dr n. med.

Marcin Kuniewicz

Kardiolog

Umów wizytę 603 odwiedziny w ciągu 30 dni

Od 2007 roku pracuję w zawodzie lekarza. Od 6 lat jestem nauczycielem akademickim w Katedrze Anatomii UJ a od 5 lat pracuję w Klinice Elektrokardiologii KSS im. Jana Pawła II. Od r... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 2007 roku pracuję w zawodzie lekarza. Od 6 lat jestem nauczycielem akademickim w Katedrze Anatomii UJ a od 5 lat pracuję w Klinice Elektrokardiologii KSS im. Jana Pawła II. Od roku jestem samodzielnym operatorem ablacji. Zabiegi wykonuje w Szpitalu Jana Pawła II w Krakowie jak również w ośrodkach w Warszawie. W 2013 roku obroniłem pracę doktorską z rozruszników serca.
  W październiku 2015 zdałem egzamin specjalizacyjny. Medycyna to moja pasja. Lubię kontakt z ludźmi i staram się wykorzystać maksymalnie swoją wiedzę medyczną aby im pomóc.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dr Marcin Kuniewicz wykonał u mnie zabieg krioablacji balonowej, który wyeliminował przyczynę migotania przedsionków. Jestem pod wielkim wrażeniem. To lekarz z powołania, którego cechuje ciepłe podejście do pacjenta, profesjonalizm i analityczny umysł.
  Jestem pewna, ze to wiedza, doświadczenie, kompetencja, intuicja lekarska oraz zaangażowanie Dr Kuniewicza odmieniły moje życie.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, z ogromną pasją. Bardzo wnikliwie i cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia pacjentowi wszystkie wątpliwości nie patrząc na zegarek.
  Serdecznie polecamy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz miły kompetentny .Podejscie do pacjeta bardzo dobre kazdego traktuje indywidualnie.Z wizyty jestem zadowolony .Polecam kazdemu komu serce odmawia pracy ,oddać się pod opieke specjalisty .A takim jest dr. Kuniewicz.Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz ,jest bardzo konkretny,odpowiada na szereg pytań jeśli mam tylko jakieś wątpliwości.
  28.10.16r wykonywał mi zabieg Ablacji ,teraz po dwóch miesiącach czuję się świetnie.
  Lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Pan doktor ma duży szacunek do pacjenta, i do każdego podchodzi indywidualnie, to uważam że jest to doskonały kardiolog. Ma rozległą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

 • bardzo dobry

  Prawdziwy specjalista, dokładne badania i informacje zwrotne, w pełni zaangażowany w sprawę pacjenta. Lekarz z pasja i z powołania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan dr. Marcin Kuniewicz jest numerem jeden na mojej liście polecanych lekarzy. Od razu widać że medycyna to jego prawdziwa pasja. A to mi wystarczy. Kiedy ktoś robi to co kocha, robi to z pełnym zaangażowaniem dając z siebie wszystko. Taki jest właśnie Pan doktor. A w połączeniu z darem jaki posiada jako człowiek, staje się ciepłym, empatycznym, troskliwym lekarzem, dla którego zdrowie jego pacjentów jest najważniejsze, zrobi wszystko żeby im pomóc.

 • bardzo dobry

  Z reguły nie dodaje opinii tym razem zrobię jednak wyjątek. Zdecydowanie po dzisiejszej wizycie dołączam do funclub'u dr.Kuniewicza.Niesamowity lekarz z ogromną wiedzą. W ostatnim czasie odwiedziłam wielu specjalistów jednak nikt nie potraktował mnie tak kompetentnie jak Pan Doktor. Z całego, nie do końca zdrowego serca polecam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest osobą profesjonalną, dokładnie wyjaśnia wszystkie niepokojące pacjenta objawy i co najważniejsze podchodzi do każdego przypadku z pełnym zaangażowaniem. Polecam ze szczerego serca:)

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Szacunek i zrozumienie. Fachowa wiedza i doświadczenie. To wszystko czyni dr Kunickiego świetnym lekarzem i człowiekiem.

Najbliższe terminy:

kolejne dni