lek. dent.

Łukasz Podlewski

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

30 opinii +dodaj

Umów wizytę
820 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku, studia ukończone z wyróżnieniem. Specjalizuje się w implantologii ,chirurgii stomatologicznej oraz mikrochirurgii periodontologicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: Ból zęba

  To najgorszy stomatolog u którego miałam okazję być. Trafiłam do pana doktora na pilnie z bólem zęba w 12 tyg ciąży. Pan doktor z uśmiechem na twarzy powiedział, że nic nie może zrobić i odesłał mnie do swojego kolegi po fachu na leczenie kanałowe pod mikroskopem (wizyta za miesiąc). Wizyta trwała 5 minut, na fotelu zaledwie 30 sek + Pan Doktor resztę czasu bawił się w rysowanie zęba na kartce. Za ten pokaz talentu malarskiego Pana Doktora zostałam skasowana 150 zł. Zdecydowanie nie polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Chirurgiczne usunięcie zatrzymanej dolnej ósemki przebiegło bardzo szybko i całkowicie bezboleśnie. Dr Łukasz Podlewski jest staranny, posiada ogromną wiedzę, a także ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Bez problemu otrzymałam także odpowiedzi na każde z zadanych przeze mnie pytań.
  Lekarz jak najbardziej godny polecenia! :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Podlewski jest profesjonalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu zabieg przebiegł sprawnie i zupełnie bezboleśnie. Powikłania pozabiegowe również były znikome, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Poza wielkimi umiejętnościami zawodowymi doktor Podlewski jest także dobrym człowiekiem. Jest bardzo spokojny, opanowany, uprzejmy i delikatny. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i empatyczny. Dużą zaletą doktora jest także budzące sympatię poczucie humoru. To wszystko sprawia, że nawet ciężkie zabiegi przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Doktor Podlewski to prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: ORSMED - Centrum MedyczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam po tym jak w nocy obudziłam się z przeszywającym bólem, który mimo leków nie ustąpił. Tego dnia (24.02.2018) w Centrum Medycznym byłam nastawiona jedynie na zrobienie zdjęcia panoramicznego. Jak się okazało doktor przyjechał szybciej do gabinetu i przyjął mnie przed pozostałymi pacjentami. Od razu zareagował i trafnie zdiagnozował jaki z zębów powoduje ból. Mimo, że umiejscowienie bólu nie wskazywało na dany ząb. Usunięcie ósemki przebiegło sprawnie. Doktor wykazał się niezwykłym profesjonalizmem, skrupulatnością, empatią i troską. Pan doktor bardzo delikatnie i z ogromną precyzją wykonuje swoją pracę. Ponadto warto wspomnieć, że potrafił dobrym słowem rozładować początkowy niepokój. Wspaniały lekarz. Serdecznie dziękuję i polecam.

 • Dr Łukasz Podlewski to wspaniały, pełen empatii, wyjątkowy lekarz, leczenie kanałowe w zupełności przeprowadzone na jednej wizycie, ząbek jak nowy, po odwiedzinach u Pana doktora stwierdzam, że ból i strach przed stomatologiem odchodzą na zawsze w zapomnienie, gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: prace protetyczne przygotowujące do implantów

  Duża wiedza, umiejętności i staranność. Lekarz o wysokich kwalifikacjach, kontakt z pacjentem bardzo pozytywny.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dłutowanie ósemki górnej

  Polecam usługi Pana Doktora. Zabieg przeprowadzony został w komfortowych warunkach, bezboleśnie, w miłej atmosferze.

 • M
  Lokalizacja: Dental Republic Toruń

  Pan Dr Łukasz Podlewski jest fachowcem znakomitym!

  Bardzo dobry, uprzejmy i zrozumiały kontakt klientem.

  Brak szczególnego wzruszenia moimi krzywymi i niewygodnymi do wyrwania osemkami przekonał mnie ostatecznie do wykonania zabiegu, którym byłem przerażony.
  Dobre poczucie humoru lekarza!

  Trochę drogo, ale bardzo warte swojej ceny!

  Polecam!

 • D

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor szczegółowo omówił plan leczenia. Usunięcie ósemek odbyło się bezboleśnie!
  Strach, który towarzyszył mi zawsze u dentysty, po wizycie u dr. poszedł w niepamięć!
  Atmosfera w gabinecie przyjazna. Pan doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie!
  Leczenie u dr. Podlewskiego to czysta przyjemność, polecam wszystkim. :)

 • Opinia z dnia 21.02.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku, studia ukończone z wyróżnieniem. Specjalizuje się w implantologii ,chirurgii stomatologicznej oraz mikrochirurgii periodontologicznej. Obecnie członek zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Pietruskiej na temat porównywania metody tunelowej w pokrywaniu recesji dziąsłowych Ukończył studia podyplomowe z zakresu implantologii na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem pod okiem Prof. Hubertusa Nentwiga. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń naukowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Autor artykułów i publikacji naukowych, wykładowca.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem

Publikacje

 • Implantacja natychmiastowa po urazowym złamaniu siekacza w szczęce.Opis przypadku..
 • Nowoczesna implantologia i jej możliwości
 • Odbudowy estetyczne na implantach.
 • Etiologia recesji. Przegląd piśmiennictwa.
 • Skuteczność techniki tunelowych w leczeniu mnogich recesji dziąsłowych.Przegląd piśmiennictwa.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej