lek.

Marcin Skrobich

Ortopeda

128 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 176 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu im W.Degi w Poznaniu. Doktorant w Klinice Ortopedii i Traumatologii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (87)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu im W.Degi w Poznaniu. Doktorant w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2010 roku prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Równolegle z Wydziałem Lekarskim ukończyłem kierunek Zarządzanie Służbą Zdrowia na wydziale Akademi Ekonomicznej w Poznaniu.W trakcie pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę z zakresu ortopedii i traumatologii, uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych m.in w Graz i Frankfurcie nad Menem

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: USG stawu barkowego

  Świetny ortopeda - bardzo dokładnie i szczegółowo zbadał bark , wytłumaczył w czym jest problem , jakich ruchów nie należy robić i jakie ćwiczenia są wskazane. Poświęcił ok 20-25 minut mojej oosbie - koszt 100 zł ( USG oraz opis ) .
  Życzę sobie aby każdy lekarz tyle uwagi poświęcał pacjentowi.
  Panie Marcinie - proszę pracować tak dalej !!!! Pacjent z Geistlich .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: wizyta z USG

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan doktor jest bardzo kompetentny, a przy tym uprzejmy, rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie. Podczas USG szczegółowo opisywał co jest nie tak i co można na to poradzić. Wszystkie zalecenia były objaśnione konkretnie i jasno, dzięki temu wiem co robić dalej. Z całego serca polecam tego lekarza, jeszcze nie trafiłam na tak profesjonalnego ortopedę!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Bardzo dobry specjalista!Taki lekarz w tych czasach to rzadkość!Umie wysłuchać,dobrze doradzić i dobrać odpowiednie ćwiczenia na daną dolegliwość.Bardzo polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy i konkretny w przedstawieniu stanu zdrowia pacjenta. Wizyta upłynęła w poczuciu komfortu psychicznego, czuć było profesjonalizm i ogromną umiejętność nawiązania dobrej relacji z pacjentem. Z całą pewnością godny polecenia

 • Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: Ból w kolanie

  Wizyta poszła szybko i sprawnie, podczas usg kolana szczegółowo objaśniał wszystkie szczegóły dzięki temu dokładnie wiedziałem co jest nie tak. Stan chrząstki stawowej się poprawia a więc dzięki niemu jeszcze w sezonie pojeżdżę :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dzisiaj byłem w gabinecie Pana doktora .Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty .Miła fachowa pomoc oraz konkretne wytłumaczenie kontuzji .
  Bardzo polecam

 • R
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: punkcja torbieli Bakera pod kontrolą USG

  Rzetelny, miły i w mojej ocenie bardzo kompetentny specjalista. Doskonale trafia do pacjenta, analizuje a także obrazowo tłumaczy i diagnozuje problem. Całkowite przeciwieństwo przereklamowanych i przepłacanych specjalistów z bardziej znanych klinik. Zdecydowanie Polecam!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja przebiegła sprawnie w miłej atmosferze.
  Po opisaniu dolegliwości lekarz wykonał dodatkowe badania ruchowe. Opowiedział i przedstawił na zdjęciach na komputerze co jest przyczyną. Otrzymałem zalecenia do ćwiczeń i uwagi do dalszego przebiegu leczenia.
  Wizyta przebiegła dokładnie tak jak tego oczekiwałem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: skręcenie kolana i niestabilność więzadła

  Lekarz bardzo sympatyczny i bardzo kompetentny.Szczegółowo wszystko wyjaśnił oraz powiedział co mam robić dalej.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: wizyta z USG

  Mimo iż wizyta opóźniła się, Pan doktor uprzejmie przeprosił za to, dokładnie oraz rzeczowo omówił stan choroby, wyjaśnił co znajduje się na usg, a następnie usunął płyn z kolana, wszystko odbyło się na profesjonalnym poziomie, bez stresu, w miłej atmosferze.