Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Emilii Plater 25 lok 4, Śródmieście, Warszawa
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Osteoporoza

Specjalizacje

  • Pediatria

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet

Pozostałe usługi

Badania niemowląt i dzieci


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet


Bilans zdrowia


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet


Dieta dla dzieci


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet


Ocena rozwoju dziecka


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet


Szczepienie


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet


Wizyta domowa


Emilii Plater 25 lok 4, Warszawa

250 zł

Gabinet

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz, fachowy, życzliwy, konkretny. Dzięki niemu szczepienia naszych dwóch córek (w domu) są nieporównywalnie przyjaźniejsze niż zwykłe w innych przychodniach. Polecamy z calego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany

To co najważniejsze na wizycie lekarza pediatry, zawsze trafna , szybka i konkretna diagnoza. Dokładnie wie co dziecku dolega i jak leczyć. Dla mnie to bardzo cenne u lekarza, który leczy dzieci. Bardzo polecam.
Kasia


M
Użytkownik zweryfikowany

Dobry, mądry, rzeczowy, umie wprowadzić luźną atmosferę, świetny fachowiec. Pediatra w przychodni, do której chodzi mój 8-miesięczny synek, nie wysłuchał u niego zapalenia oskrzeli. Dzięki Doktorowi Radzkiemu i jego szybkiemu rozpoznaniu choroby udało się uniknąć powikłań w postaci zapalenia płuc. Przy okazji dowiedziałam się paru innych rzeczy, na które powinnam zwrócić uwagę, a o których również żaden lekarz wcześniej mi nie mówił. Polecam w stu procentach.


G
Użytkownik zweryfikowany

Super. Wiele lat leczył moje dzieci, kilkakrotnie uratował nas przed szpitalem, kiedy jednak wiedział, że szpital jest konieczny kazał jechac i mówił, ze on już nic nie poradzi, że trzeba np. dac antybiotyk dożylnie. Jest konkretny. Nie jest naciągaczem. Można do niego dzwonic po poradę. Dobry lekarz.


B
Użytkownik zweryfikowany

Ja polecam dr Radzkiego. Jest pediatrą mojego 6-miesięcznego syna. Kompetentny, rzeczowy i doswiadczony. Ma dobry kontakt z moim synem, delikatny podcza badania, potrafi zaszczepic w taki sposob, ze maluch nawet nie zaplacze. Jak juz ktos tu napisal potrafi uspokoic zdenerwowanych rodzicow, nie panikuje, nie straszy tylko rzeczowo informuje. Jego poczucie humoru zdecydowanie nam odpowiada. Kolejne dziecko rowniez bedzie prowadzil dr Radzki. Polecam.


G

Po trosze ze wszystkimi opiniami można się zgodzić, ponieważ dr Radzki jest specyficzny. Mi np. jego poczucie humoru odpowiada, pozwala spuścić trochę napięcia wokół złego stanu zdrowia dziecka, a kiedy trzeba zawsze reaguje. Choroby przyjmują tak różne etapy i uzależnione są od tak wielu czynników, że na pewno na bazie interpretacji rodziców nie rozstrzygniemy tego sporu.

Zgadzam się z opiniami, że konkretny, że unika antybiotyków, że rozpoznaje choroby na oko - ale zanim zbada, że nie waży i nie mierzy, choć do roku życia dziecka pyta o wagę i jej przyrost i jeszcze jedna ważna rzecz, któej nikt tu nie porusza: potrafi zaszczepić tak, że dziecko nawet się nie zorientuje.

Ja i moje dwie córki jesteśmy zadowolone.


G

Drodzy aktualni i przyszli Opiekunowie pacjentów Dr Radzkiego, nie dajcie się oszukać opinii " RODZICÓW C" Nam Go też poleciła JEANNETTE KALYTA i ani my, ani Ona nie żałujemy.Jest świetnym pediatrą,leczy nasze dziecko od 2 lat, jesteśmy zadowoleni.My też musieliśmy powtórzyć pierwsze badanie słuchu, które było u naszego małego wykonywane zaraz po uodzeniu w szpitalu,Drugie zostało wykonane w dwa tygodnie póżniej w tym samym szpitalu na podstawie Karty Przesiewowego Badania Słuchu tzw. niebieska kopia dla rodziców (Wszyscy ją dostają, sami możecie sprawdzić)W niej to, na samym dole w części "C" jest zaznaczona pogrubioną ramką rubryka "dziecko skierowano do", która jest wypełniana kiedy badanie słuchu pierwsze i drugie jest nieprwidłowe. Jest to zarazem skierowanie do dalszego specjalistycznego leczenia w przypadku wątpliwych wcześniejszych, wyników badań.Wniosek z tego,jeżeli istnieje potrzeba dalszego diagnozowania dziecka w kierunku niedosłuchu , nie potrzeba żadnych dodatkowych skierowań wystawianych przez innych pediatrów, bo dawno się jest w jego posiadaniu. Dziwi pominięcie tego ważnego faktu w opinii przedstawianej poniżej. Czy aby nie doszło do zbagatelizowania sprawy przez samych rodziców, a po czasie kiedy okazało się najgorsze, obwinianie w koło wszystkich.


G

Opiekuje sie naszymi dziećmi wiele lat,jest świetntym specjalistą, jasno opowiadającym na pytania rodziców czy podczas wizyty czy też przez telefon. Stąd częste telefony ,jest prawie zawsze do dyspozycji rodziców zaniepokojonych o zdrowie dzieci . Bada dzieci niebywale sprawnie i stara się ograniczyć w jak największym stopniu stres podczas tej czynności. Każdy z nas rodziców wie co to płacz dziecka podczas badania. Jego zalecenia są konkretne i logiczne. Nie należy do lekarzy ulegającym presji przewrażliwionych rodziców i to nie wszystkim pewnie się podoba. Polecamy Go każdemu kto ceni profesjonalizm i wiedzę.


G

Leczy nasze dziecko od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest konkretny nie podlizuje sę rodzicom podczas wizyty, nie przepisuje fury leków tak jak inni pediatrzy( Ktoś musi spojrzeć chłodnym okiem i sprowadzić na ziemie przewrażliwionych rodziców).Fakt, że nie przykłada wielkiego znaczenia jeżeli chodzi o "wrażenia artystyczne" podczas wizyty,ale fachowcem jest bardzo dobrym i wierzcie mi jest bardzo kompetentny, zawsze można do Niego zadzwonić i spytać się ( Podczas wizyty zdarza się ,że rozmawia przez telefon ,ale zawsze są to rozmowy o pacjentach. Sami dzwoniliśmi nie raz, zawsze odbirał i wyobrażamy sobie,że też to mogło być podczas wizyty. Polecany go wszystkim.


G

Znam od lat Dr Radzkiego i sama mam dziecko z niedosłuchem które wykryŁ właśnie Pan Dr Radzki. Znam ten problem z "Autopsji".Wiem że jeżeli badanie słuchu zaraz po urodzeniu nie zostanie zrobione np: z powodów technicznych, to w zaleceniach przy wypisie jest wyrażnie powiedziane,żeby powtórzyć je i to do obowiązków rodziców należy je jak najszybciej wykonać, widocznie rodzice nie zrobili tego Lekarz pediatra, prowadzący może tylko je zalecać, a rodzice muszą w interesie swoim i swojego dziecka wykonać je u specjalisty praktykujacego prywatnie lub państwowo, ale żeby je wykonać trzeba się pofatygować Pediatra nie jest specjalistą który wykonuje badanie słuchu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Osteoporoza

Specjalizacje

  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania