lek.

Marek Ociepka

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

30 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pan Doktor swoj zawod wykonuje z pasja i z najwieksza troska o malego pacjeta. Dzieki jemu ludzkiemu podejsciu do kwestii terminow wizyt..., trafnej diagnozie, ekspresowej decyzji o zabiegu moja 3 letnia coreczka po wielu juz zagrazajacych zyciu przygodach ( lacznie z odma, 2 zapasciach, drgawkach nie dajacych sie wyciszyc, z wada serca itd) jest juz po nacieciu blony bebenkowej- w sumie wszystko wraz z wizyta zajelo kilka godz ( co w syt. Zapalenia ropnego ucha srodkowego jest czasem na wage zdrowia ( konkretnie gluchoty badz niedosluchu) lub zycia ( zapalenie mozgu).Chcialam podziekowac doktorowi, gdyby wszyscy tacy byli to mielibysmy zdrowe spoleczenstwo i zdecydowanie mniej tragedii z udzialem dzieciaczkow.

 • bardzo dobry

  Dawno ( a raczej nigdy? ) nie miałam styczności z tak ciepłym, miłym,. serdecznym i profesjonalnym lekarzem! Nasz syn w końcu po długiej batalii z innymi laryngologami trafił do doktora Ociepki i w końcu zostały rozwiane wszelkie wątpliwości. Poprzedni lekarze kazali faszerować dziecko lekiem zyrtec, wyrzucić zwierzęta domowe i czekać. Tylko na co? Zwalali wszystko na alergię a okazało się, że dziecko ma ogromny trzeci migdał i przerośniete pozostałe. Stąd częste infekcje dróg oddechowych, chrapanie w nocy, poranny kaszel itp itd. Do doktora chodziliśmy prywatnie, chociaż przyjmuje również na NFZ w przychodni. Dostaliśmy skierowanie na zabieg w szpitalu MAVIT ( swoją drogą szpital rewelacyjny ) . Bardzo stresowałam sie zabiegiem, a mój syn z sali zabiegowej wyjechał na siedząco uśmiechnięty :) ogromny szok! Podziękowania dla doktora oraz całego personelu szpitala Mavit! Każdemu będę gorąco polecać!

 • bardzo dobry

  Ponad dwa tygodnie temu Pan Doktor usuwał 3 migdał i podcinał boczne mojemu 3,5-letniemu synkowi i szczerze powiem PEŁNA PROFESJONALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ. Już dawno nie spotkałam tak miłego i rzeczowego lekarza. Ogromnie się bałam przed tym zabiegiem, ale Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i wiedziałam że albo zabieg wykona Pan Doktor albo nikt inny. ZDECYDOWANIE POLECAM!!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Ociepka to bardzo konkretny i zdecydowany człowiek. Leczyliśmy córkę 4 lata u różnych "specjalistów" laryngologów, a ostatni lekarz przez 2 lata zwlekał z zabiegiem drenażu. Córka od 4 lat słyszała jak pod wodą. W szkole nie słyszała prawidłowo na lekcji, stresowała się. W końcu trafiliśmy na lekarza, który podjął zdecydowane kroki widząc wyniki jej badań. Dziwił się , że mając tak fatalne wyniki nie zlecono tego zabiegu dużo wcześniej. Od początku traktował nas poważnie, zlecił badania, zlecił drenaż w trybie PILNYM w klinice MAVIT w Katowicach. Zabieg trwał niecałą godzinę, córka od razu odzyskała słuch. Rodzice nie bójcie się tego zabiegu to nic strasznego a pomożecie swoim dzieciakom w najlepszy możliwy sposób. Córka jest właśnie rok po zabiegu. Jeden dren wypadł sam, drugi dren doktor wyjął podczas wizyty także nawet nie trzeba zabiegu usuwającego dreny. Co mogę napisać- pełen profesjonalizm Pana Doktora. Placówka i personel medyczny MAVIT na wysokim poziomie. Córka szczęśliwa a jak dziecko szczęśliwe to i rodzice. Dziękuję Panie doktorze ! Trafiliśmy do Pana z polecenia od innego wspaniałego lekarza Izabeli Wajdy.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr. Ociepka. Mój 4letni syn miał wycinany trzeci migdał i podcinane boczne. Bardzo się bałam samego zabiegu jednak profesjonalizm,dobre słowa, ogromna wiedza Pana doktora uspokoiła mnie. Syn strasznie chrapał, miał częste infekcje i bezdechy. Sam zabieg przeprowadzony bardzo szybko a dziecko już po 4h bawiło się na lóżku. Teraz mój syn wogóle nie choruje a jeżeli ma katar to trwa maksymalnie trzy dni i znika :) Polecam!!!!

 • bardzo dobry

  Pan dr. M. Ociepka to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał stada ćwierkających sikorek. Dziękujemy z całego serca że otworzył Pan świat dźwięków, szumu drzew,śpiewu ptaków naszemu synowi. Podziękowania również dla personelu szpitala MAVIT Katowice za profesjonalną opiekę nad synem oraz wsparcie psychiczne rodziców. Anna i Łukasz G.

 • bardzo dobry

  3 tygodnie temu mój 6-letni syn miał zabieg przycinania migdałków i wycinania 3-go migdałka. Bardzo bałam się tego zabiegu, ale migdałki były ogromne, dziecko miało bezdechy, było nadpobudliwe a to wynik niedotlenienia, chorował na okrągło( 2 razy w roku szpital), sterydy, antybiotyki i wszelkie możliwe specyfiki. Pana doktora Marka Ociepkę polecili nam znajomi, znakomity specjalista, doskonały kontakt z dzieckiem, cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, spokój bijący od Pana doktora uspokajał. Sam zabieg przeprowadzony szybko ,sprawnie, a dziecko po 4 godzinach bawiło się w najlepsze z kolegą z łóżka obok. Personel szpitala Mavit pomocny i bardzo przyjazny małemu pacjentowi . Jeżeli ktoś z Was ma wątpliwości co do zabiegu wycinania migdałków to ja jako matka 6 letniego Bartusia mówię WARTO! Bartek śpi spokojnie , ma mnóstwo energii, nie męczy się, je kilka lodów dziennie, zeszczuplał bo nie ma sterydów . A jeśli uda Wam się dostać do Pana Doktora Marka Ociepki to jesteście u najlepszego fachowca którego sława sięga za ocean. Bardzo dziękuję i polecam Wszystkim.

 • bardzo dobry

  Syn w styczniu tego roku miał podcinane migdały podniebienne i wycinany trzeci. Doktor Ociepka przeprowadził zabieg, po nim dokładnie objasnił co może sie zadzić w najbliższych dniach. Jest to lekarz z powołania, który w pełni rozumie nerwy rodziców i potrafi rozmawiać z dziećmi. W szpitalu MAVIT obsługa jest na miarę XXI wieku, aż byliśmy bardzo pozytywnie zdziwieni. BARDZO POLECAMY.

 • bardzo dobry

  Polecam serdecznie dr Ociepkę. Ma super kontakt z dzieciakami i z rodzicami :) kilka miesięcy temu wycinał 3 migdał i podcinał boczne mojemu synowi. Efekt był już pierwszej nocy - cisza, brak chrapania. A w dalszej perspektywie mogę powiedzieć że Mały rzadziej łapie infekcje gardłowe, jeśli coś złapie to zazwyczaj katar. Anginy to już rzadkość. A był czas że raz na miesiąc był antybiotyk z powodu anginy... TERAZ SUPER :)))

 • bardzo dobry

  Mogę z czystym sumieniem go wszystkim polecić, choć Pan doktor leczy głównie dzieci... Byłem u Pana doktora jako mały smyk. Z relacji rodziców wyleczył chore zatoki i alergie lekkimi metodami, tj. bez antybiotyków. Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, posiada dużą wiedzę i empatię (co wśród lekarzy nie jest zbyt częste). Mimo zapracowania potrafi doradzić i powiedzieć, co należy robić w awaryjnych sytuacjach... ;) Bardzo dobry lekarz ! :))

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online