Lek.

Małgorzata Piróg - Mulak

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Witam wszystkich. Dr Mulak to świetna specjalistka, bardzo miła, sympatyczna osoba z ogromną wiedzą. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam serdecznie

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Witam wszystkich. Dr Mulak to świetna specjalistka, bardzo miła, sympatyczna osoba z ogromną wiedzą. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam serdecznie

  • M

   Szanowny Panie Termi! Jak sie ma 81 lat to perspektywa oceny innego człowieka jest na pewno pełniejsza, niż w mlodości.Dla mnie zawsze najlepszym lekarzem jest ten, który mi pomógł, a jezeli zrobił to dodatkowo w miły i ludzki spośób to mam prawo powiedzieć, że jest na prawdę świetnym specjalistą.Gdyby nie Pani doktor to bym dzisiaj pisał Brailem a nie na komputerze, bo tak beznadziejnie leczono mnie w innym szpitalu. Poza tym przypominam Panu, że oceniamy osobę lekarza a nie ośrodek w którym pracuje.Pozdrawiam więc Panią Doktor jeszcze raz i dziękuję szczerze za pomoc.
   M. Śmiałek (81)

  • T

   Czy tą dobrą opinię p. doktor wystawiła znajoma osoba??? W PRL tak się robiło... Ja odradzam wizyte w tym specjalistycznym ośrodku. To co było kiedyś i jak traktowano pacjentów a teraz to niebo a ziemia. Już się dorobili to pacjentów mają za nic.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Uważam, że Pani doktor MałgorzaTA Piróg - Mulak to świetna specjalistka w swoim "fachu". Kompetentna, z dużą wiedzą i, co NAJWAZNIEJSZE, popartą olbrzymim doświadczeniem.Odniosłem wrazenie, że ja ze swoją jaskrą, to najważniejsza sprawa w tym dniu! Miła i sympatyczna z troska wypytywała o wszystko, a jej młodzieńcza spontaniczność pozwalała choć przez chwilę zapomnieć o bólu. Cały z resztą dzlszy zaordynowany sposób leczenia i przeprowadzony zabieg to potwierdzenie tego wszystkiego, co napisałem wczesniej.Polcam Ją wszystkim znajomym i wiem, że oni także w rozmowach potwierdzają moją opinię. Pani Małgosiu: TAK TRZYMAĆ!!!
   M. Smiałek(81 lat "przebiegu").

  • M

   Ten osrodek na Stawowej jest troche dziwny. Wlascicielki sa swietnymi okulistami ale inni lekarze tam pracujacy juz mniej. Ja polecam dr A. z tego centrum. Swietna dla dzieci.