniem oddam się pod dalszą opiekę Pani Doktor Radwańskiej.Będę tu wracać!

  Marta Radwańska2018-01-11

  Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam

 • A

  Absolutnie polecam Panią Doktor! Ząb,dwójka, przepięknie zrobiony. Byłam pierwszy raz i wiem, że to będzie mój stomatolog.

  Marta Radwańska2016-12-20

  Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam

 • J

  Pani Marta jest moim lekarzem od kilku lat ok 10 i nigdy sie nie zawiodłem. Jest lekarzem godnym polecenia. Wdzięczny pacjent Janusz Pawelec

  Marta Radwańska2016-12-20

  Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog specjalista II ° protetyki.

  Witamy Państwa w miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny uśmiech bez stresu i bólu, w komfortowych warunkach. U nas każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Choroby

więcej