Lek. dent.

Marek Gatz

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Implantologii i Stomatologii Estetycznej DENS VIP Marek GatzUsługa: Im

  Po prawie 5 latach moge powiedziec ze warto było wszepić implant u Doktora Gatza, kosztowało to troche, ale jem jabłka uśmiecham sie, i raczej do końca życia mam spokój.Polecam: pełen profesjonalizm i wydaje mi sie ze takich osób jest mało w Polsce.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (studia ukończone w 1991r.) Uczestnik licznych szkoleń , kursów , sympozjów i konferencji naukowych krajowych i zagrani9cznych z różnych dziedzin stomatologii a w szczególności z implantologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki stomatologicznej i implantoprotetyki. , Praktykuję w gabinecie DENS V.I.P. od 2001r. i od tego roku zajmuję się implantologią . W 2009r. ukończyłem Curiculum implantologiczne w Niemczech na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie - zdobywając kwalifikacje certyfikowanego implantologa (http://www.implanty-densvip.pl/uploads/Goethe%20na%20www.jpg). Curriculum jest objęte systemem przyznawania punktów edukacyjnych na poziomie europejskim - ECTS European Credit Transfer System. W 2012 ukończyłem jako jeden z pierwszych dentystów w Polsce studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem MASTER OF ORAL IMPLANTOLOGY - http://implanty-densvip.pl/pl_galeria/big/451.jpg . Gala wręczenia dyplomu odbyła się 16.03.2013r w Willi Kenedy we Frankfurcie n/Menem podczas I Kongresu MOI - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QJFoG5AkQGs
   Moja wiedza i doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą pewność przeprowadzanego leczenia i poczucie, iż znaleźliście się we właściwym miejscu.

  Usługi

  Prywatny Gabinet Implantologii i Stomatologii Estetycznej DENS VIP Marek Gatz

  Bohaterów Kragujewca 11, 85-863 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Implanty od 4 500 zł
  Licówki od 1 200 zł
  Korony od 1 500 zł
  Mosty od 1 500 zł
  Regeneracja kości od 2 000 zł
  Wszczepienie implantu mis z koroną porcelanową na czapeczce cercon od 4 500 zł
  Wszczepienie implantu ankylos z koroną porcelanową na cerconie od 5 000 zł
  Podniesienie zatoki od 3 000 zł
  Regeneracja wyrostka od 2 000 zł
  Usunięcie zatrzymanej ósemki od 700 zł
  Korona porcelanowa na cerconie od 1 500 zł
  Licówka porcelanowa od 1 200 zł
  Regeneracje tkanek miękkich w jamie ustnej oraz dziąseł od 2 000 zł
  Tomografia komputerowa cbct od 200 zł
  Konsultacja implantologiczna
  Pokaż wszystkie

  POLSKIE CENTRA STOMATOLOGICZNE SP. Z O.O.

  Kijowska 90, 85-807 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Licówki od 1 200 zł
  Korony cyrkonowe od 1 500 zł
  Mosty od 1 500 zł
  Regeneracja kości od 2 000 zł
  Implanty z koronami od 4 500 zł
  Wszczepienie implantu mis z koroną porcelanową na czapeczce cercon od 4 500 zł
  Wszczepienie implantu ankylos z koroną porcelanową na cerconie od 5 000 zł
  Podniesienie zatoki od 3 000 zł
  Regeneracja wyrostka od 2 000 zł
  Usunięcie zatrzymanej ósemki od 700 zł
  Korona porcelanowa na cerconie od 1 500 zł
  Licówka porcelanowa od 1 200 zł
  Regeneracje tkanek miękkich w jamie ustnej oraz dziąseł od 2 000 zł
  Tomografia komputerowa cbct od 200 zł
  Konsultacja implantologiczna
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Marek Gatz
  Marek Gatz
  Stomatolog
  Bydgoszcz
  Witam. Usuwam zeby. Terminy mam obecnie na druga polowe stycznia. Zapraszam

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  54 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Implantologii i Stomatologii Estetycznej DENS VIP Marek GatzUsługa: Im

   Po prawie 5 latach moge powiedziec ze warto było wszepić implant u Doktora Gatza, kosztowało to troche, ale jem jabłka uśmiecham sie, i raczej do końca życia mam spokój.Polecam: pełen profesjonalizm i wydaje mi sie ze takich osób jest mało w Polsce.

  • Tajlandia to kraina uśmiechu i wspaniałych ludzi ..... Gabinet DENS VIP Marek Gatz, mają wiele wspólnego. Zanim odwiedziłam ten kraj, nieśmiało złożyłam wizytę właśnie w tym prywatnym gabinecie. W poczekalni wiele dyplomów świadczących o wysokiej klasy lekarzu w dziedzinie implantologii. Oczywiście od wielu lat tłoczyły mi się myśli, że coś muszę ze sobą zrobić. Po wielu poszukiwaniach dobrego specjalisty w rankingu wyświetliła mi się właśnie ta strona. Jestem bardzo wdzięczna za to,
   że Pan dr Marek Gatz przywrócił mi lepszy uśmiech i sprawił, że poczułam się pewniejsza i szczęśliwsza. To człowiek profesjonalista w swoim zawodzie, przy tym bardzo wyrozumiały i uśmiechnięty a przede wszystkim dbający o pacjenta. Wcześniej, swoje założenia co do sposobu leczenia, realizuje w atmosferze spokoju z super znieczuleniem wraz ze swoim zespołem asystentek. w 2015r - 2 wszczepione implanty przyjęły się, - wystąpiła tylko lekka opuchlizna na następny dzień w tle małego bólu. Całkowite leczenie zakończone powodzeniem, teraz tylko kontrolne wizyty. Dziękując bardzo za pomoc i spełnienie mojego marzenia, mogę z całego serca polecić Pana dr za tak wspaniałe i delikatne podejście do problemu zdrowego uśmiechu - za całokształtu usług, każdemu bojaźliwemu pacjentowi. Barbara

  • T

   Z duza satysfakcja i zadowoleniem z efektu przeprowadzonej implantacji szesciu implantow , chcialbym podziekowac Panu Doktorwi Gatz , za dobra wykonana robote !
   Proces leczenia trwal 12 miesiecy, szesc wizyt, robiona byla gora i dol . Leczenie przebieglo bez jakichkolwiek problemow , bezbolesnie, bez komplikacji . Nie bez znaczenia jest rowniez to ,ze zalozone na poczatku koszta leczenia nie ulegly zmianie - zadnych ukrytych kosztow !!!
   Jako ,ze mieszkam od ponad 30 lat na terenie Niemiec , mam dobre porownanie jesli chodzi o profesjonalne leczenie dentystyczne . Po kazdej wizycie u Pana Dr Gatza , na drugi dzien po zabiegu , bez zanych problemow wracalem do domu -700 km !!! Nie byly konieczne dodatkowe wizyty.
   Polecam Pana Doktora Gatza wszystkim tym, co chca miec ladne zeby i zadnych problemow z tym zwiazanyc. W mojej ocenie Pan Doktor Marek Gatz ,jest wysokiej klasy implantologiem z duzym doswiadczeniem i z niesamowitym zaangazowaniem realizuje zalozony plan leczenia. Oceniam Pana Doktora na bazie wlasnego doswiadczenia, jakie zdobylem podczac calego procesu leczenia w gabinecie DENS VIP Marek Gatz.

  • B

   Brakuje gwiazdek aby ocenić prace tego specjalisty. Nie tylko NAJLEPSZY profesionalista ale także wspaniały człowiek .Od wielu lat marzyłam o takim uśmiechu pan Marek spełnił moje marzenie o hollywoodzkim uśmiechu dzięki niemu czuje sie naprawdę pewna siebie.Od pierwszego spotkania czułam ze jestem we właściwych rękach SZCZERZE POLECAM!!!!

  • D

   Szanowni państwo p.dr.Marek Gatz to jest wielki gośc 100% profesjonalizmu .Jako pacjentka byłam tragicznym przypadkiem nikt w Bydgoszczy i poza nią nie chciał się podjąc .Pan doktor podjął się i pamiętam po bardzo ciężkim zabiegu zapytał, czy chce miec pani uśmiech naturalny czy holiłudzki .a ja odpowiedziałam tak p.dr. holiłudzki no i mam piękny uśmiech .Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim którzy szukają stu procentowej pomocy a co do personelu dziewczyny wzorowe Dorota K.

  • E

   Gorąco dziękuję Panu dr Markowi Gatz za wykonanie zabiegu wstawienia mostu protetycznego, ale przede wszystkim za profesjonalne i niezwykle życzliwe podejście. Moja wdzięczność jest tym większa, że Pan doktor podjął się naprawy tego, co zostało źle wykonane w innym gabinecie. Przez kilka miesięcy dokuczał mi stan zapalny dziąseł (wynikły z nieprawidłowego wykonania wcześniejszego zabiegu), co widzieli kolejni stomatolodzy, których odwiedzałam, ale dopiero dr Marek Gatz podjął się leczenia. Pan doktor wysłuchał mnie, usunął problem, z którym się zmagałam, wyleczył moje dziąsła i wstawił nowy most. Żałuję jedynie, że wcześniej nie trafiłam pod opiekę Pana doktora, oszczędziłabym sobie wielomiesięcznego stresu. Dziękuję!!! Edyta B.

  • M

   Wiele lat temu zaczęło się od marzenia o pięknym uśmiechu, którego nigdy nie miałam. Krzywe dolne zęby, szczękościski i zgrzytanie zębami... a do tego... leczenie-przez zasiedzenie u innego stomatologa... I długi czas wstydu, który hamował przed pokazaniem się innemu lekarzowi...
   I na końcu pęknięta górna dwójka (na miękkiej, ciepłej grzance), która doprowadziła mnie do furii...
   Wtedy powiedziałam – DOŚĆ!!! Trzeba przełknąć gorzką pigułkę wstydu! Albo teraz, albo wcale!!!
   I tak trafiłam do... gabinetu Dens-VIP pod koniec maja 2015. Nie przez przypadek - z wyboru i czystego pragmatyzmu.
   Wybór padł na lekarza stomatologa-implatnologa z ogromnym doświadczeniem, tysiącami wszczepionych implantów i świetnymi opiniami.
   Na pierwszą wizytę, konsultacyjną szłam z gorzką pigułką wstydu pod językiem, żeby ją przełknąć na miejscu i... dostałam kubek wody do popicia.
   Doktor Gatz po dokładnym obejrzeniu mojej szczęki i zdjęć RTG stwierdził...”to zrobimy to, to i to, i będzie dobrze”
   Wszepił 4 implanty (Nobla dla tego, kto wymyślił to rozwiązanie) , odbudował cały dół porcelanowymi mostami na tych implantach i wyrównał krzywe dolne zęby porcelanowymi licówkami. Całą górę doprowadził do hollywoodzkiego wyglądu. A wszystko to bezpoleśnie i w cudnej atmosferze w ciągu 4 wizyt: pierwsza konsultacyjna, druga – wszepienie implantów, trzecia – odsłonięcie implantów i założenie śrub gojących + szlify pod korony i licówki, czwarta – założenie mostów i koron.
   Dodam, że pomiędzy wizytami, kiedy coś mnie niepokoiło Pan Doktor zawsze był do dyspozycji i służył radą i pomocą.
   Dzisiaj mam przepiękny uśmiech, ozdyskaną pewność siebie (TAK – uśmiech to jedna z najważniejszych rzeczy, żeby czuć się pewnie w kontaktach z ludźmi) i wspaniałe samopoczucie. Implanty to najwspanialsza rzezcz jaką wymyślono. A jeśli wszepia je TAKI WIRTUOZ, to już jest magia.
   POLECAM gabinet Dens-Vip. Doktor Marek Gatz wygrywa chopinowskie koncerty na kiepskich, wysłużonych fortepianach z marnymi klawiszami. Należy zaznaczyć również ogromny wkład wspaniałych Pań asystentek w atmosferę i bić brawo współpacującemu z gabinetem Dens-Vip Panu technikowi który rzeżbi/wypala wspaniałe porcelanowe, małe dzieła sztuki.
   Warto zapłacić za bilet na koncert tej wspaniałej orkiestry.

  • R

   Niebawem minie rok, od wszczepienia pięciu implantów. Komfort psychiczny nie do opisania.
   Profesjonalizm i kultura w podejściu do pacjenta z jaką się spotkałam, jest budująca. Pan
   doktor potrafi najbardziej bojażliwego pacjenta wyciszyć, uspokoić, zero bólu, a efekt rewelacyjny.

  • Miałam okazję skorzystać z usług Pana doktora i wszystkim gorąco go polecam. Jest to prawdziwy profesjonalista, zarówno w zakresie swoich umiejętności, jak i świadczonych usług, ale przede wszystkim to wspaniały i sympatyczny człowiek, który ma niezwykłe podejście do swoich pacjentów.Brakuje "gwiazdek" aby wystawić p. dr Markowi odpowiednią ocenę .Szybko ,sprawnie .bezboleśnie

  • H

   Miałam okazję skorzystać z usług Pana doktora i wszystkim gorąco go polecam. Jest to prawdziwy profesjonalista, zarówno w zakresie swoich umiejętności, jak i świadczonych usług, ale przede wszystkim to wspaniały i sympatyczny człowiek, który ma niezwykłe podejście do swoich pacjentów. Miałam usunięte wszystkie zęby i wstawione 8 implantów. Zabieg przebiegł bezboleśnie, jak i okres rekonwalescencji odbywał się bezproblemowo. Co najważniejsze, wszystkie implanty się przyjęły, a ja mam teraz piękny i naturalny uśmiech, dzięki czemu pozbyłam się mojego największego kompleksu, a Pan Marek Gatz spełnił moje marzenie. Hanna