Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Badania psychologiczne dzieci i młodzieży • 120 zł

Poradnictwo dla rodziców • 120 zł +1 więcej

Zwykła wizyta • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Chociszewskiego 21/6, Poznań

120 zł

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pozostałe usługi


Chociszewskiego 21/6, Poznań

120 zł

Centrum Słowo Psychologia z DusząChociszewskiego 21/6, Poznań

120 zł

Centrum Słowo Psychologia z DusząChociszewskiego 21/6, Poznań

120 zł

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Moje doświadczenie

O mnie

Jako psycholog i terapeuta dziecięcy zapraszam na konsultacje, diagnozę oraz terapię. Pracuję z dziećmi w wieku 0-7 lat i rodzicami. Zapraszam do kont...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I

Iwona

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pani Magdalena jest bardzo ciepłą, miłą osobą a do tego bardzo dobrym specjalistą. Daje nam konkretne rady, narzędzia psychologiczne do pracy z synem ( ADHD, ODD ). Czujemy się zaopiekowani: zarówno syn jak i my - jego rodzice.
Polecamy serdecznie Panią Magdalenę.

mgr Magdalena Hardt

Dziękuję serdecznie za opinię. Bardzo cenne w naszej pracy są Państwa wytrwałości i zaangażowanie we wspieranie relacji z synem.

Eliza Pawlik

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą konsultacje psychologiczne

Wszystko w zakresie moich oczekiwań. Pierwsza wizyta z rodzicem przebiegła w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

mgr Magdalena Hardt

Dziękuję za podzielenie się opinią.

M

Marzanna

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałam przyjemność kilka razy spotkać się z panią Magdaleną w ramach metody VIPP-SD (videotreningu). Metoda ta pozwoliła mi spojrzeć, niejako z boku, na moje relacje z 2-letnim synkiem, co było ciekawym doświadczeniem. Pani Magda udzieliła mi wiele cennych uwag i porad; wskazała, które zachowania wobec synka są dobre i wzbudzają jego zaufanie wobec mnie, a które są np. nieskuteczne.
Pani Magdalena jest bardzo ciepłą i spokojną osobą, mimo tego, że w ramach w/w metody, nagrywała z nami krótkie filmiki, nie czułam skrępowania, a mój synek bardzo lubił wizyty pani Magdy.

mgr Magdalena Hardt

Pani Marzanno, cieszę się, że spotkania z videotreningiem VIPP-SD pomogły Państwu obserwować relację z synkiem z innej perspektywy i wyciągnąć praktyczne wnioski.


M

marta.vogel

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą poradnictwo dla rodziców

Długo szukałam odpowiedniej osoby, której moglibyśmy zaufać i poprosić o poradę. Myśle, ze już po pierwszej wizycie możemy stwierdzić, ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Na pewno jeszcze wrócimy i mamy nadzieje ze porady pomogą nam jeszcze lepiej zrozumieć nasze dzieci :-)

mgr Magdalena Hardt

Dziękuję za opinię, Pani Marto. Zapraszam do dalszego odkrywania - wspólnie z Państwem - świata Dzieci.


R

ruda_kaczuszka

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą konsultacje psychologiczne

Poważnie i ze zrozumieniem podchodzi do problemu. Pomaga znaleźć rozwiązanie danej sytuacji. Polecam

mgr Magdalena Hardt

Dziękuję Państwu za podzielenie się opinią.


A

anna.dudzik-omelanczuk

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Moje odczucia po pierwszej wizycie są następujące: widać profesjonalizm u Pani Magdaleny, ogromną wiedzę w swoim zawodzie, wizyta u Pani Magdaleny była swobodna i niestresujaca.

mgr Magdalena Hardt

Pani Anno, dziękuję za cenną informację zwrotną. Ufam, że kolejne spotkania pozwolą na współpracę we wspieraniu Państwa dziecka.


I

izabella42

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pomoc psychologiczna i terapeltyczna

Witam czytajac komentarze mozna powiedziec ze nic dodac nic ujac w 100 Prawda o Pani Magdzie,tak sympatycznej i pelnej optymizmu osoby nie spotkalam,a Synek wprost nie mogl sie doczekac kiedy bedzie nastepne spotkanie z Pania Magda.
Dlatego napisze od siebie jeszcze tyle ze Pragniemy Podziekowac Pani Magdzie z calego serca za pelne zaangazowanie oraz profesjonalizm za dobroc,cieplo i za razem trafne podpowiedzi zdiagnozowanie i pomoc naszemu Synkowi.Zyczymy duzo Sukcesow.Pozdrawiamy.

mgr Magdalena Hardt

Pani Izo, bardzo dziękuję za czas pracy z Państwem oraz za opinię. Poznawanie świata z perspektywy Państwa Synka było dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Życzę wielu dobrych, rodzinnych chwil.


A

Agnieszka

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda wzbudza zaufanie u dzieci już od pierwszego kontaktu. W relacji z moim dzieckiem była bardzo delikatna i nienarzucająca się. Z drugiej strony w relacji ze mną była rzeczowa i nie traciła cennego czasu. Jest bardzo kompetentnym psychologiem a przy okazji ciepłą i sympatyczną osobą. Bardzo polecam.

mgr Magdalena Hardt

Pani Agnieszko, dziękuję bardzo za opinię, to dla mnie wartościowa informacja zwrotna. Cieszę się, że nasze spotkanie było dobrym czasem i dla Pani i dla dziecka.


A

Aneczko

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda jest bardzo ciepłą, cierpliwą, wykazującą się ogromną empatią osobą. Posiada szeroką wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, którą podaje w bardzo jasny i konkretny sposób. Podczas konsultacji odpowiadała na wszelkie moje wątpliwości, podając konkretne sytuacje z obserwacji mojego dziecka; czułam się wysłuchana i zrozumiana, a przede wszystkim uspokojona.

mgr Magdalena Hardt

Dziękuję serdecznie za opinię. Życzę Państwu wielu odkryć na kolejnych etapach rozwoju.


M

MARIONILA M.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Panią Magdę poznaliśmy w przedszkolu, do którego chodziła nasza córka. Jest osobą bardzo spokojną, zaangażowaną w pracę i zawsze chętnie służącą pomocą. Uczestniczyłam w warsztatach organizowanych przez Panią Magdę dla rodziców przedszkolaków i bardzo dobrze wspominam te zajęcia, ponieważ pozwoliły one poukładać pewne sprawy związane z wychowywaniem dzieci oraz spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. W przyszłości mając jakiekolwiek problemy wychowawcze z pewnością odszukam kontakt do p. Magdy.

mgr Magdalena Hardt

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że czas spędzony na naszych intensywnych warsztatach okazał się cenny


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam,
z racji tego iż mieszkam za granicą poszukuję psychologa który prowadzi sesje on-line. Znajdę tutaj takową osobę?

Dzień dobry. Zastanawiam się o jaką formę spotkań będzie chodzić. Jestem psychologiem pracującym z dziećmi i rodzicami. Jeśli chodzi o diagnozę i terapię dzieci, odbywa się ona w formie spotkań w gabinecie. Bezpośredni kontakt jest tutaj bardzo istotny.
Pojedyncze konsultacje dla rodziców - związane z wątpliwościami odnośnie rozwoju dziecka, trudnościami w jego funkcjonowaniu w domu/przedszkolu/szkole - mogą być prowadzone przez Skypa. Jeśli chodzi o terapię dorosłych, nie działam w tym zakresie. Jeśli potrzebny byłby kontakt do osoby konsultującej poprzez Skypa, mogę polecić kompetentnego psychologa.
Z pozdrowieniami, Magdalena A. Pietrzak

mgr Magdalena Hardt

Pytanie dotyczące Lęk

Witam,
mam problem z tym, że nie potrafie zaufać drugiej osobie. Wszędzie szukam jakiejś konspiracji, podejrzewam drugą połówkę chociaż jest to bezpodstawne. Gdy wyjezdżam do rodziców na pare dni to dostaję świra - muszę śledzić, znać wszystkie hasła, znac grafik zajęć drugiej połówki i czasami to po kryjomu weryfikuje. Jest to ciężkie, nie potrafie z tym normalnie funkcjonować. Ciągle się panicznie boje, każdy dzień to strach. Dzieje się to już od roku, wczesniej tak nie było.

Dzień dobry,
dziękuję za kontakt. Słyszę, że przeżywa Pan/Pani dużo lęku, który wiąże się z relacją z ważną osobą.
Jako psycholog dziecięcy nie odniosę się do tego problemu, ponieważ leży on poza obszarem moich działań. Polecam kontakt z terapeutą osób dorosłych - w kontakcie z nim będzie można rozważyć przyczyny Pana/Pani stanu oraz możliwości pomocy w tym trudnym, jak słyszę, momencie.
Pozdrawiam,
Magdalena A. Pietrzak

mgr Magdalena Hardt

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania