Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Interwencja kryzysowa online (opis) • 150 zł

Konsultacja psychologiczna dla pary online (opis) • 250 zł

Konsultacja psychologiczna dla rodziców online (opis) • 150 zł +2 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna dzieci i młodzieży online • 150 zł

Psychoterapia online • 150 zł


+45 50 39..... Pokaż numer

1) Przed konsultacją zrób przelew na moje konto korzystając z przygotowanego linku do płatności: https://buy.stripe.com/00g4gp2ii9hcfGo8ww
2) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Blik, Przelew na konto, Revolut
+45 50 39..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Uważam, że każdy zasługuje na to, by pokonać uporczywe myśli, masę nieprzyjemnych emocji i stresu. Wart jest tego, by czuć się pewnie wśród ludzi, cze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys życiowy
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 5 letnie studia magisterskie Uniwersytet SWPS, kierunek psychologia, specjalność kliniczna.
 • 3 letnie studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek turystyka i rekreacja, specjalność: turystyka kulturowa

Specjalizacje

 • Psychologia kryzysu
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
Zobacz więcej

Filmy


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Duński,
 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Poznań

150 zł

Pozostałe usługi


Poznań150 zł

Konsultacje online

Spotkanie interwencyjne trwa 55 minut.250 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna dla par trwa 90 minut.150 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna trwa 55 minut. Praca z rodzicem jest ważną częścią procesu współpracy z młodzieżą.150 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychoterapeutyczna dla młodzieży powyżej 13 roku życia. Sesja trwa 55 minut.150 zł

Konsultacje online

Jedna sesja psychoterapii online trwa 55 minut.Poznań

150 zł

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szczerze mogę polecić współpracę terapeutyczną z Maciejem.

Luźna forma spotkań pozwoliła mi się otworzyć z moimi problemami przed obcą osobą, czego na początku dość mocno się obawiałem.

W trakcie współpracy terapeutycznej nauczyłem się, że mogę spojrzeć z boku na swoje emocje i przestać się z nimi utożsamiać. To było też dla mnie najcenniejsze. Mogłem zacząć działać w zgodzie ze swoimi wartościami i realizować swoje cele pomimo pojawiania się natarczywych, negatywnych myśli.

Przed rozpoczęciem terapii regularnie zdarzały się dni kiedy ze względu na mój słaby stan psychiczny zawalałem terminy, nie dowoziłem w pracy zadań, a frustrację zawodową przelewałem na życie prywatne.

Obecnie, pomimo tego, że negatywne myśli wciąż się czasem pojawiają, mogę działać. Przestałem zawalać pracę, a moje życie prywatne znacznie się poprawiło.
Dziękuję!

mgr Maciej Jankowski

Cieszę się, że odnalazłeś się we współpracy ze mną. Jednak najważniejsze jest to, że możesz obserwować jej pozytywne efekty w swoim codziennym życiu. To efekt nie tylko mojej pracy, ale przede wszystkich Twojego zaangażowania. Wszystkiego dobrego!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Przed rozpoczęciem współpracy z Maćkiem zmagałem się z dwoma problemami - bezsennością spowodowaną najczęściej nadmierną ekscytacją przed nadchodzącymi, pozytywnymi wydarzeniami; oraz narastającym poczuciem wypalenia zawodowego objawiającym się zniechęceniem do wykonywanych zadań, niską wydajnością i uciekaniem do Internetu zamiast skupiania się na pracy.
Podczas terapii Maciej wprowadził mnie w praktykę ćwiczenia uważności, z którą wprawdzie miałem styczność wcześniej, ale dopiero poprowadzenie przez terapeutę, jego wskazówki oraz przygotowane do moich potrzeb nagrania pozwoliły na wprowadzenie technik uważności do mojego dnia. Dużo dała mi także pomoc w zmianie mojego nastawienia do życiowych wydarzeń i rozwinięcie umiejętności świadomego reagowania na pojawiające się w ciągu dnia emocje. Obecnie dużo łatwiej jest mi wyciszyć się przed snem i dzięki temu zasnąć.
Z symptomami wypalenia zawodowego poradziliśmy sobie dzięki pracy z wartościami. Maciej pomógł mi określić moje kluczowe wartości oraz pokazał jak odwoływać się do nich w trudniejszych chwilach w pracy. Dzięki jego pomocy oraz wprowadzonej wcześniej uważności zacząłem w ciągu dnia wychwytywać te momenty, które negatywnie wpływały na moją pracę. Zauważenie ich umożliwiło zastosowanie kolejnych, wprowadzonych podczas terapii narzędzi psychologicznych. Moje podejście do pracy znacząco się zmieniło, wzrosła wydajność a ja, mimo wykonywania tych samych obowiązków co wcześniej, czuję się lepiej.
Gdybym miał ocenić największą wartość terapii, byłaby to nauka uważności. Jest fundamentem, na którym zbudowaliśmy zestaw narzędzi i technik do radzenia sobie z różnorodnymi problemami oraz emocjami.
Poza tym Maciej jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo łatwo odnalazłem z nim wspólny język podczas terapii.

mgr Maciej Jankowski

Cieszę się, że mogłem pomóc Tobie w kontekście bezsenności i rozwijającego się wypalenia zawodowego. Mam nadzieję, że wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się w toku naszej współpracy będą Ci jeszcze długo pomagać w pełnym i satysfakcjonującym Ciebie życiu. Powodzenia!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja praca z Tobą była bardzo wartościowym doświadczeniem. Znalazłam się w nowej przestrzeni kulturowej, zwątpiłam w bardzo wiele rzeczy, zwątpiłam w siebie. Nasza praca pozwoliła mi odnaleźć drogę – wartości, które są dla mnie kluczowe, działania które są ważne.
Największą wartością oprócz relacji, którą nawiązaliśmy było to, że efekty naszych spotkań mogliśmy zmierzyć. Na początku naszej pracy byłam w punkcie A, teraz jestem w innym miejscu – mam większą świadomość myśli, które pojawiają się w mojej głowie, wiem, że nie muszę się im poddawać, że nie muszę odzwierciedlać ich w uczuciach i działaniach. Tę drogę którą rozpoczęliśmy, mogę kontynuować sama dzięki narzędziom, w które wyposażyłeś mnie podczas sesji.
Nasza współpraca była efektywna, dopasowana do mnie i moich potrzeb. Sprawiła, że czuję się lepiej i mam świadomość swoich kompetencji, które wykorzystuje stawiając czoła wyzwaniom każdego dnia.
Spotkania online umożliwiły nam pracę z dowolnego miejsca na Ziemi  umożliwiły nam pracę mimo trwającej epidemii. Ceniłam sobie, że to ja jestem odpowiedzialna za przygotowanie przestrzeni w której będziemy pracować. Pozwoliło mi to też nauczyć się lepiej dbać o siebie, moje potrzeby – coś do picia, coś do otarcia łez w trudnym momencie, kartkę i długopis. Zdalna forma miała dla mnie więcej zalet niż wad. Nie musiałam szukać miejsca parkingowego, zaoszczędziłam czas na dojazdach.
Nasze spotkania uświadomiły mi też wartość wdzięczności :-)
Dziękuję Ci Maciej za wsparcie w procesie rozwoju, za wszystkie narzędzia w które mnie wyposażyłeś i za relację, którą nawiązaliśmy - pełną zaufania, wsparcia, akceptacji.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Maciej Jankowski jest specjalistą jakich dzisiaj potrzebujemy. Przechodziłem terapię u Pana Macieja przez kilka miesięcy, profesjonalne podejście oraz przede wszystkim merytoryczna, naukowa wiedza poparta badaniami sprawia, że czułem się komfortowo i wiedziałem, że moje zdrowie jest w dobrych rękach. Po głębszym zastanowieniu i szeregu tematów o jakich rozmawiałem podczas terapii, dochodzę do wniosku, że w Polsce zdecydowania za mało mówimy o naszej psychice i myślę, że wiele osób (jak nie wszyscy) mogłoby przejść niektóre etapy terapii ponieważ pozwala ona po prostu poznać siebie. Pan Maciej jest specjalistą pod którego profesjonalizmem i jakością podpisuję się obiema rękami ! Dziękuję

mgr Maciej Jankowski

Dziękuję Błażej za te słowa. Powodzenia w kolejnych wyzwaniach!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Po kilku miesiącach terapii u p. Macieja poznałem w końcu siebie. Wiele się dowiedziałem o sobie i doszedłem do tego skutecznie naprowadzony przez ww. terapeutę. Wymaga to pewnego wysiłku, ale uważam iż o to właśnie o to chodzi. Pewne rzeczy trzeba sobie uzmysłowić samemu, a p. Maciej świetnie nauczył mnie jak to zrobić w sposób delikatny, a za razem konkretny.

Forma spotkań przypadła mi również do gustu. Luźniejszy ich charakter pozwolił mi bardziej się otworzyć i obdarzyć zaufaniem. Jeździłem tam z przyjemnością i z każdego spotkania coś wyniosłem lub nabyłem jakąś umiejętność czy wiedzę.
Po każdej sesji czułem się pewniej i lżej. Nabyte informacje staram się cały czas wykorzystywać w życiu codziennym i widzę po sobie, że przynosi to co raz lepsze efekty.
Pan Maciej nigdy mnie w żaden sposób nie ocenił ani nie powiedział co powinienem zrobić.
Wiele kwestii w moim życiu się unormowało i cały czas poprawia.
Terapeuta posiada już duże doświadczenie i wiedzę, którą umie przede wszystkim wykorzystać.
Ja jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że jeszcze wielu osobom takim ja, p. Maciej pomoże.
5 gwiazdek jak najbardziej uzasadnione.

mgr Maciej Jankowski

Dziękuję Adam za współpracę. To była przyjemność z Tobą współpracować. Wszystkiego dobrego!B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Zaczynając terapię, najbardziej bałem się skrępowania wynikającego z dzielenia się swoimi bardzo osobistymi przeżyciami z obcą osobą. Podczas pierwszych spotkań Pan Maciej nie naciskał i nie próbował wydobyć ze mnie żadnych informacji na siłę. Dał mi odpowiednio dużo czasu na oswojenie się z Jego osobą i nową sytuacją. Dzięki nieco luźniejszemu i mniej formalnemu charakterowi spotkań, a także zrozumieniu i braku oceny mojej osoby, poczułem się komfortowo i uczucie skrępowania zastąpiło zaufanie, dzięki któremu dużo łatwiej przychodziło mi dzielić się z Panem Maciejem swoimi problemami i myślami.
Pan Maciej jest osobą o bardzo dużej wiedzy, której potrafi użyć w praktyce. Wspólnymi siłami udało nam się uporządkować wiele kwestii w mojej głowie, dzięki czemu mogłem spojrzeć na nie z odpowiedniego dystansu i wyrobić sobie o nich opinię jeszcze raz na spokojnie, bardziej obiektywnie. Pan Maciej często posługiwał się porównaniami w postaci historii czy rysunków, które pomagały mi lepiej zrozumieć omawianą kwestię. Najbardziej wartościowe było jednak to, że do każdego rozwiązania czy konkluzji dochodziliśmy wspólnie, przez co nie czułem się jakby ktoś prowadził mnie za rękę i myślał za mnie. Dawało mi to sporo satysfakcji i wiary w siebie, bo pokazało, że sam jestem w stanie poradzić sobie z wieloma rzeczami samodzielnie, jeśli tylko odpowiednio na nie spojrzę.
Pomimo, że nasza terapia dobiegła końca, cały czas korzystam ze wskazówek i ćwiczeń Pana Macieja. Nowe sytuacje stawiają przede mną nowe wyzwania, czasem problemy, ale obecnie potrafię reagować na nie w dużo bardziej przemyślany sposób niż wcześniej. W trakcie terapii zrozumiałem lepiej sam siebie, przez co skuteczniej i we właściwy sposób mogę reagować na własne emocje.

mgr Maciej Jankowski

Bartek dziękuję za Twoją opinię i zaufanie! Niech nasza współpraca i wiedza, jaką zdobyłeś, dalej pomaga ci w codziennych wyzwaniach. Trzymam za Ciebie kciuki!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Mieliśmy przyjemność pracować z p. Maciejem Jankowskim, który dał się poznać jako fachowy, solidny i przyjazny specjalista. Łatwo nawiązał dobry kontakt z naszym synem, udzielił pomocy i porad, które przełożyły się na nasz komfort, a synowi dały narzędzia do radzenia sobie z jego problemem.
Pozostawał łatwo dostępny w razie potrzeby, a także zaoferował swoją pomoc i dostępność do współpracy po zakończeniu cyklu spotkań. Zdecydowanie polecamy!

mgr Maciej Jankowski

Dziękuję za opinię i zaufanie, by powierzyć mi Waszego małego syna. To była przyjemność z nim pracować, poznawać go i pomagać w rozwoju. Wszystkiego dobrego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Uważam, że każdy zasługuje na to, by pokonać uporczywe myśli, masę nieprzyjemnych emocji i stresu. Wart jest tego, by czuć się pewnie wśród ludzi, cze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys życiowy
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 5 letnie studia magisterskie Uniwersytet SWPS, kierunek psychologia, specjalność kliniczna.
 • 3 letnie studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek turystyka i rekreacja, specjalność: turystyka kulturowa

Specjalizacje

 • Psychologia kryzysu
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
Zobacz więcej

Staże

 • staż w Szpitalu HCP w Poznaniu na Oddziale Podwójnej Diagnozy i Leczenia Uzależnień
 • staż w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach
 • staż w Ośrodku Terapii Poznawczych i Behawioralnych w Poznaniu

Certyfikaty


Filmy


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Duński,
 • Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania