Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej
Wielkopolska 36/3, Orłowo, Gdynia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wielkopolska 36/3, Gdynia

250 zł

Gabinet terapii poznawczo-behawioralnejWielkopolska 36/3, Gdynia

250 zł

Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej

Pozostałe usługi


Wielkopolska 36/3, Gdynia

300 zł

Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, absolwentem Uniwersytetu Gdań...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej psychoterapia indywidualna

Świetny terapeuta, bardzo otwarty i stale się kształcący, oferuje swoim pacjentom najwyższy poziom usług psychoterapeutycznych i tylko sprawdzone metody leczenia.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej psychoterapia indywidualna

Przez ponad dwa lata regularnie uczęszczałem na terapię indywidualną do Marcina Andrzejewskiego i było to bardzo cenne doświadczenie. Terapeuta nie tylko trafnie zdiagnozował moje problemy (a trochę ich się nazbierało) i ich przyczyny, ale również dobrał metody i techniki pracy, które przyniosły rezultaty znacznie przerastające moje oczekiwania. Marcin Andrzejewski jest wspaniałym fachowcem, a przy tym niezwykle życzliwym i empatycznym człowiekiem ze świetnym poczuciem humoru. Dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy i umiejętnościom jakość mojego życia poprawiła się w stopniu wręcz niewyobrażalnym. Trudno oddać słowami to, ile zawdzięczam terapii i naszym cotygodniowym spotkaniom. Marcinie, jeszcze raz ogromne dzięki za wszystko :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej psychoterapia indywidualna

Skończyłem właśnie długą terapię u Marcina i z pełnym przekonaniem mogę polecić jego pomoc. Trafiłem do Niego z polecenia, kiedy byłem w średnim stanie i dość mocno zniechęcony do wszystkiego. Uczciwie mogę powiedzieć, to dzięki jego pomocy udało mi się wygrzebać się ze swoich trudności.

Cały czas miałem poczucie, że idę w terapii w dobrym kierunku. Każda sesja w jakiś sposób mi pomagała, z każdej sesji wychodziłem podbudowany. Czułem wsparcie i opiekę. Marcin ma na prawdę pokaźny zestaw technik, z których korzysta podczas sesji i umiejętnie, w zgodzie z klientem, je dobiera.

Z tego miejsca chciałbym podziękować Marcinowi za jego życzliwość, otwartość, poczucie humoru, i mądrość. Miałem ogromne szczęście, że trafiłem do Jego gabinetu i tego szczęścia życzę teraz innym.

Jeszcze raz, ogromne dzięki :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej psychoterapia indywidualna

Do Pana Marcina trafiłam szczęśliwym przypadkiem. Pan Marcin wprowadza w gabinecie przyjazną i ciepłą atmosferę, cierpliwie wysłuchuje wszystkiego, co człowiekowi leży na sercu. Jest to osoba bardzo empatyczna, starająca się jak najlepiej zrozumieć drugiego człowieka. Pan Marcin proponuje również wiele technik i sposobów radzenia sobie z problemami oraz wciąż wyszukuje nowe - każdy może znaleźć odpowiednią metodę dla siebie. Dzięki terapii z Panem Marcinem poznałam lepiej siebie, zrozumiałam przyczyny pewnych zachowań, patrzę na życie z innej perspektywy i łatwiej radzę sobie z moimi lękami i stresami :)

mgr Marcin Andrzejewski

Dziękuję bardzo za opinię pani Julio. Powodzenia!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej psychoterapia indywidualna

Do Pana Marcina trafiłam z zaburzeniami lękowymi rok temu, które uniemożliwiały mi codzienne funkcjonowanie (jazda autem w niektórych miejscach, lot samolotem, sytuacje związane ze śmiercią i pogrzebami). Dzięki terapii udało mi się zrozumieć przyczynę tych zaburzeń, zaakceptować i w konsekwencji się ich pozbyć. Pan Marcin jest świetnym specjalistą i przy tym bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Terapia, którą prowadzi pozwala poznać siebie, spojrzeć na swoje potrzeby oraz nauczyć się je zaspokajać, co bardzo wpływa na inne aspekty życia- rodzinne oraz te związane z pracą.
Udało mi się przezwyciężyć moje problemy nie biorąc wspomagających leków (mimo, iż psychiatra to zalecał) i to wszystko dzięki pracy z Panem Marcinem. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. To osoba, której można zaufać, z bardzo profesjonalnym podejściem oraz ogromną wiedzą psychologiczną. Szczerze polecam terapię, to naprawdę działa :)

mgr Marcin Andrzejewski

Bardzo mi miło Pani Emilio :) Wielkie dzięki za opinię i wspólną pracę !


B
Profil zweryfikowany

Polecam Pana Marcina z całego serca, ma empatyczne podejście do ludzi w potrzebie i jest bardzo wyrozumiały. Pracuje skutecznie i profesjonalnie.
Ja trafiłam do Pana Marcina w drodze moich poszukiwań... wybrałam współpracę z nim, gdyż mogłam bez skrępowania porozmawiać o wszystkim i czułam się bardzo komfortowo w jego gabinecie. Moja intuicja mnie dobrze poprowadziła i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jestem Sobie bardzo wdzięczna, że wybrałam Pana Marcina.
Panu Marcinowi, też jestem niezmiernie wdzięczna, że był ze mną w bardzo trudnych momentach mojego życie, wspierał, motywował i polecał mi skuteczne narzędzia do pracy nad Sobą.
Dziękuję pięknie!

mgr Marcin Andrzejewski

Niezwykle miło mi to czytać :) Bardzo dziękuję i trzymam kciuki za dalszą podróż i poszukiwania.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej

Pana Marcina polecił mi kolega. Również mogę z czystym sumieniem polecić. Potrafi doskonale zrozumieć drugą osobę, prowadzić rozmowę wskakując na fale swojego rozmówcy. Pomógł mi wiele sobie uświadomić i nauczyć dbać o własne potrzeby. Stać się szczęśliwszym człowiekiem i nabrać zdrowego dystansu do wyniszczających mnie wcześniej spraw

mgr Marcin Andrzejewski

Bardzo mi miło. Dziękuję Panie Pawle za opinię i miłą współpracę.
pozdrawiam
MA


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Marcina trafiłam przypadkowo, ale bardzo szybko zrozumiałam, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. W pracy, bez wątpienia, Panu Marcinowi przyświeca nie tylko profesjonalizm ale i zamiłowanie do tego co robi. Jego pomoc stała się dla mnie nieoceniona i jest to moja prawda absolutna.
Jeszcze raz, dziękuję bardzo!

mgr Marcin Andrzejewski

Prawda absolutna, to brzmi mocno :) Bardzo Pani dziękuję.
pozdrawiam
MA


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu silne stany lękowe

Pan Marcin to profesjonalista w każdym calu, a ponadto
bardzo mądry i przesympatyczny człowiek!
Terapię zacząłem niecały rok temu i nadal na nią uczęszczam.
Po tym czasie sam zauważam, że stałem się bardziej asertywny i mniej się boje!
Każda wizyta w poniedziałek to potężny kop motywacyjny na cały tydzień.
Sam zawsze byłem sceptyczny co do takich terapii i mówiłem..."sama rozmowa nigdy nic nie da", a po rozpoczęciu terapii z Panem Marcinem widzę, że odpowiednio prowadzona rozmowa naprawdę działa cuda!
Panie Marcinie! Nowy "Ja" to Pana zasługa, a wiem że będzie jeszcze lepiej!

Pozdrawiam!
Dawid Grzeganek

mgr Marcin Andrzejewski

Bardzo się cieszę Panie Dawidzie. Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie
MA


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej

Polecam Pana Marcina każdemu, terapia przebiegła przyjemnie i odczuwam realną poprawę względem tego, co było wcześniej. Wszystko profesjonalnie.

mgr Marcin Andrzejewski

Dziękuję za pozytywną opinię p. Marcinie. Terapia przebiegła tak sprawnie, ponieważ miał pan równie profesjonalne podejście :). Powodzenia i trzymam kciuki
Marcin A


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące depresja

Podejrzewam, że moja siostra cierpi na depresję, jednak nie wiem, jak mogłabym jej pomóc. Czy można w jakiś sposób poznać depresję u bliskiej osoby? Anię zostawił narzeczony i wiem, że to trudna sytuacja. Jednak to było już prawie rok temu, a ona nadal rozpacza. Straciła pracę i mówi, że nie ma dla niej nadziei. Naprawdę boję się, że mogłaby sobie coś zrobić.

Dzień dobry.
Można wygooglować kryteria depresji wg DSM IV. Jednak czy dana osoba spełnia kryteria ocenione może zostać już przez profesjonalistę. Jeżeli pani siostra rok po rozstaniu cały czas rozpacza, co przekłada się na jej życie zawodowe oraz negatywne postrzeganie przyszłości, należy skonsultować się z psychiatrą bądź psychologiem. Swoim zachowaniem może pani wspierać siostrę, mówiąc że rozumie jej sytuację i martwi się o nią sugerując wizytę u specjalisty.
pozdrawiam serdecznie
Marcin Andrzejewski

mgr Marcin Andrzejewski

Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

Dzień dobry, około miesiąc temu miałam podejście do badania rezonansu przysadki. Niestety z powodu ataku paniki nie dałam rady podejść do tego badania. Technik stwierdził, iż mam silną klaustrofobię. Sama byłam zaskoczona reakcją mojego organizmu, ponieważ korzystam z wind, solarium, miałam już robiony rezonans i nigdy nie miałam takich problemów. Duszność, kołatanie serca, drżenie nóg. To, co mnie najbardziej niepokoi to od tamtego czasu mam trudności w prowadzeniu auta. Szczególnie jak stanę na światłach i czekam na zielone, podczas samej jazdy jest ok. Zawroty głowy, duszność, drżenie nóg. Skojarzyłam to faktem badania. Lubię jeździć autem. Nie miałam żadnych problemów wcześniej, a w tej chwili ten fakt utrudnia mi życie. Czy istnieje jakiś sposób, aby tego się pozbyć? Dlaczego tak się dzieje? Wiem, że nie zemdleje, bo podczas stresu ciśnienie rośnie, puls, ale ten fakt mi nie pomaga. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień Dobry,
Skoro nie miała pani nigdy problemów z zamkniętymi przestrzeniami, wcale nie musi to być klaustrofobia a np. zaburzenie z napadami paniki. Proszę nie traktować tego jako jakąkolwiek diagnozę, ponieważ mam za mało informacji i żeby zdiagnozować problem potrzebny jest wywiad psychologiczny. W przypadku napadów paniki psychoterapia poznawczo-behawioralna jest wyjątkowo skuteczna. Wystarczy często nie więcej niż 10 spotkań aby pozbyć się problemu. Kiedyś napisałem artykuł dotyczący tego zagadnienia. Jeżeli byłaby pani zainteresowana zapoznaniem się z nim proszę o maila. gabinetcbt@gmail.com
pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia
Marcin Andrzejewski

mgr Marcin Andrzejewski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania