Lek.

Małgorzata Wiśniewska

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Wizyta przebiegła w milej atmosferze, dostałam skierowania na konieczne badania, Bardzo ciepła i serdeczna. Polecam

 • Szukasz kardiologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Smółka
  Katarzyna Smółka
  Kardiolog, Internista
  Lubicz 23A, Kraków
  Pani Katarzyna podeszła do badania bardzo rzetelnie i profesjonalnie i dokładnie. Lekarz godny polecenia. więcej

  Paweł Kruszec
  Paweł Kruszec
  Kardiolog
  Lubicz 23A, Kraków
  Kompetentny, konkretny, profesjonalny. Fachowe podejście do pacjenta. To była kolejna wizyta i napewno nieostatnia.… więcej

  Grzegorz Karkowski
  Grzegorz Karkowski
  Kardiolog
  Lubicz 23A, Kraków
  Dokladny, wytlumaczyl mi wszystko dokladnie i przyjal, pomimo tego, ze App na potwierdzenie wizyty nie dzialal… więcej

  Piotr Jankowski
  Piotr Jankowski
  Kardiolog, Internista
  ul. Kopernika 17, Kraków
  znakomity lekarz profesjonalista ,pełen empatii do pacjenta znakomicie diagnozuje problem i zaleca sposób leczenia więcej

  Danuta Sorysz
  Danuta Sorysz
  Kardiolog
  Kopernika 17, Kraków
  Niesmaowicie profesjonalna, wnikliwe zapoznała się z obszerną historią choroby, wszystko dokładnie wyjaśnia, nie… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Wizyta przebiegła w milej atmosferze, dostałam skierowania na konieczne badania, Bardzo ciepła i serdeczna. Polecam

  • W

   Ogromna wiedza, profesjonalne podejście. Pani doktor zleca wszystkie konieczne badania, których wyniki omawia z pacjentem. Niczego nie bagatelizuje, jest po prost rzeczowa, a do tego bardzo sympatyczna, wręcz empatyczna. Zdecydowanie polecam tego kardiologa.

  • R

   Wizyta na odwal się, byle szybciej. Zero zainteresowania pacjentem, wysłuchania po co przyszedł. Nawet nie zerknęła w wyniki badań, które przyniosłem. Na szybko zostałem dla świętego spokoju wysłany na EKG. Wróciłem, pani doktor szybko spojrzała na wydruk, dała mi wcześniej wypisaną receptę i powiedziała jak stosować lek, który przepisała. Wizyta bez EKG trwała może łącznie dwie minuty. Prośba o dodatkowe badania - bez szans. Dziwiłem się, że tak szybko udało mi się umówić do pani doktor. Byłem umówiony na 10:00, przyszedłem o 9:40 i pani doktor siedziała sama w gabinecie. Już teraz wiem dlaczego nie ma do niej kolejek. Absolutnie nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Pani dr Małgorzata jest bardzo miłym, ciepłym człowiekiem. Na pierwszej wizycie poświęciła dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu, rozmowę, interpretację wyników badań. Nie zauważyłam aby dr. Wiśniewska cokolwiek lekceważyła, wręcz przeciwnie oprócz EKG zrobionego od ręki zleciła echo serca. Moim zdaniem jest to dobry kardiolog, godny polecenia.

  • ~

   Ignoruje prośby o skierowanie do specjalisty. Ignoruje wyniki, trzeba sie prosic o skierowanie, zregoly reaguje ze tak jest i trudno nic nie mozna z tym zrobic.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Świetny internista. Postawiła bardzo dobrą diagnozę, dała skierowanie na dodatkowe badania i pomogła w zdobyciu jak najszybszego terminu u specjalisty. Sympatyczna, serdeczna kobieta.

  • A

   Wspaniały lekarz! Przez kilka lat byłem pod opieką Pani Dr nie tylko ustabilizowała moje nadciśnienie ale zdużym zaangażowaniem koordynowała konsultacje z lekarzami innych specjalizacji!
   Spokój którym emanuje Pani Dr dawał mi zawsze duże poczucie bezpieczeństwa!
   Każde badanie które zostało zlecone było później dokładnie omówione leki która Pani Dr zalecała były zawsze z komentarzem o możliwości zamiany na inny tańszy lek.
   Duży szacunek do wiedzy o wszelkich nowościach w stosowanych terapiach i lekach!
   Dziękuję bardzo !

  • G

   Pani doktor jest zawsze przygotowana w kwestii historii dolegliwości. Nie wróży z fusów, zawsze kieruje najpierw na kompleksowe badania, omawia z pacjentem wyniki. Jestem pod dużym wrażeniem jej profesjonalizmu i fachowości.

  • G

   Najlepsza internistka jaką spotkałem w życiu. Bardzo pomocna , trafione diagnozy , nie przepisuje drogich leków tylko informuje o tańszych zamiennikach.
   Zawsze pamięta problemy zdrowotne pacjenta. Jest bardzo zaangażowana w podczas wizyty w prawidłowy wywiad.

  • G

   Pani Doktor przyjmuje w Medicover. Najlepsza internistka jaką do tej pory spotkałam. Pamieta stałych pacjentów, ich dolegliwości - świetnie leczy. Uzasadnione skierowania zawsze wypisze. Gorąco polecam!!! Ale trzeba być na czas, bo jak wizyta dobiega końca, to już nie wpuści do gabinetu :-)

   Czy ktoś wie czy poza Medicover pani Wiśniewska przyjmuje gdzieś jeszcze?

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG