Małgorzata Korytowska

Ginekolog

59 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrowie, satysfakcja i zadowolenie pacjentek. Jako ginekolog-położnik pracuje od 25 lat, w sposób ciągły podnosząc swoje kwalifikacje w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu usług. Kobiety w ciąży wymagają szczególnej troski. W przypadkach nagłych kobiety, u których prowadzę ciążę przyjmuję w soboty i niedziele, jeśli zachodzi taka konieczność.

Artykuły

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor była bardzo miła i delikatna. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam doktor Korytowską. Jestem jej pacjentką od kilku lat i wizyty (na NFZ) zawsze były przeprowadzone profesjonalnie oraz z pełną sympatią ze strony Pani doktor. Ostatnio doktor Małgorzata Korytowska wykonała u mnie plastykę warg sromowych mniejszych. Efekt jest niesamowity, dokładnie taki jaki przed zabiegiem opisywała mi Pani doktor. Zabieg był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Nie spodziewałam się, że tak znacząco poprawi to mój komfort fizyczny jak i psychiczny.

 • bardzo dobry

  Miła, kompetentna, pomocna. Problem, z którym borykam się od dłuższego czasu został skrupulatnie wyjaśniony. Przebieg leczenia zadowalający. Z pewnością odwiedzę Panią doktor jeszcze nie raz.

 • bardzo dobry

  Przez całe życie borykałam się z kompleksem i zarazem problemem w postaci defektu anatomicznego a mianowicie przerostu warg sromowych mniejszych. Pani doktor Małgorzata Korytowska wykonała u mnie zabieg labioplastyki. Efekt jest oszałamiający! Jestem po prostu zachwycona i przeszczęśliwa :) A to dzięki temu, że zabieg został wykonany w 100% profesjonalnie, przez znakomitego lekarza jakim jest Pani doktor Korytowska. Oprósz profesjonalizmu zawodowego i kompetencji, Panią doktor cechuje niesamowita życzliwość i troska o pacjenta. Dlatego też jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat. Gorąco polecam tego lekarza wszystkim Panią! I jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani doktor za poprawienie komfortu mojego życia zarówno tego fizycznego jak i psychicznego.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , prowadziła obie moje ciąże , a teraz regularnie chodzę na badania kontrolne , polecam Ja nie mam żadnych zastrzeżeń , przy porodach osobiście nie była ale na brak opieki nie mogłam narzekać .

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do dr Korytowskiej z już wcześniej zdiagnozowanym wysiłkowym nietrzymaniem moczu, był to dla mnie bardzo poważny problem jednak nie chciałam poddać się operacji. Pani dr zaproponowała mi laserowe leczenie nietrzymania moczu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła na czym polega zabieg. Jestem już jakiś czas po. Rewelacja, zupełnie inaczej wygląda moje życie. Szczerze polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor, byłam u niej pierwszy raz przeprowadziła ze mną wyczerpujący wywiad, poświęciła mi bardzo dużo czasu i okazała się pomocna w mojej dolegliwości. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Profesjonalne podejście do pacjenta.Diagnoza w 100%.Mozna powiedzieć,ze uratowała mi zycie,gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.Edyta Juśkowiak

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u dr Korytowskiej i jestem bardzo zadowolona. Strasznie się bałam, ponieważ inny lekarz trochę mnie nastraszył ale na szczęście badanie przebiegło bezboleśnie i w dodatku Pani dr wszystko skrupulatnie wyjaśniła. Bardzo miła, uśmiechnięta, generalnie przyjazna atmosfera. Pozdrawiam serdecznie Panią dr Korytowską i przede wszystkim polecam innym pacjentkom.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią Doktor! Byłam na wizycie zarówno na NFZ jak i prywatnie - w obu przypadkach zachowany najwyższy poziom. Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Widać, że Pani Doktor ma dużą wiedzę i bez wahania potrafi podejmować decyzje. Na pewno nie zamienię na innego lekarza!

Najbliższe terminy:

kolejne dni