Małgorzata Rudnicka, pediatra Wrocław

dr n. med. Małgorzata Rudnicka

Pediatra, Neonatolog więcej

9 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Partynicka 7c/1b, Krzyki, Wrocław
Gabinet Pediatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Badanie noworodków, niemowląt i dzieci

Bilans zdrowia

Szczepienie


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

prowadzę praktykę lekarską od 1995r., zajmuje się zarówno noworodkami, dziećmi małymi, starszymi jak i młodzieżą do 18 r.ż.


Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego

Specjalizacje

  • Neonatologia
  • Pediatria

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul.Partynicka 7c/1b, Wrocław

Gabinet Pediatrycznyul.Partynicka 7c/1b, Wrocław

Gabinet Pediatrycznyul.Partynicka 7c/1b, Wrocław

Gabinet Pediatryczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła pani doktor. Z delikatnością podesz do niemowlaka. Wszystko szczególowo wyjaśniła. Serdecznie polecam


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Choroba przewlekla

To nie jest lekarz. To jest anioł. Lekarz idzie do pracy zrobić swoje. Pani Doktor Rudnicka tym żyje. Dla niej dzieci są wszystkim. Dojeżdżamy 100 km do Pani doktor i jest warta wszystkiego. Pisze wszystkiego bo nie raz pokazała ze nie liczą się pieniądze tylko zdrowie dzieci. Szkoda tylko ze do prawdziwego lekarza musimy tak daleko dojeżdżać. Ale przekonaliśmy się ze lepiej jechać dalej niż męczyć dzieci „antybiotykami” przypisywanymi przez „ pediatrów” z byle powodu. Pozdrawiamy Panią doktor


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny badanie noworodków, niemowląt i dzieci

Wspaniały lekarz z powołania , które bije na odległość ! Pani doktor z ogromnym zaangażowaniem przygląda sie noworodkowi i ogląda z każdej możliwej strony . Zawsze chętna do pomocy nawet mailowo ,czy telefonicznie co rzadko sie zdarza w tych czasach . Zawsze znajdzie dobry sposób na rożnego rodzaju dolegliwości jak i na głowy zmartwionych rodziców Szczerze polecamy


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Poświęca naprawdę dużo czasu dla dziecka w czasie wizyty. Jej diagnozy zawsze trafione, oszczędnie przepisuje antybiotyki. Ma świetne podejście do dzieci, nie spieszy się podczas badania. Pani doktor zawsze wszystko tłumaczu i jasno odpowiada na pytania. Jesteśmy pacjentami od ponad roku i nie zamienimy Pani doktor na nikogo innego. Szczerze POLECAM!!!!!!


G

Bardzo dobry lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Zawsze znajdzie czas dla "małego" pacjenta, nawet jeśli chodzi o poradę przez telefoniczną. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym rodzicom.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest jedna z najlepszych lekarzy we Wrocławiu. Dokładnie słucha, bada dziecko i przy tym nie spieszy się. W ciągu tygodnia wyprowadziła mojego synka z żółtaczki, kiedy inni lekarze kazali tylko czekać i sprawdzać poziom bilirubiny (i tak przez dwa miesiące). Pani dr odpowiada na każde pytanie i zawsze znajdzie czas by przyjąć dziecko na wizytę. Jej diagnozy są trafne, antybiotyk zaleca tylko kiedy to konieczne. Pediatra z powolania! Polecam w 100%


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja. Pomaga rodzicom nawet przez telefon. Nigdy nie zostawia maluchow jesli nie jest pewna przyczyny choroby, wierci, wierci za dojdzie co jest przyczyna choroby. Rzadko spotyka sie takich lekarzy i co najwazniejsze jest powazana wsrod innych lekarzy. Polecam i podaje dla zainteresowanych telefon 601578212.


K

Bardzo dobry lekarz. Ma podejście do dzieci, jest konkretna, a co najważniejsze- nadal jeździ na różne szkolenia (nie jak te "lekarki" w przychodniach: jak siedziały tak do tej pory siedzą i pierdzą w stołki).


M

Bardzo rzeczowa, zdecydowana i miła pani doktor, wyciąga rękę z pomocą i wykazuje duże zainteresowanie 'małym' pacjentem.Słucha cierpliwie i uważnie rodziców w czasie wywiadu lekarskiego, zleca badania laboratoryjne szukając przyczyny a nie tylko leczy objawy. Antybiotyk podała naszemu synowi tylko kiedy było to konieczne. Polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

prowadzę praktykę lekarską od 1995r., zajmuje się zarówno noworodkami, dziećmi małymi, starszymi jak i młodzieżą do 18 r.ż.


Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego

Specjalizacje

  • Neonatologia
  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania