lek.

Marek Butkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuje w SPZOZ im. Franciszka Dłutka ul. 3 Maja 2, 87-500 Rypin Gabinet Prywatny Ortus Med, ul. Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń NZOZ "Lekarze Rodzinni'', ul. Kościuszki 5,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus MedUsługa: Zwykła wizyta

  Ogólne wrażenia dobre, lekarz nawet spojrzał na moją dokumentację i obejrzał rękę. Jednak od prywatnej wizyty oczekiwałbym większej uwagi i bardziej rozbudowanej rozmowy z lekarzem. Całość oceniam pozytywnie.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Zostałam dokładnie poinformowana o przebiegu dalszego leczenia i jak przygotować się do zabiegu. Z pewnością będą kontynuować leczenie u Tego lekarza i polecę Go znajomym.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus MedUsługa: uraz kolana

  Polecam.Pan doktor w sposób miły i rzeczowy wyjaśnił przyczynę wszystkich moich dolegliwości, wszystkie zabiegi wykonane były bardzo delikatnie. Pan doktor bardzo poważnie podchodzi do problemu choroby. Czułam, że jestem w dobrych rękach.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Byłem u dr Marka Butkiewicza dwukrotnie, w Xi.2017 i IV.2018. Powodem wizyty zadawnione problemy z kolanem , szczególnie odnawiająca się cysta w obrębie kolana. Szczegółowością badania USG byłe zaskoczony, tym bardziej że wszystkie wnioski potwierdziło badanie rezonansem. Na moją prośbę otrzymałem pełny opis wyników badania USG. Nie zadawałem dużo pytań , ale na te co zadałem lekarz odpowiadał w sposób mnie zadawalający. Lekarz zaproponował punkcję cysty i wykonał ją pod kontrolą USG skutecznie a przy tym delikatnie. Z wizyty byłem zadowolony.
  Aktualnie jestem po drugiej wizycie, tym razem przygotowałem się i zadawałem dużo pytań na które lekarz cierpliwie i bez irytacji odpowiadał i wyjaśniał. Tym razem podobnie, lekarz wykonał punkcję cysty po kontrolą USG skutecznie i delikatnie. Wyszedłem zadowolony z wizyty z pełną wiedzą na temat postepowania bieżącego i przyszłościowego z kolanem . Nie zauważyłem zniecierpliwienia u lekarza pomimo że pytałem dużo i prosiłem o ocenę moich propozycji. A nie jestem łatwym pacjentem. Lekarz nie jest gadułą, ale na zadawane pytania odpowiada ważąc każde słowo. Odnosiłem wrażenie że lekarz nie zbywa moich pytań, a stara się wyjaśniać w sposób dla mnie zrozumiały. Wizyty u lekarza Marka Budkiewicza traktuję jako konsultacje, ponieważ jestem daleko z poza Torunia i tylko będąc w sanatorium w Ciechocinku odwiedzam dr Marka Budkiewicza. Na podstawie moich kontaktów z lekarzem uważam że w pełni zasługuje na zaufanie.
  Roman Stysło

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Wszystko było OK.Lekarz był na umówioną godzinę.Przeprowadził wywiad.Następnie przejrzał moje przyniesione badania, Wykonał USG.Poinformował mnie o schorzeniu .Dokonał iniekcji.Wypisał zalecenia ze skierowaniem na rehabilitację .Pozdrawiam .

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Bardzo polecam dra Butkiewicza. Jest to lekarz kompetentny i rzeczowy. Dwukrotnie operował moja stopę i dzięki temu mogę normalnie chodzić ;)
  Jeśli ktoś z Państwa poszukuje specjalisty, który pomoże, to na pewno dr Butkiewicz jest takim lekarzem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Wizyta odbyła się zgodnie z umówionym terminem. Moje wrażenia bardzo pozytywne. Szczegółowy wywiad, badanie USG, skierowanie na kolejne zabiegi. Pan doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i przedstawił zalecenia.
  Lekarz godny polecenia !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Jestem bardzo rozczarowana. Lekarz stwierdził, że właściwie to niczego szczególnego podczas usg nie widzi, wywiad ograniczył się do " co dolega?" i "czy był uraz?", po usg żadnych wniosków, żadnych możliwych przyczyn bólu - nie tego spodziewałam się po prywatnej wizycie. Wizycie, która trwała 15 minut, kosztowała 200 zł, a Pan doktor spoglądał na zegarek, jakbym była nieproszonym gościem w gabinecie. Zalecenie - proszę spróbować wkładki ortopedyczne, ale jak już kupować, to te droższe (koszt min. 200 zł w Ortus Med + 70 zł koszt dobrania). Jeśli Pani chce, to można pójść na rehabilitację. To wszystko, czego się dowiedziałam. Zero merytorycznych wyjaśnień, pieniądze wyrzucone w błoto. Po przeczytaniu opinii na ZnanyLekarz miałam nadzieję, że z gabinetu wyjdę z poczuciem ulgi, że w końcu wiem co jest przyczyną problemu i jak ją usunąć. Niestety, nie wiem czy Pan Doktor miał gorszy dzień, czy powód jest inny, ale wizyta to kompletna pomyłka. Porady "proszę kupić wkładki i iść do rehabilitanta" mogłam udzielić sobie sama za darmo. Jest mi przykro, że zostałam tak potraktowana.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Kontrola bioderek 8-miesięcznego syna. W ramach badania Pan Doktor wykonał USG. Przy okazji skontrolował kręgosłup oraz uspokoił w temacie raczkowania i chodzenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Bardzo rzeczowy i przyjemny człowiek. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko. Miałem poczucie profesjonalnej obsługi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w SPZOZ im. Franciszka Dłutka ul. 3 Maja 2, 87-500 Rypin
  Gabinet Prywatny
  Ortus Med, ul. Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń
  NZOZ "Lekarze Rodzinni'', ul. Kościuszki 5, 87-600 Lipno

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Najbliższe terminy:

kolejne dni