Moje doświadczenie

Zdrowe żywienie jest moją pasją od wielu lat, specjalizuję się w redukcji wagi oraz dietoterapii w jednostkach chorobowych. Ukończyłam studia magisterskie oraz podyplomowe w Poznaniu.

Specjalizuję się w pomocy dietetycznej w zakresie nadwagi i otyłości, chorób metabolicznych i autoimmunologicznych, niepłodności, oraz kompleksowym przygotowaniu i opiece pacjentów przed i po zabiegu in vitro lub inseminacji. Szczególną opieką otaczam przyszłe mamy (specjalizuję się w ciążach mnogich), kobiety karmiące oraz dzieci.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dopasowuję plan żywieniowy do aktualnych potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdej osoby, co gwarantuje skuteczność terapii. Przede wszystkim jednak pomagam swoim pacjentom zmienić nawyki żywieniowe i wspieram ich w dążeniu do celu.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Usługi i ceny

  • Konsultacja dietetyczna


  • Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

    Od 250 zł

  • Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

    200 zł

  • Konsultacja online (pierwsza)

    250 zł

  • Dieta redukcyjna

    350 zł

Adresy (6)

Małgorzata Kurek
PODOVIA

Starołęcka 42 C, Nowe Miasto, 61-361 Poznań

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Małgorzata Kurek
Centrum Zdrowego Człowieka

ul. Ryszarda Berwińskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Małgorzata Kurek
NEOMEDYCY

ul. Janowiecka 79, 62-100 Wągrowiec

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Centrum Zdrowego Człowieka
Centrum Zdrowego Człowieka

Ryszarda Berwińskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Małgorzata Kurek

Konsultacja online

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

PODOVIA
PODOVIA

Starołęcka 42c, Nowe Miasto, 61-361 Poznań

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

60 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Pani Małgosia to Dietetyczka z pasją, zaangażowaniem oraz empatycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Jadłospis układany na życzenie, zgodnie z upodobaniami, dostosowany do trybu dnia. Każda wizyta potwierdza efekty jakich oczekujemy; warunek - trzeba współpracować , wówczas jak mówi Pani Gosia - nie ma rzeczy nie do zrobienia. Dziękuję! Szczerze polecam!

     • PODOVIA  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Bardzo się cieszę, że udało mi się dostostosować dietę do Pani preferencji :) Czekam na dalsze efekty naszej współpracy!!! Pozdrawiam :)


  • K

    Pani Małgosia to jest kobieta do rany przyłóż! Dieta ułożona przez nią jest dla mnie odpowiednia i bardzo smaczna a na dodatek nie trudna w przygotowaniu. To bardzo miła, życzliwa i kontaktowa osoba. Efekty są już po miesiącu diety.

     • NEOMEDYCY  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię:)


  • E

    Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty I na pewno będę wracać. Przemiła Pani dietetyk . Polecam

     • Centrum Zdrowego Człowieka  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Bardzo dziękuję za opinię:)


  • M

    Polecam bardzo serdecznie, konkretne informacje, miła obsługa, czekamy na efekty koncowe.

     • NEOMEDYCY Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Dziękuję za opinię :)


  • D

    Dziękuję za analizę masy ciała pod kątem tkanki tłuszczowej oraz za mnogosc inofrmacji dodatkowych na które nawet nie liczyłem. Polecam ;)

     • Centrum Zdrowego Człowieka Inny  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Dżiękuję za miłe spotkanie i opinię :)


  • A

    Pani Dietetyk była bardzo uprzejma i kompetentna. Przyjrzała się moim nawykom żywieniowym i zaproponował badania w celu rozwiązania mojego problemu. Dała mi również wiele cennych wskazówek i porad dotyczących zdrowego odżywiania. Jestem pewien, że dzięki tej wizycie znacznie poprawię swoje nawyki żywieniowe. Serdecznie polecam wizytę u pani dietetyk z przyjemnością przyjdę na następną wizytę.

     • Centrum Zdrowego Człowieka Inny  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Zawsze staram się wyjść naprzeciw potrzebom Pacjenta, dlatego tak sobie cenię każdą opinię od zadowolonego klienta. Dziękuję i pozdrawiam.


  • M

    Miła atmosfera, super podejście do pacjenta, wszystko szczegółowo wyjaśnione. Polecam.

     • Centrum Zdrowego Człowieka  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Bardzo dziękuję za miłe słowa i opinię.


  • N

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, bardzo dużo udzielonych informacji, szczegółowo nakreślony plan działania. Serdecznie polecam

     • PODOVIA  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Bardzo dziękuję za miłe spotkanie i opinię :)


  • P

    Zdecydowanie mogę polecić Panią Małgorzatę, już po pierwszym miesiącu widać efekty. Dieta w formie książki jest świetna, a przepisy idealnie dobrane pod moje preferencje.

     • PODOVIA  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Bardzo się cieszę, że udało mi się dostostosować dietę do Pani preferencji :) Czekam na dalsze efekty naszej współpracy!!! Pozdrawiam :)


  • M

    Pełen profesjonalizm. Polecam Panią Małgorzatę Kurek 5kg w miesiąc dieta bardzo prosta i szybka do przyrządzenia nawet w trasie jeśli jestem...

     • Centrum Zdrowego Człowieka  • 

    mgr inż. Małgorzata Kurek

    Zawsze cieszą mnie ładne efekty diety u Pacjentów. Zwłaszcza jeżeli tryb życia/pracy jestbardzo wymagający. Dziękuję za opinię i trzymam kciuki za dlasze postępy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam, mam pytanie odnośnie diety ketogenicznej. Czy jest możliwość, że alkomat pokaże dodatni bądź

Witam, mam pytanie odnośnie diety ketogenicznej. Czy jest możliwość, że alkomat pokaże dodatni bądź zawyżony wynik ,gdy ktoś jest w ketozie ?

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr inż. Małgorzata Kurek

Niestety osoby stosujące dietę ketogeniczną mogą mieć fałszywie dodatni wynik testu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Z powodu ketozy aceton w organizmie może czasami zostać zredukowany… Więcej


Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania