Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Aleja Kasztanowa 6, Nałęczów
Luxmed - Uzdrowisko Nałęczów (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin nagłe pojawienie się niedosłyszenia na jedno ucho

Pani Doktor z pełnym zrozumieniem przyjęła mnie mimo pełnej listy pacjentów. Wykonała szerokie badania laryngologiczne, dokonała stosowne zabiegi, tak, że z gabinetu wyszedłem "uzdrowiony". Miła i kompetentna. Dziękuję bardzo za poradę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor, jest bardzo kompetentna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i skupia się na jego problemie, wszystko dokładnie tłumaczy, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, stawia trafne diagnozy. Ja długo męczyłam się z nawracającymi anginami i to ona pierwsza powiedziała, że należy wyciąć migdałki, wszyscy mi odradzali, ale ostatecznie zaufałam jej diagnozie i to dzięki niej cieszę się zdrowiem do dnia dzisiejszego. Przyjmuje również dzieci i wydaje mi się, że na pewno ma do nich podejście.


G
Użytkownik zweryfikowany

młoda, ładna, zorientowana, miła. Mysle ze bardzo dobry kontakt z pacjentem to już połowa sukcesu, a wiedza którą ta pani posiada jest bardzo duza i potrafi szybciutko pomóc potrzebującemu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moja 9 letnia ma zdiagnozowany trzeci migdal do usunięcia bardzo szybko się męczy czy to może być przyczyną

  Tak. Jesli migdal kwalifikuje sie do usuniecia, tzn byla wykonana fiberoskopia i obturuje nozdrza tylne moze byc przyczyna dolegliwości.

  lek. Magdalena Pomarańska

 • Jest szansa na leczenie czy potrzebny jest zabieg?opis badania: Dość duże polipowate zgrubienia błony śluzowej w zachyłkach zębodolowych obu zatok szczekowych, większe po stronie lewej. Zacienienie zatoki czołowej prawej,głównie w części centralnej. Poza tym zatoki przynosowe prawidłowo powietrzne.Dziękuję.

  Istnieje szansa na leczenie zachowawcze . Jednakze podstawa jest dobrze zebrany wywiad i badanie laryngologiczne oraz podglad plyty CT

  lek. Magdalena Pomarańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.