Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medicos

Onyksowa 12

20-844 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Chromiński Inny

  Minęły już 4 lata od mojej operacji powiększania piersi i to była najlepsza dezycja. Dr bardzo profesjonalny, zaproponował co będzie najlepiej u mnie wyglądało i miał rację, jestem mega zadowolona i mogę z całego serca polecić wszystkim, którzy rozważają taką decyzje!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Przemysław Krzaczek Inny

  Bardzo polecam leczenie u dr Krzaczka. Syn miał zabieg w pełnej narkozie - wszystko poszło bardzo sprawnie. Pan doktor jest nie tylko świetnym specjalistą , ale też bardzo sympatycznym człowiekiem. Będziemy wracać .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szczepan Krupa Inny

  Pan doktor jest świetnym specjalistą oraz osobą o wysokiej kulturze osobistej. Dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i otacza pacjenta opieką. Kilka lat temu operował mi nadgarstek przy schorzeniu cieśni nadgarstka. Operacja została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Ręką bardzo szybko wróciła do pełnej sprawności. Badanie EMG kilka miesięcy po zabiegu wykazało pełną regenerację uszkodzonego nerwu. Obecnie wszystko jest w porządku i zapomniałam o odczuwanych dolegliwościach, które wcześniej uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie i pracę. Blizna jest niewidoczna i nie ma śladu po operacji. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam pana doktora wszystkim, którzy chcą szybko wrócić do zdrowia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Przemysław Krzaczek Inny

  Profesjonalizm, spokój i opanowanie. Moje dziecko z pełnym zaufaniem siada na fotel i uzyskuje odpowiedzi na każde pytanie :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Błażej Rogowski Inny

  Zgadzam się z powyższym opiniami w 100%. Jeżeli chirurg dziecięcy to tylko dr Rogowski. Profesjonalny lekarz, a do tego bardzo przystępny człowiek, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, interesuje się małym pacjentem. Polecam z czystym sumieniem.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Bojar

  Najlepszy chirurg dziecięcy, podejście do pacjenta bardzo profesjonalne, uprzejmy, wszystko wyjaśnia. Bardzo kompetentny, nie spieszy się, wszystko robi bardzo dokładnie. Z całego serca polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Przemysław Krzaczek leczenie próchnicy

  Znakomity lekarz. Pierwszy raz moje dziecko nie boi się wejść do gabinetu. Przyjeżdżamy do doktora z Warszawy. Polecam z całego serca. :-)


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Chudek Otyłość

  Bardzo kompetentna pani dietetyk, jestem bardzo zadowolona z diety jaką dostałam. Nigdy nie przypuszczałam, że odchudzanie może być łatwe i do tego przyjemne przez 3 miesiące ubyło mi 15 kg. Dziękuję


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kadej kamica

  Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo miły,serdeczny z poczucjem humoru. Zawsze życzliwy i służy pomocą.Dziękuję bardzo doktorze za zabieg.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Janusz usuniecie trzeciego migdała u dziecka

  Byłam na usunieciu trzeciego migdala u 4 letniego dziecka. Pani doktor bardzo sympatyczna , rzeczowa,profesjonalna,miła. Zabiegi poszedł sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Świetne podejscie do dzieci.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania