lek.

Marek Laskowski

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

26 opinii +dodaj

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jest zwolennikiem kompleksowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam wszystkim wizyte do Pana doktora Laskowskiego, bardzo uprzejmy, z ogromną wiedzą medyczna, odpowie na kazde pytanie, poswieca duzo czasu pacjentowi i stara sie rozwiazac kazdy problem. Dziekuje serdecznie za wspaniala wizyte, do uslyszenia wkrotce na kolejnej w nastepnym tygodniu. Pozdrawiam Piotr

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Ogólnie wrażenia po wizycie pozytywne. Badanie przeprowadzone w sposób rzetelny i konkretny. Lekarz kompetentnie wyjaśniał wszelkie niejasności, wyczerpująco odpowiadał na pytania, dokładnie analizował problem. Zalecenia przekazał w sposób jasny i zrozumiały.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan Doktor, wydaje się być bardzo miłym i rzeczowym człowiekiem. Pomimo tego, że to była moja pierwsza wizyta u niego, śmiało mogę powiedzieć, że potrafi wyjaśnić jaki jest problem i jak się go pozbyć. Czuję, że to będzie ostatni lekarz jakiego odwiedzę z moim problemem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam. Świetny kontakt i obszerny wywiad. Na jednej wizycie rozwiązałam kilka problemów. Wszystko w atmosferze szacunku i bez poganiania. Świetny Lekarz.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Lekarz przeprowadził bardzo obszerny wywiad, została udzielona odpowiedź na każde pytanie. Miła atmosfera podczas wizyty, polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  To była moja pierwsza wizyta. I mimo, że wstępne rozpoznanie jest niezbyt radosne to informację tę przekazano mi w bardzo delikatny sposób i udzielono niezbędnych wskazówek co do dalszego postępowania. Dziękuję.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim zdaniem lekarz godny polecenia! Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad i obejrzał stan skóry, było widać, że od początku wiedział co to za problem. Bardzo miły i uważny, wszystko dokładnie tłumaczył odpowiadał na moje pytania. Z wizyty jestem jak najbardziej zadowolona, leczenie już daje pierwsze efekty :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Fantastyczny dermatolog - przeprowadza wnikliwy wywiad, cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia , rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Przede wszystkim kuracja okazała się skuteczna. Pan doktor jest wnikliwy i konkretny, a poza tym komunikatywny i sympatyczny. Chętnie odpowiada na pytania związane ze swoją specjalizacją nawet jeśli wykraczają poza cel bieżącej wizyty. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Moja pierwsza wizyta, kontakt bardzo miły. Wywiad przeprowadzony dokładnie z wysoką kulturą osobistą. Czy trafione leczenie dowiem się za kilka dni. Polecam

Pytania pacjentów (98)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Witam. Syn w kwietniu miał wycięte znamię barwnikowe. Po wycięciu jest oczywiście blizna, która ze względu ( tak myślę) na jej umiejscowienie (na plecach) się rozciągnęła, ale ogólnie rzecz biorąc się zagoiła. Jednak niepokoi mnie fakt, iż co jakiś czas robią się na niej w różnych miejscach ropne spore krosty, które pękają, oczyszczają się i goją. Tak już było 3 razy. Czemu tak się dzieje. Czy tak się zdarza. Co z tym robić. Czy udać się z tym problemem do dermatologa czy chirurga? Proszę o radę. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry
  Proponuję, aby udali się Państwo do dermatologa. 19 rok życia to czas, kiedy mogą być nasilone objawy trądziku.
  Samą bliznę należy zbadać i ocenić przyczynę takich zmian i włączyć ewentualne leczenie.
  Pozdrawiam
  Marek Laskowski

 • Borykam się z tym problemem(czerwone plamy oraz łupież na głowie) od kilku lat. Próbowalem wszystkiego jednak pomagało chwilowo. Teraz ostrzygłem się na łyso i wszystko jest na widoku. Gdy posiadałem włosy to myłem codziennie włosy, ponieważ miałem płaty we włosach i wyglądało to trochę nieprzyjemnie .Jak mogę to chociaż trochę zmniejszyć? Pomocy!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry,
  Opisane przez Pana zmiany to z dużym prawdopodobieństwem objawy łojotokowego zapalenia skóry.
  Proponuję, aby zgłosił się Pan do dermatologa. Wymagane jest postawienie precyzyjnej diagnozy i włączenia leczenia. Kosmetyki mogą być mało skuteczne.
  Pozdrawiam
  Marek Laskowski

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry.
  Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej.

  Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta, dlatego w klinice pacjenci znajdują się pod opieką wysokiej klasy specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, chirurgii estetycznej oraz innych dziedzin. Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd. Stosuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, które sprawiają, że otrzymujemy bardzo naturalny efekt przy skróconym do minimum okresie rekonwalescencji i zwiększonym bezpieczeństwie zabiegów.

  Systematycznie odbywa szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania nowoczesnych technik w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Uczestniczy w konferencjach i warsztatach, co sprawia, że zakres zabiegów i sposobów ich wykonywania jest stale poszerzany i udoskonalany.

  Współpracuje z wyspecjalizowanymi ośrodkami diagnostycznymi.
  Wykonuje badania dermatoskopowe. Ta nieinwazyjna diagnostyka dermatologiczna służy do oceny m.in. znamion barwnikowych oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski