Magdalena Pawłowska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: 3 Bell Opławski Kraków

  Pani Magda pomogła mi uporać się z depresją i myślami samobójczymi. Zdecydowanie lepiej radzę sobie w sytuacjach społecznych oraz polepszyła się moja samoocena. Dziękuję, Pani Magdo, strach pomyśleć gdzie bym teraz była, gdyby nie Pani.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Kamil Perończyk
  Kamil Perończyk
  Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog
  Piotra Michałowskiego 19, Kraków
  Pan Kamil potrafi chłodnym okiem spojrzeć na moje problemy i zaproponować ćwiczenie/sposób rozwiązania, z którym… więcej

  Izabela Dębicka
  Izabela Dębicka
  Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
  Kraków

  Justyna Zybura-Leszczak
  Justyna Zybura-Leszczak
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Kraków
  Leczę się u Pani Justyny od 3 lat, nie jestem w stanie opisać tutaj wszystkich pozytywnych rzeczy jakie się w tym… więcej

  Paulina Kubś
  Paulina Kubś
  Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog
  Skype, Kraków
  Pani Paulina jest bardzo ciepłą i wzbudzającą zaufanie osobą. Nie miałam żadnego problemu aby się przed nią otworzyć… więcej

  Sylwia Stefańczyk
  Sylwia Stefańczyk
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  ul. Lubicz 3/120, Kraków
  Jesteśmy z moja partnerka po rocznej terapii u Pani Sylwi, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze lepiej nie mogliśmy… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog
   psychoterapeuta psychodynamiczny
   wykładowca akademicki   Szanowni Państwo w celu rezerwacji pierwszego wolnego terminu wizyty proszę o kontakt mailowy(pawlowska.magdalena@gazeta.pl) z określeniem oczekiwanej formy spotkania. Czas oczekiwania na psychoterapię jest dłuższy, niż w przypadku pozostałych wizyt.


   Jestem psychologiem i psychoterapeutą kierującym się w swojej pracy założeniami nurtu psychodynamicznego oraz wykładowcą akademickim.
   Posiadam 9 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy z parami i pacjentem indywidualnym.

   Ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie z psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalność: psychologia kliniczna i psychologia sądowa). Umiejętności terapeutyczne doskonaliłam na czteroletnim podyplomowym szkoleniu z zakresu psychoterapii w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

   Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach (z zakresu psychoterapii i seksuologii), konferencjach naukowych oraz psychoterapeutycznych. Swoją pracę zawodową poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

   W celu adekwatnego i skutecznego reagowania na problemy, które mogą zaistnieć w relacji terapeuta - pacjent, a także mając na uwadze rozwój własnej osobowości umożliwiający pracę z pacjentem ukończyłam 5 - lat własnej psychoterapii szkoleniowej w paradygmacie psychodynamicznym.
   Posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii w ramach tej modalności, a moja praca objęta jest stałą superwizją, co gwarantuje poprawność procesu terapeutycznego.

   Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz na oddziale psychiatrii sądowej, a także prowadząc zajęcia z psychologii dla studentów: warsztaty i ćwiczenia (m.in. z historii myśli psychologicznej, pomocy psychologicznej i kontaktu terapeutycznego) oraz treningi interpersonalne na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza -Modrzewskiego.

   Od roku 2010 pracuję jako wykładowca na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Współpracuję również z Centrum Medycznym "3 Bell Opławski", gdzie prowadzę psychoterapie indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par.
   W Ośrodku Psychoterapii i Neurorehabilitacji Sensusmed w asyście doświadczonych pracowników naukowych i psychoterapeutów prowadzę dodatkowo terapię grupową i grupy wsparcia dla osób doświadczających rozmaitych trudności natury psychicznej.
   W swojej praktyce łączę zdobycze naukowej psychologii i osiągnięcia w dziedzinie psychoterapii, by zastosować rozwiązania najbardziej efektywne dla pacjenta oraz zminimalizować ryzyko błędów zawodowych i nadużyć.

   W tym celu kieruje się również zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa, Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz Kodeksu Etycznego Międzynarodowego Towarzystwa Hipnozy.

   Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Religii i Duchowości, Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

   Gabinet otwarty dla wszystkich osób, które wyrażają chęć zmiany bez względu na wiek, płeć, religię, orientację seksualną, czy rodzaj wyznawanych wartości.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia Sportu

  Choroby

  więcej

  Usługi

  3 Bell Opławski Kraków

  ul. Floriańska 24, Stare Miasto, 31-021 Kraków, małopolskie

  Wizyta indywidualna (do trzech konsultacji) (60min) 200 zł
  Kolejne wizyty indywidualne (50 min) od 150 zł
  Sesja terapeutyczna (50min) od 150 zł
  Pierwsza konsultacja dwóch osób (pary; rodzica z dzieckiem) 280 zł
  Psychoterapia partnerska (60min) 250 zł
  Psychoterapia młodzieży 150 zł
  Hipnoza analityczna ( do 60min) - konieczna wstępna konsultacja od 200 zł
  Wydanie zaświadczenienia/opinii 100 zł

  Sensusmed - Ośrodek Psychoterapii i Neurorehabilitacji

  Madalińskiego 3/1, Dębniki, 33-301 Kraków, małopolskie

  Konsultacje psychologiczne (do 3 konsultacji) 200 zł
  Kolena wizyta indywidualna (50 min) 150 zł
  Psychoterapia indywidualna (50 min) 150 zł
  Psychoterapia młodzieży (50 min) od 130 zł
  Psychoterapia par i małżeństw (60 min) 200 zł
  Psychoterapia grupowa (120 min) - prowadzona przez dwóch psychoterapeutów 120 zł
  Grupy wsparcia dla osób z: zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, rodzin i bliskich osób chorych, rodzin i bliskich osób chorujących psychicznie, dla dorosłych dzieci alkoholików, dla osób rozstających się i po rozstaniu, rozwodzie (120 min) 120 zł
  Hipnoza terapeutyczna (konieczna wstępna konsultacja) od 200 zł
  Zwykła wizyta
  Terapia grupowa i grupy wsparcia (konieczna wstępna konsultacja)
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: 3 Bell Opławski Kraków

   Pani Magda pomogła mi uporać się z depresją i myślami samobójczymi. Zdecydowanie lepiej radzę sobie w sytuacjach społecznych oraz polepszyła się moja samoocena. Dziękuję, Pani Magdo, strach pomyśleć gdzie bym teraz była, gdyby nie Pani.

  • P

   Pani Magda pomogła mi przejść przez trudny dla mnie okres. Jestem pełna podziwu, co nam się udało wypracować podczas terapii. Przy pomocy Pani Magdy udało mi się zajrzeć wgłąb siebie, uporządkować myśli, odnaleźć i umocnić wewnętrzny spokój i równowagę.
   Szczerze polecam!

  • B
   Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: konsultacja

   Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Potrafi uważnie słuchać. Dzięki niej zmieniła się jakość mojego życia. Wszystkim bardzo ją polecam. To sprawdzony profesjonalista.

  • I

   Super podejście terapeutyczne do pacjenta.
   Pełna dawka profesjonalizmu, a przy tym niezwykła wiedza i
   intuicja. Żaden z tematów nie porzucony w pustej przestrzeni, a
   zawsze odnajdywany, nawet po czasie. Osoba budząca ogromne zaufanie
   i to już od pierwszego spotkania. Na pewno będę kontynuować!

  • I

   Choć moja przygoda z terapia dopiero się zaczyna gdyż jestem dopiero po trzeciej wizycie . To muszę przyznać że Pani Magdalena jest bardzo profesjonalna w swoim zawodzie. Czasem zdaje sobie sprawe ze ciezko jest pracowac w takim zawodzie gdzie ludzie maja rozne problemy. Czasem trzeba byc bardzo cierpliwym albo samemu umiec sie skupic zeby uporzadkowac mysli pacjenta , ktore czesto bywaja bardzo chaotyczne . Na terapii ucze sie koncentracji , relaksacji a takze roznych sposobow radzenia sobie z emocjami i stresem. Dzieki Pani Magdzie zauważam źródlo swoich problemów i napiec co pozwala mi zrozumiec swoja nature i radzic sobie z nia , jednoczesnoe redukuje u mnie napiecia i stres. Miałam również okazje skorzystac z hipnozy , ktora szczerze polecam osobą ktore maja w sobie wiele napiec i stresow i potrzebują je w jakis sposob zredukowac.Uwazam ze Pani Magda jest bardzo dobrym specjalista. Serdecznie polecam.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Najbardziej cenię profesjonalizm, wnikliwość, umiejętność pokazania wielu punktów widzenia na dany temat, umiejętność słuchania niewypowiedzianych treści, oraz przedstawianie ich w sposób, który rzuca nowe światło na problem, dzięki czemu można go wreszcie rozwiązać.

   Pani Pawłowska w znakomity sposób łączy te zdolności, pozwalając w bezpieczny sposób ewoluować w stronę najlepszej wersji siebie.

   Zdecydowanie polecam.

  • M

   Pani Magdalena jest niesamowicie profesjonalna i delikatna, jej trafne uwagi i głębokie zrozumienie pomagają odnaleźć się w trudnej sytuacji, spojrzeć z dystansem na swoje problemy. Po ponad półtorarocznej terapii czuję, że jest mi łatwiej radzić sobie w trudnych momentach, nie jestem wtedy zupełnie bezradna. Jestem silniejsza i czerpię więcej radości z życia, choć wiem, że jest jeszcze sporo pracy przede mną. Doceniam jasno postawione reguły terapii od samego początku. Gorąco polecam Panią Pawłowską!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzetelnie i konkretnie przeprowadzona wizyta. Zamierzam kontynuować terapię u Pani doktor. Bardzo przyjemnie i w miłej atmosferze spędziłam wizytę.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Magda to świetny specjalista, z uwagą słucha problemów pacjentów, zadaje wiele pytań i stara się dociec przyczyny. Po zakończonej wizycie ma się wrażenie, ze rzeczywiście coś się zmieniło na lepsze i istnieje jednak jakieś rozwiązanie. Serdecznie polecam!

  • K

   Do pani Magdy na terapię uczęszczaliśmy we dwoje przez 2 miesiące. W tym okresie pani Magda bardzo nam pomogła. Dzięki jej pomocy udało nam ruszyć do przodu, zrozumieć siebie nawzajem, pomogła lepiej się ze sobą komunikować. Początek terapii to przede wszystkim próba zrozumienia przez panią Magdę problemu z którym przyszliśmy, a następnie kroki zmierzające do jego rozwiązania. Serdecznie polecamy panią Magdę!

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional