Aktualności

Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna (opis) • 150 zł

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) (opis) • 200 zł

Coaching (opis) • 150 zł +3 więcej

E-recepta • 50 zł

Konsultacja telefoniczna - Psychiatry kolejna wizyta • 150 zł

Konsultacja telefoniczna - Psychiatry pierwszorazowa • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto

Pacjent dokonuje płatności za e-wizytę na konto podane przez lekarza, nie później jak dwa dni przed planowaną e-wizytą. Dokonanie płatności oznacza obecność pieniędzy na koncie lekarza. Pacjent potwierdzający e-wizytę i nie zgłaszający się na nią, zgłaszający się w niewłaściwym terminie (spóźnienie powyżej 5 minut lub inna pora) nie otrzymuje zwrotu pieniędzy wpłaconych za e-wizytę. W takiej sytuacji płatność za e-poradę oznacza płatność za czas zarezerwowany dla Pacjenta.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Pacjent sam dokonuje sposobu kontaktu podczas wizyty online (e-porady), odpowiadając na maila wysłanego przeze mnie na podany adres elektroniczny podczas rejestracji. Możliwe opcje kontaktu:
- rozmowa telefoniczna,
- rozmowa Skype.
Oferta ta obowiązuje podczas czwartkowych wieczornych wizyt online.

W piątki, czwartki istnieje możliwość konsultacji wyłącznie telefonicznej.

Pacjentów decydujących się na poradę online proszę o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej, aby być ze mną w kontakcie. Proszę również o zwracanie uwagi, na jaką wizytę się Państwo rejestrujecie (różne dni, różne opcje, dla różnych Pacjentów).

Na podany przy rejestracji adres mailowy przychodzić będą po konsultacji online zalecenia lekarskie, kody do recept elektronicznych, ew. potwierdzenia ZUS-ZLA. Równocześnie informuję, że podczas e-porady nie ma możliwości wystawiania żadnych zaświadczeń lekarskich podbitych pieczątką lekarską. Osoby które nie będą pozostawały ze mną w kontakcie mailowym (nie będą odpowiadały na maile) będą skreślane z e-porad.

E-porada odbywa się zawsze o punktualnie o określonej godzinie (zgodnie z terminem rozpoczęciem wizyty). Pacjent dzwoni do mnie na wybrany komunikator lub telefonicznie.

Mój Skype będzie podany w załączniku do maila który przyślę Pacjentowi (konieczne jest wcześniejsze odnalezienie mnie przed nawiązaniem połączenia)
Mój numer telefonu będzie podany w załączniku do maila który przyślę Pacjentowi (numer będzie aktywny wyłącznie podczas e-porady) – rozmowy telefoniczne klasyczne.

Proszę również o to, aby swoje informacje przesyłane do mnie drogą mailową, podpisywali Państwo swoim imieniem i nazwiskiem. Potwierdzania wizyt online (e-porad) są obowiązkowe. Niepotwierdzane wizyty będą odwoływane. Zastrzegam sobie (w poszczególnych przypadkach) możliwość identyfikacji osoby zgłaszającej się na wizytę online (takiej którą uznam za konieczną). Tajemnica lekarska nie przestaje obowiązywać podczas e-porad, proszę zatem aby w korespondencji ze mną pozostawały wyłącznie osoby zgłaszające się na wizyty.

Obowiązuje dokonywanie płatności przed odbyciem e-porady na konto, na dwa dni przed e-poradą (jesteście wówczas Państwo proszeni przez system Znanego Lekarza o potwierdzenie wizyty). Dokonanie płatności oznacza obecność pieniędzy na koncie lekarza. Kwotę płatności za wizytę otrzymacie Państwo w załączniku do maila przysłanego Pacjentowi (jest ona również widoczna przy opisach poszczególnych porad). W załączniku tym znajdować się też będzie numer rachunku bankowego.

Uwaga, osoby które potwierdzą wizytę i przeleją pieniądze, nie otrzymają ich zwrotu wówczas gdy nie połączą się w terminie wyznaczonej e-porady (i wizyta z tego powodu się nie odbędzie). Maksymalny czas spóźnienia w połączeniu to 5 minut. Po tym czasie połączenie nie będzie odbierane. Opłata ta zatem będzie traktowana jako płatność za zarezerwowany czas na e-poradę dla konkretnego Pacjenta i moją gotowość do pracy.

Potwierdzenie wizyty jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad e-porady.

W razie jakichś wątpliwości, próśb, proszę zwracać się do mnie wysyłając wiadomość prywatną.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan
Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
65 619..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Informuję, że istnieje usługa e-recepta tylko dla Pacjentów gabinetu i tylko dla osób podających swój adres mailowy. Rejestrując się w kalendarzu dla ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys
 • Otępienie
 • Zaburzenia pamięci
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
 • Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic (Lublin)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej


Znajomość języków

Niemiecki, Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychiatryczna w formie online, tylko w czwartki. Dotyczy Pacjentów którzy leczą się w tutejszym gabinecie. Wizyta w zależności od złożoności sprawy, odbywać się będzie poprzez rozmowę telefoniczną lub poprzez Skype. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego prawidłowego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty.Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 150 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Wizyta w gabinecie Pacjenta będącego już pod jego opieką. Pacjent sam rejestruje się na taką wizytę. Maksymalne tolerowane spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty. Wizyta w gabinecie może być odwołana najpóźniej dzień przed planowym terminem. Porady odwoływane w dniu wizyty traktowane są jak nieobecność Pacjenta.200 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychiatryczna w formie online, tylko w czwartki. Dotyczy tylko Pacjentów pierwszorazowych. Wizyta, w zależności od złożoności sprawy, odbędzie się poprzez rozmowę telefoniczną lub poprzez Skype. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego prawidłowego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. Przed poradą Pacjenci są proszeni o przesłanie ankiety. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty.

Pozostałe usługi


150 zł

Konsultacja online

coaching jest najczęściej procesem składającym się z sześciu sesji, odbywających się co dwa tygodnie. Pierwsza sesja coachingowa jest tzw. sesją sprzedażową, bezpłatną dla klienta. Uzgadniany jest na niej kontrakt wiążący przez kolejnych sześć sesji coacha i klienta.Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

150 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

coaching jest najczęściej procesem składającym się z sześciu sesji, odbywających się co dwa tygodnie. Pierwsza sesja coachingowa jest tzw. sesją sprzedażową, bezpłatną dla klienta. Uzgadniany jest na niej kontrakt wiążący przez kolejnych sześć sesji coacha i klienta.50 zł

Konsultacja online

Usługa tylko dla pacjentów gabinetu i tylko dla osób podających swój adres mailowy. Rejestrując się w informacjach dodatkowych Pacjenci podają nazwy i dawki potrzebnych leków oraz ich ilość, płatność przelewem na przesłane przez lekarza konto dzień przed wystawieniem e-recepty.150 zł

Konsultacja online

Porada przeznaczona jest dla Pacjentów objętych już opieką gabinetu. Odbywa się wyłącznie jako konsultacja telefoniczna. Pacjent sam rejestruje się na taką wizytę. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego prawidłowego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. Tego typu porady możliwe są tylko w czwartki oraz piątki. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty.200 zł

Konsultacja online

Porada przeznaczona jest dla Pacjentów pierwszorazowych. Odbywa się wyłącznie jako konsultacja telefoniczna. Pacjent sam rejestruje się na taką wizytę. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego prawidłowego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. Pacjent przed poradą jest proszony o przysłanie ankiety. Tego typu porady możliwe są tylko w czwartki oraz piątki. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty.Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 300 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Pacjenci lub ich rodziny opisują kolejno: problem, oczekiwania w stosunku do wizyty oraz adres Pacjenta - wysyłając do mnie prywatną wiadomość (opcja kontaktu z lekarzem udostępniana przez portal). Tą drogą umawiam się na takie wizyty. Realizuję wizyty domowe wyłącznie w obrębie powiatu kościańskiego.Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 200 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Pacjent sam rejestruje się, jest to wizyta pierwszorazowa (czyli dla Pacjentów nie objętych jeszcze opieką gabinetu). Pacjent przed taką wizytą jest proszony o przesłanie wypełnionej ankiety. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty. Wizyta w gabinecie może być odwołana najpóźniej dzień przed planowym terminem. Porady odwoływane w dniu wizyty traktowane są jak nieobecność Pacjenta.Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

10 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Jest to wydanie na prośbę pacjenta potwierdzonej za zgodność z oryginałem dokumentacji medycznej. Jest ona równoważna oryginalnej dokumentacji która jest własnością gabinetu i nie może być wydana pacjentowi.

213 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo dobry lekarz, pomocny
Wszystko wytłumaczył, lekarstwa ładnie opisał co i jak.
Bez zastrzeżeń, polecam

lek. Maciej Witold Gołąb

Bardzo dziękuję za Pani opinię. pozdrawiam. Maciej Gołąb.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Bardzo miły i pomocny lekarz, super podejście do pacjenta. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Na wszystkie pytania dostałam odpowiedź w prosty i zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja telefoniczna - Psychiatry kolejna wizyta

Super specjalista. Duze zaangażowanie w relacji z pacjentem. Bardzo pomocny, dobra opieka. Polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Bardzo przyjazny lekarz i potrafi zrozumieć pacjenta oraz doradzi i wyjaśni powody l. Wysłucha co ma pacjent do powiedzenia i co mu leży na sercu. Bardzo polecam


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja telefoniczna - Psychiatry pierwszorazowa

Jestem bardzo zadowolony polecam Pana lek. Maciej Witold Gołąb skutecznie i o umówionej godzinie bez czekania


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Polecam, lekarz zna sie na rzeczy. Wyslucha, wyjaśni z uśmiechem na twarzy. Przyjazny kontakt i relacja


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Pan doktor z uwagą wysłuchał moich problemów, pomógł zrozumieć, że wszystko co muszę teraz pilnie zrobić, to zadbać o siebie. Poza farmakologią wskazał osobę, która pomoże mi w psychoterapii. Wizyta już następnego dnia w gabinecie wzmocniła mnie i pomogła radzić z problemami. Natomiast przepisane przez lekarza leki wzmocniły efekty terapii. Dziękuję Panie Doktorze i życzę zdrowia, sił I wytwałości w niesieniu pomocy.

lek. Maciej Witold Gołąb

Dzień dobry, życzę również dużo siły i wytrwałości w swoich dążeniach. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Pan dr jest lekarzem i psychoterapeutą. Nieoceniający, refleksyjny, wzbudza zaufanie.
Atmosfera w gabinecie sprzyja swobodnej rozmowie, bez skrępowania.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Lekarz rzeczowy, miły wysłucha i konkretnie odpowiada na pytania szczerze polecam z własnego doświadczenia


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pana doktora.
Mogłam zadać pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
Polecam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

230 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam
Czy w remisji schizofrenii od dłuższego czasu zasadne jest stosowanie dwóch neuroleptyków? Są Fluanxol w zastrzyku i olanzapina w dawce 20 mg Czy de facto mógłby wystarczyć jeden, a podczas np. jakiegoś epizodu (wcześniej były tylko apatia) mógłby to być np. Lorafen albo Tranxene. Ewentualnie lek z grupy antydepresyjnych. Tak. Konsultowałem z lekarzem (którego nie dawno zmieniałem) więc proszę mnie nie odsyłać. Chcę poznać zdanie innych specjalistów

Dzień dobry, w ocenie farmakoterapii ważne jest to, jak pacjent się czuje. Czy utrzymuje się remisja (jak w przypadku schizofrenii) oraz jak wygląda współpraca lekarza z Pacjentem. Stosowanie dwóch neuroleptyków nie jest niczym niespotykanym. Leki typu Lorafen i Tranxene niczego w tym przypadku nie leczą. O włączeniu leku antydepresyjnego lekarz podejmuje decyzję po ocenie stanu psychicznego Pacjenta oraz dotychczasowego przebiegu choroby. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

lek. Maciej Witold Gołąb

Dzień dobry, jestem od czterech lat w psychoterapii psychoanalitycznej. Rozpoczęcie jej wiązało się też z początkiem leczenia psychiatrycznego. Zbyt silne emocje w stosunku do terapeutki już po pierwszym spotkaniu uniemożliwiały mi chodzenie na terapię. Pojawiał się strach, lęk itd. Stopniowo zaczęłam się coraz bardziej zbliżać. Teraz przerodziło się to w obsesję. Udało mi się znaleźć adres terapeutki, wiem, z kim jest w związku, znam imiona jej zwierzaków, wiem, czym się zajmowała przed byciem terapeutą, znalazłam zdjęcia z czasów studiów. Sama szukam mieszkania i myślę, że może ono być tylko blisko jej. Rozmawiamy o tym, ale bezskutecznie. Ciągle obsesyjnie szukam dalszych informacji w Internecie. Moja terapeutka twierdzi, że to przeniesienie. A ja bym chciała ją tylko dla siebie i jestem wściekła, że wchodzi w inne związki. Nie wiem, co robić, bo samą mnie to męczy. Dostalam ostatnio leki na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, ale nie rozumiem, skąd taka moja silna reakcja do terapeutki. Wiem, że tak nie powinno być. Próbuję sobie to wyjaśnić, że traktuję ją jak matkę. Ale ja nie wyobrażam sobie życia bez niej, a każdy dzień bez terapii jest koszmarem. Czy powinnam zmienić terapeutę?

Dzień dobry. Rozważmy to w ten sposób: czy traktowanie jak własność innej osoby czegoś od nas wymaga ? Dokładnie to Pani opisała. I: czy tego rodzaju relacje w życiu coś w nim budują, czy mogą zniszczyć? Te pytania oczywiście Pani musi rozstrzygnąć. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

lek. Maciej Witold Gołąb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Informuję, że istnieje usługa e-recepta tylko dla Pacjentów gabinetu i tylko dla osób podających swój adres mailowy. Rejestrując się w kalendarzu dla ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys
 • Otępienie
 • Zaburzenia pamięci
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
 • Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic (Lublin)
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Staże

 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego w Kościanie - oddziały: ogólnopsychiatryczne, leczenia uzależnień stacjonarny i dzienny, izba przyjęć, oddział neurologiczny, oddział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych
 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatrii w Krośnicach - oddział ogólnopsychiatryczny, izba przyjęć, oddział dziecięco-młodzieżowy, oddział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych, stacjonarny oddział leczenia uzależnień
 • Szpital Wojewódzki w Sieradzu, Centrum Psychiatryczne w Warcie - stacjonarny oddział leczenia uzależnień
Zobacz więcejZnajomość języków

Niemiecki, Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny Gold za rok 2018
 • Orły Medycyny Gold za rok 2019
 • Orły Medycyny Gold za rok 2020
Zobacz więcej

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (3)