Adres

Świętojańska 118/5, Gdynia
Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 765.....

Moje doświadczenie

O mnie

http://www.magdalenakowalska.pl/ W mojej pracy zajmuję się terapią zaburzeń depresyjnych, profilaktyką uzależnień od alkoholu oraz terapią indywidu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Psychologia - Uniwersytet Gdański
 • Psychologia Kliniczna - Gdański Uniwersytet Medyczny
 • TSR - Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Sopot


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

150 zł


Świętojańska 118/5, Gdynia

150 zł

Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Pierwsza wizyta


Psychoterapia indywidualna

120 zł


Świętojańska 118/5, Gdynia

120 zł

Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Kolejne spotkania w ramach terapii psychologicznej.


Psychoterapia partnerska

od 150 zł


Świętojańska 118/5, Gdynia

od 150 zł

Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Z Panią Magdą pracujemy nade mną od ponad roku. Na początku byłem przestraszony, bałem się żyć i nawet wyjście do sklepu było dla mnie wielkim wyzwaniem. Teraz jestem osobą cieszącą się życiem i bioracą z niego całymi garściami. Pani Magda doskonale mnie rozumiała I nigdy nie bagatelizowała moich problemów. Zawsze w gabinecie czułem się komfortowo i każdym momencie wiedziałem, że jestem w dobrym miejscu. Jak już kilka razy mówiłem Pani Magdzie na wizycie powinna być dostępna w wersji kieszonkowej tak aby zawsze móc z nią porozmawiać. Wykonaliśmy tytaniczną pracę I obecnie nie boję się być sobą. Dziękuję bardzo za wszystko I już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Dziękuję bardzo Panie Adrianie! Do zobaczenia wkrótce na terapii :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik konsultacja psychologiczna

Długo szukałam specjalisty, który zajmie się problemem bieżącym, nie rozstrząsając przy tym przeszłości. Pani dr Magdalena idealnie trafia z diagnozą i potrafi doradzić takie rozwiązania, że problemy praktycznie same się rozwiązują. Polecam

Magdalena Kowalska-Herdzik

Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Profesjonalne podejście a zarazem bijące ciepło od Pani Magdy oceniam na 10/10 :) Człowiek od razu jest w stanie się otworzyć i powiedzieć co się u niego dzieje bez skrępowania.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Paulino, bardzo dziękuję za opinię!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Pani Magda jest wyjątkowa osobą. Już po pierwszej wizycie wiedziałam że to jest "to", że bez obaw mogę jej zaufać i otrzymam pomoc pełna ciepła i zrozumienia. A pierwsze wrażenie jest dla mnie bardzo ważne i mnie nie zmylilo. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei, z uśmiechem na twarzy. Od tamtej chwili minęło już trochę czasu i wiele spotkań. I co jest fenomenalne w pracy Pani Magdy to to, że potrafi dostrzec rzeczy, problemy, emocje nawet jeśli bardzo je w sobie skrywamy. Następnie je nazwać w sposób ogromnie ludzki, z pełną empatia, szczerością i okazać swoją pomoc. Dlatego ze szczerego serca polecam wizytę u Pani Magdy każdemu kto potrzebuje pomocy. Zdecydowanie łatwiej jest rozwiązywać problemy w miłym, bezpiecznym miejscu i z takim wspaniałym psychologiem.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Andżeliko, bardzo dziękuję za opinię! Jest mi bardzo miło czytać tak ciepłe i wspierające słowa... Do zobaczenia na terapii :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik konsultacje psychologiczne

Jestem po pierwszym spotkaniu i jestem zadowolona, Pani Magda jest bardzo miłą osobą i fajnie potrafi rozładować stres . Będę kontynuować spotkania:)

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Ewo, bardzo się cieszę i dziękuję z opinię. Do zobaczenia wkrótce!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik konsultacje psychologiczne

Jeśli macie trudność w opowiedzeniu o swoim problemie lub boicie się negatywnej oceny tego z czym się zmagacie to nie polecam. Ja po pierwszej wizycie poczułam się dużo gorzej i na dłuższy czas zaniechałam leczenia, zamknęłam się w sobie.
Podobno dobrze mówić o przykładach, więc co mi się nie podobało to np.: że p. psycholog nie zadała mi żadnego pytania poza tym "jak może pomóc", nie szukała powodu problemów. Jeśli chciałam rozwinąć jakiś temat, bo wydawało mi się to istotne, to p. psycholog potrafiła stwierdzić, że nie będziemy o tym rozmawiać. Dała mi poczucie, że nie chce zrozumieć czynników na mnie wpływających. Nie mówię, że tak na pewno było, ale wyglądało z mojej strony, że p. psycholog chciała żebym to ja mówiła, a ona siedziała wygodnie w fotelu i słuchała kiwając głową, bez pytań, bez wyjaśnień.
Po kilku moich wypowiedziach całym ciałem komunikowała, że jestem dla niej dziwna. Czasami otwierała szeroko oczy i robiła długą pauzę wpatrując się badawczo we mnie - w taki sposób jak zrobiłaby to matka czekająca aż dziecko samo przeprosi za swoje zachowanie. Gdy się rozpłakałam nie zaproponowała mi ani wody ani chusteczki, sama poprosiłam o to drugie.
Już po samym stwierdzeniu, że "Ona nie pracuje z każdym" powinna mi się zapalić czerwona lampka, nie mam siły ani ochoty przekonywać psychoterapeuty, że jestem godna jego czasu. Wysłała mnie od razu do zaprzyjaźnionego psychiatry po leki mówiąc, że nie przekaże mu treści naszej rozmowy, bo "nie chce mu tego spoilerować". Jak jakiś serial. Czyli muszę jeszcze raz się wstydzić i opowiadać od nowa.
Dopiero z perspektywy czasu dotarło do mnie jak negatywne było to dla mnie doświadczenie. Nie lubię zostawiać negatywnych komentarzy, ale po przemyśleniu twierdziłam, że muszę. Być może komuś to pomoże, a p. psycholog postanowi wziąć moją wypowiedź do siebie, bo jestem świadoma, że całe to wrażenie mogło nie być celowym czy świadomym działaniem.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Dziękuję za opinię. Pisząc ją poruszyła Pani bardzo ważny aspekt w pracy pomiędzy psychologiem, a pacjentem i to jak ważna i istotna jest pierwsza wizyta w gabinecie. Rolą psychologa, co zawsze podkreślam moim pacjentom (co mam zwięzły sposób także opisane na mojej stronie internetowej) jest pełne wysłuchanie pacjenta na pierwszej wizycie. Pozwolenie mu mowić, używać własnych słów i wyrażeń do opisania stanu, w którym się znajduje. To bardzo cenna wskazówka dla psychologa, która ułatwia zbudowanie konkretnej pomocy pacjentowi podczas następnych spotkań. Dla mnie dobro pacjenta jest najważniejsze. Podczas mojej dotychczasowej praktyki psychologicznej przyjęłam juz ponad 2 000 pacjentów, w tym wielu w ciężkich stanach depresyjnych, po ogromnych traumatycznych życiowych przeżyciach, a także żołnierzy wracających z misji wojskowych cierpiących na zespół stresu pourazowego. Dzięki temu doświadczeniu wypracowałam swój własny styl pracy, który sprawdza się w ogromnej ilości przypadków, co nie oznacza, ze zawsze. Często pacjent chce widzieć poprawę już po pierwszej wizycie, co zdarza się często w przypadkach lekkich. Natomiast w przypadkach bardziej skomplikowanych ważny jest proces, w którym równie ważna jak opieka psychologiczna jest motywacja pacjenta. Czasem ze względu na stan psychiczny pacjenta może jej jednak brakować. Wówczas posiłkuję się wiedza psychiatryczną i zalecam najpierw wizytę u biegłego psychiatry, który powinien wyrobić swoją własną diagnozę. Dlatego opisywanie przeze mnie przypadków pacjentów byłoby ze szkodą dla pacjenta, nawet jeśli sam zwolniłby mnie z tajemnicy psychologicznej.

Jest mi bardzo przykro z powodu Pani odczuć. Szkoda, że zakończyła Pani proces terapeutyczny na jednej wizycie. Jestem przekonana, że zaufanie psychologowi (niezależnie czy mi czy innemu) jest kluczowe w tym, żeby zauważyła Pani istotną poprawę swojej sytuacji. Pewnie nie na pierwszej wizycie, ale już na kolejnych. Trzymam za Panią kciuki i wierzę, że także i Pani będzie mieć szansę odczuwać spokój i radość z codziennych spraw. Życzę tego Pani z całego serca. Pozdrawiam - Magdalena Kowalska - Herdzik


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Magda to osoba w 100 % godna zaufania i polecenia. Widać, że psychologia to jej pasja co daje się wyczuć na każdej wizycie. Jest życzliwa, empatyczna, wyrozumiała, cierpliwa i można na nią liczyć w przypadku nagłych kryzysów. Z całego serca jestem jej wdzięczna za wszystkie dobre rady:)

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Marto, dziękuję. Wszystkiego dobrego!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Pani Magda jest wyjątkową specjalistką w psychologi bardzo mi pomaga, terapia jest miła i przyjemna, po każdej wizycie z Panią Magdą czuję się o wiele lepiej i czuje jak wpływa we mnie nowe życie

Magdalena Kowalska-Herdzik

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Dokładnie rok minął od rozpoczęcia przeze mnie tarapii u Pani Magdy. To był rok ciężkiej pracy, walki z samą sobą czy aby na pewno dobrze robię, czy to jednak nie ja jestem winna powolnego rozpadu mojego małżeństwa. Ale to właśnie pani Magda po wysłuchaniu mojej historii uświadomiła mi, że jestem ofiarą przemocy psychicznej ze strony mojego męża. To pani Magda wskazała krok po kroku jak stawiać granice temu przestępstwu i zaleciała aby skorzystać z pomocy instytucji takiej jak MOPS celem założenia niebieskiej karty. Dziś jestem wolną osobą, której udało się wyswobodzić spod jarzma psychopaty, który skutecznie niszczył mnie i nasze dziecko. Rozpoczęłam nowy etap życia. Odbudowuję się psychicznie i wiem, ze mam dla kogo żyć. Z moją córeczką budujemy nowe relacje i powoli odzyskuję radość życia. Przede mną jeszcze długa terapia. Gdyby nie pomoc pani Magdy moje życie byłoby koszmarem.
Bardzo dziękuję za fachową pomoc, wsparcie psychiczne i serce, które Pani mi okazała w trudnych momentach mojego życia.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Doroto, dziękuję! Jestem z Panią całym sercem! Wszystkiego dobrego!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik konsultacje psychologicznej

Wizyty u Pani Magdaleny bardzo mi pomogły. Spotkania zawsze odbywały się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Magdalena jest profesjonalistką i dzięki jej pomocy udało mi się dojść do sedna problemów. Polecam serdecznie.

Magdalena Kowalska-Herdzik

Pani Ewo, bardzo dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

http://www.magdalenakowalska.pl/ W mojej pracy zajmuję się terapią zaburzeń depresyjnych, profilaktyką uzależnień od alkoholu oraz terapią indywidu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Psychologia - Uniwersytet Gdański
 • Psychologia Kliniczna - Gdański Uniwersytet Medyczny
 • TSR - Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Sopot

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej
 • Centrum Interwencji Kryzysowej PCK w Gdańsku


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Artykuły (2)