Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Wójtowska 3/34, Krowodrza, Kraków
My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że w każdym z nas jest potencjał do zmiany swojego życia i odnalezienia WŁASNEJ DROGI. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poz...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Pozostałe usługi


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

My Own Way - Psychoterapia i Rozwójul. Wójtowska 3/34, Kraków

My Own Way - Psychoterapia i Rozwójul. Wójtowska 3/34, Kraków

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Opinie

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia indywidualna

Wkrótce minie pół roku, odkąd zakończyłam ponadroczną terapię z panem Marcinem. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że zmieniła ona moje życie. Wprawdzie okoliczności nie zmieniły się zbytnio, jednak ja o wiele lepiej radzę sobie teraz ze sobą, emocjami, relacjami z ludźmi, otaczającym światem, pracą, organizacją. Dużo lepiej siebie rozumiem, mam dla siebie więcej cierpliwości. Jestem pewniejsza siebie, w większym kontakcie ze sobą i swoimi uczuciami. Dużo lepiej wiem, czego chcę i potrzebuję. Czuję, że panuję nad swoim życiem i mam z niego o wiele więcej satysfakcji :) Czuję się szczęśliwsza.
Jestem wdzięczna panu Marcinowi za czas i wiedzę, którymi się ze mną dzielił, za to, że nie szufladkował moich problemów, tylko pomagał mi znaleźć ich rozwiązanie, że mnie wspierał w dążeniu do decyzji i wyborów, chociaż nic mi nie narzucał i nie stwierdzał autorytarnie. Był stanowczy i konkretny, co dawało mi poczucie, ze trafiłam we właściwe ręce i że mogę mu zaufać. Cotygodniowe spotkania wyrobiły we mnie nawyk regularnego rozważania swoich zachowań. Chociaż droga mojego rozwoju się nie zakończyła, to dzięki panu Marcinowi wiem, jaki nadać jej kierunek i jakich używać narzędzi w pracy nad sobą.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia indywidualna

Bezpośrednią przyczyną, która skłoniła mnie do szukania pomocy u Pana Marcina były liczne, bardzo nietypowe dolegliwości bólowe różnych części ciała oraz bruksizm, którego pojawienie się było o tyle zbawienne, ze skłoniło mnie do odbycia konsultacji psychologicznej.

W toku terapii z panem Marcinem, pracując nad wyjściem z zaburzeń lękowych i kompulsywnych, nauczyłam się rozpoznawać swoje emocje, nazywać je i rozmawiać o nich, jak i stawiać granice. Sporo czasu poświeciliśmy na naukę komunikowania moich potrzeb w trochę inny niż dotychczas sposób, bardziej wyważony, bez agresji, której wcześniej nawet nie zauważałam.

Już po kilku miesiącach terapii zauważyłam ze sporo dolegliwości ustąpiło, część zmniejszyła natężenie. Skończyłam roczną terapię uzbrojona w zestaw cennych, bardzo konkretnych wskazówek i narzędzi, które pomagają mi przetrwać chwile kryzysowe.

Spotkanie z panem Marcinem mogę polecić każdemu, kto zastanawia się nad konsultacją. Dla mnie pierwsze spotkanie wiązało się z ogromnym stresem, który niestety bardzo długo skutecznie zniechęcał mnie do rozpoczęcia leczenia. Stawiając aktualnie czoła ogromnym wyzwaniom w życiu zawodowym, muszę przyznać że stosując się do zaleceń, które otrzymałam, zauważalnie poprawiła mi się jakość życia, a na co dzień wkrada się do niego coraz więcej spokoju.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia indywidualna

Miesiąc temu zakończyłam terapię z Panem Marcinem i chciałam się podzielić tym czego doświadczyłam i jak zmieniło się moje życie. Zanim zdecydowałam się na terapię długo w internecie szukałam właściwego psychologa, psychoterapeuty, który poprzez swoją wiedzę i doświadczenie będzie mógł mi pomóc. Taką własnie osobę znalazłam w Panie Marcinie.
Szłam na terapię z wieloma lękami i obawami ale też z nadzieją na zmianę swojego życia. Droga która przeszłam była długa i czasami bardzo trudna. Jednak przeszkody, które pokonywałam i zwycięstwa, które odnosiłam w codziennym życiu dawały mi siłę, by iść dalej. W tej drodze towarzyszył mi Pan Marcin, który właściwymi pytaniami a czasami ciszą, kierował moją terapię na właściwe tory.
Teraz mogę powiedzieć, że podjęcie terapii było bardzo dobrą decyzją, bo na końcu drogi, którą przeszłam znalazłam w samej sobie akceptację dla tego jaka jestem. Odkryłam, że w życiu potrzebne są wszystkie emocje, tylko trzeba sobie na nie pozwolić i nauczyć się je wyrażać.
Niesamowity jest moment, gdy wreszcie po wielu latach osiągasz poczucie wewnętrznego spokoju oraz świadomość, że nic nie musisz a wszystko możesz.
Polecam terapię szczególnie tym, którzy się wahają. Bo decyzja o sięgnięciu po pomoc nie jest oznaką słabości, jest tak naprawdę aktem wielkiej odwagi. Panie Marcinie jeszcze raz dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia

Zakończyłam terapię z Panem Marcinem ,która oprócz i trudnych momentów była dla mnie drogą wewnętrznego rozwoju. W pracy terapeutycznej z Panem Marcinem ogromnie ceniłam sobie niezwykle cenne i umiejętne wyciąganie wniosków z rozmowy, co przekładało się na spore postępy w terapii ,pomagał spojrzeć na dany problem z innej perspektywy.Jest bardzo kompetentnym psychoterapeutą ,ma trafne spostrzeżenia i skłania do refleksji ,uczy wyciągać wnioski i nazywać uczucia.Jest osobą spokojną, ciepłą, uważną , wrażliwą i przyjazną a jednocześnie bardzo profesjonalną ,dającą ogromne poczucie bezpieczeństwa co dla mnie było podstawą terapii.
Polecam serdecznie terapię i jednocześnie dziękuję za wspólny czas i cenną pracę


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Przede wszystkim to jest bardzo profesjonalny terapeuta, świetnie wykwalifikowany, bardzo etyczny. Niesamowite jak dużo może zmienić spotkanie z człowiekiem, który bez zbędnego psycho mącenia, trafia w sedno, traktuje Cie jak równorzędnego partnera, z całkowitym szacunkiem i dużą empatią. Polecam wszystkim opornym i tym, którzy się wahają. Warto, nawet poczekać, żeby trafić w dobre ręce.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trudno mi uwierzyć, że skończyłam terapię z p. Marcinem. Chyba nigdy nikomu tak nie zaufałam. Dzięki niemu otworzyłam się na siebie sama i na świat. Smutno mi, ze już go nie zobaczę. Co zrozumiałam? Że życie jest i będzie rożne. Czekaja mnie chwile – wesołe, pełne ekscytacji, spokoju, ale też smutku, złości i żalu. Życie jest rożne i czasami będę skakać z radości a czasami tupać z wściekłością. Czasami będę się bać, by w końcu zrozumieć, ze nie mam czego. Bo najwięcej lęków jest wyimaginowanych. Tak zostałam zaprojektowana. A teraz sama siebie projektuje na osobę wolna, szczęśliwa i otwarta na każde chwile. Wiem, ze sobie poradzę i wiem, ze mam na kogo liczyć. Nie znaczy to, ze nie będzie mi brakować spotkań z p. Marcinem. Będzie i to bardzo. Wiem jednak, że niezależnie od okoliczności dam sobie radę. Bo mam siebie, swoje życie i nowe, dobre przekonania. Dziękuje!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Marcina trafiłam przypadkowo. Spotkania na początku były bardzo trudne jednak już po kilku widziałam cień nadziei na polepszenie mojego stanu. To co mogłabym doradzić osobom, które decydują się na terapię, to z pewnością to, aby nie zniechęcały się momentami, gdy przeszłość zaczyna boleć. Przepracowanie problemów z przeszłości jest konieczne do całkowitego wyzdrowienia. Z całego serca polecam Pana Marcina.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Terapia nie jest najprzyjemniejszą ani najłatwiejszą rzeczą w życiu,ale warto podjąć ten wysiłek,dla mnie to najlepsza rzecz jaką zrobiłam dla siebie w życiu.Spotkania z panem Marcinem odmieniły moje życie,przywróciły wiarę w siebie,uwolniły od paraliżującego lęku.Pozbyłam się demonów przeszłości,oraz udało mi się uporządkować obecne życie.W końcu czuję ,że jestem na właściwym miejscu.Pan Marcin wykazuje się dużym zrozumieniem,spokojem i cierpliwością potrafi przeprowadzić nas przez najmroczniejsze zakamarki naszej psychiki.Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia indywidualna

Polecono mi Marcina w kontekście terapii indywidualnej. Nie wiedziałem czego się spodziewać bo nigdy zresztą na terapii tego typu nie byłem. Natomiast proces który przeszliśmy okazał się być na tyle inspirujący że gra we mnie do dziś. Nie wiem czy Tobie pomoże ale myślę że warto spróbować i zobaczyć gdzie razem dotrzecie.

Dziękuję Marcin


M
Użytkownik zweryfikowany

Trudno opisać krótko czym była dla mnie terapia, przez którą przeprowadził mnie pan Marcin Mąka.
Jak zapewne każdy, na pierwszym spotkaniu byłam przepełniona wahaniem, zestresowana, badawczo w napięciu obserwowałam przebieg wydarzeń. Szybko postanowiłam rzucić się w wir przeżyć, zdać się na to, co przyniesie proces, ponieważ pan Marcin już na pierwszym spotkaniu zaskoczył mnie absolutną celnością swoich pytań. Trafiał w sedno za każdym razem. I choć poruszaliśmy tematy bolesne i trudne i wiele łez polało się w gabinecie - stopniowo normalność, której pragnęłam, zwykłość, przeciętność i spokój zaczęły wkradać się w moje życie. Nawet nie zorientowałam się kiedy. Okazuje się, że wszystko ma swój czas.
Gdybym miała opisać proces pracy na terapii, porównałabym go do skutecznego rozmontowywania wysokiej i gęstej konstrukcji, wyciąganie pojedynczych elementów składowych, dzięki temu uzyskiwanie prześwitu na drugą stronę tego myślowego muru. Potem następowało wypełnianie braków nowymi, przewartościowanymi elementami. Następnie można było się wspiąć na szczyt i obserwować ową strukturę z wysokości. Oglądać swoje postawy z większym dystansem.
Obserwowanie siebie weszło mi w krew, pomaga dostrzegać więcej, nie tylko w sobie ale i wokół. Zwiększona spostrzegawczość przyciąga zaskakujące sytuacje, pomaga wyciągać dla siebie z różnych chwil ciekawe (tak myślę ja :) wnioski, ułatwia poszukiwanie odpowiedzi na własną rękę a właściwie dostrzeżenie ich, bo niejednokrotnie są na wyciągnięcie ręki, pomijane wciąż w natłoku innych bodźców.
Myślałam prawie codziennie o tym, żeby opisać moje doświadczenia - a minął już praktycznie rok od zakończenia terapii. W moim życiu zaszło wiele wspaniałych zmian.
Niemniej jednak są do tej pory sytuacje, w których chętnie zapytałabym pana Marcina: “Co Pan o tym sądzi?” czekając z uśmiechem na jego odpowiedź: “A co PANI o tym sądzi?”.
Dziękuję z całego serca, panie Marcinie!!!
Małgorzata


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że w każdym z nas jest potencjał do zmiany swojego życia i odnalezienia WŁASNEJ DROGI. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poz...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania