lek.

Mariusz Męczykowski

Ortopeda

Posiadam specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Posiadam specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałem będąc Starszym Asystentem Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Szpitalu Specjalistycznym imieniem Świętego Wojciecha w Gdańsku.
  Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu dorosłych i dzieci i zabiegach z zakresu chirurgii urazowej narządu ruchu oraz chorób stawu biodrowego.
  Od 2001 roku wykonuje badania USG narządu ruchu dorosłych i dzieci oraz stawów biodrowych u niemowląt / preluksacyjne/.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Szpital św. Wojciecha w Gdańsku, Oddział Urazowo - Ortopedyczny

Choroby

 • choroby układu ruchu
 • urazy

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  I had a problem with my knee and was recommended to visit Dr.Meczykowski.I must say he is a very competent and helpful doctor.He cleared out to me what is going on with my leg and how to treat it.Since that visit I feel much better and he is from now on my favorite doctor.I highly recomment him if you are traveling to Poland and had any problems with your legs, hands and joints.
  Patti Shen

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Serdecznie polecam Doktora Męczykowskiego. Do Doktora trafiłam przez przypadek, gdyż na schodach w centrum handlowym skręciłam kostkę. Doktor pomimo pełnego grafiku wyraził zgodę na konsultację mojego przypadku. Przed wizytą zlecił RTG, które wykonałam w 10 minut na miejscu w Polmedzie. Doktor wykonał także badanie USG kontuzjowanej nogi. Otrzymałam natychmiastową fachową pomoc, za przystępną cenę i w miłej atmosferze. Polecam każdemu!!!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Serdecznie nie polecam! Złamanie kości strzałkowej, wizyt chyba 6, a na noge spojrzał może dwa razy, nie mówiąc już o jej dotknięciu. Brak profesjonalizmu, wszystko wyproszone, zero własnej inicjatywy i porady.
  Do tego oprócz złamania walczę również z bólem obu kolan, poprosiłam o skierowanie na usg po odbytej rehabilitacji, Pan doktor przepisał skierowanie z wielką łaską na jedno kolano.. Krzycząc przy tym że "pacjenci mają dziwną manierę, żeby brać tylko skierowania na wszystko"

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie! Lekarz bardzo miły, sympatyczny ale zarazem rzeczowy oraz konkretny. Diagnoza, mimo, że wcale nie taka "zła" bardzo mnie zmartwiła, jednak pan Mariusz skutecznie rozwiał moje obawy oraz zaproponował długofalową pomoc w dojściu "do siebie". Polecam!

 • Do doktora Męczykowskiego natrafiłam z polecenia przy okazji skręconego stawu skokowego. Lekarz w bardzo skuteczny sposób poradził sobie z bólem oraz problemami związanymi ze stawem. Lekarz jest bardzo otwarty i z dużą cierpliwością oraz wyrozumiałością podchodzi do każdego pacjenta. Z czystym sumieniem polecam doktora Mariusza.

 • Do doktora Męczykowskiego trafiłam po wypadku, kiedy potrącił mnie samochód na przejściu dla pieszych. Lekarz niezwykle rzeczowy, sympatyczny i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. W szybkim tempie postawił mnie na nogi oraz doskonale dobrał mi zabiegi rehabilitacyjne. Naprawdę polecam.

 • P

  Pan Doktor Męczykowski to Anioł nie lekarz. Od dłuższego czasu cierpiałam z powodu bólu i problemów z ruchomością stawów. Pan Doktor (w odróżnieniu od innych lekarzy, którzy bagatelizowali moje dolegliwości) podszedł niezwykle profesjonalnie i rzetelnie. Dr odnalazł przyczynę problemu, zalecił leczenie i dziś jestem jak nowo narodzona. Przy tym Doktor to niezwykle sympatyczny i dobry człowiek. Wszystkich znajomych z problemami ortopedycznymi już odesłałam do Dra Męczykowskiego.
  Z tego miejsca chciałabym Doktorowi bardzo podziękować za pomoc: Pan Doktor wie, że te stawy to była dla mnie prawdziwa pokuta. Dziękuję Panie Doktorze.

 • Jestem młodą osobą, a od pewnego czasu zauważyłam coś jak haluksy na swoich stópkach. Udałam się do doktora Męczykowskiego, podkreślając, że pojawił się też ból. Popatrzył, pomruczał coś pod nosem, dał skierowanie na RTG i po tygodniu kolejna wizyta. Potwierdził obecność haluksów, po czym zalecił mniej chodzenia, odpowiednie obuwie (które noszę i potwierdził, że jest ok) oraz kontrolę za 4 miesiące. Przyszłam z informacją, że wcale nie jest lepiej i stopy bolą mnie zarówno jak chodzę, jak i nie. Doktor na to powtórzył regułkę o wygodnych butach i odesłał mnie z kwitkiem na kontrolę za rok. Ręce opadają...

 • S

  Jestem pacjentka dr od ponad dwóch lat. To profesjonalista w każdym calu. Ma świetne podejscie do pacjenta, nie buduje bariery i jest niezwykle przyjazny. Leki które otrzymałam bardzo mi pomogły i co najważniejsze sa w przystępnej cenie. Zabiegi rehabilitacyjne doskonale dobrane ze juz po pierwszych czułam wyraźna poprawę.

 • D

  Dziś miałam "przyjemność" być na wizycie u Pana doktora. Trwała ona niecałe 7minut. Doktor był opryskliwyv i bardzo nieprzyjemny. Nie przebadał mnie, wystawił tylko skierowanie na rezonans i powiedział, że z wynikiem mam przyjść do niego i to najlepiej w piątki.... Niczego nowego się nie dowiedziałam. Nie polecam!!!!