Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły lekarz. Dużo tłumaczy, rozmawia z pacjentem. W zrozumiały sposób stara się przekazać informacje o stanie zdrowia. Stara się rozładować złe emocje towarzyszące chorobie. Taki właśnie powinien być lekarz!!!!!

 • P

  Lekarz zainteresowany pacjentem przez całe leczenie w przychodni jak i podczas hospitalizacji. Wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Jego podejscie, uśmiech sprawia że chory mniej się stresuje. Wystarczy zdać się na jego umiejętności i doświadczenie. Polecam.

 • Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, podczas czekania w kolejce na badania Sam lekarz szukał mnie i interesował się badaniami by mieć jak najszybszy wgląd w wyniki, żetelny i szczery. Osobiście jeszcze żaden lekarz w żadnej placówce służby zdrowai nie miał tak dobrego podejścia do pacjenta jak ten doktor.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

109

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

140

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.