lek. dent.

Małgorzata Gryszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
103 odwiedziny w ciągu 30 dni

W 2003 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, a w 2011 roku pomyślnie zdałam egzamin specjalizacyjny z protetyki stomatologicznej. Jestem właścicielem gabinetu stomatologicznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Q-dentUsługa: uzupełnienia typu inlay

  Pani Doktor Gryszkiewicz odbudowała mi zęba po reendo. Miała być korona, ale doktor na wizycie zdecydowała, że zrobimy inlay. Ząbek jest piękny, jak naturalny, mój własny. Tak się ucieszyłam, że uściskałam Panią doktor :) Mimo iż to szóstka i zęba nie widać, to mam świadomość że jest odbudowany i pięknie się prezentuje :)
  Do doktor ciężko jest się dostać, ale terminy czasami się zwalniają. Polecam mocno :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Q-dent

  Zdecydowanie polecam! Pani doktor zajmowała się mną podczas ciazy. Jest bardzo dokładna i deliktana. Do tego usmiechnieta i sympatyczna :)

  Dosatkowy plus to rozsądne ceny

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miła, bardzo dobrze się mną zaopiekowała, zero bólu i wyjaśnienie co robiła I dlaczego.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Q-dent

  Najlepszy stomatolog na świecie!! Dr Gryszkiewicz, jest staranna, profesjonalna, bardzo dba o zdrowie i o estetykę zębów. Polecam całym sercem.

 • Nie mogę opisać słowami jak bardzo Pani doktor zmieniła moje życie.

  Moje przednie zęby nie rozwinęły się poprawnie. Były małe, koślawe z całkiem dużymi odstępami. Ogólnie były zdrowe i funkcjonowały jak powinny ale tylko dlatego, że miałam wadę zgryzu która rekompensowała ich kształt. Obeszłam wielu ortodontów jednak wszyscy twierdzili, że mój przypadek wymaga prawdopodobnie operacji dwu-szczękowej i że założenie samego aparatu nic nie da. Poszłam więc do chirurga szczękowego by dowiedzieć się czegoś więcej. Chirurg potwierdził, że faktycznie mój przypadek wymaga operacji. Czas powrotu do pełnej sprawności trwał by 2-3 lata i do końca życia musiała bym nosić aparat retencyjny.

  Dla mnie był to troszkę dramat bo układ mojej szczeki mi nie przeszkadzał. Ja chciałam mieć tylko proste i zdrowo wyglądające zęby by móc się wreszcie zacząć uśmiechać. Koleżanka doradziła mi, że mogła bym spróbować uzupełnić kształt moich zębów kompozytem.

  Trafiłam więc do Pani Małgorzaty Gryszkiewicz. Od razu poczułam, że zrozumiała na czym polega mój problem i jakę rzeczy wymagają poprawek. Zdecydowałyśmy się na 4 licówki porcelanowe (na górne jedynki i dwójki). Cały okres prób i błędów trwał około dwóch miesięcy gdzie najpierw były zakładane próbne modele a potem szlifowane i zakładane bardziej stale modele (które, też były poprawiane kilka razy). Pani doktor robiła wszystko co mogła by sprostać moim sporym wymaganiom, starała się by wszystko zgrać co do milimetra. By każdy kąt i łuk był taki jak tego sobie życzę.

  Jeśli ktoś ma podobny problem do mojego i szuka rozwiązania to bardzo polecam Panią doktor. Jest doświadczona, ma doskonały zmysł estetyczny i wyobraźnie.

 • J

  Pani Doktor zgodziła się przyjąć mnie w nagłej sytuacji zaraz przed długim weekendem, chociaż nie byłam wcześniej umówiona. Jest to znak, że nie zostawia pacjenta w potrzebie. Wytłumaczyła mi dokładnie i spokojnie na czym polega zabieg. Jest bardzo profesjonalna i ma dużo cierpliwości do pacjentów. Cały gabinet stomatologiczny jest zaopatrzony w bardzo nowoczesny sprzęt. Bardzo polecam!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest profesjonalna, staranna i do tego bardzo miła. Efekty leczenia bardzo dobre. Bardzo dobry lekarz:)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Super. Pani Doktor bardzo wnikliwe robi badanie a cała wizyta przebiega z uśmiechem na twarzy. Przyjemna wizyta, mimo, że bez znieczulenia:)

 • A

  Bardzo polecam Panią doktor. Byłam na pierwszej wizycie i na pewno nie ostatniej. Pani doktor miła, uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumaczy. Gabinet jest bardzo czysty. Czułam się na wizycie komfortowo i jestem zadowolona z efektów leczenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest profesjonalna, dokładna i zaangażowana w leczenie, a do tego jest przesympatyczną osobą. Mogę śmiało polecieć panią doktor!

  Małgorzata Gryszkiewicz2015-10-28

  Cóż mogę powiedzieć... Jest mi bardzo miło i dziękuję za opinię

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2003 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, a w 2011 roku pomyślnie zdałam egzamin specjalizacyjny z protetyki stomatologicznej.
  Jestem właścicielem gabinetu stomatologicznego Q-dent, gdzie wspólnie z innymi specjalistami z zakresu ortodoncjii, endodoncji, chirurgii oraz periodontologii a także nieocenionymi asystentkami dbamy o zdrowie naszych pacjentów.
  Protetyka, wraz ze stomatologią estetyczną jest dziedziną, która najbardziej mnie pasjonuje w codziennej pracy. Możliwości poprawy zdrowia jamy ustnej a zarazem wyglądu i samopoczucia pacjenta, są przeogromne. Współczesna wiedza i postęp technologiczny dają szerokie możliwości kompleksowej opieki stomatologicznej, co sprawia , że zarówno pacjent jak i ja mamy poczucie dużej satysfakcji po skończonym leczeniu zachowawczym i protetycznym.
  W mojej pracy bardzo ważna jest dla mnie komunikacja z pacjentem oraz pewność zrozumienia przez pacjenta istoty jego problemu oraz wszystkich możliwości leczenia.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Uniwesytet Medyczny w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzkie Centrum Stomatologii w Warszawie

Zdjęcia