Adresy (2)

Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan
Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
65 619..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna (opis) • 130 zł

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) (opis) • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto

Pacjent dokonuje płatności za e-wizytę na konto podane przez lekarza, nie później jak dwa dni przed planowaną e-wizytą. Dokonanie płatności oznacza obecność pieniędzy na koncie lekarza. Pacjent potwierdzający e-wizytę i nie zgłaszający się na nią, zgłaszający się w niewłaściwym terminie (spóźnienie powyżej 10 minut lub inna pora) nie otrzymuje zwrotu pieniędzy wpłaconych za e-wizytę. W takiej sytuacji płatność za e-poradę oznacza płatność za czas zarezerwowany dla Pacjenta.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


W związku z telekonsultacją (poradą online) na którą Pan/Pani się zapisał/a
proszę o podanie dogodnego sposobu kontaktu:
- rozmowa telefoniczna,
- rozmowa Skype,
- rozmowa WhatsApp, Duo (kontakt podajemy najpóźniej dwa dni przed wizytą).
Jeżeli Pan/Pani Pacjentem pierwszorazowym w moim gabinecie, proszę o wypełnienie ankiety z załącznika do tego maila i odesłanie jej najpóźniej dwa dni przed zaplanowaną telekonsultacją (odesłanie ankiety jest obowiązkowe).
Proszę również regularnie sprawdzać skrzynkę mailową, aby być ze mną w kontakcie.
Na Pana/Pani adres mailowy przychodzić będą po konsultacji online zalecenia lekarskie, kody do recept elektronicznych, ew. potwierdzenia ZUS-ZLA. Równocześnie informuję, że podczas e-porady nie ma możliwości wystawiania żadnych zaświadczeń lekarskich podbitych pieczątką lekarską. Osoby które nie będą pozostawały ze mną w kontakcie mailowym (nie będą odpowiadały na maile) będą skreślane z e-porad.
Teleporada odbywa się zawsze o punktualnie o określonej godzinie (zgodnie z terminem rozpoczęciem wizyty). Dzwoni Pan/Pani do mnie na wybrany komunikator lub telefonicznie.
Mój Skype to balog51 (konieczne jest wcześniejsze odnalezienie mnie przed nawiązaniem połączenia)
Mój numer telefonu: *** *** *** (numer będzie aktywny wyłącznie podczas e-porady) – rozmowy telefoniczne klasyczne.
Mój numer do WhatsApp i Duo: *** *** *** (numer będzie aktywny wyłącznie podczas e-porady).
Proszę również o to, aby swoje informacje przesyłane do mnie drogą mailową, podpisywali Państwo swoim imieniem i nazwiskiem.
Potwierdzania wizyt online (e-porad) są obowiązkowe. Niepotwierdzane wizyty będą odwoływane.
Zastrzegam sobie (w poszczególnych przypadkach) możliwość identyfikacji osoby zgłaszającej się na wizytę online (takiej którą uznam za konieczną).
Tajemnica lekarska nie przestaje obowiązywać podczas e-porad, proszę zatem aby w korespondencji ze mną pozostawały wyłącznie osoby zgłaszające się na wizyty.
Obowiązuje dokonywanie płatności przed odbyciem e-porady na konto, na dwa dni przed e-poradą (jesteście wówczas Państwo proszeni przez system Znanego Lekarza o potwierdzenie wizyty). Dokonanie płatności oznacza obecność pieniędzy na koncie lekarza. (*** złotych wizyta pierwszorazowa, *** złotych wizyta kolejna):

Santander Bank Polska S.A.
48 **** **** **** **** **** ****
tytułem: imię i nazwisko konsultacja online

Uwaga, osoby które potwierdzą wizytę i przeleją pieniądze, nie otrzymają ich zwrotu wówczas gdy nie połączą się w terminie wyznaczonej e-porady (i wizyta z tego powodu się nie odbędzie). Maksymalny czas spóźnienia w połączeniu to 10 minut. Po tym czasie połączenie nie będzie odbierane. Opłata ta zatem będzie traktowana jako płatność za zarezerwowany czas na e-poradę dla konkretnego Pacjenta i moją gotowość do pracy.

Potwierdzenie wizyty jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad e-porady.

W razie jakichś wątpliwości, próśb, proszę zwracać się do mnie wyłącznie drogą mailową. Moje adresy do kontaktu: ****************** lub ********************.

Proszę nie kontaktować się ze mną na podane powyżej numery. Te numery służą wyłącznie odbywającym się e-poradom. Nie odpowiadam na sms-y przesłane na te numery.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Uwaga!!! Z powodu stanu epidemii SARS-CoV-2 gabinet działa w dwóch możliwych trybach. Istnieje możliwość osobistych wizyt w gabinecie oraz uzyskiwania...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Bezsenność
 • Uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
 • Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic (Lublin)

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej


Znajomość języków

Niemiecki, Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna


130 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychiatryczna w formie online. Dotyczy pacjentów którzy leczą się w tutejszym gabinecie. Wizyta w zależności od złożoności sprawy, odbywać się będzie poprzez rozmowę telefoniczną lub poprzez Skype, WhatsApp, Duo. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. W razie braku w kalendarzu wolnych terminów proszę o kontakt drogą mailową: balogwitek@tlen.pl lub balogwitek@gmail.com.


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 130 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

wizyta w gabinecie Pacjenta będącego już pod jego opieką, Pacjent sam rejestruje się na taką wizytę. Maksymalne tolerowane spóźnienie na taką wizytę to 10 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty. W razie braku dostępnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt drogą mailową na adres: balogwitek@gmail.com lub balogwitek@tlen.pl.


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


180 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychiatryczna w formie online. Dotyczy tylko pacjentów pierwszorazowych. Wizyta, w zależności od złożoności sprawy, odbędzie się poprzez rozmowę telefoniczną lub poprzez Skype, WhatsApp, Duo. Przy rejestracji obowiązkowe jest podanie swojego numeru telefonu oraz adresu mailowego i stosowanie się do wszelkich poleceń przychodzących drogą mailową. W razie braku w kalendarzu wolnych terminów proszę o kontakt drogą mailową: balogwitek@tlen.pl lub balogwitek@gmail.com.

Pozostałe usługi

Sesja psychoterapeutyczna


Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

150 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

przed podjęciem psychoterapii zawierany jest kontrakt terapeutyczny, obowiązują dwie pierwsze wizyty lekarskie diagnostyczne, dopiero potem zawierany jest kontrakt, Pacjent nie może sam zapisać się na sesję terapeutyczną


Wizyta domowa


Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 300 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Pacjenci lub ich rodziny opisują kolejno: problem, oczekiwania w stosunku do wizyty oraz adres Pacjenta - na mój adres mailowy: balogwitek@tlen.pl - tą drogą umawiam się na takie wizyty. Realizuję wizyty domowe wyłącznie w obrębie powiatu kościańskiego.


Wizyta pierwsza - diagnostyczna


Kościan ul. Poznańska 36/3, Kościan

od 180 zł

Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb

Pacjent sam rejestruje się, jest to wizyta pierwszorazowa (czyli dla Pacjentów nie objętych jeszcze opieką gabinetu), Pacjent przed taką wizytą jest proszony o przesłanie wypełnionej ankiety. Maksymalne spóźnienie na taką wizytę to 5 minut. Po tym czasie nie ma możliwości odbycia zaplanowanej wizyty. W razie braku dostępnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt drogą mailową na adres: balogwitek@gmail.com lub balogwitek@tlen.pl.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
118 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Bardzo konkretnie i sympatycznie przeprowadzona wizyta. Doktor znający się na danym problemie, umiejący sensownie wszystko wytłumaczyć.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze, polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek obawy. Będzie tylko lepiej.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Konkretnie, w bardzo przyjaznej atmosferze, szczegołowo podany sposób i czas leczenia - gorąco polecam

lek. Maciej Witold Gołąb

Leczą też wyobrażenia Pacjenta o tym ja ma ono wyglądać, jak przebiegać, czego się można spodziewać, jakie efekty są realne do osiągnięcia i wiele innych spraw. Za te wyobrażenia jestem jako lekarz w znacznej mierze też odpowiedzialny. Dziękuję za opinię i zdrowia życzę. Maciej Gołąb.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pan doktor jest bardzo spokojnym i ciepłym człowiekiem, ze spokojem i bardzo dokładnie udziela wszelkich wyjaśnień.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb wizyta pierwsza - diagnostyczna

Lekarz uważnie słuchający pacjenta, empatyczny, stwarza dobre warunki do rozmowy. Pierwszy psychiatra, który nie tylko słucha, ale i rozmawia. Jestem pod wrażeniem tego specjalisty i polecam tym, którzy szukają pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Jestem młodą osobą, która zmagała się z napadami paniki i duszności. Różni lekarze, różne opinie........a problem narastał. Wszystko się zmieniło, gdy trafiłam do Pana Doktora Gołębia. Wreszcie cieszę się życiem i mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję

lek. Maciej Witold Gołąb

Tak naprawdę zalecenia i pomoc lekarska to jedno, drugą ważną rzeczą jest zawsze praca (w znaczeniu dosłownym) samego Pacjenta. Dziękuję za opinię i zdrowia życzę. Maciej Gołąb.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Polecam wszystkim zmagającym sie z problemami. Bardzo dobra komunikacja na lini lekarz pacjent. Profesjonalna opieka i objaśnienia .

lek. Maciej Witold Gołąb

Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Maciej Gołąb.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pan Doktor to ciepły, rzeczowy człowiek. Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze, polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek obawy !


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Praktyka Prywatna Małgorzata i Maciej Gołąb - indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Maciej Gołąb konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo dobry lekarz, pomocny. Cierpliwie i spokojnie podchodzi do pacjenta, konkretnie wyjaśnia przekazując istotne informacje.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna

Bardzo miły, konkretny oraz pomocny specjalista .
Dobry kontakt z lekarzem . Wizyta na czas . Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

125 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • 24-letnia osoba (K) z zespołem Aspergera wykazuje następujące objawy:

  W bliskiej relacji z terapeutą jest skłonna do stosowania manipulacji i szantażu emocjonalnego, grozi czynami suicydalnymi, pokazuje samouszkodzenia, a przy tym nie dopuszcza do siebie myśli o przerwaniu spotkań z lekarzem, pragnie zachować go na wyłączność. Przyznaje, że dzięki takim zachowaniom zwraca uwagę lekarza, wywołuje w nim widoczną reakcję zaniepokojenia i poważnych obaw. Odczuwa silne napięcie wewnętrzne, gdy widzi jak lekarz z przejęciem reaguje, jest to dla niej przyjemne i pożądane.

  Czy takie zachowania mogą wskazywać też na inną dolegliwość?
  Dziękuję za odp. i pozdrawiam.

  Dzień dobry. Nie rozpoznaję tutaj żadnych z objawów ze spektrum autyzmu. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

  lek. Maciej Witold Gołąb

 • Co oznacza pojęcie "stałe leczenie psychiatryczne"?

  Dzień dobry. Pojęcie to ma znaczenie tylko w kontekście w którym jest używane. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

  lek. Maciej Witold Gołąb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Uwaga!!! Z powodu stanu epidemii SARS-CoV-2 gabinet działa w dwóch możliwych trybach. Istnieje możliwość osobistych wizyt w gabinecie oraz uzyskiwania...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Bezsenność
 • Uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
 • Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic (Lublin)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Staże

 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego w Kościanie - oddziały: ogólnopsychiatryczne, leczenia uzależnień stacjonarny i dzienny, izba przyjęć, oddział neurologiczny, oddział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych
 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatrii w Krośnicach - oddział ogólnopsychiatryczny, izba przyjęć, oddział dziecięco-młodzieżowy, oddział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych, stacjonarny oddział leczenia uzależnień
 • Szpital Wojewódzki w Sieradzu, Centrum Psychiatryczne w Warcie - stacjonarny oddział leczenia uzależnień
Zobacz więcejZnajomość języków

Niemiecki, Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureat Złotych Orłów Medycyny za rok 2018
 • Laureat Złotych Orłów Medycyny za rok 2019

Profile społecznościowe