Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.  Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsł... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Esthetic Dental Clinic

Lubicka 53

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 500...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy. 
Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Nasz zespół to specjaliści, którzy z wielką pasją i oddaniem wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza  liczny udział  w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą.
Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować  profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, co od lat przyczyna się do poprawy jakości życia pacjentów. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym. Zespół Estetic Dental Clinic każdego dnia daje z siebie wszystko, by pomóc pacjentom uzyskać ich wymarzony uśmiech, zapewniając im  poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 
Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest zapewnienie najwyższych standardów leczenia, co dodatkowo motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej, jak potrafimy.
Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta. 
Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Nasza oferta

Nasza Klinika specjalizuje się w
-implantologii,
-protetyce,
-leczeniu kanałowym pod mikroskopem,
-ortodoncji,
-chirugii stomatologicznej,
-leczeniu zachowawczym,
-profilaktyce

Nasz sprzęt

 • mikroskopy
 • RTG
 • Tomograf 3D szczęka, żuchwa, twarzoczaszka
 • Lupy stomatologiczne
 • Endometr
 • Wirówka do PRF do osocza bogatopłytkowego
więcej

Zabiegi

 • Implantologia
 • Chirurgiczne usuwanie zębów
 • Dłutowanie
 • Resekcja
 • Przeszczepy dziąsła
 • Licówki
 • Korony cyfrowe
 • Rekonstrukcja zgryzu
 • Odtwarzanie uśmiechu
 • Projektowanie uśmiechu
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia Estetyczna
 • Leczenie kanałowe - endodoncja pod mikroskopem
 • Stomatologia dziecięca
 • Protetyka
 • Radiologia
 • Kompleksowa Diagnostyka Jamy Ustnej
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Szymon Kaleta leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Lekarz profesjonalnie podszedł do mnie jako pacjentki. Dokładnie wyjaśnił przebieg leczenia. Wizyta była bardzo przyjemna.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karol Szutarski Inny

  Najlepszy dentysta jakiego spotkałam w moim leczeniu zębów jestem pełna podziwu. Pełen profesjonalizm


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karol Szutarski Inny

  Super specjalista i człowiek. Lekarz z powołania z dużą empatią. Podczczas zabiegu cały czas kontrolował poziom bólu i gdy ten narastał to natychmiast reagował podaniem większej dawki znieczulenia. Na bieżąco mówi co się dzieje jaki jest stan i co teraz robi dzięki temu pacjent czuje się bardzo pewnie. Ewenement ten lekarz wyraźnie pisze :) Polecam z całą mocą.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Podlewski konsultacja protetyczna

  Pierwsza wizyta protetyczna u p.doktora zawierała w sobie konsultację wraz z dokonaniem niezbędnych zdjęć oraz ogólne badanie. Po badaniu i wysłuchaniu moich potrzeb p.doktór powiedział, że musi mieć kilka dni na przemyślenie procesu leczenia, ponieważ sytuacja jest dość skomplikowana. Po krótkim okresie miało być spotkanie z omówieniem planu leczenia i przedstawieniem wyceny. Jednak zamiast spotkania i omówienia planu leczenia- pani z recepcji od razu chciała umówić mnie do higienistki, a potem do ogólnego leczenia ubytków, które jest wymagane przez protetycznym leczeniem. Nie zgodziłam się na taki przebieg, ponieważ ustalenia z p.doktorem były inne. Wtedy zostałam umówiona do p.doktora na konsultację w temacie przebiegu leczenia i przedstawienia wyceny. Po tej konsultacji mogę powiedzieć, że p.doktór proponuje bardzo szczegółowe leczenie, co niestety wiąże się z dużą ilością różnych zabiegów, na które nie wszystkich stać. Cale leczenie mogło trwać - ze słów p.doktora- nawet do dwóch lat, co w mojej ocenie trochę za długo.
  Do omówionego leczenia otrzymałam wycenę około 70 tys. złotych. W innym również renomowanym gabinecie otrzymałam dwukrotnie niższą ofertę w zbliżonym zakresie leczenia - i zamierzam z niej skorzystać. Panu doktorowi życzę częściej uśmiechać się do pacjentów.

  dr n. med. Łukasz Podlewski

  Pani Olgo. Dziękuję za opinię jest ona dla mnie bardzo ważna. Przed wykonaniem planu leczenia zawsze zbieram szczegółowy materiał diagnostyczny oraz wykonuję dokładne badanie lekarskie. Jest to niezbędne do prawidłowego leczenia. Higienizacja jest niezbędna do przeprowadzenia dokładnego badania. Aby rozpocząć leczenie protetyczne jama ustna musi być wyleczona. Wtedy plan leczenia jest precyzyjny i przewidywalny. W przeciwnym razie jest dużo znaków zapytania i wiele opcji. Po wysłuchaniu pani potrzeb wiedziałem, że Pani oczekiwania estetyczne są bardzo wysokie. Celem mojego leczenia jest dostosować zakres leczenia do Pani oczekiwań estetycznych. W naszej klinice używamy najwyższej jakości materiały oraz zaawansowane procedury z chirurgii plastycznej dziąseł aby efekt estetyczny był najlepszy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Karol Szutarski

  Wizyta przebiegła bezbłędnie:) dziękuję bardzo bardzo za pomoc, troszkę po wizycie dyskomfort ale sytuacja była poważna, wieczorem jakby nic się nie stalo:)
  Ślicznie z całego serca dziękuję i pozdrawiam
  Polecam z całego serca


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Szymon Kaleta leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, wytłumaczenie przebiegu leczenia. Dokładny wywiad pacjenta oraz przedstawienie kosztów. Lekarz z powołania :).


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karol Szutarski

  Przyjazna atmosfera w gabinecie, Pan Stomatolog bardzo dokładny i delikatny, wszystko szczegółowo wyjaśnione. Polecam :)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Szymon Kaleta odbudowa zębów

  Dentysta niezwykle profesjonalny a przede wszystkim zaangażowany. Jego kultura osobista, pewnego rodzaju skromność tym bardziej zachęca do kolejnych wizyt. Wykonane prace zawsze mnie zadowalały, nie tylko trwałością materiałów ale i estetyką. Przebieg leczenia rzetelnie wytłumaczony. Pan Szymon również doradza, w zależności od takiej potrzeby jak możemy dbać o szkliwo we własnym zakresie. Uważam, że tacy specjaliści są warci każdej ceny. Szczerze polecam


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Skulska

  Chciałabym podziękować Pani Dr za profesjonalizm, fachowość, pewność w działaniu, zaplanowanie leczenia mojej mamy, od omówienia go ze mną telefonicznie krok po kroku, po zakończenie leczenia. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że dokonałyśmy dobrego wyboru. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia :)


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Szymon Kaleta odbudowa zębów

  Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak miłym stomatologiem. Nie jest jak reszta, która zbywa Cię po wykonaniu usługi.
  Myślę, że Pan Szymon jest w stanie nawiązać kontakt z każdym i wytłumaczyć tak, aby każdy pacjent go zrozumiał.
  W końcu znalazłam stomatologa na stałe, szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania