dr n. med.

Marlena Kowalczyk

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
230 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: zapalenie ucha

  Przede wszystkim od poczatku wizyty jest mila i chce pomoc. Jezdzilam od lekarza do lekarza az wkoncu trafilam do tej pani doktor ktora zapisujac odpowiednie leki w koncu mi pomogla.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Od 2 lat p.doktor prowadzi mojego synka. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy, kontaktu z synem i do udzielanych informacji na temat zdrowia dziecka.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Dobry kontakt z dzieckiem (2 latka), wizyta przebiegła bez stresu pomimo szczegółowego badania, p.doktor zrobiła wymaz z nosa, oceniła że po tego typu infekcji należy zbadać słuch dziecka i zleciłą takie badanie, a co najważniejsze widać efekt leczenia i syn czuje się nareszcie lepiej. Polecam, i napewno nie będę szukać już innego laryngologa.

 • M

  Pani dr w trakcie wizyty odebrała 2 prywatne telefony nie zwracając uwagi na pacjenta któremu przerwano tym zdanie. Bardziej koncentrowała się na rodzicu pacjenta niż na dolegliwościach samego pacjenta. Po kilku zdaniach dot. dolegliwości Pani dr miała już własną opinie ale " o matce ". Moje wypowiedzi były wielokrotnie przerywane przez rozmowy telefoniczne, jej komentarze i badanie( żeby było szybciej) przez co Pani dr nie słuchała uważnie a następnie oceniła moje podejście i podważyła moja wiarygodność jak się okazuje błędnie interpretując moje słowa. Brak racjonalnego podejścia do sprawy stwierdziła, że albo natychmiast musimy jechać z dzieckiem do szpitala albo dziecku nic nie dolega a objawy jakie zaobserwowałam to wymysł i brak dystansu jako rodzica.

 • P

  Po kilku wypowiedzianych przeze mnie zdaniach zdiagnozowała refluks nie będąc gastrologiem mimo iż gastrolog refluks wykluczył. Moje podejrzenia o chorobę nosowo gardłową wykpiła. Udałam się do prawdziwego specjalisty, który również refluks wykluczył, przeprowadził szczegółowe badanie i rozpoznał zanikowy nieżyt błony śluzowej gardła oraz przewlekły nieżyt błony śluzowej. Zapisał leczenie, które przynosi ulgę. Więcej pokory radzę Pani doktor i słuchania pacjenta. Nie polecam.

 • O

  Po bardzo długich poszukiwaniach nareszcie trafiłam na profesjonalnego laryngologa, który bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta. Pani doktor oprócz profesjonalizmu wyróżnia się niezwykła empatią i zrozumieniem dla chorego. Z całego serca polecam !!!! Ola

Doświadczenie i kwalifikacje