lek.

Marek Feliksik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

210 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W sprawach pilnych, proszę o poproszenie konsultanta o przekierowanie bezpośrednio do mnie. lek. med. Marek Feliksik to lekarz ginekolog-położnik z drugim stopniem specjalizacji. Pracuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
210 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Polecam. Super kontakt z lekarzem i Panią Asystent. B.mili ludzie. Lekarz ze spokojem odpowiada na pytania. Możliwy bezproblemowy kontakt telefoniczny.
  Polecam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  na czas, profesjonalnie i jak zawsze fachowa obsługa.
  Pan doktor jak zawsze życzliwy i chętny aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Pan doktor jest rzeczowy i konkretny. W nagłych sytuacjach rozwiewa wątpliwości telefonicznie. Badanie jest zawsze przeprowadzone w dyskretny i profesjonalny sposób.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Każdemu będę polecać dr. Feliksika z czystym sumieniem! Wizyta przebiegła sprawnie w bardzo przyjemnej atmosferze, co pozwoliło znacznie ograniczyć stres. Pan doktor rzeczowy, cierpliwy, fachowy. Cieszę się, że poznałam Pana doktora, jestem spokojniejsza. Polecam z całego serca!!

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek FeliksikUsługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz. Z powołaniem, do wykonywania zawodu. Wizyty w przemilej i przesympatycznej atmosferze, pan doktor odpowiada na kazde pytanie. Zawsze opanowany i usmiechniety. Z reka ba sercu polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Doktor jest wyważony i konkretny, który poświęci Tobie tyle czasu ile bedzie to konieczne. Wszystko przebiegło w spokojnej, nieskrepowanej atmosferze za co jestem wdzięczna. Trafiłam do doktora z polecenia kręgu medycznego. Także skoro lekarze obecni i przyszli doktora polecają to widocznie jest najlepszym wyborem. Sama jestem bardzo zadowolona, ustawienie leczenia, kompleksowe badanie włącznie z usg piersi, badanie w godnych warunkach, gdzie osoba wchodząca do pomieszczenia nie może Ciebie zobaczyć. Jako młoda kobieta polecam wszystkim szczególnie młodym, które wahają się czy lekarz płci przeciwnej to dobry wybór. Otóż tak

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  To moja pierwsza wizyta u dr.Feliksiaka i z pewnością jeśli zajdzie potrzeba nie ostatni.Bardzo dobry konkretny i rzeczowy lekarz.Wizyta przebiegła bezstresowo.Doktor którego z pewnością jedną z wielu zalet jest empatia.Wspaniały lekarz.Jak najbardziej polecam

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz prowadził moja ciąże aż do dzisiaj! 30tc a za 3 tygodnie zmieniam lekarza. Od początku ciazy chodzę prywatnie, nie dość ze prywatnie to swoje trzeba odczekać i sama wizyta trwa zaledwie 5min, straszny pośpiech ze strony doktora.. z byle czym kieruje odrazu na szpital.. zdjec maleństwa nie dostaje już od 2-3 miesięcy, płace to raczej wraz z raportem pomiarów powinnam dostac zdjecie. Od samego początku wizyty trwają po 5min, mój błąd ze dopiero teraz postanowiłam zmienić lekarza. Nie polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i przyjazny lekarz,jego postawa sprawia,że nie czuje się skrępowania , badania dokładne i niebolesne.Śmiało mogę polecić innym paniom.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Szczerze polecam Pana doktora...Wizyta odbyła się bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze,Pan doktor posiada szeroką wiedzę, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale także przesympatycznym człowiekiem, którego cechuje bardzo wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim Paniom, wspaniały lekarz!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W sprawach pilnych, proszę o poproszenie konsultanta o przekierowanie bezpośrednio do mnie.
  lek. med. Marek Feliksik to lekarz ginekolog-położnik z drugim stopniem specjalizacji. Pracuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala im. Fr. Raszei w Poznaniu. Prowadzi również prywatny specjalistyczny gabinet położniczo-ginekologiczny na Osiedlu Przyjaźni pawilon 142 /obok budynku nr 13/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia