Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatne Centrum Medyczne

Kotlarza 6

40-139 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  super lekarz z powołania. Nie bagatelizuje problemów tylko je rozwiązuje . Traktuje pacjentkę z szacunkiem ale na luzie co powoduje brak spięcia podczas wizyty. polecam Pana Doktora

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Trafiłam do dr Macieja na początku swojej pierwszej ciąży. Pan dr prowadził moją ciążę skrupulatnie, zlecając konieczne badania i wyznaczające częste wizyty. W gabinecie u dr zawsze czułam się zaopiekowana. Dr Jeleń przez 9 miesięcy naszych regularnych spotkań dał się poznać jako empatyczny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjentki. Pan dr poświęca dużo czasu i energii by młoda mama była spokojna o zdrowie swojego dziecka - wszystkie sprawy wyjaśnia na bieżąco.
  Znalazłam już swojego ginekologa, którego serdecznie polecam !
  Panie Doktorze dziękuję za opiekę i czas, który nam Pan poświęcił.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Krzysztof Jaworski Inny

  Szok że lekarz siedzial w gabinecie rzucając najgorszymi przeklenstwami i przedmiotami po gabinecie, był bardzo niemiły , nie zbadał - do gardła zajrzal z odległości chyba 1,5 metra, niewiarygodne że e za nasze pieniądze otrzymujemy coś takiego, zero pomocy a dużo stresu dodatkowego. Wizyta w punkcie opieki świątecznej w Gliwicach

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Świetny specjalista z ogromną empatią, nigdy nie spotkałam się z tak wielkim zaangażowaniem że strony lekarza. Doktor Jeleń jest osobą konkretną, wizyta przebiega w sposób komfortowy, ma indywidualnie podejście do pacjenta, potrafi poświęcić czas na rozmowę i wsparcie psychologiczne. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana Doktora.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Gdy trafiłam do dr Jelenia byłam pod opieką Uniwersyteckiego Centrum gdzie miałam zaplanowaną operację usunięcia macicy w wieku 42 l. Decyzja o usunięciu macicy zapadła na skutek stwierdzonego endometrium oraz "przeszłości onkologicznej". Dr Jeleń wytłumaczył mi jakie mogą być skutki podjętej decyzji i kategorycznie odradził mi ten krok. Skontaktował z innymi lekarzami, zorganizował konsultacje.
  Nigdy nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem ze strony lekarza. Cierpliwie wytłumaczył i omówił ze mną plan leczenia, który nie zakłada usunięcia macicy.
  Leczenie w sympatycznej atmosferze, z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Jestem pacjentką Pana Doktora od dobrych paru lat, dzięki niemu mam poczucie, że jestem zaopiekowana w 100%.

  Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza. Każda wizyta u Pana Doktora przebiega w przyjaznej atmosferze, a dzięki indywidualnemu podejściu oraz zaangażowaniu każdorazowo wiem, że jestem bezpieczna i prawidłowo prowadzona. Pan Doktor zawsze odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania oraz wykorzystuje wszelkie dostępne możliwości diagnostyczne.

  Polecam z całego serca.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Lekarz z ogromną wiedzą, z rzadko spotkanym połączeniem specjalizacji ginekologicznej i endokrynologicznej. Świetny kontakt z pacjentkami, kobietami. Będąc na wizycie, mam poczucie, że Pan Doktor jest mocno zaangażowany w mój przypadek. Czarujący uśmiech George’a Michaela to już tylko wisienka na torcie. Z całego serca polecam!

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Krzysztof Jaworski Inny

  Po raz pierwszy jak weszłam z córką na wizytę po 30 sek stwierdził anginę, brak empatii, nie można się w ogóle odezwać, zapytać o cokolwiek, sama miałam wyliczyć dawkę antybiotyku dla dziecka !!! Córka niepotrzebnie wzięła antybiotyk,była niedoleczona bo to nie była angina tylko płyn w uszach, który spowodował tamte objawy. Po raz drugi trafiłam na tego pana na opiece świątecznej, stwierdził od razu to samo, angina, przepisał dokładnie ten sam zestaw co poprzednio!!! Córka w ogóle nie miała objaw anginy, co potwierdził godz później inny lekarz!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Korzystałam z poradni na NFZ. Wizyta była bardzo krótka, badanie USG trwało chyba 10 sekund. Przyszłam z problemem niepłodności; po 2 minutach rozmowy i przejrzeniu badań moich i męża usłyszałam, że tu nie ma co kombinować, od razu pełny protokół hormonalny i in vitro a ze względu na wyniki męża- z bankiem nasienia. Że możemy wydawać pieniądze na inne terapie ale i tak skończy się na in vitro. Doktorze- nie trzeba w tak autorytarny sposób wygłaszać sądów i tak pochopnie przekreślać szans na naturalną ciążę. Pod opieką innego lekarza, po 2 miesiącach leczenia pierwszego rzutu (cytrynian klomifenu) zaszłam naturalnie w zdrową ciążę. Nie twierdzę, że dr Jeleń jest złym lekarzem, ale na pewno przyda mu się więcej wiary, że warto leczenie próbować jednak od początku.
  Także- w temacie niepłodności nie polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Jeleń Inny

  Polecam doktora Macieja Jelen, wizyty przebiegaja w dobrej i profesjonalnej atmosferze. Mozna liczyc na duzo informacji i wskazowek.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania