lek. dent. Maciej Rodziewicz

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Łódź 4 adresy

Nr PWZ: 4162404

24 opinie
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Specjalizuję się w protetyce oraz chirurgii stomatologicznej.
Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz uzyskać swój wymarzony uśmiech – zapraszam.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
Członkiem Polskiego Towarzystwa Zaburzeń Narządu Żucia
Członkiem European Academy of DentoMaxilloFacial Radiology

W codziennej praktyce stawiam na kompleksowe podejście do leczenia – łączę precyzję wykonywanych zabiegów z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.


Szczególną uwagę przykładam zarówno do estetyki uśmiechu, jak i do funkcjonalności narządu żucia, dążąc do uzyskania harmonii między zdrowiem, komfortem i pięknym wyglądem.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna
  • Implantologia

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    Od 150 zł

  • Augmentacja kości

    3 000 zł

  • Wkład koronowo - korzeniowy

    712 zł

  • Uzupełnienia typu inlay/onlay

    1 030 zł

  • Usunięcie zęba wielokorzeniowego

    520 zł

Adresy (4)

Centrum Medyczne Symbios
Centrum Medyczne Symbios

Warszawska 58C/36, Ursus, 02-496 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

42 293...

Telefon

42 293...

Telefon

42 293...
OrtoRodzina Centrum Ortodoncji
OrtoRodzina Centrum Ortodoncji

Maćka z Bogdańca 16C, Widzew, 92-434 Łódź

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

42 293...

24 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Holistyczne podejście do leczenia, plan leczenia omówiony szczegółowo.

     • Centrum Medyczne Symbios Konsultacja stomatologiczna  • 

  • E

    Komunikatywnosć, cierpliwość, wyrozumiałość to wspaniale cechy lekarza stomatologa. Usuwanie zęba nie boli.

     • Centrum Medyczne Symbios chirurgia stomatologiczna  • 

    Centrum Medyczne Symbios

    Dziękujemy za opinię.
    Bardzo cieszy nas, że została doceniona komunikatywność, cierpliwość i wyrozumiałość naszego Pana Doktora. Wiemy, że zabiegi stomatologiczne, a szczególnie usuwanie zęba, mogą budzić stres, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przebiegały one w możliwie najbardziej komfortowych warunkach i bez bólu.

    Dziękujemy za zaufanie. Życzymy dużo zdrowia i serdecznie zapraszamy w razie potrzeby!


  • P

    Punktualnie przyjęli nas z moim kolegą i bardzo dobrze nam wyjaśnił i odpowiedział nam na nasze pytania,bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!

     • Centrum Medyczne Symbios Konsultacja stomatologiczna  • 

    Centrum Medyczne Symbios

    Dziękujemy za opinię!
    Cieszymy się, że wizyta przebiegła punktualnie, a wszystkie Państwa pytania zostały wyczerpująco omówione.
    Dziękujemy za zaufanie i ciepłe słowa. Życzymy dużo zdrowia i serdecznie zapraszamy ponownie w razie potrzeby!


  • A

    Z pełnym przekonaniem polecam stomatologa p. Macieja. Zabieg ekstrakcji ósemki został przeprowadzony bardzo profesjonalnie, sprawnie i z dużą dbałością o komfort pacjenta. Lekarz wykazał się spokojem, doświadczeniem oraz dokładnie wyjaśnił przebieg leczenia i zalecenia po zabiegu. Cały proces przebiegł bez komplikacji, a opieka była na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście i bardzo dobra organizacja wizyty.

     • Centrum Medyczne Symbios ekstrakcja ósemek  • 

    Centrum Medyczne Symbios

    Bardzo dziękujemy za tak życzliwą opinię. Cieszymy się, że zabieg przebiegł sprawnie i komfortowo, a opieka oraz podejście doktora Macieja spełniły Pani oczekiwania. Dokładne wyjaśnienie przebiegu leczenia i dbałość o samopoczucie pacjenta to dla nas bardzo ważne elementy każdej wizyty.
    Dziękujemy za zaufanie i rekomendację — takie słowa są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy.
    Życzymy dużo zdrowia i serdecznie zapraszamy ponownie, jeśli będzie taka potrzeba!


  • J

    Niestety nie mogę wystawić pozytywnej oceny. Pan Doktor rozpoczął u mnie złożone leczenie protetyczne, którego nie dokończył z powodu rezygnacji z pracy w klinice. Mimo wyraźnych zapewnień, że pojawi się na umówionej wizycie, aby sfinalizować proces, nie przyjechał. Zostałam postawiona w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ inny lekarz musiał przejmować pracę w toku, co w protetyce nie jest komfortowe ani dla pacjenta, ani dla nowego specjalisty. Zabrakło poczucia odpowiedzialności za pacjenta

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Maciej Rodziewicz

    Szanowna Pani,
    zaproponowałem zmianę terminu wizyty z poniedziałku na czwartek. Warto również zaznaczyć, że wcześniejsze zmiany terminów następowały także z Pani strony, natomiast z mojej strony taka propozycja pojawiła się jednorazowo.

    Pomimo tej sytuacji w międzyczasie podjęliśmy współpracę, dlatego przykro mi, że została ona odebrana w tak negatywny sposób. Nie mam pewności, jakie informacje zostały Pani przekazane, natomiast chciałbym jasno podkreślić, że niezależnie od miejsca, w którym wykonuję swoją pracę, zawsze biorę odpowiedzialność za przeprowadzone zabiegi oraz zapewniam pacjentom późniejsze kontrole i opiekę pozabiegową.

    Zależy mi na rzetelnej komunikacji, dlatego pozostaję do dyspozycji w celu bezpośredniego wyjaśnienia tej sprawy.

    Na marginesie dodam że leczenie polegało na 3 wizytach więc nie wiem skąd wizja złożoności. A na wizycie której przełożenie zostało zaproponowane mieliśmy zakończyć. Została do oddania gotowa praca.


  • Wizyta przebiegła dobrze, szczegółowe wyjaśnienia, polecam

     • Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus  • 

  • R

    Bardzo udana wizyta, profesjonalne podejście do pacjenta. Pomimo ciężkiego zabiegu wszystko odbyło się bezboleśnie. Jak najbardziej polecam pana Macieja

     • Centrum Medyczne enel-med - Oddział Zacisze chirurgiczne usuwanie zębów  • 

  • K

    Profesjonalne podejście do pacjenta.Bezboleśnie.polecam pana Macieja

     • OrtoRodzina Centrum Ortodoncji ekstrakcja zęba  • 

    lek. dent. Maciej Rodziewicz

    Bardzo dziękuję


  • X

    Świetny specjalista, wizyta przebiegła w dobrej atmosferze

     • Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus  • 

    lek. dent. Maciej Rodziewicz

    Bardzo dziękuję


  • Pan doktor Maciej bardzo sympatyczny i rozmową odwraca uwagę od bólu zęba, na szczeście była ładna pogoda i bezprobemowo wszystko poszło, nic nie bolało, znieczulenie było, oby więcej takich specjalistów. Napewno skorzystam ponownie z usług Pana Macieja

     • OrtoRodzina Centrum Ortodoncji ekstrakcja ósemek  • 

    lek. dent. Maciej Rodziewicz

    Bardzo dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania