lek.

Marcin Skrobich

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Młodszy Asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu im W.Degi w Poznaniu Doktorant w Klinice Ortopedii i Traumatol... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Rozdarta Łąkotka , problem z kolanami

  Mój partner od 3 miesięcy zmaga się z bólem kolan. Prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian natomiast tomograf wykazał że ma ostre rozdarcie Łąkotki w lewej nodze oraz lekko skręcona rzepkę w prawej. Wizyta u ortopedy zakończyła się zastrzykami że sterydami w oba kolana. Konsultant stwierdzil, że po… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Skrobich

  witam. w tomografii komputerowej uszkodzenia łąkotek są niewidoczne, konieczny jest Rezonans Magnetyczny. Jeżeli ból nie mija ,a stwierdzone jest uszkodzenie łąkotki to wskazane jest wykonanie artroskopii… Więcej

 • Zwyrodnienie kręgosłupa oseoporoza kręgów szyjnych

  Mam 39 lat. Od około 14 roku zycia mam krótsza lewa nogę o 3 cm ( w wyniku wypadku złamanie z przemieszczeniem w udzie) Z powodu bólu kręgosłupa w odcinku szyjnym wykonałem rtg. Oto jego wynik: Zniesienie lordozy szyjnej z nieznaczną lewostronna skolioza. Zmiany zwyrodnieniowe przednich krawędzi trzonów… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Skrobich

  Badaniem potwierdzającym osteoporozę jest densytometria. Brakuje informacji jaki jest rodzaj dolegliwości bólowych. Czy występują drętwienia kończyn górnych ? Ból może być pochodzenia przeciążeniowo zwyrodnieniowego… Więcej

Zobacz wszystkie (38) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
  Młodszy Asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu im W.Degi w Poznaniu
  Doktorant w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

26 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Bardzo rzeczowo i konkretnie. Na wszystkie moje pytania uzyskałem pełna odpowiedz. Jeżeli mój problem będzie się pogłębiał, wybór padnie na p.Marcina. Bardzo zadowolony z wizyty i gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta i przedstawianych problemów. Wytłumaczy przyczyny i przebieg schorzenia w sposób bardzo przystępny. Pan doktor z atencją słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie wątpliwości. W trakcie wizyty poświęca pacjentowi całą uwagę. Czas wizyty jest wystarczający do spokojnego wyjaśnienia skutków choroby i dalszego leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetencja.Zrozumiałe ,obrazowe tłumaczenie prostym językiem przyczyn dolegliwości.Uprzejmość,punktualność.Ocena jak najbardziej zasłużona.

 • MJ

  Sympatyczny i kulturalny lekarz. Profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta. Cierpliwie słucha i odpowiada na zadawane pytania, wszystko objaśnione dokładnie. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

 • KS

  bardzo rzeczowy i nareszcie wiem co mi dolega , sympatyczny,cierpliwie odpowie na każde pytanie - polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm i to nie tylko w sprawach ortopedycznych. Miły i rzeczowo odpowiadający na pytania. Jak najbardziej polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zaskoczony jestem, w pozytywny sposób oczywiście, rzeczowym i konkretnym, a przy okazji sympatycznym podejściem do pacjentka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. W końcu ktoś powiedział co mi jest. Lekarz posiada bardzo dużą wiedzę na temat kończyn górnych. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła i rzeczowa wizyta. Pan Doktór bardzo dokładnie wyjaśnił co mi dolega, omówił leczenie.
  Kompetentny, fachowy, gorąco polecam.

 • MW

  Bardzo kompetentny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Spokojny, cierpliwy, chętnie udzielający odpowiedzi na pytania....Nie lekceważy problemu. Człowiek- lekarz,jakich mało....Polecam!