mgr

Maciej Szczygłowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Rozpoczynając studia na kierunku fizjoterapia na AWF Katowice wiedziałem od początku, że chcę zajmować się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Praktykuję w tej dziedzinie od 7 lat.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Gorąco polecam Maćka. Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta , przeprowadza obszerny wywiad przed zabiegiem. Maciek ma bardzo duża wiedzę i odpowiada na każde pytanie odnośnie fizjoterapii. Bardzo sympatyczny i wesoły człowiek, widać że pracuje z pasji a nie przymusu

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: dolegliwości bólowe odcinka szyjnego

  Polecam Pana Maćka. Bardzo profesjonalne podejście. Najpierw uważna diagnoza problemu, a potem zastosowanie różnorodnych technik. Po zabiegu czuję się bardzo dobrze, dolegliwości bólowe ustąpiły, a do tego otrzymałam propozycje ćwiczeń do domu. A do tego Pan Maciek jest bardzo sympatyczną osobą, niezwykle zaangażowaną w to, co robi.

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: dyskopatia, ból pleców, łokieć tenisisty

  Maciek - to jest "fizjo-guru". Jest to człowiek z ogromną wiedzą na temat ludzkiego ciała i fizjoterapii. Już po pierwszej wizycie można było odczuć ulgę w bólu kręgosłupa lędźwiowego. Teraz, po ponad 4 miesiącach od pierwszej wizyty - ból kręgosłupa całkowicie ustał.
  Dobrze dobrana terapia i ćwiczenia, pozwoliły całkowicie rozluźnić "skały mieśniowo- powięziowe" i odczuć całkowitą ulgę.
  Nie spotkałam nigdy tak profesjonalnego podejścia do pacjenta, wytłumaczenia tak dogłębnie wszystkich "niewiadomych".
  Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, zawsze miła atmosfera, podejście do pacjenta zawsze pozytywne - to są największe atuty Maćka. Oprócz tego jest ogólnie fantastycznym człowiekiem :)
  Polecam każdemu, w każdym fizjo-problemie!

 • W
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: ból pleców

  Znakomite podejście i profesjonalizm w każdym calu.Po dwóch wizytach mój stan zdecydowanie się poprawił.Polecam w 100% każdemu z objawami bólu pleców.

 • K
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: kontuzja sportowa

  Specjalista, którego mogę polecić z całego serca. Bardzo profesjonalne podejście: precyzyjny wywiad oraz zastosowanie doskonale dobranej terapii. Nie wyobrażam sobie, żebym miał oddać się w ręce kogoś innego.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Pan Maciek jest najbardziej kompetentną osobą, jaką w życiu spotkałem. Przez 7 ostatnich lat przeszedłem 3 rehabilitacje i odwiedziłem 11 fizjoterapeutów (bez najmniejszych rezultatów). Pan Maciek przeprowadził ze mną bardzo szczegółową analizę i widać, że naprawdę ma przeogromną wiedzę i doświadczenie. Po tej krótkiej wizycie czuję się lepiej, niż po ostatnich 7 latach wielomiesięcznych rehabilitacji z przerwami. Pan Maciek wyjaśnił mi rolę układu nerwowego, pokazał jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i na czym mam się skupiać. Gdybym mógł wystawiłbym 6/5. Polecam w 100%

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: terapia przeciwbólowa

  Świetny terapeuta. Profesjonalista w każdym calu. Uratował mój kręgosłup "od ręki". Przeprowadza bardzo szczegółową diagnostykę, widać, że posiada ogromną wiedzę. Polecam naprawdę z pełnym przekonaniem!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: pionizacja po operacji kości udowej

  Bardzo polecam Pana Maćka jest w 100% odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę, każdego pacjenta traktuje indywidualnie jest bardzo rzetelny przy tym nadmiar uprzejmy zawsze uśmiechnięty moją babcię po operacji kości udowej postawił na nogi poświęcając jej każdą minutę podczas wizyt nigdy nie będziemy korzystać z innych gabinetów fizykoterapii dopóki Pan Maciek będzie prowadził działalność. Ludzie nie zwlekajcie im szybciej Pan Maciek się wami zajmie tym szybciej pozbędziecie się ból i dolegliwości. A moja babcia nigdy nie zapomni co Pan Maciek dla niej zrobił.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej SzczygłowskiUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Trafiłam do pana Szczygłowskiego z dosyć poważnym urazem pleców (odcinek dolny). Już po pierwszej wizycie nastąpiła znaczna poprawa, "postawił mnie do pionu" i umożliwił w miarę sprawne poruszanie się. Kolejne dwie wizyty wystarczyły, aby odzyskać pełną sprawność. Pan Szczygłowski jest niezwykle profesjonalny i skuteczny. Podejście do pacjenta - wyjątkowe. Jest cierpliwy,wyrozumiały, udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a jestem dociekliwym pacjentem. Każde wizyta przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze. Polecam z pełnym przekonaniem tego specjalistę.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zlamane biodro

  Z przyjemnością zachęcam do skorzystania z usług Pana Maćka,mnie po wypadku bardzo pomógł,dzięki jego pomocy mogłam z powrotem stanąć na nogi,jest profesjonalny a zarazem miły do pacjenta,dzięki sympatycznej atmosferze na ćwiczeniach ból był do zniesienia,cieszę się że się poznaliśmy,pozdrawiam Bronisława

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rozpoczynając studia na kierunku fizjoterapia na AWF Katowice wiedziałem od początku, że chcę zajmować się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Praktykuję w tej dziedzinie od 7 lat. Pracowałem w prywatnych gabinetach fizjoterapii ortopedycznej (Chorzów, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała), w 2016 roku rehabilitowałem sportowców w Porto, w Portugalii. Za sobą mam również epizod z Mistrzami Świata w siatkówkę - naszą Reprezentacją oraz lokalnymi zespołami w hokeja na trawie czy piłkę nożną. Swój zawód wykonuję z pasją, uwielbiam nieść pomoc wszystkim pacjentom, których uśmiechy i wdzięczność są dla mnie największą nagrodą.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • AWF Katowice

Znajomość języków

 • angielski
 • portugalski