dr

Łukasz Michalak

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz medycyny estetycznej

132 opinie +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
132 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: terapia przeciwbólowa

  Dzień dobry,

  Wizyta odbyła się w komfortowych warunkach, lekarz przedstawił jakie są powody bólu kolana co można z tym zrobić i zaproponował formę leczenia (aktualnie jestem w trakcie), bardzo polecam, jeśli byłaby taka potrzeba na pewno pójdę jeszcze raz.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: zwyrodnienie stawu kolanowego

  Podchodzi do problemu kompetentnie przy tym jest delikatny,wyjasnia problem i szczegoly leczenia szczegółowo. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: Ból kolana i skręcenie stawu kolanowego

  Pierwsza wizyta to ból kolana który spowodowany był jego zwyrodnieniem podano Cignal i ból po paru dniach całkowicie ustał.Następna wizyta była po skręceniu stawu kolanowego.Diagnoza naderwanie więzadła.Fachowa diagnoza atut to usg w miejscu wizyty.Atmosfera na wizycie jak u dobrego znajomego.Bardzo polecam wizyty u Pana doktora

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: ból kolana

  Do Pana doktora trafiłam z bólem i opuchlizną kolana. Sądziłam, że to nic poważnego. Okazało się, że mam wodę w kolanie. Otrzymałam fachową pomoc i zrozumienie ze strony lekarza. Bardzo polecam.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: zespół cieśni nadgarstka

  Bardzo dobry specjalista. Uprzejmy , miły ,uśmiechnięty :-).Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!!!!!, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: Konsultacja

  Na wizytę zgłosiłam się w celu konsultacji po rezonansie kręgosłupa .Pan doktor jest bardzo rzeczowy,kompetentny.Przedstawił mi obecną sytuację i perspektywy na przyszłość. Wydał zalecenia .Ma miłe,przyjazne podejście do pacjenta.Jest to lekarz godny polecenia.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: konsultacja

  Pierwszy raz czułem że ortopeda interesował się pacjętem,, konsultacja razem z usg i planem leczania oraz obajaśnieniem, ewentualnych wad i zalet leczenia, polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: iniekcje dostawowe

  Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie słucha, wszystko jasno i spokojnie tłumaczy oraz dobiera najlepszą formę leczenia juz na pierwszej wizycie. Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

  Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Wizyta odbyła się po wcześniejszej konsultacji, bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Sam zabieg z medycyny estetycznej praktycznie bezbolesny.

 • M

  Lekarz rzeczowy i dokładny. Znalazł przyczynę mojej dolegliwości i wskazał metody leczenia. Na początek kuracja przy użyciu leków i miejmy nadzieję, że to wystarczy.
  Dodatkowym atutem jest to, że lekarz na miejscu wykonuje badanie USG.

Pytania pacjentów (117)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywał w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ponad 2,5tysiąca godzin samodzielnych ostrych dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) oraz Izbie Przyjęć. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju.
  Uczestnik i posiadacz certyfikatów jakości w zakresie badania USG stawów biodrowych niemowląt metodą Grafa, USG kolana, USG barku, USG stawu skokowego, USG łokcia oraz skleroterapii pod przewodnictwem prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka.
  Dzięki doświadczeniu zdobytego w ramach licznych szkoleń a także ogromnej liczbie wykonanych zabiegów, usuwanie żylaków metodą skleroterapii, jest dla pacjentów bezbolesnym i trwałym sposobem na pozbycie się żylaków, pajączków żylnych i naczyniaków.
  Obecnie pracuje na spersonalizowanym aparacie USG SonoScape S8exp, który zapewnia dokładną i rzetelną diagnostykę nawet najbardziej dyskretnych zmian chorobowych.
  Szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonuje na preparatach najwyższej jakości. Toksyna botulinowa (botox), kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, osocze bogatopłytkowe podawane w trakcie wizyty spełnią oczekiwanie pacjentów stawiających na naturalny, piękny efekt.
  Jeden z niewielu lekarzy na świecie z certyfikatem jakości wykonywania przeszczepów włosów FUE z użyciem robota Artas od Restoration Robotics.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • The rabbit brachial plexus as an experimental model--anatomy and surgical approach /Pol J Vet Sci. 2014;17(2):339-45/

Nagrody i wyróżnienia

 • .

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Neurochirurgii USK Wrocław (Wrocław, 2015)

Certyfikaty

Zdjęcia