Umów wizytę 346 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (specjalizacja: Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe) oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (specjalizacja: Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe) oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dodatkowo, Specjalista Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz absolwentka medycyny, wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

  Na co dzień komponuję indywidualnie dobrane programy żywieniowe i żywieniowo-suplementacyjne, których intencją jest kształtowanie sylwetki, redukcja masy ciała, profilaktyka oraz wspomaganie leczenia wielu schorzeń za pomocą diety. Dobieram sposób odżywiania do indywidualnych potrzeb energetycznych organizmu człowieka oraz dostosowuję kompleksowe programy terapii żywieniowej we wszystkich jednostkach chorobowych, dzięki wiedzy zdobytej na kursie Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TMC. Dodatkowo, w zakresie moich zainteresowań, znajduje się żywienie i suplementacja sportowców. Specjalizuję się również w zagadnieniach związanych z żywieniem osób o specjalnych potrzebach żywieniowych, m.in. kobiet w ciąży, kobiet karmiących oraz dzieci.
  Prywatnie jestem osobą aktywną, pogodną, promującą zdrowy i aktywny tryb życia. Moją pasją jest medycyna naturalna oraz holistyczne podejście do człowieka. Swoją wiedzę przez cały czas poszerzam w oparciu o najnowszą literaturę naukową. Jestem uczestniczką wielu konferencji i szkoleń związanych z dietetyką, zdrowiem oraz suplementacją oraz autorką wykładów dla osób zainteresowanych tematyką prawidłowego żywienia i zdrowia.

  Wiedza i doświadczenie, które zdobywam, pozwalają mi na realizację marzeń i przekazywanie swojej wiedzy innym. Swoim zaangażowaniem zarażam innych ludzi, co przekłada się na ich sukces w dążeniu do zamierzonych celów.

Choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • otyłość
 • niedowaga
 • nadwaga
 • Żywienie osób chorych

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIA

  To moja pierwsza wizyta u tego typu specjalisty. Nie ukrywam, że byłam nastawiona raczej sceptycznie. Wizytę u dietetyka kojarzyłam ze wstydliwym ważeniem i "agresywnym" atakiem na tkankę tłuszczową w postaci narzuconej diety opartej na składnikach drogich, trudnych do zdobycia i oczywiście wymagającej nieustannego stania w kuchni...
  Jakże byłam zaskoczona pierwszym spotkaniem! Nic z tego, o czym myślałam! Profesjonalizm, ogrom wiedzy i niezwykłe podejście do pacjenta!
  Na początku rozmowa na temat prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niezwykle jasno, czytelnie i obrazowo. Okazało się, że pani dietetyk doszukuje się przede wszystkim przyczyny, a nie tylko walczy ze skutkiem. Czy to nie jest prawdziwy specjalista? Priorytetem jest doprowadzenie organizmu do równowagi, do prawidłowego, zdrowego funkcjonowania, a dopiero później zniwelowanie tego, z czym on sam sobie nie poradzi.
  Nie otrzymałam żadnego jadłospisu. Dowiedziałam się, co robię źle, czym szkodzę swojemu organizmowi. Dostałam pewne wskazówki, co zmienić.
  Mija tydzień od pierwszej wizyty. Organizm natychmiast zaczął reagować na zmiany! (żadna dieta, tylko więcej ciepłych posiłków).
  Czuję się lekko i mam zdecydowanie więcej energii. Organizm zaczął się domagać jedzenia i nieustannie pozbywa się nadmiaru wody:-D
  Waga również pokazała mniej...:-P
  Polecam spotkanie z panią Martą. Doskonały specjalista:-)
  Pozdrawiam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIAUsługa: problemy z odchudzaniem

  Wizyta bardzo merytoryczna, Pani Doktor wykazała się dużą wiedzą, wyczuciem i zrozumieniem. Wnikliwie przeanalizowała mój przypadek i poświęciła mi bardzo dużo czasu. Zaproponowała szereg pomysłów i perspektyw leczenia. Lekarz bardzo wiarygodny i empatyczny. Dziękuję i do zobaczenia. Renata

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIAUsługa: pierwsza wizyta

  Wykształcony fachowiec o dużej wiedzy, zdrowym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Zaraża motywacja! Po wizycie ma sie chęć na zmiany, a to najważniejsze!

 • G
  Lokalizacja: MediconceptUsługa: PCOS i IO

  Bardzo mila i kompetentna Pani doktor! Wizyta bardzo dluga, a nie jak to zwykle bywa 5 minut i do domu, personalne podejscie do pacjentow, duza wiedza i calosciowe spojrzenie na pacjenta! Cos niespotykanego wsrode lekarzy! Polecam kazdemu, a zawlaszcza tym ktorzy interesuja sie bardziej medycyna chinska czy ogolnie bardziej holistycznym spojerzeniem na pacjenta.

  Marta Borowska - Małczak2017-10-06

  Pani Gabrielo, bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) życzę najlepszego co może być, czyli RÓWNOWAGI w każdej dziedzinie :)
  Pozdrawiam,
  MBM DIETOTERAPIA,
  Marta Borowska-Małczak

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dietoterapia

  Bardzo miła Pani. Przekazuje dużo ciekawych informacji na temat diety. Potrafi zmobilizowac, dieta nie jest monotonna. Nie jest to moja pierwsza duetetyczka alr jestem przekonany że ostatnia ????.
  Zdecydowanie bez wahania mogę polecić każdemu.

  Marta Borowska - Małczak2017-09-27

  Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz :) Życzę samych sukcesów :)

  Pozdrawiam,
  MBM DIETOTERAPIA,
  Marta Borowska-Małczak

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MBM DIETOTERAPIAUsługa: pierwsza wizyta

  Pani dietetyk poświęciła mi bardzo dużo czasu, przeprowadziła ze mną szczegółową rozmowę na temat mojego stylu życia, dała bardzo cenne rady dotyczące mojego zdrowia i odżywiania, rozmowa przebiegła bardzo sympatycznie i bez stresu. Serdecznie polecam :-)

  Marta Borowska - Małczak2017-05-04

  Dziękuję za pozytywną opinię :) polecam się na przyszłość :)
  Pozdrawiam,
  MBM DIETOTERAPIA,
  Marta Borowska-Małczak

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Marty ,duża wiedza ,fachowe doradztwo dostosowane i spersonalizowane pod pacjenta,łatwość w przekazywaniu wiedzy -dziękuję Małgorzata

  Marta Borowska - Małczak2017-02-14

  Dziękuję za pozytywną opinię :) życzę sukcesów :)

  Pozdrawiam,
  MBM DIETOTERAPIA,
  Marta Borowska-Małczak

 • Profesjonalizm połączony z wielkim luzem i fajnym podejściem do człowieka. Można się dowiedzieć bardzo dużo ciekawych rzeczy na temat odżywiania i wszystko co z nim związane . Polecam Jak Najbardziej

  Marta Borowska - Małczak2016-12-20

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :)

  Pozdrawiam,
  MBM DIETOTERAPIA,
  Marta Borowska-Małczak

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny dietetyk o bardzo dużej wiedzy i rozsądnym podejściu do tematu. Warto wybrać się na wizytę, jeśli szuka się zbilansowanej diety pod okiem specjalisty.

  Marta Borowska - Małczak2016-12-06

  Dziękuję za pozytywny komentarz, do zobaczenia! :)
  Pozdrawiam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Byłem nastawiony sceptycznie ale okazało się że to działa. Duża kompetencja. Ciekawe rozwiązania i nie ma nicisku ze coś musisz.

  Marta Borowska - Małczak2016-12-06

  Dziękuję za komentarz i gratuluję osiągniętego efektu! :)
  Pozdrawiam