Adres

psychologlublin24.pl
Nadbystrzycka 72/27, Lublin


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Blik, Gotówka
81 454..... Pokaż numer


NIP

7122980397

Adres firmy

Nadbystrzycka 72/27, Lublin

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nadbystrzycka 72/27, Lublin

160 zł

psychologlublin24.pl

Czas trwania 50min.Nadbystrzycka 72/27, Lublin

160 zł

psychologlublin24.pl

Czas trwania 50min.

Pozostałe usługi


Nadbystrzycka 72/27, Lublin

160 zł

psychologlublin24.plNadbystrzycka 72/27, Lublin

120 zł

psychologlublin24.pl

Sesje grupowe prowadzone są przez dwóch psychoterapeutów

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad 18 lat zajmuję się psychoterapią w nurcie psychodynamicznym, pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysowych a także coachingiem.

...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji Podyplomowe Studium Coachingu
  • Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medium, podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
  • Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej, administracja i zarządzanie w ochronie zdrowia
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Psychoterapia

Doświadczenie

  • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział Całodobowy Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania

Certyfikaty


Zdjęcia

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychologlublin24.pl psychoterapia indywidualna

Profesjonalizm, zaangażowanie i empatia, atmosfera na sesjach pełna akceptacji i zrozumienia. Moje życie dzięki naszym spotkaniom zyskało zupełnie nową, lepszą jakość. Pani Bukowska jest właściwą osobą na właściwym miejscu, z serca polecam.

Małgorzata Bukowska

Serdecznie dziękuję :)

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychologlublin24.pl psychoterapia indywidualna

Przyjazna atmosfera miła pani psychoterapeuta polecam bardzo

Małgorzata Bukowska

Dziękuję za opinię.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychologlublin24.pl psychoterapia indywidualna

Pierwsza wizyta u Pani Małgorzaty to zarówno moje pierwsze zetknięcie z psychologiem. Mimo dużego stresu spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dostałam odpowiedzi na wszelkie pytania. Teraz mija już 1,5 roku, gdzie regularnie korzystam z pomocy i konsultacji. To jak bardzo poprawił się mój komfort życia jest nie do opisania.

Małgorzata Bukowska

Dziękuję za opinię :)


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: psychologlublin24.pl psychoterapia indywidualna

Pani Małgorzata Bukowska jest świetną specjalistką, która pomogła mi z problemami towarzyszącymi od dłuższego czasu. W gabinecie stworzyła miłą atmosferę, w której wiedziałam, że mogę się otworzyć. Mogę śmiało stwierdzić, że Pani Małgosia potrafi wysłuchać, naprawdę dobrze dobrać słowa w zależności od sytuacji i na każdym spotkaniu czułam jej zaangażowanie w moją terapię. Serdecznie polecam.

Małgorzata Bukowska

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się że mogłam pomóc.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychologlublin24.pl psychoterapia indywidualna

Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Małgorzatę Bukowską. Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i spokoju. Gorąco polecam.

Małgorzata Bukowska

Dziękuję bardzo za opinę.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychologlublin24.pl Konsultacja psychologiczna

Rozmawiając z Panią psycholog nie miałam problemu żeby się otworzyć, bardzo życzliwa i ciepła osoba. Polecam z całego serca

Małgorzata Bukowska

Dziękuję za opinę.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Psycholog przez 1,5 roku terapii pomogła mi poradzić sobie z depresję i lękami, które mnie prześladowały. Przestałem czuć się jak bezwartościowa maszyna a zacząłem patrzeć na siebie jak na wartościowego człowieka. Zapisanie się na terapię widziałem za ostatnią deskę ratunku dla siebie przed skończeniem ze sobą. Nie mam wątpliwości, że terapia uratowała moje zdrowie psychiczne i życie za co będę Pani Psycholog dożywotnio wdzięczny. Każdego kto czyta tą opinię a kto waha się przed zapisaniem na terapię chciałbym namówić do spróbowania - Pani Bukowska jest bardzo przyjazna i stwarza atmosferę zrozumienia nawet najbardziej wstydliwych problemów.

Małgorzata Bukowska

Dziękuję Panu za opinię i zaufanie. Serdecznie pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Co roku ten sam problem. Latem bywa znacznie lepiej, ale nie zawsze. Od kiedy zaczęłam studia, mam wrażenie, że dzieje się coś niepokojącego. Jestem jeszcze bardziej zamknięta na ludzi, a nawet zaczęło mi się udawać to zatajać . W dzieciństwie bardziej dzieliłam się swoim złym samopoczuciem, chociażby przez sam wyraz twarzy. Obecnie często czuję się samotna, ale równie często, jeśli nie częściej, nie mam najmniejszej ochoty na wyjście gdziekolwiek, w tym do sklepu. Nie mam myśli samobójczych, chociaż nie raz zastanawiałam się jakby to było, gdybym zniknęła. Od czwartej klasy podstawówki mam kontakt z psychologami, ale nigdy nie robiono mi żadnych testów, a tym bardziej nie zalecano leczenia farmakologicznego. Tylko raz pani psycholog zasugerowała, że mam nerwicę. Chciała też zrobić testy na depresje, ale na tych słowach się skończyło, wtedy byłam w gimnazjum. Mój problem z denerwowaniem się teraz stał się jeszcze bardziej nie do zniesienia, niekiedy brakuje mi powietrza i nie potrafię się wysłowić, a wręcz zaczynam niemal płakać - raz czy dwa do tego doszło. Miewam nerwobóle, w klatce piersiowej czy w plecach, a nawet zatokach. Czasem łapię się na tym, że chcę się rozpłakać, ale wtedy najczęściej nie mogę i się powstrzymuje. Mam wrażenie, że jestem cały czas spięta i wystarczy najmniejsza rzecz, abym straciła równowagę. Zaczynam gubić się we własnych myślach i podejrzewam, że po prostu zbyt dramatyzuje. Jednak, może teraz moje zachowanie nie daje się we znaki mojej rodzinie, ale wkrótce może do tego dojść, a tego do szczęścia im nie brakuje. A piszę to wszystko, bo nieważne u jakiego psychologa byłam (szkolnego czy w poradni) to mimo widocznych dobrych chęci osoby prowadzącej i tak nie czułam się lepiej... a nie chcę już martwić i marnować pieniędzy swoich rodziców.
Pozdrawiam.

Witam Panią,
Diagnoza psychologiczna wymaga osobistego kontaktu z pacjentem. Biorąc pod uwagę objawy, które Pani opisała konsultacja psychologiczna jest wskazana i prawdopodobne jest, że potrzebuje Pani psychoterapii. Czytając o Pani doświadczeniach z psychologami odniosłam wrażenie, że dotychczas korzystała Pani z doraźnej pomocy psychologicznej natomiast psychoterapia jest procesem znacznie głębszym i służącym wprowadzeniu zmian potrzebnych do poprawy funkcjonowania.
Proszę zadbać o siebie i zgłosić się po pomoc.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska

 Małgorzata Bukowska

Jestem w ciąży, dotąd nie przechodziłam toksoplazmozy.Zamiast cieszyć się ciąża, nieustannie towarzyszy mi lęk i analizowanie co zjadłam i czego dotknęłam zwariowałam, do tego stopnia, ze wszystkiego dotykałam przez worek, używam rękawiczek, ręce myję co chwilę po 10 razy oglądam cos zanim zjem, czy aby na pewno jest przepieczone, boje się jeść w plenerze, jeść owoców. Obuwie najlepiej jakbym ubierała tez przez rękawiczki nie daj boże żebym coś podniosła z ziemi. Nie wspomnę jeszcze o innych chorobach jak listeroza. Nie daje sobie rady z tym, mam napady płaczu i strachu co źle wpływa na ciąże i tu znowu sobie wmawiam ze tyle stresu daje dziecku,że napewno bedzie już coś nie tak. Nie mogę nad tym zapanować

Witam Panią,
Pisze Pani o lęku i natręctwach, które przysparzają Pani cierpienia i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Nie musi tak być. Proszę nie zwlekać i zgłosić się do psychoterapeuty, najlepiej pracującego w nurcie poznawczo - behawioralnym. Umożliwi to rzetelną diagnozę i udzielenie Pani wsparcia i zastosowania odpowiednich technik terapeutycznych.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska

 Małgorzata Bukowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania