dr hab. n. med.

Mariola Świderek-Matysiak

Neurolog

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl
Dr n. med. Mariola Świderek-Matysiak w 1997 roku ukończyła…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl
  Dr n. med. Mariola Świderek-Matysiak w 1997 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi. W 2002 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem Prezesa Rady Ministrów.
  Od 1994r związana jest z Kliniką Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi USK nr 1. im. N. Barlickiego, jest specjalistą II stopnia w zakresie neurologii, obecnie pełni funkcję adiunkta.
  Dr n. med. Mariola Świderek-Matysiak jest autorem prestiżowych publikacji w zakresie neurologii. Wielokrotnie uczestniczyła w konferencjach krajowych i zagranicznych. Jest laureatem licznych nagród Ministra Zdrowia, Nagrody Łódzka Eureka, Nagrody Naukowej im. J. Śniadeckiego PAN, Nagrody im. Jerzego Konorskiego Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego.
  Dr n.med. Mariola Świderek-Matysiak specjalizuje się w terapii i diagnostyce schorzeń układu nerwowego np.: bóle głowy, padaczka, choroba Parkinsona i inne choroby pozapiramidowe, stwardnienie rozsiane, schorzenia naczyniowe, neuropatie, polineuropatie, zespoły bólowe kręgosłupa i inne.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje neurologiczne

  Po pierwszym spotkaniu mogę dać max 4 , choć przyznam że Pani doktor zainteresowała się moim przypadkiem , mamy ustalony plan działań i ponowny kontakt , sama wizyta przebiegła bardzo sympatycznie .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam :) Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentowi i odpowiada na wszystkie jego pytania :) Podczas rozmowy widać, że jest kompetentną osobą i chce jak najlepiej dla pacjenta. Pozdrawiam.Armen.T

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz u pani doktor ale wrażenie sprawiła bardzo pozytywne.Wysłuchała dokładnie co mam do powiedzenia, dopytywała, nie była to wizyta na czas bo nie czuć było pośpiechu zakończenia wizyty jak to niestety często ma miejsce nawet w gabinetach prywatnych. Bardzo sympatyczna i rzeczowa.Wyszłam nawet zdrowsza z przychodni :)
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo kompetentna,uważna,cierpliwa,pomocna.Wizyta jest w atmosferze spokoju i skupienia,nie wywołuje w pacjencie negatywnych emocji,pozwala na wspólne z lekarzem przeanalizowanie problemów zdrowotnych pacjenta, skierowanie na właściwą diagnostykę i ukierunkowanie leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem naprawdę bardzo zadowolony z wizyty. Pani Doktor podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Przeprowadza dokładny wywiad, wysłuchuje wszystkiego do końca. Jest osobą, która dobrze wpływa na komfort pacjenta. Wprawdzie mój przypadek nie okazał się być poważnym, ale jestem przekonany, że dłuższe leczenie zostałoby przeprowadzone wzorowo przez tę Panią Doktor. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam ...co prawda nie mam jeszcze postawionej diagnozy ale wiem jakie badanie wykonać... Pani Doktor dokładnie analizuje wszystkie informacje.. Nie spieszy się .. I Pacjent jest na wizycie tyle czasu ile potrzeba do jego okreslonego przypadku..Nie strzela w ciemno z lekami musi mieć potwierdzenie w badaniach .... uspokaja..

 • Przemiła, ciepła pani doktor. Z cierpliwością wyjaśniła wszelkie wątpliwości, zrobiła dokładny wywiad, przeprowadziła badanie. Polecam z czystym sumieniem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor.
  Jest bardzo pomocna, zna się na tym, co robi i na pewno nie pozostanie obojętna na problem z jakim się do niej udamy :)

 • Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, byłem z moją mamą - niestety ma problemy z samodzielnym poruszaniem się, mama była zadowolona z tej wizyty, niestety mama ma stępienie starcze i w związku z tym ja byłem cały czas przy badaniu w gabinecie.jeśli to wyjaśnienie nie wystarcza to trudno, w każdym bądź razie ja z korzystam z wizyt u tej Pani Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, lekarzem z powołania. Nie szczędzi czasu pacjentowi, jest miła i dokładna.POLECAM!