Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Psycholog Maciej Mizera
Bolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

170 zł

Psycholog Maciej Mizera

Pozostałe usługi


Bolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

110 zł

Psycholog Maciej Mizera

Wizyta online na platformie Google Meet. Płatność blikiem przed wizytą.Bolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

120 zł

Psycholog Maciej MizeraBolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

120 zł

Psycholog Maciej Mizera

Do kogo jest skierowane?
Poradnictwo psychologiczne skierowane jest osób niedoświadczających zaburzeń psychicznych lub utrwalonych, wtórnych mechanizmów zachowania i przeżywania. Natomiast doświadczających kryzysów życiowych: sytuacyjnych (utrata pracy, rozwód, śmierć bliskiej osoby), egzystencjalnych (poszukiwanie sensu życia, problem z pojęciem wolności, niezależności), a przede wszystkim rozwojowych (na każdy okres wiekowy przypada wyzwanie rozwojowe np. w postaci znalezienia pracy, partnera, separacji z dzieckiem).

Jakimi obszarami problemowymi się zajmuje?
Poszukiwanie partnera

Znalezienie pracy lub utrata pracy

Śmierć bliskiej osoby

Poszukiwanie sensu życia

Trudność w osiągnięciu niezależności i autonomii

Trudność w relacjach z: komunikacją interpersonalną, wyrażaniem uczuć, stawianiem granic

Jak wygląda zakres pracy?
Zarówno w poradnictwie psychologicznym, jak i psychoterapii dochodzi do bardzo podobnych etapów w pracy z Klientem/Pacjentem. Różnica polega na rodzaju zachodzących zmian, sposobie ich realizacji, dostępnych narzędziach i obszarach pracy.

Uwolnienie napięć - rozumianych jako aktualnie przeżywane trudności związane z kryzysami życiowymi. Oznacza to, że jak do tej pory nie doświadczałeś/aś znacznego cierpienia w swoim życiu, ale aktualne wydarzenie, sytuacja czy wyzwanie życiowe spowodowało trudności w przeżywanych emocjach. W obecności psychologa masz możliwość przeżyć i doświadczyć tych emocji.

Określenie problemu powodującego trudności - następnie wraz z psychologiem poszukujesz, co stanowi problem, z jaką trudnością się mierzysz. Jest to bardzo ważny etap w poradnictwie psychologicznym, gdyż świadome zidentyfikowanie problemu pozwala na przyjrzenie się mu i przyjęcie innych strategii poradzenia sobie z nim.

Znalezienie czynników, które podtrzymują problem - ten etap często okazuje się trudny (choć szalenie istotny), gdyż poza określeniem czynników zewnętrznych (sytuacja, druga osoba), możesz konfrontować się ze swoimi indywidualnymi właściwościami czy sposobem, w jaki nawiązujesz relacje z innymi, a te z kolei mogą podtrzymywać problem.

Poszukiwanie nowych sposobów na rozwiązanie problemu - w poradnictwie psychologicznym zakłada się, że każdy problem można rozwiązać na wiele sposobów. Ważne jest, żeby te sposoby czy nowe perspektywy ujrzeć. Następnie wraz z psychologiem ustalasz jak ten inny sposób zachowania wdrożyć w życie. Ma on być konkretny, realistyczny i taki, który ma swój jasno zarysowany początek i koniec.

Jaki jest czas trwania?
Poradnictwo psychologiczne nie zakłada długich kontaktów (rodzaj umowy między specjalistą a Klientem) psychologicznych. Oczywiście zależy to od indywidualnego tempa pracy, ale może ono trwać np. tylko kilka spotkań. Aż uznasz, że problem, z którym się zgłosiłeś/aś został rozwiązany.Bolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

120 zł

Psycholog Maciej MizeraBolesława Chrobrego 13/12, Gorzów Wielkopolski

170 zł

Psycholog Maciej Mizera

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Maciej Mizera. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie na kierunku psychologia. W latach 200...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • terapia systemowa
  • Psychosomatyka
  • psychoterapia traumy
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Maciej Mizera konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Konsultacja została przeprowadzona w sposób wnikliwy i empatyczny co było dla mnie bardzo istotne ze względu na mój stan psychiczny i problemy z jakimi przyszłam, Pan Maciej od początku wykazał maksimum empatii, ale również zrozumienia. Wspaniały i konkretny specjalista, a co najważniejsze skutecznie wsparł mnie w moich trudnościach. Polecam z całą odpowiedzialnością. NS

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Maciej Mizera

Witam miałam to szczęście korzystać z pomocy Pana Macieja.jest to pełny profesjonalista który mi pomog polecam z czystym sumieniem wspaniały potrafi wyciągnąć człowieka z najgorszego dołka. Polecam serdecznie i dziękuję Panie Maćku

A
Profil zweryfikowany

Chciałabym serdecznie podziękować mojemu wieloletniemu przyjacielowi p.Maćkowi za bezinteresowną pomoc. Dzięki pomocy p. Maćka udało mi się "posklejać" moje rozpadające się małżeństwo. Teraz wiem, że dobro dziecka warto przedłożyć nad swoje "ego". ps. Namawiałam p. Maćka, aby otworzył działalność w Gorzowie, ponieważ tyle ludzi potrzebuje pomocy i wsparcia psychologicznego, lecz on tylko się uśmiecha i mówi że te biedne dzieci w szkole specjalnej w Strzelcach Kraj. bardziej go potrzebują niż on tych dodatkowych paru złotych. Zatem jeszcze raz dziękuję za beziteresowną pomoc ( tylko w taki sposób mogę się odwdzięczyć) - Od serca dla serca - Bardzo Dziękuję - Anna.


G

Telefonicznie nie wzbudził mojego zaufania, jednak w trakcie spotkania okazało się, że intuicja mnie zawiodła. Pan Maciej pomaga - motywuje do pracy nad sobą, dociekliwie bada problem i udziela trafnych rad. W dodatku jest sympatycznym młodym człowiekiem :-) Pozdrawiam i dziękuję :-)


G

Świetny, lekarz, charakteryzuje sie wysoką wiedza w zakresie psychologi, kompetetny, profesionalista.


J
Profil zweryfikowany

Niezwykle cierpliwy, wyrozumiały i przyjaźnie nastawiony do ludzi z problemami psycholog. Uważnie słucha, skupia się na tym, co istotne w procesie terapii.
Koncentruje się na konkretach i jest nastawiony na rozwiązanie danego problemu, a nie rozwodzenie się nad drobiazgami. Dokładnie wyjaśnia przyczyny poszczególnych objawów i w sposób kompetentny podpowiada sensowne rozwiązania, jak można sobie z nimi radzić. Nie obiecuje przysłowiowych gruszek na wierzbie, tylko konsekwentnie motywuje do pracy nad sobą.
W moim przypadku terapia przynosi efekty. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dobry fachowiec, do tego bardzo sympatyczny, ciepły i uprzejmy.


K
Profil zweryfikowany

Jest to najlepszy psycholog na jakiego w życiu trafiłam. Wyciągnął mnie z wielkiej depresji. Dzięki niemu odzyskałam sens życia. Gorąco polecam. Wspaniały człowiek i fachowiec


P

Pan Maciej to osoba bez uprzedzeń podchodząca bardzo indywidualnie do każdego problemu. Otwarty i udzielający chętnie pomocy. Radosny buduje miłą atmosfere.
Polecam


P
Profil zweryfikowany

Chcialem podziękować Panu Maciejowi za pomoc i wystawic bardzo dobrą opinię...
Mialem problem, bylem rozchwiany emocjonalnie i często miewalem stany depresyjne, Pan Maciej wskazal co jest przyczyną mojego zlego samopoczucia i dal mi wskazówki jak dać sobie rade z problemem. Polecam Pana Macieja


H
Profil zweryfikowany

Bylam juz u kilku lekarzy, ale z żadnym nie czułam sie wystarczajaco komfortowo by szczerze mowic o swoim problemie. Tym razem bylo inaczej,w koncu bez ogródek mogłam omówić swoje sprawy, naprawde bardzo dobry kontakt z pacjentem.Bez patrzenia na zegarek i pospieszania, konkretny, rzeczowy i " ludzki", ciesze sie ze juz nie jestem sama ze swoim problemem i ze w koncu trafilam na dobrego specjaliste. Szczerze polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania