Łukasz Radziszewski

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Gabinet mobilny Viva Medica - terapia realizowana jest pod adresem wskazanym przez zamawiającego Kim Jestem? Jestem magistrem fizjoterapii obecnie na IV roku studiów Doktoran... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Wada Postawy

  Witam czy zajmuje się pan Korygowaniem wad postawy, mianowicie chodzi o wadę plecy okrągło wklęsłe mam 20 lat i czy w tym wieku jest szansa na wizualną poprawę wyglądu ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Radziszewski

  Dzien dobry,

  możemy jak najbardziej popracować nad tą wadą. Natomiast efekty uzależnione sa od tego czy sa już zmiany kostne czy tez nie.


  Pozdrawiam Serdecznie

 • Dojazd cz prywatny gabinet?

  Witam czy Pan dojeżdża tylko do pacjentów.Czy ma pan prywatny gabinet ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Radziszewski

  Dzien dobry, dojezdzam do Pacjentow natomiast istnieje także możliwość terapii u mnie.

  Pozdrawiam Serdecznie

  Łukasz Radziszewski

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Gabinet mobilny Viva Medica - terapia realizowana jest pod adresem wskazanym przez zamawiającego

  Kim Jestem?

  Jestem magistrem fizjoterapii obecnie na IV roku studiów Doktoranckich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie również jestem studentem elitarnej uczelni – Sutherland College of Osteopathic Medicine. Umiejętności zawodowe doskonale pod okiem największych autorytetów europejskiej osteopatii, między innymi wykładowców z Institut William Garner Sutherland, Collège Belge d’Ostéopathie ,Universite Libre de Bruxelles, Sutherland College of Osteopathic Medicine oraz Polskiej Akademii Osteopatii.

  Gabinet Mobilny- a co to?

  Gabinet Mobilny powstał z myślą o Państwa komforcie oraz wygodzie. Nie muszą Państwo wychodzić z domu aby pozbyć się uciążliwych dolegliwości, to ja pojawię się pod skazanym adresem aby Państwu pomóc. Dzięki temu oszczędzą Państwo swój cenny czas. mogąc go tym samym poświecić swoi bliskim, bądź uporać się z zaległymi sprawami. Gabinet Mobilny Viva Medica to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym obecny stan zdrowia lub silne dolegliwości bólowe uniemożliwiają wizytę w tradycyjnym gabinecie oraz dla tych którzy cenią swój czas i wygodę.

  Pojawiam się ze wszelkim niezbędnym da mnie wyposażeniem, jedyne czego będę potrzebował to wyniki Twoich badań .

  Zapisz się przez kalendarz wizyt, a ja skontaktuję się z Tobą by ustalić szczegóły wizyty i jak najszybciej Ci pomóc.

  Jaki jest Czas Trwania Wizyty?

  Czas trwania wizyty wynosi ok. 60 minut, w kalendarzu czas trwania wizyty wpisany został jako 90 minut abym mógł do spokojnie dojechać do Ciebie.

  Zapisałem/am się przez kalendarz wizyt i cisza?

  Spokojnie ! Na pewno się z Tobą skontaktuję . Najprawdopodobniej nie zrobiłem tego dotychczas ponieważ pomagam innemu pacjentowi. Ale kiedy tylko skończę niezwłocznie zajmę się Twoim problemem najlepiej jak tylko potrafię.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
 • Neurochirurgia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Publikacje

 • Body somatic type influence on the spinal curvatures in early age school children: preliminary report
 • Wpływ ćwiczeń ekscentryczno-ekscentrycznych na siłę oraz precyzję wykonywanego ruchu w kończynie górnej u młodych kobiet.
 • Employment activity and mood disorders among physiotherapy graduates from the University School of Physical Education in Wroclaw
 • Zmiany napięcia mięśnia prostownika grzbietu w odcinku lędźwiowym pod wpływem wałków i klinów stosowanych podczas masażu
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Ministra Edukacji za Wybitne Osiągnięcia w Nauce

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
 • Medinet Dolnośląskie Centrum Chorób Serca
 • Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. Św. Jadwigi Śląskiej
 • Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie
 • Stobrawskie Centrum Medyczne
 • Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny w Pokoju
 • Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Viva Medica Gabinet MobilnyUsługa: osteopatia

  Bardzo dobry specjalista, który z pełną uwagą i zaangażowaniem wsłuchuje się w problemy pacjenta. Z jednej strony kompetentny profesjonalista, z drugiej zaś niezwykle sympatyczny człowiek, bardzo przyjaźnie i pozytywnie nastawiony do ludzi. Widać, że to nie tylko praca, ale i pasja :) Panie Łukaszu, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. A wszystkim Państwu, którzy przeczytają tę opinię z serca polecam.

  Łukasz Radziszewski2017-07-25

  Serdecznie dziękuje za tak fantastyczną opinie ! :) Bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc :)

 • A
  Lokalizacja: Viva Medica Gabinet MobilnyUsługa: ból pleców

  Pan Łukasz jest bardzo miły, kompetentny, wszystko tłumaczy, mówi co robić po wizycie. Potrafi skutecznie wyeliminować ból w krótkim czasie i nie odpuszcza póki pacjent nie poczuje się dobrze. Bardzo polecam!!

  Łukasz Radziszewski2017-07-19

  Serdecznie dziękuje za bardzo miłą opinie :) Cieszę się, że mogłem pomóc ! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Viva Medica Gabinet MobilnyUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Mam u siebie zdiagnozowane zmiany zwyrodnieniowe(przepukliny itp.) na odcinku C3, a C7. Skutkiem tego, są napadowe bóle w okolicach karku, co wiąże się z codziennym dyskomfortem życia oraz mocnym ograniczeniem sportów(wręcz zaprzestaniem). Na początku próbowałem leczyć się przez nfz, co oznaczało czekanie na rehabilitację niemalże Rok. Trwała dwa tygodnie i właściwie po 3 tygodniach wróciło do poprzedniego stanu.
  Teraz jestem miesiąc po wizycie u Doktora i ból znikł, jak ręką odjął. Podczas wizyty sprawdzał czy nie ma ucisku na tętnice, gdzie na Nfz nikt o tym nie pomyślał. Widać, że Pan Łukasz zna się na robocie, a jeśli przegnę ze sportem i ból znowu wróci, to wiem do kogo się zwrócić.
  Serdecznie polecam!

  Łukasz Radziszewski2017-07-14

  Bardzo Dziękuje za pozytywną opinie ! Cieszę się, że mogłem Panu pomóc! I oczywiscie w razie potrzeby ( oby jak najrzadziej) zapraszam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia manualna

  Wspaniały profesjonalista.Moją 86 -letnią mamę po urazie /nie mogła chodzić bez bólu ,postawił na nogi!! Gorąco polecam!!!
  Danuta

  Łukasz Radziszewski2017-07-09

  Bardzo dziękuje za docenienie mojje pracy ! :)

 • M

  Gorąco polecam, super profesjonalne podejście do pacjenta.Jedna wizyta i po bólu w pośladkach,znów mogę biegać. Pozdrawiam Mariusz

  Łukasz Radziszewski2017-04-27

  Bardzo Dziękuje za opinie i trzymam kciuki za maraton !!! :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Od 3 m-cy żyłam z nieustannym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, rwą kulszową zaburzeniami czucia w lewej nodze, codzienne najprostsze czynności okupione były nieznośnym bólem, tony leków począwszy od tych dostępnych bez recepty skończywszy na domieśniowym tramalu nie przynosiły ulgi, wędrówka po specjalistach, aż w końcu trafiłam na sor diagnoza natychmiastowa operacja - nie poddałam się znów życie w bólu, aż w końcu po kilku tygodniach trafiłam na forum neurochirurgiczne gdzie ktoś polecił Pana Łukasza, zaufałam i nie żałuję z czystym sumieniem polecam osiągnęłam z pomocą Pana tak wiele... po 3 m-cach sama ubrałam skarpetki i buty ból znikł a mnie wróciła chęć do życia to jakby narodzić się na nowo. Specjalista w każdym calu profesjonalizm indywidualne podejście do pacjenta, empatia i poczucie humoru. Moi znajomi nie byli w stanie uwierzyć jak samodzielnie bez "jęków i stęków" weszłam na 3 piętro i stanęłam w ich drzwiach... Bardzo dziękuję za Panie Łukaszu będę polecać każdemu przywrócił mi Pan wiarę i ofiarował życie bez bólu i ograniczeń. Aneta

  Łukasz Radziszewski2017-04-10

  Dziekuje bardzo Pani Aneto z bardzo sympatyczna opinie :) miło czytac takie rzeczy o sobie :) Bardzo się ciesze, że mogłem Pani pomóc :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Viva Medica Gabinet MobilnyUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Zgłosiłem się do Pana Łukasza z bólem kolana trwającym od półtora roku. Wcześniej leczyłem się u kilku różnych specjalistów, jednak bez efektu. Po dwóch wizytach Pana Łukasza poczułem ogromną ulgę od bólu, a poruszanie się pieszo przestało stanowić dla mnie problem. Duża wiedza, profesjonalizm Pana Łukasza w podejściu do pacjenta i super efekty prowadzonej terapii sprawiają, że serdecznie polecam skorzystanie z Pana pomocy, zwłaszcza tym którym tak jak mnie wydaje się że bólu się już nie pozbędą :)

  Łukasz Radziszewski2017-02-24

  Dziękuję bardzo Panie Adamie! Bardzo miło czytać takie opinie :-) Pozdrawiam! :-)

 • O

  Ból karku nie jest już dla mnie problemem. Pan Łukasz poradził sobie z nim podczas jednej wizyty. Serdecznie polecam

  Łukasz Radziszewski2017-01-20

  Dziekuje bardzo za opinię ! Mam nadzieję, że dolegliwość już nie będzie doskwierać ! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ja również polecam Pana Łukasza wszystkim, którzy cierpią. Jedna wizyta przyniosła nieoczekiwany efekt. Wstałam i poszłam, co przed wizytą było praktycznie niemożliwe i zajmowało dużo czasu. Pozbycie się bólu było priorytetem, a dzięki pomocy pana Łukasza stało się to również możliwe. Profesjonalizm w działaniu oraz szacunek do drugiego człowieka przywracają wiarę, że jednak nie wszystko stracone :) Do zobaczenia Panie Łukaszu!

  Łukasz Radziszewski2017-01-15

  Bardzo się cieszę, że mogę Pomóc :) Dziękuje za Opinie ! Pozdrawiam Serdecznie

 • K

  Polecam Pana Łukasza wszystkim którzy tak jak ja mają pracę stojąca, mój kręgosłup a dokładnie odcinek szyjno -bankowy był tak spiety że ledwo mogłam poruszać rękami. Już po pierwszej wizycie moje plecy mają się bardzo dobrze . Pan Łukasz jest bardzo sympatycznym miłym a przy tym bardzo profesjonalnie podchodzi do wszystkiego co boli i nie bagatelizuje żadnych informacji od pacjenta. Bardzo polecam :-) . Dziękuję i do zobaczenia :- )

  Łukasz Radziszewski2017-01-10

  Dziękuje bardzo Pani Karolino ! Zawsze bardzo przyjemnie mi czytać/słyszeć pozytywne opinie od moich pacjentów :)