dr n. med.

Mariusz Krawczyk

Chirurg, Onkolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

31letni staż pracy. Duże doświadczenie w Onkologii. Szczególny nacisk kładę na wczesną diagnostykę raka piersi. Ponieważ wykonuję zabiegi operacyjne na piersiach, konfrontacja śródoperacyjna… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Konkretny, rzetelnie przeprowadził wywiad, dokładnie przeprowadził badanie usg, wysoka kultura osobista

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gdy w styczniu zdiagnozowano u mnie czerniaka, załamałam się, ponieważ od paru miesięcy jestem mamą, a tu taka wiadomość. Pan Doktor szybko zdecydował o poszerzeniu wycinka, a zabieg miałam już na drugi dzień, po zabiegu przebadał dokładnie resztę znamion, i uspokoił że to już koniec, teraz tylko kontrole raz w roku. przy wizycie zawsze towarzyszy kojąca muzyka, przez co wizyta nie jest taka straszna, gorąco polecam Pana Mariusza jako lekarza onkologa

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: USG piersi wraz z konsultacją chirurga onkologa

  Pan doktor sprawia wrażenie pewnego swych kompetencji, jednak atmosfera pośpiechu, która towarzyszyła mojej wizycie sprawiła, że nie jestem pewna postawionej diagnozy. Wizyta trwała łącznie nie więcej niż 6 minut, USG wykonano tylko dla "podejrzanego" fragmentu piersi i niestety nie został przeprowadzony ze mną właściwie żaden wywiad. Co więcej, nie otrzymałam też od pana doktora zdjęcia z przeprowadzonego badania (byłam mocno zestresowana, więc zapomniałam sama o nie poprosić). Być może pan doktor, który sam w sobie wydaje się sympatyczny, nie poświęca wiele uwagi kwestiom, które jego zdaniem są błahe, ale .. po takiej ekspresowej wizycie trudno mieć pełne zaufanie do wyniku badania, zwłaszcza że opinia poprzedniego radiloga była niepokojąca. Wobec tego będę musiała się wybrać na kolejną konsultację..;/

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pan dr Krawczyk najpierw przeprowadził wywiad. Bardzie rzetelny i lojalny. Polecam.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja chirurga onkologa wraz z wideodermatoskopią

  Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze, lekarz dokładnie wszystko wyjaśnił , pełen profesjonalizm i wyjątkowa empatia . Z czystym sumieniem polecam dr Krawczyka .

 • I

  Do doktora przyszłam z guzkiem w piersi i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza! Świetny specjalista oraz człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Inni lekarze powinni brać z niego przykład. Bardzo interesuje się pacjentem, nawet dzwoni z wynikami badań! Pierwsze wyniki nie były dla doktora satysfakcjonujące więc w tempie ekspresowym powtórzyliśmy je. Pan doktor zrobił mi starannie usg i biopsje już na pierwszej wizycie, wszystko po to aby jak najszybciej dostać diagnozę. Jestem zachwycona profesjonalizmem. Dziękuję

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: chirurgia onkologiczna

  Moja sytuacja była bardzo zawiła. We wtorek dowiedziałam się, że może mam raka piersi, w czwartek u innego specjalisty też nie dostałam jednoznacznych informacji, więc szybko umówiłam się na prywatną wizytę. Niestety spóźniłam się, dlatego wszystko odbywało się w pośpiechu. Mimo to muszę przyznać, że doktor zbadał mnie dokładnie, powiedział, że on nie stwierdza u mnie raka, wyjaśnił dlaczego mogła zajść taka sytuacja. Przez cały czas zwracał się do mnie w bardzo miły sposób, powiedział co mam dalej robić, a na koniec poklepał po plecach i powiedział cytuję "Głowa do góry" . Jeżeli komuś zależy na szybkiej konsultacji i poznaniu opinii drugiego lekarza, to polecam doktora Mariusza Krawczyka.

 • M

  Doktor Mariusz Krawczyk to świetny specjalista! Bardzo polecam. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza! Fachowiec. Człowiek konkretny, rzeczowy. A do tego przesympatyczny o wysokiej kulturze osobistej. Po prostu lekarz marzenie. Koledzy po fachu powinni brać z niego przykład i uczyć podejścia do pacjenta, oraz przykładaniu się do pracy. Bardzo interesuje się pacjentem, szczegółowo bada, jest skupiony na tym co robi i na prawidłowej diagnozie. Na wizytę przyszłam strasznie spięta, a pan doktor niesamowicie rozluźnił atmosferę, za co dodatkowo jestem mu wdzięczna! Nie dziwię się, że ma tak wiele pozytywnych komentarzy. Poszłam do niego z guzkiem w piersi. Strach ogromny, ale na szczęście skończyło się dobrze. Pan doktor zrobił mi starannie usg i wykrył torbiel, którą od razu mi usunął i było po problemie! Nie musiałam czekać na kolejną wizytę, od razu chciał udzielić mi pomocy. Dodam, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Panie doktorze- dziękuję! Widzimy się na kontroli:)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: chirurgia onkologiczna

  Bardzo miły ,sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem który wie co mówi a u lekarza onkologia bardzo potrzebna jest odpowiednia atmosfera J profesjonalizm!!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: USG piersi

  Właśnie wracam od Pana doktora, miałam wykonywane usg, rozwial moje strachy i lęki dał skierowanie na mammogrFie i zapewnił, że zawsze przyjmie kiedy pracuje nawet jak nie będzie miejsca. Fachowy lekarz, to prawda że jest szybki ale potrafi się skupić maksymalnie podczas badania. Wykonuje je dokładnie. Serdecznie polecam. Dostałam jeszcze ulotkę jak walczyć z nowotworem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 31letni staż pracy. Duże doświadczenie w Onkologii.
  Szczególny nacisk kładę na wczesną diagnostykę raka piersi. Ponieważ wykonuję zabiegi operacyjne na piersiach, konfrontacja śródoperacyjna z wcześniej wykonanym badaniem daje mi duże doświadczenie oraz pewność w diagnostyce.
  Skupiam się również na badaniach znamion barwnikowych, wykonuję videodermatoskopię oraz operacje chorych z rakiem skóry. Co daje również bardzo duże doświadczenie.
  Diagnostyka tarczycy włącznie z biopsjami cienkoigłowymi daje mi możliwość wykonania bełnej diagnostyki tarczycy.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski