Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10, Wejherowo
LS Lekarze Specjaliści (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
53 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Ciaza

Polecam z czystym sumieniem doktor bardzo dokładny wszystko pokaże opowie rozwieje wątpliwości odpowie na wszystkie pytania zawsze nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty w porownaniu do innych naprawdę lekarz z powołania


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski badanie ginekologiczne

Doktor prowadzi moją ciążę, jest bardzo dokładny i troszczy się o dobro swojej pacjentki, jest opiekuńczy i ma dobry humor, zawsze potrafi podnieść na duchu i pomaga rozwiać wszelkie obawy.
Naprawdę polecam tego lekarza :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam!!! Kompetentny i miły lekarz. Profesjonalne podejście do pacjentek. Prowadził moją ciąże i byłam bardzo zadowolona z jego usług.


E
Użytkownik zweryfikowany

jeszcze kilka miesięcy temu wystawiła bym Dr Foltmanowi pozytywny komentarz. niestety dzisiaj moja opinia o nim uległą zmianie. Chodziłam do niego od 5 lat w związku czym miałam do niego zaufanie dlatego kiedy zaszłam w ciążę komu innemu mogłabym powierzyć swoje maleństwo jak nie jemu? Przez całą ciążę kiedy było wszystko ok nie miałam żadnych zastrzeżeń. Niestety pod koniec ciąży w 36 tyg pojawiły się wymioty i mdłości poszłam do niego on kazał mi poczekać i iść na IP. W 37 tyg moje dziecko zmarło w moim łonie. Dr pocieszał mnie na wizycie że to taka moja uroda, że poród się zbliża z stąd te objawy.
Niestety w śród znajomych, pojawiły się kolejne negatywne opinie w śród nich też taka, że Dr Foltman nie radzi sobie z trudnymi ciążami. Szkoda, że powiedzieli mi o tym kiedy straciłam swoje maleństwo.


O
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja, bardzo miły i uprzejmy lekarz. Zero stresu, szczególnie jeżeli chodzi o pierwszą wizytę. Żartobliwy, uprzejmy, wszystko krok po kroku wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Takich lekarzy się docenia! Polecam w 100% :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity, to mało powiedziane. Spokojny, rzeczowy, wszystko tłumaczy, opisuje i pokazuje, do tego żartuje delikatnie i podaje rękę pacjentce (!!!!) aby było jej łatwiej się podnieść.
Nie wygania, nie jest opryskliwy, nic nie robi na odpiernicz czy szybko, na wszystkie pytania odpowie, wszystko sprawdzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Ginekolog - IDEAŁ.


:
Użytkownik zweryfikowany

Witam ! Chodziłam z pierwsza ciaza do Dr Foltmana jestem zadowolona nawet ale ogolnie nie podobalo mi sie ze za szybko to wszystko u niego sie odbywalo 5 min max nie byl moim zdaniem dosc dokladny !:(


J

Po dłuższym czasie wybrałam się w końcu do ginekologa po przeprowadzeniu wywiadu wśród znajomych wybrałam właśnie tego lekarza nie żałuję bardzo fajny miły lekarz przy nim nie czuje się aż takiego skrępowania. Polecam tego lekarza


N
Użytkownik zweryfikowany

Dobry lekarz. Prowadzi moją drugą ciążę i na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Wcale nie trzeba czekać w kolejce miesiąc czy dwa, ale najwyżej 3, 4 dni.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Foltman jest naprawdę świetnym fachowcem, prowadzi teraz moją pierwszą ciążę i nie mam mu nic do zarzucenia - przy każdej wizycie jest analiza wyników, badanie, usg, ważenie i pomiar ciśnienia. Zawsze pogodny i wesoły, można z nim pożartować. Co ważne, jest uczciwy - na początku moja ciąża była zagrożona i musiałam co tydzień wykonywać usg - dr Foltman przyjmował mnie zawsze 'bez kolejki', nie biorąc pieniędzy za te wizyty. Raz nawet dostałam od niego tabletki za darmo :) Kilka moich koleżanek po nieprzyjemnych 'przygodach' z innymi lekarzami wybrały dr Foltmana i są baaardzo zadowolone. Naprawdę, szczerze polecam go wszystkim kobietom ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie