lek. dent.

Małgorzata Sturska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: usunięcie szwów

  Zgłosiłam się na zdjęcie szwów ,po ciężkim usunięciu ósemki. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, szwy zdjęte szybko i bezboleśnie. Następną "ósemkę" też usunę u tej Pani doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDIUsługa: planowanie leczenia

  Pani Doktor to niezwykle sympatyczna, życzliwa i kompetentna osoba. Ustaliła ze mną cały plan leczenia, wyjaśniła wszystko ze szczegółami. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Sak&Szałwiński Stomatologia

  Nie znam drugiego tak dobrego i dokładnego lekarza.pani Sturska potrafiła odczarować moją traumę jeżeli chodzi o dentystów. Jest bardzo rzeczowa dokładnie tłumaczy cały proces leczenia, a przy tym jest mega dokładna wręcz perfekcyna. Polecam gorąco z całego serca.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Sak&Szałwiński StomatologiaUsługa: porada

  Bardzo fachowa, rzetelna i konkretna porada. Mój problem to brak uzębienia w lewej górnej szczęce. Trudne wyzwanie dla chirurga ale wygląda na to, że Pani Małgorzata poradzi sobie z moim problemem.

 • M
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Pani Doktor przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Usuwanie ósemki to dla Pani pikuś. Zauważyła moj stres na początku zabiegu, w związku z czym zdecydowała się puścić ekstra relaksującą i dobrą muzykę. Weszłam do gabinetu zestresowana i przerażona, a wyszłam z niego uśmiechnięta. Dziekuje jeszcze raz Pani doktor!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DewaDentUsługa: ekstrakcja ósemki

  Świetna specjalistka, widać ogromną pewność w działaniu, zaangażowanie, szczegółowo wyjaśnia na czym polega zabieg jeśli pacjent wyrazi chęć żeby to wiedzieć :D a także informuje o wszystkich następstwach dzięki czemu nie ma potem zaskoczenia i wiadomo że wszystko poszło zgodnie z planem. Ponadto ma wspaniały kontakt z pacjentami, jest bardzo sympatyczna i ma poczucie humoru. Chętnie skorzystam jeszcze raz z usług pani chirurg przy drugiej ósemce :)

 • P
  Lokalizacja: DewaDentUsługa: konsultacja implantologiczna

  Pani doktor wykazuje duża cierpliwość i zrozumienie dla pacjenta. Potrafi rozładować stres towarzyszący wizycie u stomatologa , jest rzetelna i sympatyczna wszystko tłumaczy . Jeżeli trzeba pokieruje dalej . Widać że jest to lekarz z pasją nie nastawiony tylko na zyski. Bardzo polecam .Ja na pewno wrócę do pani Małgorzaty . Z czystym sumieniem polecam. Oby więcej takich lekarzy było w naszej PL.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Moja wizyta u stomatologa po bardzo długiej przerwie i jeszcze większym stresie. Pani Małgorzata bez boleśnie, błyskawicznie i profesjonalnie wykonała swoją pracę. Do tej pory nie zdarzyło mi się być u takiego lekarza, z pewnością to najlepszy stomatolog i z czystym sumieniem każdemu będę polecał :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DewaDent

  Mam zaufanie do Pani Gosi. zabieg usuwania zatrzymanego zęba ósmego był bardzo ryzykowny, ale przy współpracy z tak dobrym specjalistą jak Pani Gosia wszystko przebiegło bez komplikacji. Dlatego też mam zaufanie i z chęcią umawiam się na kolejne wizyty w celu leczenia zębów :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak sympatycznej, ludzkiej i profesjonalnej lekarki nie spotkałam chyba nigdy.
  Wulkan pozytywnej energii, genialne podejście do pacjenta i świetnie wykonana robota :)
  Serdecznie polecam każdemu. Zwłaszcza tym, którzy boją się stomatologów-z tą panią nie da się popaść w panikę, naprawdę

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku byłam uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaciłam o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech i na Węgrzech. Swój wolny czas poświęcam na podnoszenie zawodowych kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl