Lek.

Marek Ociepka

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

37 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefoniczna

  Bardzo polecam Pana doktora, profesjonalne i indywidualne podejście do małego pacjenta i jego rodziców. Poprawna diagnoza i perfekcyjnie, bezstresowo wykonany zabieg usunięcia trzeciego migdała, który okazał się w pełni uzasadniony, a problemy z infekcjami gardła, chrapaniem minęły. Warunki hospitalizacji oraz opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobre.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefoniczna

   Bardzo polecam Pana doktora, profesjonalne i indywidualne podejście do małego pacjenta i jego rodziców. Poprawna diagnoza i perfekcyjnie, bezstresowo wykonany zabieg usunięcia trzeciego migdała, który okazał się w pełni uzasadniony, a problemy z infekcjami gardła, chrapaniem minęły. Warunki hospitalizacji oraz opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobre.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefoniczna

   Bardzo polecam Pana Doktora. Jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem z doskonałym podejściem do dzieci . Nasz Mateuszek z przyjemnością jeździ na wizyty do Pana Doktora Ociepki. Dwa tygodnie temu syn miał drenaż uszu i usunięty 3 migdał w szpitalu MAVIT. Zabieg wykonany był właśnie przez Pana Doktora Ociepkę dlatego wiedziałam że jest w najlepszych rękach i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny mógłby to zrobić lepiej. Wszystko przebiegło sprawnie i prawidłowo a nasz Mati od razu słyszał doskonale i przestał w nocy chrapać. Teraz mogę a raczej możemy spać spokojnie a to wszystko dzięki Doktorowi Ociepce. To bardzo doskonały lekarz miły i ciepły człowiek z całego serca polecamy wszystkim!

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefonicznaUsługa: usunięcie migdałków

   Pan dr Marek Ociepka jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam a do tego bardzo życzliwym i ciepłym człowiekiem. Mój syn miał 2 tygodnie temu przycinane 2 migdałki i usunięty trzeci ze względu na bezdechy. Czuwałam w nocy i nasłuchiwałam czy moje dziecko oddycha...Zabieg przebiegł sprawnie, mój syn musiał być często upominany żeby nie biegał, nie skakał bo się miał oszczędzać. Tak dobrze się czuł, że chciał od razu jeść :) Co do jedzenia...Był strasznym niejadkiem. Miał kilka produktów, które jadł. Pan doktor powiedział, że to się po operacji zmieni, w co nie wierzyłam bo wiem jak brzydził go widok miękkich "ciapowatych" potraw. Uwierzcie, że mój syn co chwilę jest głodny i prosi o...wszystko! Pierwszy raz w życiu skosztował pomidora, jabłecznik, zupę inną niż rosół i pomidorowa...Jestem w ogromnym szoku. Polecam Pana doktora z całego serca jak również sam zabieg. Nie ma powodu do obaw bo dziecko szybko się regeneruje i zapomina o bólu. Pozdrawiam i dziękuję Panie doktorze :) Sylwia Antoszek

  • S
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefonicznaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

   Bardzo Polecam. Pan doktor to człowiek który ma doskonałe podejście do dziecka. Mój 3 letni synek boi się lekarzy gdyż ciągle chorował i tylko antybiotyk, badania i nic. Gdy trafiliśmy do dr od razu wskazał na migdał. Syn po zabiegu nie wspomniał że boli go gardło a powiedział że miał robione jedynie inhalacje ( maska usypiająca) a szpital (Centrum Medyczne Mavit) twierdzi że to hotel. Dziecko 3h po zabiegu bawiło się jakby nigdy nic. Pan dr wyjaśnił nam wszystko, odpowiedział na każde nasze pytanie. Dziś synkowi niejadkowi powrócił apetyt, nie chrapie, oddycha przez nosek a ja Pana dr będę polecać każdemu!

  • J
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefonicznaUsługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

   Bardzo polecam doktora Ociepke. Jest sympatyczny, uśmiechnięty, z dobrym podejściem do pacjentów a co najważniejsze profesjonalny. W ciągu jednej wizyty postawił trafną diagnozę. Córka tydzień temu miała usunięty trzeci migdal i dwa boczne przyciete. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i juz pierwszej nocy spala bardzo spokojnie bez chrapania i bez bezdechow. Bardzo dziękujemy lekarzowi a także całemu personelowi szpitala MAVIT. Bardzo dziękujemy i polecamy doktora Ociepke.

  • R
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, rejestracja telefonicznaUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Doktor Ociepka to bardzo miły i uśmiechnięty lekarz, był w stanie przekonać do siebie nawet mojego uparciucha. Od kiedy synek poszedł do przedszkola notorycznie chorował. Infekcje ,anginy w końcu uczulenie na ciągle przyjmowane antybiotyki. Do tego doszło jeszcze chrapanie i bezdechy w nocy.
   Znajomy polecił mi doktora Ociepkę i jestem mu za to wdzięczna. Pan doktor od razu postawił diagnozę, a mianowicie przerośnięte migdałki . Skierował nas do szpitala MAVIT i aktualnie jesteśmy już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i zmniejszeniu pozostałych. Już pierwszej nocy po zabiegu mój synek oddychał przez nosek ,nie charczał i nie rzucał się w łóżku jak dotychczas. Sam zabieg przebiegł szybko i profesjonalnie. Po kilku godzinach dzieciak już się bawił w domu.
   Dziękuję Panu doktorowi ,oraz personelowi szpitala i zdecydowanie polecam .

  • M

   Bardzo polecam pana doktora Ociepkę. Jest to lekarz uśmiechnięty, dobry, sympatyczny ma bardzo dobre podejście do dzieci . Cieszę się że córka trafiła do niego ,jest już po zabiegu usunięcia trzeciego migdała i skróceniu bocznych wszystko się super zagoilo , pełen profesjonalizm ,polecam bardzo serdecznie pana doktora :)

  • Pan Doktor swoj zawod wykonuje z pasja i z najwieksza troska o malego pacjeta. Dzieki jemu ludzkiemu podejsciu do kwestii terminow wizyt..., trafnej diagnozie, ekspresowej decyzji o zabiegu moja 3 letnia coreczka po wielu juz zagrazajacych zyciu przygodach ( lacznie z odma, 2 zapasciach, drgawkach nie dajacych sie wyciszyc, z wada serca itd) jest juz po nacieciu blony bebenkowej- w sumie wszystko wraz z wizyta zajelo kilka godz ( co w syt. Zapalenia ropnego ucha srodkowego jest czasem na wage zdrowia ( konkretnie gluchoty badz niedosluchu) lub zycia ( zapalenie mozgu).Chcialam podziekowac doktorowi, gdyby wszyscy tacy byli to mielibysmy zdrowe spoleczenstwo i zdecydowanie mniej tragedii z udzialem dzieciaczkow.

  • P

   Dawno ( a raczej nigdy? ) nie miałam styczności z tak ciepłym, miłym,. serdecznym i profesjonalnym lekarzem! Nasz syn w końcu po długiej batalii z innymi laryngologami trafił do doktora Ociepki i w końcu zostały rozwiane wszelkie wątpliwości.
   Poprzedni lekarze kazali faszerować dziecko lekiem zyrtec, wyrzucić zwierzęta domowe i czekać. Tylko na co? Zwalali wszystko na alergię a okazało się, że dziecko ma ogromny trzeci migdał i przerośniete pozostałe. Stąd częste infekcje dróg oddechowych, chrapanie w nocy, poranny kaszel itp itd.
   Do doktora chodziliśmy prywatnie, chociaż przyjmuje również na NFZ w przychodni. Dostaliśmy skierowanie na zabieg w szpitalu MAVIT ( swoją drogą szpital rewelacyjny ) .
   Bardzo stresowałam sie zabiegiem, a mój syn z sali zabiegowej wyjechał na siedząco uśmiechnięty :) ogromny szok! Podziękowania dla doktora oraz całego personelu szpitala Mavit! Każdemu będę gorąco polecać!

  • J

   Ponad dwa tygodnie temu Pan Doktor usuwał 3 migdał i podcinał boczne mojemu 3,5-letniemu synkowi i szczerze powiem PEŁNA PROFESJONALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ. Już dawno nie spotkałam tak miłego i rzeczowego lekarza. Ogromnie się bałam przed tym zabiegiem, ale Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i wiedziałam że albo zabieg wykona Pan Doktor albo nikt inny. ZDECYDOWANIE POLECAM!!