lek.

Mariusz Męczykowski

Ortopeda

Umów wizytę 237 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do doktora Męczykowskiego natrafiłam z polecenia przy okazji skręconego stawu skokowego. Lekarz w bardzo skuteczny sposób poradził sobie z bólem oraz problemami związanymi ze stawem. Lekarz jest bardzo otwarty i z dużą cierpliwością oraz wyrozumiałością podchodzi do każdego pacjenta. Z czystym sumieniem polecam doktora Mariusza.

 • bardzo dobry

  Do doktora Męczykowskiego trafiłam po wypadku, kiedy potrącił mnie samochód na przejściu dla pieszych. Lekarz niezwykle rzeczowy, sympatyczny i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. W szybkim tempie postawił mnie na nogi oraz doskonale dobrał mi zabiegi rehabilitacyjne. Naprawdę polecam.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Męczykowski to Anioł nie lekarz. Od dłuższego czasu cierpiałam z powodu bólu i problemów z ruchomością stawów. Pan Doktor (w odróżnieniu od innych lekarzy, którzy bagatelizowali moje dolegliwości) podszedł niezwykle profesjonalnie i rzetelnie. Dr odnalazł przyczynę problemu, zalecił leczenie i dziś jestem jak nowo narodzona. Przy tym Doktor to niezwykle sympatyczny i dobry człowiek. Wszystkich znajomych z problemami ortopedycznymi już odesłałam do Dra Męczykowskiego.
  Z tego miejsca chciałabym Doktorowi bardzo podziękować za pomoc: Pan Doktor wie, że te stawy to była dla mnie prawdziwa pokuta. Dziękuję Panie Doktorze.

 • bardzo słaby

  Jestem młodą osobą, a od pewnego czasu zauważyłam coś jak haluksy na swoich stópkach. Udałam się do doktora Męczykowskiego, podkreślając, że pojawił się też ból. Popatrzył, pomruczał coś pod nosem, dał skierowanie na RTG i po tygodniu kolejna wizyta. Potwierdził obecność haluksów, po czym zalecił mniej chodzenia, odpowiednie obuwie (które noszę i potwierdził, że jest ok) oraz kontrolę za 4 miesiące. Przyszłam z informacją, że wcale nie jest lepiej i stopy bolą mnie zarówno jak chodzę, jak i nie. Doktor na to powtórzył regułkę o wygodnych butach i odesłał mnie z kwitkiem na kontrolę za rok. Ręce opadają...

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentka dr od ponad dwóch lat. To profesjonalista w każdym calu. Ma świetne podejscie do pacjenta, nie buduje bariery i jest niezwykle przyjazny. Leki które otrzymałam bardzo mi pomogły i co najważniejsze sa w przystępnej cenie. Zabiegi rehabilitacyjne doskonale dobrane ze juz po pierwszych czułam wyraźna poprawę.

 • bardzo słaby

  Dziś miałam "przyjemność" być na wizycie u Pana doktora. Trwała ona niecałe 7minut. Doktor był opryskliwyv i bardzo nieprzyjemny. Nie przebadał mnie, wystawił tylko skierowanie na rezonans i powiedział, że z wynikiem mam przyjść do niego i to najlepiej w piątki.... Niczego nowego się nie dowiedziałam. Nie polecam!!!!

 • słaby

  Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Wykonywał mi badanie USG kciuka. Badanie to trwało bardzo krótko. Mam porównanie, bo miałam wcześniej wykonywane USG przez innego lekarza, który poświęcił na to badanie zdecydowanie więcej czasu. Powiedziałam mu, że podczas badania USG wykonanego przez tego innego lekarza stwierdzono całkowite zerwania więzadła, ale problem był z interpretacją na obrazie USG czy końce tego zerwanego więzadła są dobrze ułożone, by więzadło miało szansę się zregenerować, czy jednak potrzebna jest operacja - stąd zdecydowałam się powtórzyć to badanie, by uzyskać jeszcze drugą opinię. A pan Męczykowski tylko stwierdził, że on w ogóle nie widzi zerwania więzadła i na tym był koniec jego działań, by to wyjaśnić. Jedynie powiedział, że mogę to zweryfikować poprzez rezonans. Uważam, że powinien przynajmniej poświęcić więcej czasu na prowadzenie badania, by upewnić się czy się nie myli, skoro wiedział, że ktoś dał odmienną diagnozę. Ale widać było mu szkoda czasu. Poza tym niezbyt przyjemny. Nie polecam.

 • bardzo słaby

  Na wizycie w prywatnej przychodni zgłosiłam panu Męczykowskiemu ból pleców w odcinku lędźwiowym, który odnowił się po 8 miesiącach od czasu zakończenia rehabilitacji przypisanej przez innego ortopedę, zaraz po zdiagnozowaniu problemu. W odpowiedzi na to, pan Męczykowski odniósł się do moich widniejących w kartotece, wcześniejszych dolegliwości w kolanie, mówiąc: „ to co? Już panią kolanko nie boli? Teraz nagle bolą panią plecy?”. Następnie próbowałam opisać swoje dolegliwości, ból z tym związany, gdzie znów usłyszałam, że „ból to tylko i wyłącznie pojęcie subiektywne.” Po czym zasugerowałam ponowne zapisanie mi rehabilitacji (która bardzo mi wcześniej pomogła), znów usłyszałam, że „nie jestem w takim razie Pani do niczego niepotrzebny, jedynie do wypisywania skierowań tak!? Bo przecież pani wie najlepiej jakie leczenie zapisać!”. Ostatecznie przypisał mi drogie leki, a cała konsultacja odbyła się bez przeprowadzenia jakiegokolwiek badania. Z wizyty wyszłam roztrzęsiona, gdyż ton każdej wypowiedzi był podniesiony i agresywny.
  To skandal doświadczyć takiego chamstwa, złośliwości i braku profesjonalizmu w stosunku do pacjenta

 • bardzo słaby

  Przewlekłe zapalenie barku. Diagnoza - nie ruszać się. Na wizycie dowiedziałem się również że bieganie jest niezdrowe i najlepiej zaniechać aktywności fizycznej jeżeli pojawi się jakikolwiek ból w ciele.
  Lekarz najwidoczniej jest znudzony takimi przypadkami, nie umie albo nie chce się zaangażować i nie ma sensu z takimi dolegliwościami pokazywać się u niego. Nie otrzymałem ŻADNEJ pomocy i szukam innego lekarza.

 • bardzo dobry

  W porównaniu do innych pacjentów,którzy wyrazili tu swoje opinie to mój przypadek jest dosyć błahy a mimo wszystko dr Męczykowski podszedł do niego profesjonalnie i rzetelnie. Poinformował mnie o tym co się dzieje i jak będzie przebiegać leczenie. Wszystko dobrze się skończyło i zapomniałam już o złamaniu. Uważam dr Męczykowskiego za bardzo ludzkiego lekarza , nie budującego niepotrzebnych barier pomiędzy lekarzem a pacjentem. Polecam jego umiejętności jeśli ktoś potrzebuje pomocy ortopedy. Katarzyna