Małgorzata Korytowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Punktualnie, profesjonalnie, życzliwe podejście do do pacjenta, udzielenie wszelkich informacji na temat sytuacji zdrowotnej w zrozumiały sposób

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: konsultacja lekarska

  Wizyta przebiegła fachowo i w miłej atmosferze. Pani Doktor zna się na rzeczy. To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia ;) Bardzo dobre podejście do pacjenta, jestem bardzo zadowolona.

 • M

  Pani Doktor jest miłą, mądrą i wspaniałą osobą, o wysokim profesjonalizmie. Bardzo poważnie potraktowala moj problem. Pani Korytowska jest ratownikiem ludzkiego zdrowia. Życzę Pani, aby zawsze była taka pewna siebie, optymistyczna. Sukcesów w tak ciężkiej pracy!

  Lekarz Marina Rożnowska.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła sie w przyjaznej atmosferze, Pani doktor wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości, udzieliła wyczerpującej porady. Jestem już umówiona na następną wizytę.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: stan zapalny

  Byłam u Pani doktor pierwszy raz. Moja wizyta przebiega bardzo profesjonalnie. Pani doktor miła, kompetentna wszystko wyczerpująco wytłumaczone.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: kontrola ginekologiczna

  Polecam dr. Korytowska. To moja kolejna wizyta u pani doktor. Pani doktor zawsze odpowie na wszystkie pytania , mila i kontaktowa.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor prowadziła moją ciążę z czego jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowiadała na wszystkie pytania, dała nam swój numer telefonu, zachęcała by dzwonić w razie wątpliwości. Przez całe dziewięć miesięcy czułam się dzięki niej pewnie i miałam wrażenie, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest jest profesjonalistką w swoim fachu. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a informacje Pani doktor przekazuje badzo zrozumiale.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i delikatna. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

 • A

  Szczerze polecam doktor Korytowską. Jestem jej pacjentką od kilku lat i wizyty (na NFZ) zawsze były przeprowadzone profesjonalnie oraz z pełną sympatią ze strony Pani doktor. Ostatnio doktor Małgorzata Korytowska wykonała u mnie plastykę warg sromowych mniejszych. Efekt jest niesamowity, dokładnie taki jaki przed zabiegiem opisywała mi Pani doktor. Zabieg był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Nie spodziewałam się, że tak znacząco poprawi to mój komfort fizyczny jak i psychiczny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrowie, satysfakcja i zadowolenie pacjentek. Jako ginekolog-położnik pracuje od 25 lat, w sposób ciągły podnosząc swoje kwalifikacje w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu usług. Kobiety w ciąży wymagają szczególnej troski. W przypadkach nagłych kobiety, u których prowadzę ciążę przyjmuję w soboty i niedziele, jeśli zachodzi taka konieczność.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Artykuły

 • Jak stosować antykoncepcję?

  25 lipca 2015

  Wśród metod antykoncepcji należy wymienić: metody naturalne, tabletki , plastry transdermalne, krążki dopochwowe, wkładki wewnątrzmaciczne, zastrzyki,...
 • Nietrzymanie moczu – najczęstsze pytania pacjentów

  2 kwietnia 2015

  Mimowolne nietrzymanie moczu to bardzo częsta przypadłość. W artykule odpowiadam na pytania dotyczące tej przypadłości. Na czym polega nietrzymanie...
 • Zespół rozluźnienia pochwy

  19 lutego 2015

  Zespół rozluźnienia pochwy dla wielu kobiet stanowi poważny problem w kontaktach seksualnych, ponieważ znacznie obniża satysfakcję zżycia seksualnego....