dr hab. n. med.

Mariola Świderek-Matysiak

Neurolog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr hab n. med. Mariola Świderek-Matysiak jest zastępcą kierownika Kliniki Neurologi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi USK nr 1. im. N. Barlickiego. W 1997 roku ukończyła z wyróżnieniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Osoba Pani Doktor - wysoce merytoryczna, kompetenta. Bardzo duża wiedza. Pani doktor bardzo miła, pogodna, dająca poczucie bezpieczeństwa pacjentowi. Kazdej innej osobie lekarz godny polecenia.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Świetna, słuchająca pani dr. Do mojego problemu podeszła bardzo indywidualnie i wyrozumiale. Jeżeli miałbym komuś polecić neurologa to była by to Pani Mariola.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo spokojna, miła Pani doktor. Odpowiedziała na każde nurtujące pytanie, poświęca bardzo dużo czasu na wizycie. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor. Szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Skierowała mnie na dodatkowe badania i sama zajęła się załatwieniem terminu tych badań o czym poinformowała mnie telefonicznie. Polecam, więcej takich lekarzy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, kulturalna Pani doktor. Empatyczna, dokładna. Wyjaśnia zapytania,wysłuchuje uważnie odpowiedzi.Zaproponowała dalszą diagnostykę, żeby wszystko sprawdzić.Lekarz na najwyższym poziomie.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje neurologiczne - pierwsza wizyta

  Po pierwszym spotkaniu mogę dać max 4 , choć przyznam że Pani doktor zainteresowała się moim przypadkiem , mamy ustalony plan działań i ponowny kontakt , sama wizyta przebiegła bardzo sympatycznie .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam :) Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentowi i odpowiada na wszystkie jego pytania :) Podczas rozmowy widać, że jest kompetentną osobą i chce jak najlepiej dla pacjenta. Pozdrawiam.Armen.T

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz u pani doktor ale wrażenie sprawiła bardzo pozytywne.Wysłuchała dokładnie co mam do powiedzenia, dopytywała, nie była to wizyta na czas bo nie czuć było pośpiechu zakończenia wizyty jak to niestety często ma miejsce nawet w gabinetach prywatnych. Bardzo sympatyczna i rzeczowa.Wyszłam nawet zdrowsza z przychodni :)
  Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo kompetentna,uważna,cierpliwa,pomocna.Wizyta jest w atmosferze spokoju i skupienia,nie wywołuje w pacjencie negatywnych emocji,pozwala na wspólne z lekarzem przeanalizowanie problemów zdrowotnych pacjenta, skierowanie na właściwą diagnostykę i ukierunkowanie leczenia.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem naprawdę bardzo zadowolony z wizyty. Pani Doktor podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Przeprowadza dokładny wywiad, wysłuchuje wszystkiego do końca. Jest osobą, która dobrze wpływa na komfort pacjenta. Wprawdzie mój przypadek nie okazał się być poważnym, ale jestem przekonany, że dłuższe leczenie zostałoby przeprowadzone wzorowo przez tę Panią Doktor. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr hab n. med. Mariola Świderek-Matysiak jest zastępcą kierownika Kliniki Neurologi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi USK nr 1. im. N. Barlickiego.
  W 1997 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi. W 2002 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem Prezesa Rady Ministrów, a w 2017 tytuł doktora habilitowanego. Jest specjalistą II stopnia w zakresie neurologii
  Od 1994 r związana jest z Kliniką Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi USK nr 1. im. N. Barlickiego - obecnie pełni funkcję adiunkta i zastępcy kierownika .
  Dr hab n. med. Mariola Świderek-Matysiak jest autorem prestiżowych publikacji w zakresie neurologii. Wielokrotnie uczestniczyła w konferencjach krajowych i zagranicznych. Jest laureatem licznych nagród Ministra Zdrowia, Nagrody Łódzka Eureka, Nagrody Naukowej im. J. Śniadeckiego PAN, Nagrody im. Jerzego Konorskiego Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego.
  Dr hab. n.med. Mariola Świderek-Matysiak specjalizuje się w terapii i diagnostyce schorzeń układu nerwowego np.: bóle głowy, padaczka, choroba Parkinsona i inne choroby pozapiramidowe, stwardnienie rozsiane, schorzenia naczyniowe, neuropatie, polineuropatie, zespoły bólowe kręgosłupa i inne.
  POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

Specjalizacje

 • Neurologia