lek. dent.

Łukasz Podlewski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku, studia ukończone z wyróżnieniem. Specjalizuje się w implantologii ,chirurgii stomatologicznej oraz mikrochirurgii periodontologicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: usuwanie zębów

  Gorąco polecam wizytę u dr Podlewskiego. Do tej pory omijałam bardzo szerokim lukiem wszelkie gabinety stomatologiczne, ale to co dzisiaj spotkało mnie w gabinecie doktora przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko dokładnie i po ludzku omówione. Zabieg usuwania kilku zębów przeprowadzony bez jakiegokolwiek bólu, szybko, sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo sympatyczna pani asystentka, dba o dobre samopoczucie pacjenta sprawia, że stres towarzyszacy takiemu zabiegowi, zniknął jak ręką odjął. Już nie boję się dentysty. Bardzo dziękuję panie doktorze.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie ósemki

  Jak najbardziej polecam Pana Łukasza Podlewskiego, zabieg usunięcia ósemki przebiegł sprawnie, profesjonalnie i bezboleśnie co było dla mnie najważniejsze, a do tego w bardzo miłej atmosferze, jeśli będzie jeszcze taka okazja (choć mam nadzieję, że nie) to z pewnością tutaj wrócę. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bol zęba

  Polecam Pana Łukasza Podlewskiwgo ma podejście do pacjenta . Ma duże doświadczenie w tym co robi , miałam trudny ząb do usuniecia poprzedni lekarz nie podjol sie jego usunięcia a Pan Łukasz mowil wszystko po kolei co bd robione i usunol mi go bez problemu w miarę szybko ;) Jestem zadowolona z wizyty u Pana Łukasza . Daje na naj.!;)

 • L
  Lokalizacja: ORSMED - Centrum Medyczne

  Dzieki takim lekarzom, zaczynam wierzyć w rozwój medycyny w Polsce ???? oprócz tego, ze zabieg prawie nie bolał, to Pan Podlewski robił wszystko, żeby wizyta przebiegła jak najmilej i bez bólu. ????

 • M
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: ból

  Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam wizytę u Pana Łukasza. Bałam się dentysty ale to co zastałam w tamtejszym gabinecie przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Pan Łukasz Podlewski leczy bezboleśnie. Dokładnie informuje pacjenta co będzie się działo . Niesamowita wiedza oraz świetne podejście do pacjenta.

 • W
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Po pierwsze: nie boję się już dentysty - dziękuję :)
  Po drugie: zobrazowanie planu leczenia (co, dlaczego, po co i co się będzie działo).
  Po trzecie: żadnego bólu - coś wspaniałego.
  Po czwarte: wsparcie "duchowe" ze strony specjalisty i poczucie, że już wszystko będzie dobrze :D
  Krótko: czuję się dopieszczona :)
  Gorąco polecam wszystkim.

 • M
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: Ból zęba

  To najgorszy stomatolog u którego miałam okazję być. Trafiłam do pana doktora na pilnie z bólem zęba w 12 tyg ciąży. Pan doktor z uśmiechem na twarzy powiedział, że nic nie może zrobić i odesłał mnie do swojego kolegi po fachu na leczenie kanałowe pod mikroskopem (wizyta za miesiąc). Wizyta trwała 5 minut, na fotelu zaledwie 30 sek + Pan Doktor resztę czasu bawił się w rysowanie zęba na kartce. Za ten pokaz talentu malarskiego Pana Doktora zostałam skasowana 150 zł. Zdecydowanie nie polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Chirurgiczne usunięcie zatrzymanej dolnej ósemki przebiegło bardzo szybko i całkowicie bezboleśnie. Dr Łukasz Podlewski jest staranny, posiada ogromną wiedzę, a także ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Bez problemu otrzymałam także odpowiedzi na każde z zadanych przeze mnie pytań.
  Lekarz jak najbardziej godny polecenia! :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Podlewski jest profesjonalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu zabieg przebiegł sprawnie i zupełnie bezboleśnie. Powikłania pozabiegowe również były znikome, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Poza wielkimi umiejętnościami zawodowymi doktor Podlewski jest także dobrym człowiekiem. Jest bardzo spokojny, opanowany, uprzejmy i delikatny. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i empatyczny. Dużą zaletą doktora jest także budzące sympatię poczucie humoru. To wszystko sprawia, że nawet ciężkie zabiegi przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Doktor Podlewski to prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: ORSMED - Centrum MedyczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam po tym jak w nocy obudziłam się z przeszywającym bólem, który mimo leków nie ustąpił. Tego dnia (24.02.2018) w Centrum Medycznym byłam nastawiona jedynie na zrobienie zdjęcia panoramicznego. Jak się okazało doktor przyjechał szybciej do gabinetu i przyjął mnie przed pozostałymi pacjentami. Od razu zareagował i trafnie zdiagnozował jaki z zębów powoduje ból. Mimo, że umiejscowienie bólu nie wskazywało na dany ząb. Usunięcie ósemki przebiegło sprawnie. Doktor wykazał się niezwykłym profesjonalizmem, skrupulatnością, empatią i troską. Pan doktor bardzo delikatnie i z ogromną precyzją wykonuje swoją pracę. Ponadto warto wspomnieć, że potrafił dobrym słowem rozładować początkowy niepokój. Wspaniały lekarz. Serdecznie dziękuję i polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku, studia ukończone z wyróżnieniem. Specjalizuje się w implantologii ,chirurgii stomatologicznej oraz mikrochirurgii periodontologicznej. Obecnie członek zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Pietruskiej na temat porównywania metody tunelowej w pokrywaniu recesji dziąsłowych Ukończył studia podyplomowe z zakresu implantologii na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem pod okiem Prof. Hubertusa Nentwiga. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń naukowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Autor artykułów i publikacji naukowych, wykładowca.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem

Publikacje

 • Implantacja natychmiastowa po urazowym złamaniu siekacza w szczęce.Opis przypadku..
 • Nowoczesna implantologia i jej możliwości
 • Odbudowy estetyczne na implantach.
 • Etiologia recesji. Przegląd piśmiennictwa.
 • Skuteczność techniki tunelowych w leczeniu mnogich recesji dziąsłowych.Przegląd piśmiennictwa.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej