Małgorzata Tyburska, psycholog Kraków

Małgorzata Tyburska

Psycholog, Psychoterapeuta więcej

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Widok 22, Grzegórzki, Kraków
Gabinet Psychoterapeutyczny Małgorzata Tyburska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką i dyplomowaną psychoterapeutką. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na UJ oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w K...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

  Doskwiera mi wiele problemów w życiu, m.in. 1. Brak poczucia własnej wartości. 2. Kompleksy – brzuch, biust, pośladki, nogi, twarz. 3. Wstydzę się rozmawiać, przebywać z ludźmi. 4. Czerwienie się i robi mi się gorąco głównie na twarzy jak rozmawiam z ludźmi. 5. Cicho mówię gdy się wstydzę, np. w czasie publicznych wystąpień. 6. Boje się przechodzić przez ulice. 7. Boje się być na zewnątrz, wydaje mi się, że ktoś, kto przechodzi obok mnie zaraz wyciągnie nóż i wbije mi go w brzuch, albo jak stoję obok jakiegoś budynku, że cegła albo coś innego spadnie mi na głowę. 8. Źle przeżywam porażki, szybko się denerwuje, wpadam w panikę. 9. Bardzo często się myję, kąpię, a nawet zaraz po umyciu wydaje mi się, że jestem brudna, wszędzie tak jakbym widziała gołymi oczami bakterie. 10. W związku z tym używam bardzo dużo środków czystości, żeli do kąpieli, szamponów, proszków, płynów do naczyń. Myślę, że nie mam w tym umiaru. 11. Piorę praktycznie wszystkie ubrania po jednym użyciu. 12. Boje się, odczuwam lęk o najbliższych, żeby nic im się złego nie przytrafiło. 13. Drapanie się, nerwica natręctw. Co mi jest? Jak sobie pomóc?

  Witam, pisze Pani o wielu dolegliwościach, które powodują Pani cierpienie i utrudniają normalne funkcjonowanie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaproponować Pani rozważenie decyzji odnośnie podjęcia psychoterapii indywidualnej, która umożliwi zmianę w kierunku b-j satysfakcjonującego życia bez dokuczliwych objawów. M.T.

  Małgorzata Tyburska

 • Pytanie dotyczące depresja

  Biorę leki efectin 150 mg + abillify 15 mg, a na noc zolafren 5 mg. Nadal trzęsą mi się ręce i nie mogę się na niczym skupić, jestem rozkojarzona, apatyczna, nie mogę zebrać myśli – proszę o pomoc. Może jakaś modyfikacja leków by mi pomogła?

  Witam Panią, rozumiem że mimo stosowanej farmakoterapii nie czuje Pani poprawy funkcjonowania. Niestety, za dobór leków i to, jak one wpływają na daną samopoczucie danej osoby, odpowiedzialny jest lekarz psychiatra, więc proponuję, aby w tej sprawie skontaktowała się Pani ze swoim lekarzem prowadzącym. Ja nie jestem lekarzem. Jako psycholog i psychoterapeuta mogę zaproponować spotkanie, na którym rozpatrzymy emocjonalną komponentę Pani trudności. Najczęściej dzieje się tak (do tego dążymy), że pod wpływem psychoterapii długoterminowej następują takie zmiany w osobowości, pod wpływem których możliwe jest ograniczenie przyjmowania niektórych leków bądź zupełne wyeliminowanie farmakoterapii. Zapraszam do kontaktu ze mną i skonsultowania Pani problemu. Pozdrawiam.

  Małgorzata Tyburska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką i dyplomowaną psychoterapeutką. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na UJ oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w K...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania