lek. dent.

Małgorzata Sturska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia WiatracznaUsługa: konsultacja stomatologiczna, dłutowanie

  Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem, jakiego zdarzyło mi się poznać; ukoiła wszystkie moje obawy i mimo sporych problemów z uzębieniem nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty. Aktualnie jestem po dość trudnym pozbywaniu się jednego z zębów i nie dość, że sam zabieg został przeprowadzony możliwie najdelikatniej i, o ile jestem w stanie ocenić, bardzo profesjonalnie, to w dodatku po kilku godzinach odpoczynku i zastosowaniu się do porad nie czuję absolutnie żadnego bólu. Gorąco Panią Doktor polecam, chwalę i dziękuję.

 • E
  Lokalizacja: StomatologiaUsługa: badanie chirurgiczne

  Najlepsza Pani doktor stomatolog u jakiej byłam. Cudowna osobowosc. Profesjonalne podejście do pacjenta i zero bólu w trakcie wizyty nawet przy usuwaniu zęba. Najwyższa jakość usług, szybkie przeprowadzenie zabiegu. Zdecydowanie polecam szczególnie tym, którzy obawiaja sie wizyt u stomatologa! A ja z pewnościa dalej bede kontynuowała leczenie u Pani doktor!

 • Lokalizacja: Stomatologia WiatracznaUsługa: usunięcie ósemki

  Z całego serca polecam Panią Doktor! Usunięcie ósemki odbyło się bez jakiegokolwiek dyskomfortu, w niesamowicie miłej atmosferze. Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania z niewątpliwie ogromną wiedzą i doskonałym poczuciem humoru. A przede wszystkim ciepły i niezwykle sympatyczny człowiek. Świetnie rozluźnia atmosferę przed zabiegiem, a w trakcie na bieżąco tłumaczy co się dzieje. Wizyta to czysta przyjemność :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Właśnie wyszłam od Pani Doktor. Dwie ósemki. Zabieg trudny, pacjent trudny, lekarz Mistrz. Wyszłam z gabinetu z uśmiechem na tyle, na ile pozwalała mi mój stan po zabiegu (wciąż działające znieczulenie). Po tygodniu zdjęcie szwów i już mam w planach kolejny zabieg.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Pani Małgorzata ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i pokaże, co będzie robione z zębem :) stres od razu znika.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: usunięcie szwów

  Zgłosiłam się na zdjęcie szwów ,po ciężkim usunięciu ósemki. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, szwy zdjęte szybko i bezboleśnie. Następną "ósemkę" też usunę u tej Pani doktor.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDIUsługa: planowanie leczenia

  Pani Doktor to niezwykle sympatyczna, życzliwa i kompetentna osoba. Ustaliła ze mną cały plan leczenia, wyjaśniła wszystko ze szczegółami. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia

  Nie znam drugiego tak dobrego i dokładnego lekarza.pani Sturska potrafiła odczarować moją traumę jeżeli chodzi o dentystów. Jest bardzo rzeczowa dokładnie tłumaczy cały proces leczenia, a przy tym jest mega dokładna wręcz perfekcyna. Polecam gorąco z całego serca.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: StomatologiaUsługa: porada

  Bardzo fachowa, rzetelna i konkretna porada. Mój problem to brak uzębienia w lewej górnej szczęce. Trudne wyzwanie dla chirurga ale wygląda na to, że Pani Małgorzata poradzi sobie z moim problemem.

 • M
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Pani Doktor przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Usuwanie ósemki to dla Pani pikuś. Zauważyła moj stres na początku zabiegu, w związku z czym zdecydowała się puścić ekstra relaksującą i dobrą muzykę. Weszłam do gabinetu zestresowana i przerażona, a wyszłam z niego uśmiechnięta. Dziekuje jeszcze raz Pani doktor!

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku byłam uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaciłam o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech i na Węgrzech. Swój wolny czas poświęcam na podnoszenie zawodowych kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl