Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • od 150 zł

Konsultacja online (pierwsza) (opis) • od 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Szczegóły płatności za konsultację online:
Proszę o dokonanie płatności w formie przelewu przed wizytą oraz o potwierdzenie płatności na adres mailowy: *************************

Poniżej dane do przelewu:
MARTA BOROWSKA-MAŁCZAK MBM DIETOTERAPIA
Bank: Santander BZ WBK S.A.
Konto: 90 **** **** **** **** **** ****
IBAN: PL90************************
Tytułem: konsultacja online - imię i nazwisko

Polityka zwrotów:
1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Życzliwa 13c, Krzyki, Wrocław
Centrum Fizjoterapii FizjoSportMed


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
76 754..... Pokaż numer

Kamieńskiego 225, Psie Pole, Wrocław
Echo-Med


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
76 754..... Pokaż numer

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) (opis) • od 100 zł

Jadłospis - cena do uzgodnienia z dietetykiem na wizycie

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) (opis) • od 100 zł

Miedziowe Centrum Zdrowia, Ul. Sportowa 1B, Głogów
MBM DIETOTERAPIA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
76 754..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dodatko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Otyłość
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna chińska

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Życzliwa 13c, Wrocław

od 150 zł

Centrum Fizjoterapii FizjoSportMed

Pierwsza wizyta to tzw. studium przypadku. Wskazana jest dla pacjenta, celem poznania przyczyn jego problemu. W trakcie pierwszej wizyty, przy pomocy szczegółowego wywiadu żywieniowego, zdrowotnego oraz dotyczącego stylu życia, przeprowadzana jest analiza funkcjonalna stanu organizmu w oparciu o zalecenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz dietetyki klasycznej. Na pierwszej wizycie Pacjent otrzymuje skierowanie na szerszą diagnostykę laboratoryjną oraz dokonywana jest analiza składu ciała na profesjonalnym urządzeniu (z tego badania wyłączone są kobiety w ciąży i osoby z rozrusznikiem serca). Na pierwszej wizycie przedstawiony zostanie podstawowy schemat postępowania dietetycznego oraz zostaną wyznaczone zadania do wykonania na kolejną wizytę. *Przebieg pierwszej konsultacji może się różnić od wyżej opisanego scenariusza. Jest to zależne od indywidualnego przypadku i potrzeb pacjenta oraz decyzji dietetyka, co do sposobu pracy z danym pacjentem dietetycznym.Kamieńskiego 225, Wrocław

od 100 zł

Echo-Med

Pierwsza wizyta to tzw. studium przypadku. Wskazana jest dla pacjenta, celem poznania jego problemu oraz szerokiej diagnostyki laboratoryjnej, a także zgodnej z wytycznymi Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
W trakcie pierwszej wizyty, przy pomocy szczegółowego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, przeprowadzana jest analiza funkcjonalna stanu organizmu. W zależności od przypadku, pacjent otrzymuje skierowanie na szerszą diagnostykę laboratoryjną.Miedziowe Centrum Zdrowia, Ul. Sportowa 1B, Głogów

130 zł

MBM DIETOTERAPIA

Pierwsza wizyta to tzw. studium przypadku. Wskazana jest dla pacjenta, celem poznania przyczyn jego problemu.
W trakcie pierwszej wizyty, przy pomocy szczegółowego wywiadu żywieniowego, zdrowotnego oraz dotyczącego stylu życia, przeprowadzana jest analiza funkcjonalna stanu organizmu w oparciu o zalecenia dietetyki klinicznej oraz dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Na pierwszej wizycie Pacjent otrzymuje skierowanie na szerszą diagnostykę laboratoryjną oraz dokonywana jest analiza składu ciała na profesjonalnym urządzeniu (z tego badania wyłączone są kobiety w ciąży i osoby z rozrusznikiem serca). Na pierwszej wizycie przedstawiony zostanie podstawowy schemat postępowania dietetycznego oraz zostaną wyznaczone zadania do wykonania na kolejną wizytę.
*Przebieg pierwszej konsultacji może się różnić od wyżej opisanego scenariusza. Jest to zależne od indywidualnego przypadku i potrzeb pacjenta oraz decyzji dietetyka, co do sposobu pracy z danym pacjentem dietetycznym.


Konsultacja online


od 150 zł

Konsultacje online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Link zostanie wysłany przed konsultacją online.
Podczas kontrolnej wizyty, w odniesieniu do wyników wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, a także po analizie wyników badań laboratoryjnych, Pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe i ewentualnie suplementacyjne dopasowane do jego potrzeb zgodne z wytycznymi dietetyki klinicznej i/lub Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Podczas tej wizyty, jeśli zostało to uzgodnione na pierwszej wizycie, Pacjent otrzymuje szczegółowy plan dietetyczny (jadłospis) lub sprawdzany jest dzienniczek żywieniowy Pacjenta.
*cena wizyty kontrolnej jest ustalana na pierwszej wizycie, gdyż jest zależna od postępowania z danym pacjentem. Cena wizyty z jadłospisem jest droższa.


Jadłospis 7-dniowy


Miedziowe Centrum Zdrowia, Ul. Sportowa 1B, Głogów

Dowiedz się więcej

MBM DIETOTERAPIA

Usługa dostępna dopiero po pierwszej konsultacji, na której jadłospis jest wyceniany w zależności od indywidualnych potrzeb i/lub chorób towarzyszących.


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Życzliwa 13c, Wrocław

od 150 zł

Centrum Fizjoterapii FizjoSportMed

Podczas kontrolnej wizyty, w odniesieniu do wyników wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, a także po analizie wyników badań laboratoryjnych, pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe i ewentualnie suplementacyjne dopasowane do jego potrzeb zgodne z wytycznymi dietetyki klasycznej i/lub Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Podczas tej wizyty, jeśli zostało to uzgodnione na pierwszej wizycie, Pacjent otrzymuje szczegółowy plan dietetyczny (jadłospis) lub sprawdzany jest dzienniczek żywieniowy Pacjenta. *cena wizyty kontrolnej jest ustalana na pierwszej wizycie, gdyż jest zależna od postępowania z danym pacjentem. Cena wizyty z jadłospisem jest droższa.Kamieńskiego 225, Wrocław

od 100 zł

Echo-Med

Podczas kolejnej wizyty, w odniesieniu do wyników wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, a także po analizie wyników badań laboratoryjnych, pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe, suplementacyjne, a także wytyczne żywieniowe zgodne z ustaleniami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.Miedziowe Centrum Zdrowia, Ul. Sportowa 1B, Głogów

od 120 zł

MBM DIETOTERAPIA

Podczas kontrolnej wizyty, w odniesieniu do wyników wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, a także po analizie wyników badań laboratoryjnych, pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe i suplementacyjne dopasowane do jego potrzeb zgodne z wytycznymi dietetyki klasycznej i/lub Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Podczas tej wizyty, jeśli zostało to uzgodnione na pierwszej wizycie, Pacjent otrzymuje szczegółowy plan dietetyczny (jadłospis) lub sprawdzany jest dzienniczek żywieniowy Pacjenta.
*cena wizyty kontrolnej jest ustalana na pierwszej wizycie, gdyż jest zależna od postępowania z danym pacjentem. Cena wizyty z jadłospisem jest droższa.


Konsultacja online (pierwsza)


od 150 zł

Konsultacje online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Link zostanie wysłany przed konsultacją online.
Pierwsza wizyta to tzw. studium przypadku. Wskazana jest dla pacjenta, celem poznania przyczyn jego problemu.
W trakcie pierwszej wizyty, przy pomocy szczegółowego wywiadu żywieniowego, zdrowotnego oraz dotyczącego stylu życia, przeprowadzana jest analiza funkcjonalna stanu organizmu w oparciu o zalecenia dietetyki klinicznej oraz dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Na pierwszej wizycie Pacjent może otrzymać skierowanie na szerszą diagnostykę laboratoryjną. Na pierwszej wizycie przedstawiony zostanie podstawowy schemat postępowania dietetycznego oraz zostaną wyznaczone zadania do wykonania na kolejną wizytę.
*Przebieg pierwszej konsultacji może się różnić od wyżej opisanego scenariusza. Jest to zależne od indywidualnego przypadku i potrzeb pacjenta oraz decyzji dietetyka, co do sposobu pracy z danym pacjentem dietetycznym.

Pozostałe usługi

Jadłospis - cena do uzgodnienia z dietetykiem na wizycie


Kamieńskiego 225, Wrocław

Dowiedz się więcej

Echo-Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem po drugiej konsultacji u Pani Marty i czuję, że trafiłam na właściwą osobę. Wiedza, zaangażowanie, empatia to bezsprzeczne atuty Pani Marty :) Przede mną długa droga i ogrom pracy do wykonania, by zrozumieć swój organizm - jego stan i potrzeby. Wydawało mi się, że odżywiam się w miarę dobrze, a tu okazuje się, że jest nad czym pracować... Jestem przekonana, że dzięki współpracy z Panią Martą to mi się uda :)

mgr Marta Borowska - Małczak

Pani Joanno, bardzo dziękuję za opinię :-) cieszę się, że Pani do mnie trafiła :-)
Działamy! :-)
Do zobaczenia ONLINE!
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Borowska-Małczak


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Echo-Med konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pani Marta obala stereotypy-to ważne, nie trzyma się schematów tylko podchodzi indywidualnie do pacjenta. To początek mojej podróży zmiany siebie, nawyków i kolorowego jedzenia Pozdrawiam serdecznie Panią Martę.

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję za opinię! Cieszę się z Pana entuzjazmu, a to dopiero początek naszej współpracy! :-)
Do zobaczenia niebawem!
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Borowska-Małczak


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIA konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Marta ma ogromna wiedzę w zakresie odżywiania i funkcjonowania organizmu. Jestem na początku drogi, ale czuje że jestem w dobrych rękach. Wszystkie wiadomości zostały mi bardzo dokładnie przedstawione oraz wyjaśnione. Zaangażowanie Pani Marty pozwala na zrozumienie oraz wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Nie jest to „sztywna” dieta, lecz nauka zdrowego żywienia. Dzięki temu człowiek nie czuje się „ograniczony” konkretnym jadłospisem, lecz uczy się zdrowo jeść, przez co po osiągnięciu celu łatwo będzie utrzymać wagę. Pierwszy raz czuję, że nareszcie trafiłam w dobre ręce. Polecam z całego serca!

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję serdecznie za opinię oraz cieszę się z już osiągniętych efektów!
Do zobaczenia niebawem!
Pozdrawiam,
Marta Borowska-Małczak


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIA konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo miła osoba, która niewątpliwie zna się na swojej pracy i posiada rozległą wiedzę. Podczas pierwszej wizyty wszystko fachowo tłumaczy i doradza. Cieszę się bo córka po pierwszej wizycie jest bardzo zadowolona. Serdecznie polecam wszystkim poszukującym fachowej pomocy w dziedzinie dietetyki.

mgr Marta Borowska - Małczak

Bardzo dziękuję za opinię :-) cieszę się, że będziemy współpracować :-)
Do zobaczenia niebawem!
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Borowska-Małczak


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Świetnie zorganizowana konsultacjia. Bardzo dużo fajnych, użytecznych informacji, bardzo miło i rzeczowo. Polecam z całego serca.

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję za udzieloną opinię. Bardzo się cieszę, że wizyta online spełniła oczekiwania :-) kontynuujemy!
Do zobaczenia online!
Pozdrawiam,
Marta Borowska-Małczak


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem na początku drogi a już widzę pozytywne zmiany. Dopiero teraz widzę jak źle się odżywiałam. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymaną wiedzę

mgr Marta Borowska - Małczak

Pani Mariolu dziękuję za opinię :-)
P.S tak źle to się Pani nie odżywiała, natomiast teraz - po konsultacjach - odżywia się Pani wzorowo! Gratuluje i do zobaczenia online!
Pozdrawiam,
Marta Borowska-Małczak


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Fizjoterapii FizjoSportMed konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

ogromna wiedza, jasne przekazywanie informacji - jestem na początku drogi ale wierzę, ze jesli bede postepować zgodnie z zaleceniami Pani doktor - tym razem sie uda.

mgr Marta Borowska - Małczak

Bardzo dziękuję za opinię :-) ja też wierzę, że się Pani uda! :-)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Marta Borowska-Małczak


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Polecam Panią Martę Borowska-Malczak, profesjonalne bardzo zaangażowane podejście do pacjenta. Rozwiazania żywieniowe ustalane wspólnie są bardzo skuteczne. Rewelacyjna atmosfera wizyty pomagająca dotrzeć do prawdziwego problemu.

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję! :-) Niezmiernie się cieszę, że mogę współtworzyć z Wami sukces - nawet na odległość! :-)
Do zobaczenia online!
Pozdrawiam,
Marta Borowska-Małczak


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online (pierwsza)

Bardzo fachowe podejscie do tematu, bardzo dobra wstepna diagnoza, bardzo dobrze okreslone kolejne kroki prowadzace do pelnej diagnozy i zbudowania wlasciwej diety. Pierwsze zalecenia juz przyniosly pozytywne efekty.

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję za opinię! Działamy! :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Borowska-Małczak


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online (pierwsza)

Miłe i profesjonalne podejscie do pacjenta,konkretne odpowiedzi i wyjasnienia na zadane pytania polecam bardzo

mgr Marta Borowska - Małczak

Dziękuję za opinię oraz przygotowanie "zestawu pytań" - super! :-) Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Borowska-Małczak


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dodatko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Otyłość
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Medycyna chińska

Profile społecznościowe