lek.

Mariusz Męczykowski

Ortopeda

40 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: USG więzadeł mięśni drobnych stawów

  Bardzo świetny lekarz, precyzyjnie wyjaśnił mi mój przypadek i odpowiedział na wszystkie moje pytania bardzo rzeczowo :) a w dodatku bardzo miły i sympatyczny, mogę śmiało polecić. Pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: skręcenie stawu skokowego

  Bardzo dobry lekarz, byłam na wizycie z powodu skrecenia stawu skokowego, dr podszedł do sprawy rzeczowo i konkretnie. Zlecił szereg badań i wdrożył leczenie. Dziś kostka mi już nie doskwiera. Serdecznie polecam każdemu dr. Męczykowskiego

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny , potrafi również wysłuchać pacjenta i odpowiada na wszystkie jego watpliwosci choćby były bardzo niezasadne . Leczę się u niego juz wiele lat ( choroba przewlekła ) i nigdy nie byłam potraktowana jak intruz co niestety innym a szczególnie lekarzom z tytułami naukowaymi czasem sie zdarza

 • A

  Bardzo dobry specjalista. Wizytę oceniam pozytywnie. Super podejście do pacjenta. Lekarz konkretny i kompetentny. Zlecił odpowiednie badania w celu postawienia właściwej diagnozy. Dokładny wywiad z pacjentem ,wszystkie zalecenia przekazane w prosty sposób ,leczenie skuteczne. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie i diagnoza bólu kręgosłupa

  nie podjął wyzwania. brak jakiegokolwiek zainteresowania mimo wizyty prywatnej. poświęcił mi 2 min. zerknął na wynik rezonansu i nie przekazał żadnych sugestii. na pytanie czy mam wzmacniać mięśnie około kręgosłupa np. pilates lub joga powiedział że mam zwolnienie i najlepiej nic nie robić. na moje pytanie czy mogę chodzić na basen i pływać na plechach tylko mruknął co nie znaczyło ani tak ani nie. skierował mnie do neurochirurga. nie dało się wyciągnąć żadnej informacji o moim stanie zdrowia.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: drętwienie dłoni, odcinka przedramienia

  Byłem w dniu wczorajszym u dr ze względu na problem z mocnym bólem dłoni oraz drętwieniem palców jak i przedramienia (ból pojawił się znikąd). Wizyta trwała niecałe 2minuty, bez oględzin, od razu przepisano leki - dwa były wystawione przygotowana pieczątka z gotowym dawkowaniem, trzeci dopisany. Żadnego sprawdzenia dłoni, rtg, nic. Żadnego pytania o sposób pracy czy tez innych czynników, które mogły spowodować kontuzje dłoni, pomimo informacji, ze przebywam w Trojmiescie i za dwa dni czeka mnie podróż 500km gdzie sprawna dłoń to podstawa.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: uraz barku

  Od pierwszej wizyty Pan doktor rzetelny, kompetentny, wnikliwie zainteresowany problemem/urazem. Doskonale zaplanowany plan/schemat leczenia : od leków, badań - po rehabilitację. Doktor posiada bardzo dużą , specjalistyczna wiedzę, którą przekazuje w zrozumiały sposób pacjentowi. .Bardzo miły , uprzejmy w kontakcie z pacjentem. Polecam wszystkim pacjentom z problemami ortopedycznymi ! 100 satysfakcji z leczenia gwarantowane.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta spełniła moje oczekiwania. Pan Dr w sposób kompetentny i wyczerpujący odpowiedział na moje pytania. Zaproponował odpowiadająca mi terapie. Jestem również wdzięczna za bardzo sympatyczne podejście do pacjenta.

 • Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: wrastający paznokieć

  Miałem problem z dużym palcem u stopy, a mianowicie ze wrastającym się paznokciem w skórę który powodował straszny ból podczas chodzenia i grania w piłkę. Został wykonany zabieg po którym ból znikł, a paznokieć zaczął rosnąć tak jak powinien. Bardzo profesjonalne podejście i atmosfera. Jak najbardziej polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  I had a problem with my knee and was recommended to visit Dr.Meczykowski.I must say he is a very competent and helpful doctor.He cleared out to me what is going on with my leg and how to treat it.Since that visit I feel much better and he is from now on my favorite doctor.I highly recomment him if you are traveling to Poland and had any problems with your legs, hands and joints.
  Patti Shen

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałem będąc Starszym Asystentem Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Szpitalu Specjalistycznym imieniem Świętego Wojciecha w Gdańsku.
  Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu dorosłych i dzieci i zabiegach z zakresu chirurgii urazowej narządu ruchu oraz chorób stawu biodrowego.
  Od 2001 roku wykonuje badania USG narządu ruchu dorosłych i dzieci oraz stawów biodrowych u niemowląt / preluksacyjne/.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Szpital św. Wojciecha w Gdańsku, Oddział Urazowo - Ortopedyczny

Zdjęcia