Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51 lok. U9, Praga-Południe, Warszawa
PREIBISZ SKIN DOCTORS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem dermatologiem z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, w tym ponad dziesięcioletni staż pracy w Klinice Dermatologii Akademii Medycz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Trądzik młodzieńczy
 • Trądzik różowaty
 • Brodawki wirusowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
60 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PREIBISZ SKIN DOCTORS Inny

Walczymy z moją blizną i bliznowcem, który pojawił się sporo po operacji. Doktor wszystko szczegółowo tłumaczy, przedstawia możliwe rozwiązania, dokładnie wyjaśnia działanie zabiegów, a co najważniejsze ja po dwóch wizytach widzę ogromną różnicę! Dodatkowo zajmujemy się zabiegami estetycznymi, więc kompleksowość w jednej klinice jest bardzo fajna :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PREIBISZ SKIN DOCTORS Inny

Po 1,5 rocznym leczeniu efekty bardzo mizerne a wręcz żadne (zabiegi, konsultacje + leki wyniosły mnie ponad 10 tys.złotych). Problemem również było uzyskanie dokumentacji leczenia, ponieważ nie mieszkam w Warszawie, było to w czasie pandemii, prosiłem o wysłanie mi pocztą lub Emilem tych dokumentów, personel nie widział żadnego problemu, ale po konsultacji z Panem Prebiszem dowiedziałem się, że nie wyślą mi tego, ponieważ taką mają politykę firmy... W końcu pojechałem osobiście po dokumentacje, w której zawarte były sprzeczne informacje dotyczące leczenia takie jak: zwiększenie dawki leku lub maść, która nigdy mi nie została przepisana. Po zabiegach mam bliznowce, które później były leczone bezskutecznie sterydami i popękane naczynka w miejscach, w których ich wcześniej nie miałem (prawdopodobnie ustawiona zbyt duża moc lasera). Po zabiegach na pytanie o pielęgnacje dostałem wytyczne, żeby twarz myć szarym mydłem jeleń, które jeszcze bardziej podrażniło mi skórę... Podsumowując: zmarnowany czas i pieniądze nikomu nie polecam tego miejsca.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PREIBISZ SKIN DOCTORS Inny

Zostałam bardzo poważnie popazona laserem przez kosmetyczka zostały bardzo duże odbarwienia na skorze. Doktor obejrzał zignorowal ogromne przebarwienia i skoncentrować się na pieprzyka który pani kosmetyczka ostrzelila mi laserem. Doktor doprowadził mnie do recepcji i zaproponował usunięcie. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się że pieprzyka trzeba ocenić za 4 5 tygodni. Doktor odwrócił mój niepokój miom nowym bielactwem na nodze znalazł problem. Zostałam sama z tym co mi zrobiono w gabinecie u dr Preibisza


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PREIBISZ SKIN DOCTORS

Polecam Pana Doktora. Lekarz dokładnie zbadał moje znamiona I trafnie określił, którymi należy się pilnie zająć. Badanie odbyło się w miłej atmosferze.


Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy lekarz,cudowny czlowiek,wielki profesjonalizm....wspaniala energia...dr.Lukasz Preibisz.
Po wizycie wychodze zawsze usmiechnieta i mlodsza.


P
Użytkownik zweryfikowany

W 2012 Pan dr wyleczył mnie z trądziku (wcześniej borykałam się z problemem od wielu lat). Do tej pory nie mam nawrotu krostek. Polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Podarował mi parę lat życia wykrywając poważne schorzenie natury endokrynologocznej (tarczyca), które dawało objawy dermatologiczne. Wcześniej - przez dobre 10 lat - kilkunastu dermatologów (w ramach NFZ i prywatnie) nie wpadło na to, że leczone bezskutecznie objawy mogą efektem innych dolegliwości.


Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm i świetny człowiek... Zadzwoniłem do doktora w celu umówienia wizyty,okazało się ,że doktor w przyszłym tygodniu ma urlop,jednak udzielił mi rad przez telefon i wskazał gdzie mogę szukać ewentualnej pomocy gdyby wysypka się pogłębiła... Lekarz z takim podejściem do pacjenta jest przykładem dla innych !


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Byłam u wielu dermatologów, jednak to on wyleczył mój trądzik bez konieczności stosowania Acnenorminu. Sympatyczny i pełen pozytywnej energii. Polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz ;) Pan doktor zajął się moim znamieniem, które było bardzo poważne i wyciął pięknie. Na szczęście odbyło się bez przeszczepu. Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną i wartą polecenia. Wspiera swoich pacjentów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

314 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące toczeń rumieniowaty układowy

  Kontrola Ws+++146,proszę o informację
  (ICD-9:021)3

  Nie rozumem pytania???

  lek. Łukasz Preibisz

 • Jestem młodą dorosła, która nigdy nie nauczyła się łykać leków. Dermatolog proponuje mi kurację izotekiem, czy też pochodna witaminy a i coraz bardziej się do tego przekonuje. Po dwumiesięcznym braniu antybiotyku (tetrysal - który wysypuje na łyżeczkę i popijam proszek wodą, potem oczywiście biorę probiotyk) mój stan właśnie zaczął się pogarszać, mam więcej krostek (nie bolących) i mam kilka małych blizn. Do tego dostałam maść, epiduoforte, ale nie daje mi dużo. Czy biorąc doustnie izotek mogłabym go zażywać innymi sposobami niż łykać? Np. rozgryzać tabletkę w ustach? Jestem przyzwyczajona tak robić z apapem, ibupromem (twarde kapsułki, z tych miękkich wyrzucam "opakowanie" a środek jakby połykam). Dowiedziałam się, że istnieje także maść, czy ona działa tak samo silnie jak branie leku doustnie? Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.

  Tak jak powiedziała dr Ewa Saniewska można rozgryzać izotretynoinę, choć smak jest wątpliwy... Pozdrawiam, Łukasz Preibisz, PREIBISZ SKINDOCTORS

  lek. Łukasz Preibisz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem dermatologiem z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, w tym ponad dziesięcioletni staż pracy w Klinice Dermatologii Akademii Medycz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Trądzik młodzieńczy
 • Trądzik różowaty
 • Brodawki wirusowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Powiązane wyszukiwania