Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

33 opinie

 • Bardzo polecam doktora Ociepke. Jest sympatyczny, uśmiechnięty, z dobrym podejściem do pacjentów a co najważniejsze profesjonalny. W ciągu jednej wizyty postawił trafną diagnozę. Córka tydzień temu miała usunięty trzeci migdal i dwa boczne przyciete. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i juz pierwszej nocy spala bardzo spokojnie bez chrapania i bez bezdechow. Bardzo dziękujemy lekarzowi a także całemu personelowi szpitala MAVIT. Bardzo dziękujemy i polecamy doktora Ociepke.

 • Doktor Ociepka to bardzo miły i uśmiechnięty lekarz, był w stanie przekonać do siebie nawet mojego uparciucha. Od kiedy synek poszedł do przedszkola notorycznie chorował. Infekcje ,anginy w końcu uczulenie na ciągle przyjmowane antybiotyki. Do tego doszło jeszcze chrapanie i bezdechy w nocy.
  Znajomy polecił mi doktora Ociepkę i jestem mu za to wdzięczna. Pan doktor od razu postawił diagnozę, a mianowicie przerośnięte migdałki . Skierował nas do szpitala MAVIT i aktualnie jesteśmy już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i zmniejszeniu pozostałych. Już pierwszej nocy po zabiegu mój synek oddychał przez nosek ,nie charczał i nie rzucał się w łóżku jak dotychczas. Sam zabieg przebiegł szybko i profesjonalnie. Po kilku godzinach dzieciak już się bawił w domu.
  Dziękuję Panu doktorowi ,oraz personelowi szpitala i zdecydowanie polecam .

 • Bardzo polecam pana doktora Ociepkę. Jest to lekarz uśmiechnięty, dobry, sympatyczny ma bardzo dobre podejście do dzieci . Cieszę się że córka trafiła do niego ,jest już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i skróceniu bocznych wszystko się super zagoilo , pełen profesjonalizm ,polecam bardzo serdecznie pana doktora :)

 • Pan Doktor swoj zawod wykonuje z pasja i z najwieksza troska o malego pacjeta. Dzieki jemu ludzkiemu podejsciu do kwestii terminow wizyt..., trafnej diagnozie, ekspresowej decyzji o zabiegu moja 3 letnia coreczka po wielu juz zagrazajacych zyciu przygodach ( lacznie z odma, 2 zapasciach, drgawkach nie dajacych sie wyciszyc, z wada serca itd) jest juz po nacieciu blony bebenkowej- w sumie wszystko wraz z wizyta zajelo kilka godz ( co w syt. Zapalenia ropnego ucha srodkowego jest czasem na wage zdrowia ( konkretnie gluchoty badz niedosluchu) lub zycia ( zapalenie mozgu).Chcialam podziekowac doktorowi, gdyby wszyscy tacy byli to mielibysmy zdrowe spoleczenstwo i zdecydowanie mniej tragedii z udzialem dzieciaczkow.

 • Dawno ( a raczej nigdy? ) nie miałam styczności z tak ciepłym, miłym,. serdecznym i profesjonalnym lekarzem! Nasz syn w końcu po długiej batalii z innymi laryngologami trafił do doktora Ociepki i w końcu zostały rozwiane wszelkie wątpliwości.
  Poprzedni lekarze kazali faszerować dziecko lekiem zyrtec, wyrzucić zwierzęta domowe i czekać. Tylko na co? Zwalali wszystko na alergię a okazało się, że dziecko ma ogromny trzeci migdał i przerośniete pozostałe. Stąd częste infekcje dróg oddechowych, chrapanie w nocy, poranny kaszel itp itd.
  Do doktora chodziliśmy prywatnie, chociaż przyjmuje również na NFZ w przychodni. Dostaliśmy skierowanie na zabieg w szpitalu MAVIT ( swoją drogą szpital rewelacyjny ) .
  Bardzo stresowałam sie zabiegiem, a mój syn z sali zabiegowej wyjechał na siedząco uśmiechnięty :) ogromny szok! Podziękowania dla doktora oraz całego personelu szpitala Mavit! Każdemu będę gorąco polecać!

 • Ponad dwa tygodnie temu Pan Doktor usuwał 3 migdał i podcinał boczne mojemu 3,5-letniemu synkowi i szczerze powiem PEŁNA PROFESJONALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ. Już dawno nie spotkałam tak miłego i rzeczowego lekarza. Ogromnie się bałam przed tym zabiegiem, ale Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i wiedziałam że albo zabieg wykona Pan Doktor albo nikt inny. ZDECYDOWANIE POLECAM!!

 • Pan doktor Ociepka to bardzo konkretny i zdecydowany człowiek. Leczyliśmy córkę 4 lata u różnych "specjalistów" laryngologów, a ostatni lekarz przez 2 lata zwlekał z zabiegiem drenażu. Córka od 4 lat słyszała jak pod wodą. W szkole nie słyszała prawidłowo na lekcji, stresowała się. W końcu trafiliśmy na lekarza, który podjął zdecydowane kroki widząc wyniki jej badań. Dziwił się , że mając tak fatalne wyniki nie zlecono tego zabiegu dużo wcześniej. Od początku traktował nas poważnie, zlecił badania, zlecił drenaż w trybie PILNYM w klinice MAVIT w Katowicach. Zabieg trwał niecałą godzinę, córka od razu odzyskała słuch. Rodzice nie bójcie się tego zabiegu to nic strasznego a pomożecie swoim dzieciakom w najlepszy możliwy sposób. Córka jest właśnie rok po zabiegu. Jeden dren wypadł sam, drugi dren doktor wyjął podczas wizyty także nawet nie trzeba zabiegu usuwającego dreny. Co mogę napisać- pełen profesjonalizm Pana Doktora. Placówka i personel medyczny MAVIT na wysokim poziomie. Córka szczęśliwa a jak dziecko szczęśliwe to i rodzice. Dziękuję Panie doktorze ! Trafiliśmy do Pana z polecenia od innego wspaniałego lekarza Izabeli Wajdy.

 • Bardzo polecam dr. Ociepka. Mój 4letni syn miał wycinany trzeci migdał i podcinane boczne. Bardzo się bałam samego zabiegu jednak profesjonalizm,dobre słowa, ogromna wiedza Pana doktora uspokoiła mnie. Syn strasznie chrapał, miał częste infekcje i bezdechy. Sam zabieg przeprowadzony bardzo szybko a dziecko już po 4h bawiło się na lóżku. Teraz mój syn wogóle nie choruje a jeżeli ma katar to trwa maksymalnie trzy dni i znika :) Polecam!!!!

 • Pan dr. M. Ociepka to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał stada ćwierkających sikorek. Dziękujemy z całego serca że otworzył Pan świat dźwięków, szumu drzew,śpiewu ptaków naszemu synowi.
  Podziękowania również dla personelu szpitala MAVIT Katowice za profesjonalną opiekę nad synem oraz wsparcie psychiczne rodziców.
  Anna i Łukasz G.

 • 3 tygodnie temu mój 6-letni syn miał zabieg przycinania migdałków i wycinania 3-go migdałka. Bardzo bałam się tego zabiegu, ale migdałki były ogromne, dziecko miało bezdechy, było nadpobudliwe a to wynik niedotlenienia, chorował na okrągło( 2 razy w roku szpital), sterydy, antybiotyki i wszelkie możliwe specyfiki. Pana doktora Marka Ociepkę polecili nam znajomi, znakomity specjalista, doskonały kontakt z dzieckiem, cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, spokój bijący od Pana doktora uspokajał. Sam zabieg przeprowadzony szybko ,sprawnie, a dziecko po 4 godzinach bawiło się w najlepsze z kolegą z łóżka obok. Personel szpitala Mavit pomocny i bardzo przyjazny małemu pacjentowi . Jeżeli ktoś z Was ma wątpliwości co do zabiegu wycinania migdałków to ja jako matka 6 letniego Bartusia mówię WARTO! Bartek śpi spokojnie , ma mnóstwo energii, nie męczy się, je kilka lodów dziennie, zeszczuplał bo nie ma sterydów . A jeśli uda Wam się dostać do Pana Doktora Marka Ociepki to jesteście u najlepszego fachowca którego sława sięga za ocean. Bardzo dziękuję i polecam Wszystkim.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online