Adresy (2)

Artemidy 7, Bemowo , Warszawa
Gabinet Lekarski Internistyczny Małgorzata Kulawińska

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G

Bardzo miła, uprzejma osoba, delikatna i skrupulatna. Zgłaszane dolegliwości traktuje bardzo poważnie, zawsze doradzi, wszystko rzeczowo i spokojnie wytłumaczy. Zleci wymagane badania, jeśli ma wątpliwości odeśle do specjalisty w danej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania.


E

Minusem do tej pani dr są rzeczywiście duże kolejki. Jest to jednak miła, rzeczowa lekarka, na przewlekłą chorobę nie robi mi problemów z przepisaniem leków. Dobrze mi doradziła co do wykonania jednego zabiegu. Dzięki niemu mogę rzadziej ją odwiedzać.


P

Najgorsze lekarki to dr Kulawińska i dr Kremer. Obie doprowadziły mnie do uszkodzenia wątroby i żółtaczki lekami na rzekome wrzody których nie mam i nie miałem a nawet nie dały mi skierowania na gastroskopie tylko na oko podano mi leki które uszkodziły mi wątrobe. A kiedy poszedłem po pomoc obydwie panie doktor kazały mi sie samemu leczyć lekami bez recepty na wątrobe!!! Ponieważ nie mają czasu naprawić swojego zaniedbania!!!

NIE POLECAM TYCH LEKAREK I MOGE TO WSZĘDZIE ZAŚWIADCZYĆ!!!!


M

Całym sercem polecam. Bardzo miła, rzeczowa i kompetentna osoba, nigdy nie odstawiła mnie z kwitkiem. Leczę się łącznie z mężem i rodzicami. Jedyny minus to trudność z dostaniem się do Pani dr, bo zawsze ma sporo pacjentów.


P
Użytkownik zweryfikowany

Razem z mężem nie polecamy...
W tamtym roku mąż poszedł z bardzo wysoką gorączką (prawie 40 stopni) i na zwolnienie nie mógł liczyć, a dziś szanowna pani doktor, mając jeszcze ponad dwie godziny pracy i czterech pacjentów do przyjęcia nie przyjęła nas ponieważ "jest zmęczona i nie bądzie siedzieć do nocy"...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie