lek.

Maciej Cylwik

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
477 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od 20 lat jestem asystentem w Oddziale Ortopedyczno - Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. W 2005 roku zdobyłem tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii. Mam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny, rzeczowy człowiek. Wyjaśnia "co i jak". Lekarz, który nie lekceważy problemu. Przebieg wizyty jak najbardziej w porządku;wystawiona recepta, skierowanie na badania. Jakie będą efekty leczenia - czas pokaże. Podsumowując jestem zadowolona i polecam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz był właściwie miły i to by było na tyle z zalet. Poszłam do lekarza by uzyskać poradę, pomoc, a doktor właściwie nie powiedział nic. Nie obejrzał stopy, nie zaproponował nic, żadnego leczenia. Mam zapalenie kości oraz ranę na stopie, której nie mogę od kilku miesięcy wyleczyć. Pytałam co powinnam robić, jak się leczyć, jakie badania zrobić. Pan doktor badań nie zaproponował żadnych, właściwie nie zaproponował nic, nie pokierował co dalej robić. Wspomniał jedynie o leczeniu w Otwocku, ale dodał to jako ciekawostkę. Tak więc z otwartą raną stopy, zapaleniem kości, ogromnym obrzękiem i bólem zostałam odesłana z kwitkiem bez jakiejkolwiek próby leczenia czy pomocy.
  Jestem zwyczajnie zawiedziona i uważam tę 5- minutową wizytę za stratę czasu i pieniędzy.

 • M

  Doktor rzetelnie zajął się moim problemem i rzeczowo wyjaśnił mi na czym będzie polegał zabieg. Miła atmosfera i wysoka kultura osobista sprawiły, że wizyta nie była stresująca. Zdecydowałam się na zabieg u tego lekarza.

 • E

  Kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Dokładny, rzetelny, rzeczowy.Wrażenia po wizycie jak najbardziej pozytywne. Lekarz godny polecenia.

 • B

  Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi, kiedy bardzo bolał mnie łokieć. Bardzo miły i fachowy, dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na wizytę. Polecam.

 • A

  Nie polecam. Omijajcie tego specjalistę szerokim lukiem. Nie słucha pacjenta dobrze, u mnie wstawił końcowy raport ze jestem zdrowy i stopa mnie nie boli, podczas gdy mówiłem coś zupełnie innego i narzekałem, że w dalszym ciągu stopa mi dokucza. Generalnie lekarz nieuprzejmy.

  Maciej Cylwik2016-07-01

  zapraszam na wizytę, jeżeli mogę pomóc, to pomogę

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 20 lat jestem asystentem w Oddziale Ortopedyczno - Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. W 2005 roku zdobyłem tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii. Mam duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym schorzeń ortopedycznych. Zajmuję się również leczeniem pooperacyjnym pacjentów. Staram się, aby wizyta przebiegała w atmosferze zaufania i poczuciu powierzenia zdrowia w dobre ręce.
  Zapraszam do mojego gabinetu przy ul. Młynowej 17 w Białymstoku, gdzie w nowoczesnych wnętrzach będę mógł pomóc rozwiązać problemy zdrowotne z zakresu ortopedii.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna Białystok