Adres

Polanki 95A, VII Dwór, Gdańsk
Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
58 765.....

Zwykła wizyta • 120 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, seksuolog, terapeuta uzależnień oraz certyfikowany trener ćwiczeń TRE (metoda pracy z ciałem). Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja, stany lękowe, problemy w relacjach partnerskich
 • Zaburzenia i dysfunkcje seksualne
 • Kryzysy życiowe (rozstanie, rozwód, strata bliskiej osoby itp.)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Polanki 95A, Gdańsk

120 zł

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny rozwód i praca nad sobą

Do Pani Doktor trafiłam przed pojęciem decyzji o rozwodzie. Profesjonalne podejście Pani Małgosi pozwoliło mi trafnie ocenić sytuację w jakiej byłam. Terapia po rozwodzie jest moim zdaniem bardzo owocna. Dziękuję Pani Doktor za to że ponownie staję się tą lepszą wersją siebie. Pani Małgosia jest bardzo ciepłą i mądrą osobą. Polecam Panią Doktor. Pozdrawiam, Katarzyna K.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Dziękuję za komentarz. Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze dalszego życia, nie zapominając jak Stara Droga przygotowała Panią na to co jest teraz. Powodzenia Pani Katarzyno :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Do Gosi trafiłem z przypadku ale w stanie totalnej rozsypki psychicznej, i fizycznej, zmagając się z bardzo ciężko chorobą, która w tamtym czasie była niemożliwa do zidentyfikowania przez lekarzy. Był to zdecydowanie najgorszy czas w moim życiu. Dzięki Gosi i jej metodom udało się mi dotrzeć do samego siebie i złapać kontakt. Z początku jedynie zdawkowy ale po pewnym czasie coraz to większy. Zmagałem się z problemami w relacji oraz agresją do innych. Dziś jestem pogodnym gościem, który w końcu jest świadomy siebie. Każdego dnia wpadam w pułapki własnych mechanizmów ale dzięki ciężkiej pracy Gosi, wiem czemu tak się dzieje i co mi to mówi. Całym sercem polecam każdej osobie, to ciężka praca z samym sobą ale dzięki Gosi, bardzo skuteczna :)

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Bartosz, dziękuję za komentarz. Cieszy mnie fakt, że radzisz sobie ze swoimi ograniczeniami, potrafisz je rozpoznawać i wykorzystywać. To wielka wewnętrzna mądrość! Cieszę się razem z Tobą na nową jakość życia. Powodzenia :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Dostałem od Pani Maugorzaty lekcje życia, podróż której się nie spodziewałem, a której tak bardzo potrzebowałem. Dzięki Pani Małgorzacie odkryłem jaką osobą byłem, ile problemów za sobą ciągnąłem i jak można się od nich uwolnić, wydostać się z mechanizmów które mną sterowały. Cudowne jest uczucie bycia sobą, uzdrowionym sobą, szczęśliwym, świadomym człowiekiem, pełnym mężczyzną , który wie jaki ma cel w życiu; cieżko to opisać w szczegółach dnia codziennego, ale to coś czego każdemu życzę by mógł przeżywać. By mógł korzystać w 100% z samego siebie.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Jerzy, dziękuję. Kiedy patrzyłam jak przechodzisz przez cały proces przemiany byłam pełna podziwu, dałeś z siebie wszystko. Masz OGROMNĄ SIŁĘ i ODWAGĘ skoro "dosiadłeś" swój LĘK niczym narowistego konia i pogalopowałeś na nim do życia. Powodzenia :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Gosia the Hero! Rozbawiła mnie piąta gwiazdka, gdyż jej opis to 'bardzo dobry'. Myślę, że jeśli mamy na skali 5 gwiazdek, opis w przypadku Gosi powinien brzmieć 'NDMZ - Najlepsza Decyzja w Moim Zyciu'. Traumy, lęki, mechanizmy, w których tkwimy są bardzo mocne; Gosia nie jest pierwszą terapeutką, z którą pracowałam, ale pierwszą, która pomogła mi wyjść ze smutku i wcielonych mechanizmów, które decydowały o tym jak wyglądało moje życie. Gosia jest przepełniona życiową mądrością, którą przekazuje swoim pacjentom. Nie chodzi tu o empatię, ciepło i czułość (której ma bardzo dużo), ale o świadomość tego kim jest człowiek i jak funkcjonuje. Przenikliwość, niesamowita siła, otwartość, bezpośredniość i ta wszechogarniająca mądrość pozwala jej czynić cuda. Terapia grupowa u Gosi to najlepsze co spotkało mnie w życiu, a zagłębienie się w energię i emocje, których się bałam dały mi siłę, której wcześniej nie widziałam. Czuję się zdrowa, pełna, gotowa. Gosia, dzięki za ten wspaniały rok, zawsze w moim sercu.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Dziękuję Monika, cudownie było z Tobą pracować. Dałaś się zaprowadzić tam, gdzie większość osób kończy swoją podróż terapeutyczną, a to był dla Ciebie dopiero początek. Byłaś wymagającym "turystą", "trasa" dla mnie całkowicie nowa, ale dzięki temu, przy tobie, ja również zdałam kolejny egzamin na przewodnika :) Dziękuję


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pójście na terapie do Gosi było punktem przełomowym w moim życiu.
Trafiłem całkowicie z przypadku z drobnym problemem który miałem nadzieje „załatwię” w ciągu kilku spotkań. Z czasem okazało się że moim problemem jest całkowicie coś innego. Coś co prześladowało mnie od dzieciństwa. Wielka tragedia której doświadczyłem mając zaledwie kilka lat i którą wyparłem. Niby z niczego nie zdawałem sobie sprawy jednak wpływało to na wszystkie aspekty mojego życia i uczyniło je przeraźliwie smutnym i bezsensownym.
Po kilku miesiącach terapii indywidualnej byłem gotowy pójść na terapię grupową prowadzoną przez Gosię. I to właśnie te 7 miesięcy pracy w grupie było jednym z najtrudniejszych a zarazem najbardziej wartościowych doświadczeń w moim życiu. Gosia w bardzo umiejętny sposób, z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadziła mnie oraz dziewięć innych osób drogą na której musieliśmy się spotkać z naszymi największymi demonami i stawić im czoła. Momentami było bardzo ciężko jednak jej determinacja i serce jakie wkłada w swoją pracę pozwoliło mi otworzyć oczy, przejść przez masę nieuświadomionych lęków i wyrzucić z siebie smutek i ból który trzymałem w sobie przez prawie 30 lat życia.
Mogę polecić Gosię z całego serca. To wspaniała, pełna ciepła i dobroci osoba, która kocha to co robi i której praktycznie zawdzięczam życie. Dziękuję Gosiu

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Grzegorz, dziękuję za te słowa. Jak na drobny problem to sporo czasu nam to zajęło :) Przyznam, że od początku nie było łatwo, jednak była to jedna z najciekawszych i pełna wyzwań podróż. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że to była podróż kosmiczna przez nieznane dotąd galaktyki, fascynujące, pełne tajemnic i przede wszystkim potężne a czasem nawet wydawało się, że bezkresne. Wielki podziw dla Ciebie za odwagę i determinację. Wszystkiego dobrego w tym ziemskim życiu :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Spotkania z Panią Małgosią to czysta przyjemność, choć na wizyty przynosiłam ze sobą dużo smutków i niepewności. Pełen profesjonalizm, mnóstwo empatii i życzliwość jaką oferuje Pani Gosia jest nie do opisania. Spokój i radość, jakie biją od Pani, Pani Gosiu, są zaraźliwe. Lęki, które ze sobą przyniosłam wydają mi się teraz nierzeczywiste, nie ma ich. Wszystkich. To na prawdę wspaniałe, w jaki sposób Pani Gosia mnie ukierunkowała, bym mogła odkrywać na nowo siebie, bez lęków, obaw i strachów. Uzbrojona w wiedzę spokojnie mogę iść przez życie, w pełni świadoma i szczęśliwa. Wciaż jestem pod wrażeniem spotkań, za którymi, w pewnym sensie, chyba będę tęsknić.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

"W pewnym sensie" chyba i ja będę tęsknić za tymi spotkaniami :) Mnóstwo pracy wykonywała Pani poza gabinetem i to ożywiało atmosferę naszych spotkań. Zrobiła Pani ze sobą Kawał Dobrej Roboty! Wszystkiego dobrego Pani Aniu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Małgosi trafiłam w bardzo złym stanie psychicznym (musiałam poradzić sobie z rozstaniem), oczywiście za namową przyjaciół ale też w pewnym momencie sama zrozumiałam że muszę coś ze sobą zrobić bo pewnie źle by się to skończyło. Pierwsze spotkanie było dla mnie bardzo emocjonalne i ciężkie, wiele kwestii musiałam poruszyć i to takich, które ciężko przechodziły przez gardło...ale Pani Małgosia była bardzo otwarta, cierpliwa, wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia.
Przez cały okres trwania terapii a były to jakieś 3 miesiące przekazywała mi swoją wiedzę, oczywiście radziła, słuchała co się u mnie ostatnio wydarzyło bo to też miało bardzo duże znaczenie i muszę powiedzieć, że nie dość że sama widziałam ogromną poprawę, Pani Małgosia z każdym spotkaniem zauważała coraz większy uśmiech na mojej twarzy. Na każdą terapię chodziłam z otwartym umysłem by chłonąć to co miała do przekazania, pragnę w tym miejscu dodać że nie mogłam się doczekać wizyt, by po prostu porozmawiać, czasami się pośmiać czy też uronić jakąś łzę. Spotkania dawały mi bardzo wiele...analizowałam jej słowa, przekładałam na swoje zachowanie, myślenie i relacje z bliskimi.
Pani Małgosia wyprowadziła mnie ze stanu beznadziejności w stan radosny. Teraz wiem, że mogę z życia czerpać pełnymi garściami i cieszyć się każdym dniem.
Teraz jestem szczęśliwa i bardzo dziękuję za te trzy miesiące spotkań, gdyby nie Pani nie wiem jak teraz bym funkcjonowała.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Dziękuję Pani Kamilo za ciepłe słowa, to był bardzo przyjemny czas. Praca z Panią dostarczała dużo radości, bo wnosiła Pani do tych spotkań ogromną pogodę ducha i nadzieję, które ostatecznie zaprocentowały w namacalnych zmianach i efektach. To Pani sama wyprowadziła się ze stanu beznadziejności dzięki zaufaniu i poddaniu się prowadzeniu. Wszystkiego dobrego :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Trudno opisać słowami jak czuję się po zakończonej terapii u Małgosi. Przyszłam jako wrak, a po niespełna czterech miesiącach wyszłam uskrzydlona. Na pierwszej wizycie płakałam z zupełnego rozbicia, a na ostatniej ze szczęścia. Podejście do problemu, z którym przyszłam zmieniło mi się diametralnie, odbudowałam swoją wewnętrzną siłę i dokonałam rzeczy, których wcześniej panicznie się bałam. Na nasze cotygodniowe spotkania czekałam z niecierpliwością i z każdą wizytą wychodziłam mądrzejsza.

Będę Małgosię polecać dalej, proszę się nie wahać. Warto.

P.S. Małgosiu dziękuję! Od dzisiaj zaczynam nowe życie ;-)

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia Kasiu :) Piękna "transformacja" odbywała się na moich oczach. Jeszcze raz wielkie gratulacje za odwagę i zaufanie. Życzę Ci powodzenia i dalszych sukcesów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Czegokolwiek nie napiszę, to będzie za mało, żeby podziękować Małgosi za to, że wyciągnęła mnie z niesamowitego doła w jakim byłam. To były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Żadne kremy, siłownie, diety, ciuchy i inne takie nie dałyby mi tyle, ile Małgosia w ciągu mojej 9-miesięcznej cotygodniowej terapii.

Sama terpia była nietypowa, bo ani razu się z Małgosią nie spotkałam. Ponieważ mieszkam za granica, wszystkie sesje odbywały się przez Skype’a z kamerą. Małgosia jest rewelacyjnym psychologiem, ma olbrzymią wiedzę i niespotykane zasoby empatii.

Nie ukrywam, że terapia jest cieżka i trzeba być na nią gotowym. Były momenty, kiedy nie wiedziałam, gdzie ona zmierza. Małgosia z uparciem powtarzała, żebym obserwowała to, co czuję i że w pewnym momencie wszystko zaskoczy. I tak się własnie stało.

I mimo, że moje życie nie jest teraz usłane rożami i że cały czas zdarzają się wydarzenia nieoczekiwane i bolesne, inaczej na nie reaguję. Jestem weselsza, szczęsliwsza i nie katuję siebie za to, jaka nie jestem. Wręcz przeciwnie. Kocham siebie za to, jaka jestem.

Dziekuję Małgosiu, że otworzyłas mi oczy oraz nauczyłaś mnie cieszyć się życiem i widzieć dobro w tym, co stało się w przeszłości. Bo wszystko, co się stało, stało się nie mnie, a dla mnie. Po to, żebym stała się lepszym człowiekiem.

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Dziękuję Monika :) Jesteś pierwszą osobą, z którą pracowałam przez Skype'a i nigdy nie zobaczyłam na żywo. Nie wiem czy jesteś wysoka czy niska, jaką masz cerę, kolor oczu, jak wyglądają twoje dłonie itp. Jakie to ma znaczenia, kiedy serce krwawi a dusza cierpi? Pamiętam jak przez pierwszych kilka miesięcy "odpalałam" ekran Skype'a i widziałam wciąż zapłakaną twarz i słyszałam w głośniku trzęsący się głos cierpienia. Trwanie przy Tobie w tym, wydawałoby się bezkresnym, cierpieniu było dla mnie ogromną lekcją cierpliwości, pokory i wiary. To był Twój bezcenny DAR dla mnie, za który bardzo dziękuję. Cieszę się razem z Tobą na to szczęście i cieszenie się życiem takim jakie ono jest. Jesteś Wielka! Odważyłaś się przejść przez "piekło" ufając bezgranicznie. Nigdy nie zapomnę Twoich łez, kiedy kończyłyśmy terapię, bo wiem, że tym razem to nie były łzy cierpienia...


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Na terapię trafiłam w zasadzie jako bezimienna i poturbowana dusza. Z zewnątrz silna i zdecydowana, doskonale radząca sobie w życiu a emocjonalnie jak dziecko we mgle, z wieloma kompleksami, bez umiejętności podejmowania decyzji w życiu prywatnym. Oj, działo się - Małgorzata co chwila otwierała mi oczy, subtelnie a jednocześnie konsekwentnie zmuszała do formułowania trafnych pytań i odpowiedzi, wniosków. Czasem aż tak przypiekało, że naturalny opór tylko opóźniał nieuchronne rezultaty :). Demony z przeszłości okazały się zwykłymi maskotkami. A to wszystko dzięki Małgorzacie, wykorzystywała wiele narzędzi ze swojego bogatego warsztatu aby dotrzeć do opornej materii. Nie poddawała się, nie można było zamydlić jej oczu świetnie wyćwiczonymi mechanizmami , każdy fałsz z łatwością identyfikowała, więc aż wstyd byłoby nie zrobić postępów :). Teraz moje życie jest świadome, każda chwila jest cenna, smutek i radość, to uczucia które dają mi tyle samo dobrego, lubię siebie :). Dziękuje za wielkie serce, nie tylko terapeuty ale pięknej i mądrej kobiety :).

mgr Małgorzata Jolanta Kulikowska

Beata dziękuję, dziękuję za to jak pięknie korzystałaś z tego co Ci oferowałam. Uwielbiałam patrzeć jak z wielką gracją i delikatnością testowałaś każdą moją sugestię i wskazówkę, jak słuchałaś w uważnością każdego słowa i wnikałaś w najdrobniejsze szczegóły tego co mówiłam i pokazywałam. Momentami byłaś jak dziecko, które w pełnym skupieniu i czystą ciekawością bada to co zobaczyło, a czasami byłaś jak lwica, która wyciąga pazury i wyostrza wzrok, by zdobyć to czego potrzebuje by poczuć się bezpiecznie i przeżyć. Teraz już wiesz, co to znaczy "czuć wiatr we włosach i mieć rozwianą grzywę" ... Beata, to jest Twój Wielki SUKCES. Moje gratulacje!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, seksuolog, terapeuta uzależnień oraz certyfikowany trener ćwiczeń TRE (metoda pracy z ciałem). Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja, stany lękowe, problemy w relacjach partnerskich
 • Zaburzenia i dysfunkcje seksualne
 • Kryzysy życiowe (rozstanie, rozwód, strata bliskiej osoby itp.)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Terapia uzależnień