lek. dent.

Małgorzata Sturska

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg

30 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DewaDentUsługa: ekstrakcja ósemki

  Świetna specjalistka, widać ogromną pewność w działaniu, zaangażowanie, szczegółowo wyjaśnia na czym polega zabieg jeśli pacjent wyrazi chęć żeby to wiedzieć :D a także informuje o wszystkich następstwach dzięki czemu nie ma potem zaskoczenia i wiadomo że wszystko poszło zgodnie z planem. Ponadto ma wspaniały kontakt z pacjentami, jest bardzo sympatyczna i ma poczucie humoru. Chętnie skorzystam jeszcze raz z usług pani chirurg przy drugiej ósemce :)

 • P
  Lokalizacja: DewaDentUsługa: konsultacja implantologiczna

  Pani doktor wykazuje duża cierpliwość i zrozumienie dla pacjenta. Potrafi rozładować stres towarzyszący wizycie u stomatologa , jest rzetelna i sympatyczna wszystko tłumaczy . Jeżeli trzeba pokieruje dalej . Widać że jest to lekarz z pasją nie nastawiony tylko na zyski. Bardzo polecam .Ja na pewno wrócę do pani Małgorzaty . Z czystym sumieniem polecam. Oby więcej takich lekarzy było w naszej PL.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Moja wizyta u stomatologa po bardzo długiej przerwie i jeszcze większym stresie. Pani Małgorzata bez boleśnie, błyskawicznie i profesjonalnie wykonała swoją pracę. Do tej pory nie zdarzyło mi się być u takiego lekarza, z pewnością to najlepszy stomatolog i z czystym sumieniem każdemu będę polecał :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DewaDent

  Mam zaufanie do Pani Gosi. zabieg usuwania zatrzymanego zęba ósmego był bardzo ryzykowny, ale przy współpracy z tak dobrym specjalistą jak Pani Gosia wszystko przebiegło bez komplikacji. Dlatego też mam zaufanie i z chęcią umawiam się na kolejne wizyty w celu leczenia zębów :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak sympatycznej, ludzkiej i profesjonalnej lekarki nie spotkałam chyba nigdy.
  Wulkan pozytywnej energii, genialne podejście do pacjenta i świetnie wykonana robota :)
  Serdecznie polecam każdemu. Zwłaszcza tym, którzy boją się stomatologów-z tą panią nie da się popaść w panikę, naprawdę ????

 • M
  Lokalizacja: Klinika Sak&Szałwiński Stomatologia

  Byliśmy razem z mężem na konsultacji. Ze względu na to, że mąż ma awers do stomatologów wybraliśmy właśnie Panią Doktor, która ma niesamowicie wielką wiedzę i genialne podejście do pacjenta. Gdyby było więcej takich lekarzy w Polsce, to nikt nie bałby się dentysty :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DewaDentUsługa: usunięcie ósemki

  Fantastyczny stomatolog i cudowna osoba, bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodząca do pacjenta i z super poczuciem humoru:) Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i była ze mną w stałym kontakcie po zabiegu. Do takiego stomatologa to aż przyjemnie się wybrać i ja już do innego na pewno nie pójdę:) Z czystym sumieniem polecam każdemu!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Sak&Szałwiński StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i konkretnie. Pacjent wychodzi
  z uśmiechem i poczuciem fachowej opieki specjalistycznej! Polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Sak&Szałwiński StomatologiaUsługa: konsultacja chirurga szczękowego

  Bardzo rzeczowa i konkretna, duży zasób wiedzy. Zostały udzielone mi wszystkie niezbędne rzeczy. Z pewnością podejmę się dalszego leczenia właśnie z tą Panią.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Sturska zapewnia wysokiej jakości opiekę stomatologiczną zachowawczą i chirurgiczną z troską o odległe efekty leczenia i ewentualne powikłania. Wizyty w przyjaznej i bezbolesnej atmosferze. Gorąco polecam.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywałam w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku byłam uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaciłam o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech i na Węgrzech. Swój wolny czas poświęcam na podnoszenie zawodowych kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl