Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, dni przyjęć: wtorek, czwartek, czynny po 17:15Usługa: usunięcie migdałków

  Pan dr Marek Ociepka jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam a do tego bardzo życzliwym i ciepłym człowiekiem. Mój syn miał 2 tygodnie temu przycinane 2 migdałki i usunięty trzeci ze względu na bezdechy. Czuwałam w nocy i nasłuchiwałam czy moje dziecko oddycha...Zabieg przebiegł sprawnie, mój syn musiał być często upominany żeby nie biegał, nie skakał bo się miał oszczędzać. Tak dobrze się czuł, że chciał od razu jeść :) Co do jedzenia...Był strasznym niejadkiem. Miał kilka produktów, które jadł. Pan doktor powiedział, że to się po operacji zmieni, w co nie wierzyłam bo wiem jak brzydził go widok miękkich "ciapowatych" potraw. Uwierzcie, że mój syn co chwilę jest głodny i prosi o...wszystko! Pierwszy raz w życiu skosztował pomidora, jabłecznik, zupę inną niż rosół i pomidorowa...Jestem w ogromnym szoku. Polecam Pana doktora z całego serca jak również sam zabieg. Nie ma powodu do obaw bo dziecko szybko się regeneruje i zapomina o bólu. Pozdrawiam i dziękuję Panie doktorze :) Sylwia Antoszek

 • S
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, dni przyjęć: wtorek, czwartek, czynny po 17:15Usługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Bardzo Polecam. Pan doktor to człowiek który ma doskonałe podejście do dziecka. Mój 3 letni synek boi się lekarzy gdyż ciągle chorował i tylko antybiotyk, badania i nic. Gdy trafiliśmy do dr od razu wskazał na migdał. Syn po zabiegu nie wspomniał że boli go gardło a powiedział że miał robione jedynie inhalacje ( maska usypiająca) a szpital (Centrum Medyczne Mavit) twierdzi że to hotel. Dziecko 3h po zabiegu bawiło się jakby nigdy nic. Pan dr wyjaśnił nam wszystko, odpowiedział na każde nasze pytanie. Dziś synkowi niejadkowi powrócił apetyt, nie chrapie, oddycha przez nosek a ja Pana dr będę polecać każdemu!

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, dni przyjęć: wtorek, czwartek, czynny po 17:15Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo polecam doktora Ociepke. Jest sympatyczny, uśmiechnięty, z dobrym podejściem do pacjentów a co najważniejsze profesjonalny. W ciągu jednej wizyty postawił trafną diagnozę. Córka tydzień temu miała usunięty trzeci migdal i dwa boczne przyciete. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i juz pierwszej nocy spala bardzo spokojnie bez chrapania i bez bezdechow. Bardzo dziękujemy lekarzowi a także całemu personelowi szpitala MAVIT. Bardzo dziękujemy i polecamy doktora Ociepke.

 • R
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, dni przyjęć: wtorek, czwartek, czynny po 17:15Usługa: konsultacje laryngologiczne

  Doktor Ociepka to bardzo miły i uśmiechnięty lekarz, był w stanie przekonać do siebie nawet mojego uparciucha. Od kiedy synek poszedł do przedszkola notorycznie chorował. Infekcje ,anginy w końcu uczulenie na ciągle przyjmowane antybiotyki. Do tego doszło jeszcze chrapanie i bezdechy w nocy.
  Znajomy polecił mi doktora Ociepkę i jestem mu za to wdzięczna. Pan doktor od razu postawił diagnozę, a mianowicie przerośnięte migdałki . Skierował nas do szpitala MAVIT i aktualnie jesteśmy już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i zmniejszeniu pozostałych. Już pierwszej nocy po zabiegu mój synek oddychał przez nosek ,nie charczał i nie rzucał się w łóżku jak dotychczas. Sam zabieg przebiegł szybko i profesjonalnie. Po kilku godzinach dzieciak już się bawił w domu.
  Dziękuję Panu doktorowi ,oraz personelowi szpitala i zdecydowanie polecam .

 • M

  Bardzo polecam pana doktora Ociepkę. Jest to lekarz uśmiechnięty, dobry, sympatyczny ma bardzo dobre podejście do dzieci . Cieszę się że córka trafiła do niego ,jest już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i skróceniu bocznych wszystko się super zagoilo , pełen profesjonalizm ,polecam bardzo serdecznie pana doktora :)

 • Pan Doktor swoj zawod wykonuje z pasja i z najwieksza troska o malego pacjeta. Dzieki jemu ludzkiemu podejsciu do kwestii terminow wizyt..., trafnej diagnozie, ekspresowej decyzji o zabiegu moja 3 letnia coreczka po wielu juz zagrazajacych zyciu przygodach ( lacznie z odma, 2 zapasciach, drgawkach nie dajacych sie wyciszyc, z wada serca itd) jest juz po nacieciu blony bebenkowej- w sumie wszystko wraz z wizyta zajelo kilka godz ( co w syt. Zapalenia ropnego ucha srodkowego jest czasem na wage zdrowia ( konkretnie gluchoty badz niedosluchu) lub zycia ( zapalenie mozgu).Chcialam podziekowac doktorowi, gdyby wszyscy tacy byli to mielibysmy zdrowe spoleczenstwo i zdecydowanie mniej tragedii z udzialem dzieciaczkow.

 • P

  Dawno ( a raczej nigdy? ) nie miałam styczności z tak ciepłym, miłym,. serdecznym i profesjonalnym lekarzem! Nasz syn w końcu po długiej batalii z innymi laryngologami trafił do doktora Ociepki i w końcu zostały rozwiane wszelkie wątpliwości.
  Poprzedni lekarze kazali faszerować dziecko lekiem zyrtec, wyrzucić zwierzęta domowe i czekać. Tylko na co? Zwalali wszystko na alergię a okazało się, że dziecko ma ogromny trzeci migdał i przerośniete pozostałe. Stąd częste infekcje dróg oddechowych, chrapanie w nocy, poranny kaszel itp itd.
  Do doktora chodziliśmy prywatnie, chociaż przyjmuje również na NFZ w przychodni. Dostaliśmy skierowanie na zabieg w szpitalu MAVIT ( swoją drogą szpital rewelacyjny ) .
  Bardzo stresowałam sie zabiegiem, a mój syn z sali zabiegowej wyjechał na siedząco uśmiechnięty :) ogromny szok! Podziękowania dla doktora oraz całego personelu szpitala Mavit! Każdemu będę gorąco polecać!

 • J

  Ponad dwa tygodnie temu Pan Doktor usuwał 3 migdał i podcinał boczne mojemu 3,5-letniemu synkowi i szczerze powiem PEŁNA PROFESJONALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ. Już dawno nie spotkałam tak miłego i rzeczowego lekarza. Ogromnie się bałam przed tym zabiegiem, ale Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i wiedziałam że albo zabieg wykona Pan Doktor albo nikt inny. ZDECYDOWANIE POLECAM!!

 • K

  Pan doktor Ociepka to bardzo konkretny i zdecydowany człowiek. Leczyliśmy córkę 4 lata u różnych "specjalistów" laryngologów, a ostatni lekarz przez 2 lata zwlekał z zabiegiem drenażu. Córka od 4 lat słyszała jak pod wodą. W szkole nie słyszała prawidłowo na lekcji, stresowała się. W końcu trafiliśmy na lekarza, który podjął zdecydowane kroki widząc wyniki jej badań. Dziwił się , że mając tak fatalne wyniki nie zlecono tego zabiegu dużo wcześniej. Od początku traktował nas poważnie, zlecił badania, zlecił drenaż w trybie PILNYM w klinice MAVIT w Katowicach. Zabieg trwał niecałą godzinę, córka od razu odzyskała słuch. Rodzice nie bójcie się tego zabiegu to nic strasznego a pomożecie swoim dzieciakom w najlepszy możliwy sposób. Córka jest właśnie rok po zabiegu. Jeden dren wypadł sam, drugi dren doktor wyjął podczas wizyty także nawet nie trzeba zabiegu usuwającego dreny. Co mogę napisać- pełen profesjonalizm Pana Doktora. Placówka i personel medyczny MAVIT na wysokim poziomie. Córka szczęśliwa a jak dziecko szczęśliwe to i rodzice. Dziękuję Panie doktorze ! Trafiliśmy do Pana z polecenia od innego wspaniałego lekarza Izabeli Wajdy.

 • A

  Bardzo polecam dr. Ociepka. Mój 4letni syn miał wycinany trzeci migdał i podcinane boczne. Bardzo się bałam samego zabiegu jednak profesjonalizm,dobre słowa, ogromna wiedza Pana doktora uspokoiła mnie. Syn strasznie chrapał, miał częste infekcje i bezdechy. Sam zabieg przeprowadzony bardzo szybko a dziecko już po 4h bawiło się na lóżku. Teraz mój syn wogóle nie choruje a jeżeli ma katar to trwa maksymalnie trzy dni i znika :) Polecam!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online