Lek.

Maciej Jeleń

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

  Doktor Maciej Jeleń to bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Lekarz zaangażowany i bardzo cierpliwy . Poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi na wizycie wszystko wyjaśnia szczegółowo. Polecam gorąco!!!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w Katowicach. Jestem rezydentem oddziału klinicznego Położnictwa i Ginekologii w Rudzie Śląskiej.
   Zajmuje się perinatologią, diagnostyką prenatalną oraz endokrynologią ginekologiczną. Jestem prelegentem i uczestnikiem sympozjów naukowych. Uczestniczę w działalnościach dydaktycznych i naukowych w Katedrze Zdrowia Kobiety.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  126 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Doktor Maciej Jeleń to bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Lekarz zaangażowany i bardzo cierpliwy . Poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi na wizycie wszystko wyjaśnia szczegółowo. Polecam gorąco!!!

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Zawsze byłam przeciwna Panom w tym zawodzie ale Pan Doktor już podczas pierwszej wizyty uświadomił mnie jak bardzo się myliłam. Nagle okazało się, że lekarz może być delikatny, wysłuchać tego co ja mam do powiedzenia, co mnie martwi i nie przyjmie mnie na zasadzie wejść -wypisać receptę - wyjść. Każda poprzednia wizyta zawsze mnie krępowała i była dla mnie przykrym obowiązkiem a teraz idę do Pana Doktora bo wiem, że odpowie na moje wszystkie ( nawet te "głupie") pytania, dokładnie mnie zbada, sprawdzi dolegliwości z którymi przychodzę i jeżeli zajdzie taka konieczność wyśle na dodatkowe badania. Daje tak dużo pozytywnej energii jak i poczucia bezpieczeństwa, że jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mi to potwierdził i ją prowadził.
   Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że gdyby każdego lekarza cechowały, tak jak Pana Doktora: profesjonalizm, zaangażowanie, troska i cierpliwość każda z nas częściej by się badała.
   Dlatego jeżeli szukacie lekarza z powołania, lekarza który będzie prowadził Was na każdym etapie kobiecego życia to jest to NAJLEPSZY wybór :)

  • R
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Trafiłam do Pana Doktora dzięki temu portalowi i mam nadzieję, że dzięki tej opinii trafią do niego kolejne Panie. Polecam z całego serca. Pan Doktor jest rzetelny, sumienny i życzliwy. Wizyta nie jest stresująca lub nieprzyjemna. A co najważniejsze, nie czuję się jakbym była kolejnym odhaczonym numerkiem z listy pacjentów, Pan Doktor pamięta co mi dolega, z jakich powodów byłam u niego poprzednio i co ustaliliśmy i nie potrzebuje do tego żadnej ściągi ;-) szczerze polecam.

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Bardzo dobry lekarz i jeszcze lepszy człowiek ! Każda wizyta dostarcza mnóstwa informacji i czasu potrzebnego pacjentowi. Wychodząc od Pana Doktora można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Oby więcej takich lekarzy !

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: badanie ginekologiczne

   Doktor Maciej Jeleń to lekarz z powołania. Bardzo sympatyczny człowiek, który krępującą wizytę lekarską, do których bez wątpienia należy wizyta ginekologiczna, potrafi zamienić w przemiłe spotkanie. Podczas wizyty czułam się 'zaopiekowana', pytałam i otrzymywałam odpowiedź, każda wątpliwość czy problem był mi wyjaśniony! Badanie było bezbolesne. Pan Doktor, mając jakąkolwiek wątpliwość, kieruje na badania. Jako pacjentka, mam poczucie, że moje zdrowie dla Pana Doktora jest istotne, a to chyba najważniejsze dla pacjenta. Doktor Jeleń został mi polecony przez koleżankę, z czystym sumieniem i ja będę polecać kolejnym znajomym Pana Doktora!

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: badanie ginekologiczne

   Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalną opiekę medyczną, wykonanie bezboleśnie zabiegu kolposkopii. Dziękuję za profesjonalne zaangażowanie, za udzielanie fachowych porad medycznych i wsparcie po zabiegu ginekologicznym. Pan Doktor jest profesjonalistą, którego polecam jako lekarza ginekologa.

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: Ciąża

   Z Doktorem Jeleniem jestem od początku ciąży, cieszę się bardzo że właśnie w jego ręce trafiłam ???? jest to moja pierwsza ciąża a Pan Maciej ma zawsze cierpliwość do moich miliardów pytań, odpowiada rzeczowo, wszystko jasno tłumaczy i uspokaja nawet wtedy kiedy nie ma podstaw do moich obaw, dodaje otuchy i ma ogromne poczucie humoru, z gabinetu zawsze wychodzę uśmiechnięta od ucha do ucha. Badania są przeprowadzane delikatnie, lekarz jest profesjonalny i ma ogromną wiedzę, nie lekceważy żadnego problemu czy sygnału jak coś się dzieje. Każdej kobiecie z ręką na sercu polecam doktora, złoty człowiek ???? ja jestem bardzo zadowolona

  • M
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Jeśli oczekiwać wiedzy, delikatności, poczucia ze jest się zaopiekowana to właśnie od Doktora Jelenia.
   Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Kobieta czuję się w pełni zaopiekowana w momencie gdy troski dzieli na dwoje w ciąży. Pełen szacunek do profesji . Polecam z całego serca !!!!

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Szalenie sympatyczny, doradził i zajął się moim przypadkiem jakbym była najważniejsza pacjentką.Ufam mu w 100 procentach. Potrafi wysłuchać, ma ogromną cierpliwość i wyczerpująco odpowiada na pytania. Wizyta u Pana doktora przebiega bez stresu a zabiegi bezbolesne i profesjonalnie wykonane. Bez wątpienia lekarz z powołania:)

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   To najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Polecam znajomym i każdy ma o nim podobne zdanie. W sympatyczny i kompetentny sposób potrafi prowadzić wizyty, które przeze mnie u innych lekarzy zawsze były kłopotliwe i nielubiane. Cierpliwie tłumaczy, poświęca uwagę i jest zainteresowany, wychodzi z inicjatywą dodatkowych leków i badań. Życzyłabym nam więcej takich lekarzy w każdej poradni NFZtu.