lek.

Marek Feliksik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

232 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
93 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W sprawach pilnych, proszę o poproszenie konsultanta o przekierowanie bezpośrednio do mnie. lek. med. Marek Feliksik to lekarz ginekolog-położnik z drugim stopniem specjalizacji. Pracuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
232 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Jak zawsze wszystko super. Pełne badanie w miłej atmosferze. Zawsze o czasie bez opóźnień. Polecam..

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek FeliksikUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam tego lekarza! Pan doktor prowadził dwie moje ciąże. Każda wizyta była przeprowadzona z pełnym zaangażowaniem, w sposób ciepły i przyjazny. Rzetelnie przekazywane informacje dawały mi poczucie pełnej wiedzy o stanie ciąży, a doświadczenie i wiedza Pana doktora sprawiała, że oby dwie ciąże przechodziłam spokojnie, bez obaw i stresu. W razie niespodziewanych zdarzeń, czy dodatkowych pytań związanych z ciążą, można zadzwonić do doktora i uzyskać informację. Jednocześnie dodam, że wszystkie wizyty odbywały się w terminie, bez opóźnień, co dawało mi poczucie spokoju i wzajemnego szacunku.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek FeliksikUsługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz ginekolog w Wielkopolsce. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny prowadził moją ciążę. Badam się u Pana Doktora od wielu lat i jestem niezmiennie zadowolona. Obecnie pomyślnie i zdrowo zakończyła się moja druga ciąża, tak jak i pierwsza prowadzona przez Pana Doktora. Lekarz z powołania, ponadto uważny, profesjonalny, cierpliwy. Zawsze odbiera telefony od spanikowanej ciężarnej, służy pomocą, wsparciem i radą mimo napiętego grafiku. Dobry sprzęt w gabinecie, miła atmosfera, również sympatyczna i profesjonalna położna Pani Irena. Oddając prowadzenie ciąży w ręce doktora Feliksika jestem spokojną mamą, a ciąża kończy się dobrze mimo zagrożeń. Znakomita opieka. Dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Medicus Bonus Sp. z o.o.

  Pierwszy raz byłam u Pana doktora i bardzo polecam. Miły, sympatyczny a przede wszystkim pomógł w danej sprawie.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Moja pierwsza wizyta i bardzo dobrze ja oceniam. Czulam sie komfortowo i "zaopiekowana". Mam wrażenie , ze z Panem Dr mozna o wszystkim porozmawiać i jest to człowiek otwarty i z nowoczesnym podejściem.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Pan doktor i pielęgniarka bardzo mili .Badanie przeprowadzone dokładnie i fachowo .Pan doktor zapisał odpowiednie leki informując jak je przyjmować i skierował na dodatkowe badania po których mam przyjść z wynikami na wizytę kontrolną .polecam pana doktora Marka Feliksika jako bardzo dobrego ginekologa

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  _____ Świetny ginekolog. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, konkretnie, rzeczowo, fachowo. Sam lekarz jak i Pani położna bardzo sympatyczni :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Bardzo sympatyczny, profesjonalny lekarz, który uważnie słucha pacjenta. Badanie było bezbolesne. Jako jeden z niewielu lekarzy wykonał kontrolne usg piersi.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Bardzo dobry lekarz. Zajmuje się pacjentką i problemem nie zważając na długość wizyty. Widać że chodzi o dobro pacjentki a nie tylko wzięcie pieniędzy i odchaczenie.
  Jest bardzo spokojny i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania.
  Mi bardzo pomógł. Rozwiał moje wątpliwości. Mogę spać spokojnie ????
  Napewno jeszcze wrócę na wizytę

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek Feliksik

  Wczoraj odbyłam swoją pierwszą wizytę i jestem pewna, że dobrze wybrałam. Zostałam przebadana wzdłuż i wszerz, lekarz szybko rozpoznał problem i przepisał odpowiednie leki. Miły, pomocny, jako pacjentka czułam sie w gabinecie bardzo dobrze. Polecam w 100%. ????

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W sprawach pilnych, proszę o poproszenie konsultanta o przekierowanie bezpośrednio do mnie.
  lek. med. Marek Feliksik to lekarz ginekolog-położnik z drugim stopniem specjalizacji. Pracuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala im. Fr. Raszei w Poznaniu. Prowadzi również prywatny specjalistyczny gabinet położniczo-ginekologiczny na Osiedlu Przyjaźni pawilon 142 /obok budynku nr 13/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia