O nas

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.  Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Nasz zespół to specjaliści, którzy z wielką pasją i oddaniem wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza  liczny udział  w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą. Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować  profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, co od lat przyczyna się do poprawy jakości życia pacjentów. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym. Zespół Estetic Dental Clinic każdego dnia daje z siebie wszystko, by pomóc pacjentom uzyskać ich wymarzony uśmiech, zapewniając im  poczucie bezpieczeństwa i komfortu.  Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest zapewnienie najwyższych standardów leczenia, co dodatkowo motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej, jak potrafimy. Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta.  Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mikroskopy
 • RTG
 • Tomograf 3D szczęka, żuchwa, twarzoczaszka
 • Lupy stomatologiczne
 • Endometr
 • Wirówka do PRF do osocza bogatopłytkowego
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (108)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Kukurowska badania stomatologiczne

  Polecam! Pełen profesionalizm, miła Pani doktor oraz asystentka. Recepcja rownież na piątkę z plusem!!!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Zawadzka stomatologia zachowawcza

  Bardzo dobry lekarz. Dokładnie tłumaczyła przebieg leczenia. Delikatna i bardzo dbała o to, by leczenie było bez bólu. Przyjmuje w komfortowych warunkach, w świetnie wyposażonym gabinecie. Bez spóźniania, spokojnie, czułam się jej pacjentką. Polecam.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Podlewski Inny

  Polecam, zachęcam i sugeruję, żeby każdy, kto ma jakiekolwiek problemy stomatologiczne rozpoczął od konsultacji z dr Łukaszem Podlewskim. Najcenniejsze jest kompleksowe podejście doktora do pacjenta. Tam, leczenie nie rozpoczyna się i nie kończy na leczeniu, bądź ekstrakcji. Pacjent jest kompleksowo zdiagnozowany, co pozwala wykryć przyczyny powstałych problemów.Doktor usuwał mi dwie ósemki, wstawiał implant i wykonał przeszczep. Wszystkie te zabiegi, mimo, że dość inwazyjne , przebiegły bez żadnych powikłań, a rezultaty są bardziej niż zadawalające. Po prostu doktor jest fachowcem najwyższej klasy.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Szymon Kaleta chirurgiczne usuwanie zębów

  Cena adekwatna do jakości usługi. Jestem wymagającym klientem, lecz klinika spełniła moje oczekiwania. Pan Szymon fantastycznie podszedł do wizyty. Szczegółowe wyjaśnienie, opisanie kosztów przed zabiegiem oraz wszelkie wskazówki spowodowały, ze pozostaje klientka kliniki.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Kukurowska stomatologia zachowawcza

  Pani doktor bardzo sympatyczna, doradziła drogę leczenia i wszystko jasno wyjaśnione. Jestem już umówiona na kolejne wizyty także polecam.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Kukurowska badania stomatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wytłumaczyła, odpowiedziała na każde pytanie.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Kukurowska stomatologia zachowawcza

  Pani doktor bardzo przyjazna i zaangażowana. Wysłuchała mnie, następnie wszystko wyjaśniła i wyleczyła. Bez oleśnie i bez stresu. Ukruszone zęby odbudowane jak naturalne. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Skulska stomatologia zachowawcza

  Pełen profesjonalizm ze strony Pani doktor oraz personelu. Panie włożyły dużo zaangażowania w leczenie mojego uzębienia. Widać, że tu pacjent nie jest kolejnym numerkiem do ,,odhaczenia".

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Karol Szutarski Inny

  Pan Doktor to świetny i profesjonalny specjalista! Uratował od bólu, dokładnie objaśnil plan działania i możliwości, a następnie bardzo delikatnie wykonał zabieg przygotowania pod leczenie kanałowe.
  Serdecznie polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Skulska leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo polecam Panią doktor Annę! Precyzyjna, delikatna i bardzo profesjonalna. Kanałowe wykonane w mgnieniu oka, a najważniejsze, że bezboleśnie. O mniejszych zabiegach nawet nie wspomne, bo gdyby nie fakt, że wiedziałam że coś tam mi robi, to w ogóle bym nie wiedziała, bo kompletnie nic nie czułam.
  Bardzo dziękuję za kompleksowa pomoc i do zobaczenia na kolejnych wizytach! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania