Adres

ul. Wójtowska 3/34, Krowodrza , Kraków
My Own Way - Psychoterapia i Rozwój (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że w każdym z nas jest potencjał do zmiany swojego życia i odnalezienia WŁASNEJ DROGI. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poz...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

Brak informacji o cenie

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

Brak informacji o cenie

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój


Mindfulness


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

Brak informacji o cenie

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój


Psychoterapia indywidualna


ul. Wójtowska 3/34, Kraków

Brak informacji o cenie

My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia

Zakończyłam terapię z Panem Marcinem ,która oprócz i trudnych momentów była dla mnie drogą wewnętrznego rozwoju. W pracy terapeutycznej z Panem Marcinem ogromnie ceniłam sobie niezwykle cenne i umiejętne wyciąganie wniosków z rozmowy, co przekładało się na spore postępy w terapii ,pomagał spojrzeć na dany problem z innej perspektywy.Jest bardzo kompetentnym psychoterapeutą ,ma trafne spostrzeżenia i skłania do refleksji ,uczy wyciągać wnioski i nazywać uczucia.Jest osobą spokojną, ciepłą, uważną , wrażliwą i przyjazną a jednocześnie bardzo profesjonalną ,dającą ogromne poczucie bezpieczeństwa co dla mnie było podstawą terapii.
Polecam serdecznie terapię i jednocześnie dziękuję za wspólny czas i cenną pracę


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój

Przede wszystkim to jest bardzo profesjonalny terapeuta, świetnie wykwalifikowany, bardzo etyczny. Niesamowite jak dużo może zmienić spotkanie z człowiekiem, który bez zbędnego psycho mącenia, trafia w sedno, traktuje Cie jak równorzędnego partnera, z całkowitym szacunkiem i dużą empatią. Polecam wszystkim opornym i tym, którzy się wahają. Warto, nawet poczekać, żeby trafić w dobre ręce.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trudno mi uwierzyć, że skończyłam terapię z p. Marcinem. Chyba nigdy nikomu tak nie zaufałam. Dzięki niemu otworzyłam się na siebie sama i na świat. Smutno mi, ze już go nie zobaczę. Co zrozumiałam? Że życie jest i będzie rożne. Czekaja mnie chwile – wesołe, pełne ekscytacji, spokoju, ale też smutku, złości i żalu. Życie jest rożne i czasami będę skakać z radości a czasami tupać z wściekłością. Czasami będę się bać, by w końcu zrozumieć, ze nie mam czego. Bo najwięcej lęków jest wyimaginowanych. Tak zostałam zaprojektowana. A teraz sama siebie projektuje na osobę wolna, szczęśliwa i otwarta na każde chwile. Wiem, ze sobie poradzę i wiem, ze mam na kogo liczyć. Nie znaczy to, ze nie będzie mi brakować spotkań z p. Marcinem. Będzie i to bardzo. Wiem jednak, że niezależnie od okoliczności dam sobie radę. Bo mam siebie, swoje życie i nowe, dobre przekonania. Dziękuje!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Marcina trafiłam przypadkowo. Spotkania na początku były bardzo trudne jednak już po kilku widziałam cień nadziei na polepszenie mojego stanu. To co mogłabym doradzić osobom, które decydują się na terapię, to z pewnością to, aby nie zniechęcały się momentami, gdy przeszłość zaczyna boleć. Przepracowanie problemów z przeszłości jest konieczne do całkowitego wyzdrowienia. Z całego serca polecam Pana Marcina.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Terapia nie jest najprzyjemniejszą ani najłatwiejszą rzeczą w życiu,ale warto podjąć ten wysiłek,dla mnie to najlepsza rzecz jaką zrobiłam dla siebie w życiu.Spotkania z panem Marcinem odmieniły moje życie,przywróciły wiarę w siebie,uwolniły od paraliżującego lęku.Pozbyłam się demonów przeszłości,oraz udało mi się uporządkować obecne życie.W końcu czuję ,że jestem na właściwym miejscu.Pan Marcin wykazuje się dużym zrozumieniem,spokojem i cierpliwością potrafi przeprowadzić nas przez najmroczniejsze zakamarki naszej psychiki.Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: My Own Way - Psychoterapia i Rozwój psychoterapia indywidualna

Polecono mi Marcina w kontekście terapii indywidualnej. Nie wiedziałem czego się spodziewać bo nigdy zresztą na terapii tego typu nie byłem. Natomiast proces który przeszliśmy okazał się być na tyle inspirujący że gra we mnie do dziś. Nie wiem czy Tobie pomoże ale myślę że warto spróbować i zobaczyć gdzie razem dotrzecie.

Dziękuję Marcin


M
Użytkownik zweryfikowany

Trudno opisać krótko czym była dla mnie terapia, przez którą przeprowadził mnie pan Marcin Mąka.
Jak zapewne każdy, na pierwszym spotkaniu byłam przepełniona wahaniem, zestresowana, badawczo w napięciu obserwowałam przebieg wydarzeń. Szybko postanowiłam rzucić się w wir przeżyć, zdać się na to, co przyniesie proces, ponieważ pan Marcin już na pierwszym spotkaniu zaskoczył mnie absolutną celnością swoich pytań. Trafiał w sedno za każdym razem. I choć poruszaliśmy tematy bolesne i trudne i wiele łez polało się w gabinecie - stopniowo normalność, której pragnęłam, zwykłość, przeciętność i spokój zaczęły wkradać się w moje życie. Nawet nie zorientowałam się kiedy. Okazuje się, że wszystko ma swój czas.
Gdybym miała opisać proces pracy na terapii, porównałabym go do skutecznego rozmontowywania wysokiej i gęstej konstrukcji, wyciąganie pojedynczych elementów składowych, dzięki temu uzyskiwanie prześwitu na drugą stronę tego myślowego muru. Potem następowało wypełnianie braków nowymi, przewartościowanymi elementami. Następnie można było się wspiąć na szczyt i obserwować ową strukturę z wysokości. Oglądać swoje postawy z większym dystansem.
Obserwowanie siebie weszło mi w krew, pomaga dostrzegać więcej, nie tylko w sobie ale i wokół. Zwiększona spostrzegawczość przyciąga zaskakujące sytuacje, pomaga wyciągać dla siebie z różnych chwil ciekawe (tak myślę ja :) wnioski, ułatwia poszukiwanie odpowiedzi na własną rękę a właściwie dostrzeżenie ich, bo niejednokrotnie są na wyciągnięcie ręki, pomijane wciąż w natłoku innych bodźców.
Myślałam prawie codziennie o tym, żeby opisać moje doświadczenia - a minął już praktycznie rok od zakończenia terapii. W moim życiu zaszło wiele wspaniałych zmian.
Niemniej jednak są do tej pory sytuacje, w których chętnie zapytałabym pana Marcina: “Co Pan o tym sądzi?” czekając z uśmiechem na jego odpowiedź: “A co PANI o tym sądzi?”.
Dziękuję z całego serca, panie Marcinie!!!
Małgorzata


D
Użytkownik zweryfikowany

To był mój 1-wszy kontakt z psychoterapeutą więc nie mam porównania, jednak od razu okazał się strzałem w dziesiątkę. Przyszłam w dość kiepskim stanie, po prawie 1,5 roku wyszłam jak nowa ;) Polecam z całą odpowiedzialnością


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie łatwo było mi podjąć decyzję o tym aby pójść do psychologa. Na początku myślałem sobie, że to nie dla mnie. Co taki człowiek miałby mi powiedzieć, co mogło by mi pomóc, a czego ja sam nie wiem? Nie, nie, nie ... mówiłem sobie w duszy, jednak po czasie jak zobaczyłem, że często dopada mnie lęk i smutek postanowiłem spróbować.
Na początku nie było lekko, nie zdawałem sobie sprawy co tak naprawdę mi jest i zajęło mi trochę czasu aby się przełamać, otworzyć, zrozumieć naturę problemów i poznać sposoby na poradzenie sobie z nimi. Liczyłem, że taka pomoc będzie jak wzięcie lekarstwa, "tabletka" i po kłopocie. Psychoterapia to jednak bardziej jak trening na siłowni - trzeba czasu, wysiłku, systematyczności i wytrwałości ... ale tydzień po tygodniu pojawiają się oczekiwane efekty i radość ze zmian.

Pan Marcin spokojnie tłumaczył mi na poszczególnych spotkaniach co się ze mną dzieje i jakie są tego podstawy. Zawsze punktualny, cierpliwy i spokojny, cieszę się, że od razu udało mi się trafić we "właściwe ręce" - zawsze lubiłem pracować z fachowcami. Dziękuję Panie Marcinie.

.. dziś wiem, że wizyta u psychologa to nie trauma i nie trzeba się tego bać ani wstydzić. Jeśli w przyszłości będę czuł, że jest potrzeba aby jeszcze nad czymś popracować, nie będę zwlekał i na pewno zgłoszę się we właściwe miejsce aby pokonać słabości i problemy, czego życzę i Wam wszystkim przeglądającym profil Pana Marcina i zastanawiającym się "czy warto?". Jeśli nie jesteście pewni, zastanówcie się co macie do stracenia a co do zyskania. Ja po czasie mogę z całą pewnością powiedzieć: na pewno warto!


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana Marcina Mąkę. terapia, którą u Niego odbyłam odniosła sukces, a zakończyłam ją rok temu. Efekty cały czas się utrzymują i myślę, że tak już zostanie. Dodam, że przed Panem Marcinem podejmowałam kilkukrotnie terapie u różnych terapeutów i żadnej nie skończyłam, żadna też nie przyniosła takich dobrych i trwałych rezultatów. Bardzo się cieszę, że mogłam pracować z Panem Marcinem.

Katarzyna Zawadzka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że w każdym z nas jest potencjał do zmiany swojego życia i odnalezienia WŁASNEJ DROGI. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poz...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia