O nas

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy. 
Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Nasz zespół to specjaliści, którzy z wielką pasją i oddaniem wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza  liczny udział  w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą.
Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować  profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, co od lat przyczyna się do poprawy jakości życia pacjentów. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym. Zespół Estetic Dental Clinic każdego dnia daje z siebie wszystko, by pomóc pacjentom uzyskać ich wymarzony uśmiech, zapewniając im  poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 
Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest zapewnienie najwyższych standardów leczenia, co dodatkowo motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej, jak potrafimy.
Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta. 
Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mikroskopy
 • RTG
 • Tomograf 3D szczęka, żuchwa, twarzoczaszka
 • Lupy stomatologiczne
 • Endometr
 • Wirówka do PRF do osocza bogatopłytkowego
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (181)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Karol Szutarski badania stomatologiczne

  Polecam, bardzo sympatyczny lekarz, który wszystko starannie wyjasni

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Klaudia Kukurowska Stomatologia zachowawcza

  Sympatyczna pani doktor udzieliła szczegółowej informacji o stanie uzębienia .

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Karol Szutarski usuwanie zębów

  Doktor przesympatyczny , cierpliwy , konkretny .
  Polecam każdemu.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Szymczak leczenie zachowawcze

  Zdecydowanie polecam doktora Mateusza, dokładnie wytłumaczony zakres zabiegu, miła obsługa w klinice. Kolejny zabieg już umówiony :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Zawadzka Inny

  Serdecznie polecam! Jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia oraz cierpliwością do pacjentów. Najważniejsze w tym wszystkim to pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Pani Doktor ma talent, trafiłam naprawdę z dużym problemem i w końcu się udało i znalazłam swojego lekarza!


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Karol Szutarski leczenie próchnicy

  Pan doktor jest przyjazny, bardzo spokojny i cierpliwy. Udzielane informacje właściwie nie wymagają żadnych dodatkowych pytań.


  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Szymczak Konsultacja periodontologiczna

  Moja pierwsza wizyta , przemiła obsługa. Pan Mateusz wszystko dobrze mi wyjaśnił na temat mojego problemu , działamy dalej


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Kaleta konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Jestem osobą, która bała się dentysty od najmłodszych lat. Po traumatycznych przejściach, które skończyły się wizytami u psychologa, lęk udało się jako tako poskromić, ale dopiero po poznaniu Doktora Szymona, strach całkowicie zniknął. Z osoby spiętej i lękowej na fotelu, stałam się całkowicie zrelaksowana. Doktor Szymon jest godny zaufania, rzetelny, profesjonalny. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, z doświadczenia wiem, że z tymi przerażonymi radzi sobie doskonale :D Doktor Szymon znalazł przyczynę długotrwałego problemu, który miałam, dzięki czemu pożegnałam się z bólem i migrenami, spowodowanymi niepoprawnie przeprowadzonym leczeniem w przeszłości. Aktualnie Doktor prowadzi moje leczenie ortodontyczne, z którego także jestem jak do tej pory bardzo zadowolona. Wizyty u dentysty nie są już dla mnie przykrą koniecznością, wręcz czekam na kolejną, a to z pewnością dużo mówi o Doktorze i atmosferze panującej w gabinecie, jak i w samej klinice. Panie Asystentki również są wspaniałe!


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Karol Szutarski Inny

  Bardzo dziękuję, za pomoc, zrozumienie i wykonanie świetnie swojej pracy.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Skulska Stomatologia zachowawcza

  Pani doktor bardzo uprzejma . Wizyta odbyła się punktualnie . Panie w recepcji przemiłe. To moja pierwsza wizyta która oceniam bardzo dobrze


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania