Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi

Kopcińskiego 22

90-153 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
146 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Stabryła konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Od dawna myślałam o korekcie nosa, to był mój największy kompleks, poza aspektami estetycznymi miałam również problem z oddychaniem wynikający ze specyficznej budowy nosa jednocześnie bałam się powikłań i efektu końcowego. Dziś 3 tyg po całkowitej korekcji nosa jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pana Doktora, jest świetnym fachowcem.Pan Doktor słucha pacjenta i przedstawia możliwe rozwiązania, ale też informuje o możliwych komplikacjach. Z zadartego i garbatego nosa wyrzeźbił naturalny, prosty i kobiecy nos, dopasowany do reszty twarzy zdecydowanie poprawiając jego funkcjonalność i wady anatomiczne. Pan Doktor poprawił mój dyskomfort związany z oddychaniem oraz również ten związany z kompleksami. ...Nosek wciąż jest lekko opuchnięty i cierpliwie czekam na efekt końcowy ale obecny już jest lepszy od tego którego się spodziewałam :) profil jest śliczny Fachowość, umiejętności i zaangażowanie oceniam na 5+! Pozdrawiam Pana Doktora i gorąco polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Janiak Inny

  Dziękujemy Panu Doktorowi dr n.med. Adamowi Janiak. Wnikliwy diagnosta i wspaniały zabiegowiec, który nam uratował zdrowie (Ewa) i życie (Lech). Bezbólowe i bdb. zinterpretowane kolonoskopie + obs + operacja w wybranym czasie (etap jeszcze przednowotworowy!)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Serhij Fiłatow Inny

  Dziękuję panie doktorze Fiłatow za perfekcyjne przeprowadzenie zabiegu usunięcia zaćmy w dniu 21.07.2021


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Inny

  Witam, w czerwcu miałam wykonaną obustronną redukcję piersi. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, nareszcie mogę cieszyć się życiem. Piersi są idealne, takie jak chciałam. Pani doktor jest perfekcjonistką, naprawdę zna się na swoim fachu a przy tym to sympatyczna osoba. Kontakt przed jak i po operacji bardzo dobry. Na wszystkie moje wątpliwości i pytania otrzymywałam zawsze wyczerpującą odpowiedź. Dobra opieka w szpitalu. Żałuję, że tak późno podjęłam tą decyzję. Polecam wszystkim niezdecydowanym.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Wojciech Piotrowski konsultacja pulmonologiczna

  Lekarz jest bardzo miły i rzeczowy. Dokładnie wyjaśnia zagadnienia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Inny

  Polecam dr Iljin która wykonała u mnie obustronną plastykę powiek górnych .Zwisające , ciężkie powieki ograniczały widoczność .Z tego powodu nie mogłem swobodnie czytać i prowadzić samochodu. Dziękuję dr Iljin za cierpliwość i umiejętności .Efekt operacji jest znakomity .


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Iljin Inny

  Pani dr Iljin wykonała u mnie obustronną plastyką powiek górnych .Wynik operacji bardzo dobry .Opadające powieki ograniczały pole widzenia ,oczy łzawiły .Zebrane opinie o dr Iljin pozwoliły mi zaufać jej umiejętnościom .Polecam bardzo dobrego chirurga plastycznego z wieloletnim stażem .Miłego i życzliwego .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Pietruszewska Inny

  Pani Profesor jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą, a do tego rzetelną i konkretną: zadawała wiele pytań diagnostycznych i próbowała zrozumieć problem pacjentki, dokładnie przebadała pacjentkę i przejrzała wnikliwie wyniki badań, rzetelnie i z cierpliwością wyjaśniła pacjentce informacje dotyczące schorzenia.
  Pani Profesor to lekarz godny polecenia i wzór do naśladowania. Role model wśród lekarzy!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Stabryła Inny

  Szukałem wielu lekarzy do operacji nosa, znalazłem doktora z polecenia. Zabieg nosa i przegrody był robiony w tamtym roku. Nie mam już garba, wyprostowany w pełni. Do tego lepsze oddychanie. Jestem w pełni zadowolony. Pozdrawiam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Renata Talar-Wojnarowska Inny

  Wielkie podziękowania dla Pani Doktor za zaangażowanie i pomoc,za serce i dostrzeżenie we mnie człowieka,który potrzebuje wsparcia na wielu płaszczyznach,za fachową pomoc w leczeniu ciała,ale także za pokrzepienie duszy,za utrzymanie przekonania że trzeba żyć i walczyć


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania