dr n. med.

Mariusz Krawczyk

Chirurg, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

31letni staż pracy. Duże doświadczenie w Onkologii. Szczególny nacisk kładę na wczesną diagnostykę raka piersi. Ponieważ wykonuję zabiegi operacyjne na piersiach, konfrontacja śródoperacyjna… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • 31letni staż pracy. Duże doświadczenie w Onkologii.
  Szczególny nacisk kładę na wczesną diagnostykę raka piersi. Ponieważ wykonuję zabiegi operacyjne na piersiach, konfrontacja śródoperacyjna z wcześniej wykonanym badaniem daje mi duże doświadczenie oraz pewność w diagnostyce.
  Skupiam się również na badaniach znamion barwnikowych, wykonuję videodermatoskopię oraz operacje chorych z rakiem skóry. Co daje również bardzo duże doświadczenie.
  Diagnostyka tarczycy włącznie z biopsjami cienkoigłowymi daje mi możliwość wykonania bełnej diagnostyki tarczycy.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: chirurgia onkologiczna

  Moja sytuacja była bardzo zawiła. We wtorek dowiedziałam się, że może mam raka piersi, w czwartek u innego specjalisty też nie dostałam jednoznacznych informacji, więc szybko umówiłam się na prywatną wizytę. Niestety spóźniłam się, dlatego wszystko odbywało się w pośpiechu. Mimo to muszę przyznać, że doktor zbadał mnie dokładnie, powiedział, że on nie stwierdza u mnie raka, wyjaśnił dlaczego mogła zajść taka sytuacja. Przez cały czas zwracał się do mnie w bardzo miły sposób, powiedział co mam dalej robić, a na koniec poklepał po plecach i powiedział cytuję "Głowa do góry" . Jeżeli komuś zależy na szybkiej konsultacji i poznaniu opinii drugiego lekarza, to polecam doktora Mariusza Krawczyka.

 • M

  Doktor Mariusz Krawczyk to świetny specjalista! Bardzo polecam. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza! Fachowiec. Człowiek konkretny, rzeczowy. A do tego przesympatyczny o wysokiej kulturze osobistej. Po prostu lekarz marzenie. Koledzy po fachu powinni brać z niego przykład i uczyć podejścia do pacjenta, oraz przykładaniu się do pracy. Bardzo interesuje się pacjentem, szczegółowo bada, jest skupiony na tym co robi i na prawidłowej diagnozie. Na wizytę przyszłam strasznie spięta, a pan doktor niesamowicie rozluźnił atmosferę, za co dodatkowo jestem mu wdzięczna! Nie dziwię się, że ma tak wiele pozytywnych komentarzy. Poszłam do niego z guzkiem w piersi. Strach ogromny, ale na szczęście skończyło się dobrze. Pan doktor zrobił mi starannie usg i wykrył torbiel, którą od razu mi usunął i było po problemie! Nie musiałam czekać na kolejną wizytę, od razu chciał udzielić mi pomocy. Dodam, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Panie doktorze- dziękuję! Widzimy się na kontroli:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: chirurgia onkologiczna

  Bardzo miły ,sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem który wie co mówi a u lekarza onkologia bardzo potrzebna jest odpowiednia atmosfera J profesjonalizm!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: USG piersi

  Właśnie wracam od Pana doktora, miałam wykonywane usg, rozwial moje strachy i lęki dał skierowanie na mammogrFie i zapewnił, że zawsze przyjmie kiedy pracuje nawet jak nie będzie miejsca. Fachowy lekarz, to prawda że jest szybki ale potrafi się skupić maksymalnie podczas badania. Wykonuje je dokładnie. Serdecznie polecam. Dostałam jeszcze ulotkę jak walczyć z nowotworem.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

  Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora. Jest to osoba konkretna, profesjonalna i empatyczna. Byłam u niego na USG, wiedziałam że mam guza ale inny lekarz kazał mi go obserwować. Doktor powiedział, że nie ma co obserwować i szybko umówił mnie na zabieg na NFZ za co jestem mu bardzo wdzięczna. Uważam, że doktor opiekuje się swoimi pacjentami i poświęca im tyle czasu ile tego potrzebują, wzbudził moje zaufanie i z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Doktora i sama nadal będę jego pacjentkom.
  Marta K.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: USG węzłów chłonnych

  Udałem się do Pana Doktora z dolegliwościami w obrębie okolicy podżuchwowej. Zaczynając od badania tarczycy Pan Doktor od razu zidentyfikował problem. Pełny profesjonalizm, bardzo czytelne wyjaśnienie problemu oraz podpowiedz co do dalszego procesu leczenia. Polecam bardzo gorąco.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana doktora. Atmosfera w gabinecie dzieki Panu doktorów, pomimo wewnętrznego zdenerwowania i stresu, bardzo pozytywna
  Od razu rozwiał moje wątpliwości. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

  Serdecznie polecam Pana Mariusza - profesjonalny, szczery lekarz z powołania. Kompetentny i znający się na rzeczy. Pomógł mi uporać się z dużym guzem, za co jestem Mu ogromnie wdzięczna. Polecam raz jeszcze!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

  Prawdziwy wspaniały lekarz z powołania. Badanie megadokładne. Pan doktor wyjaśniał na ekranie USG dokładnie każdy szczegół! Rozwiewał cały czas mój niepokój. Uspokajał opierając się na bogatym doświadczeniu i wiedzy. Niezwykle delikatny o dobrym sercu człowiek. Warto powierzyć takiemu świetnemu specjaliście swoje zdrowie. Polecam i dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: badania diagnostyczne

  Powiem krótko; jedyny lekarz przez którego znowu się uśmiecham i śpię spokojnie w nocy. Bardzo konkretny, dokładny, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przesympatyczny kochany człowiek. Polecam z całego serca.