Adres

Gabinet Psychoterapeutyczny Małgorzata Tyburska
Widok 22, Grzegórzki, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką i dyplomowaną psychoterapeutką. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na UJ oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w KCP.
Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję w Krakowskim Centrum Zdrowia Psychicznego LOGOPROMED, gdzie w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i Psychiatrycznego Oddziału Dziennego zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową, konsultacjami psychologicznymi. a także diagnostyką i opiniowaniem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych stażach, m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim oraz Sz. im. J. Babińskiego.
Pomagam osobom dorosłym w problemach depresyjnych, nerwicowych i osobowościowych, a także tym, którzy potrzebują wsparcia w sytuacji kryzysu życiowego.
Jeśli niepokoi Cię któryś z poniższych objawów, zapraszam do kontaktu ze mną:
- doświadczanie stałego silnego napięcia i niepokoju
- powracające stany lękowe, paniki
- zaburzenia snu
- zaburzenia odżywiania
- trudności w sferze seksualnej
- fizyczne dolegliwości, które nie mają potwierdzenia w badaniach lekarskich
- nawyki, natręctwa, które utrudniają normalne funkcjonowanie
- brak satysfakcji w sferze budowania relacji interpersonalnych
- obniżony nastrój
- nadmierne przeżywanie poczucia winy bądź wstydu
- trudności w kontroli impulsów (np. niekontrolowane wybuchy gniewu)
- dominujące poczucie bezradności

Każde spotkanie w ramach konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej bądź interwencji kryzysowej trwa 50 min.

Zapraszam, mgr Małgorzata Tyburska
więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Małgorzata Tyburska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

Doskwiera mi wiele problemów w życiu, m.in. 1. Brak poczucia własnej wartości. 2. Kompleksy – brzuch, biust, pośladki, nogi, twarz. 3. Wstydzę się rozmawiać, przebywać z ludźmi. 4. Czerwienie się i robi mi się gorąco głównie na twarzy jak rozmawiam z ludźmi. 5. Cicho mówię gdy się wstydzę, np. w czasie publicznych wystąpień. 6. Boje się przechodzić przez ulice. 7. Boje się być na zewnątrz, wydaje mi się, że ktoś, kto przechodzi obok mnie zaraz wyciągnie nóż i wbije mi go w brzuch, albo jak stoję obok jakiegoś budynku, że cegła albo coś innego spadnie mi na głowę. 8. Źle przeżywam porażki, szybko się denerwuje, wpadam w panikę. 9. Bardzo często się myję, kąpię, a nawet zaraz po umyciu wydaje mi się, że jestem brudna, wszędzie tak jakbym widziała gołymi oczami bakterie. 10. W związku z tym używam bardzo dużo środków czystości, żeli do kąpieli, szamponów, proszków, płynów do naczyń. Myślę, że nie mam w tym umiaru. 11. Piorę praktycznie wszystkie ubrania po jednym użyciu. 12. Boje się, odczuwam lęk o najbliższych, żeby nic im się złego nie przytrafiło. 13. Drapanie się, nerwica natręctw. Co mi jest? Jak sobie pomóc?

Witam, pisze Pani o wielu dolegliwościach, które powodują Pani cierpienie i utrudniają normalne funkcjonowanie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaproponować Pani rozważenie decyzji odnośnie podjęcia psychoterapii indywidualnej, która umożliwi zmianę w kierunku b-j satysfakcjonującego życia bez dokuczliwych objawów. M.T.

 Małgorzata Tyburska

Pytanie dotyczące depresja

Biorę leki efectin 150 mg + abillify 15 mg, a na noc zolafren 5 mg. Nadal trzęsą mi się ręce i nie mogę się na niczym skupić, jestem rozkojarzona, apatyczna, nie mogę zebrać myśli – proszę o pomoc. Może jakaś modyfikacja leków by mi pomogła?

Witam Panią, rozumiem że mimo stosowanej farmakoterapii nie czuje Pani poprawy funkcjonowania. Niestety, za dobór leków i to, jak one wpływają na daną samopoczucie danej osoby, odpowiedzialny jest lekarz psychiatra, więc proponuję, aby w tej sprawie skontaktowała się Pani ze swoim lekarzem prowadzącym. Ja nie jestem lekarzem. Jako psycholog i psychoterapeuta mogę zaproponować spotkanie, na którym rozpatrzymy emocjonalną komponentę Pani trudności. Najczęściej dzieje się tak (do tego dążymy), że pod wpływem psychoterapii długoterminowej następują takie zmiany w osobowości, pod wpływem których możliwe jest ograniczenie przyjmowania niektórych leków bądź zupełne wyeliminowanie farmakoterapii. Zapraszam do kontaktu ze mną i skonsultowania Pani problemu. Pozdrawiam.

 Małgorzata Tyburska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.